Menstruace v těhotenství

Anonymní
16.2.10 16:35

MS vs těhu

Ahoj, chtěla bych se zeptat…s partnerem se již nějakou dobu snažíme o mimi, ale nějak se nám nedaří. Ale teď si moc nejsem jistá. MS měla přijít v neděli, ale přišlo to už ve čtvrtek (to jen tak 2-3 kapky na wc, jinak nic), v pátek a sobotu slabé až normální krvácení a v neděli bylo po všem. Jsem už poměrně dlouho unavená, občas cítím slabou nevolnost, bolení hlavy nebo podivné chutě. Ale nechci si dělat plané naděje. Většinou mi MS trvá 4-5 dní, takže tyhle dva dny mě docela matou. Myslíte, že by mohlo jít o těhu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35464
16.2.10 16:39

ahojda, udělej si test a uvidíš. těhotenství možné je. a jestli jsi snažilka, kup si testy do zásoby, budou se hodit. stojí 30 kaček a poví ti 100× víc než všechny diskuse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12947
16.2.10 16:40

existuje test :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
16.2.10 16:59

já vím, jen nějak nemám odvahu ho vyzkoušet, abych případně nebyla zklamaná… ale je mi jasné, že v tom mi žádná diskuse nepomůže… buď tam bude / nebo //. No uvidíme… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35464
16.2.10 16:59
petra.lovosice píše:

covece tady by se uzivil internetovy obchod s testy, co? :-))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
16.2.10 17:20

Tak určitě být tebou bych si udělala těhu testík :-D z toho budeš moudřejší. Jinak já měla něco podobného a těhu to nebylo, určité příznaky můžeš mít vsugerované jako většina snažilek :mrgreen: .
Jinak přeji aby se ti na testíku objevili // :huban:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12947
16.2.10 17:49
Pudloslava píše:
petra.lovosice píše:
covece tady by se uzivil internetovy obchod s testy, co? :-))))

:lol: to jo, i přibáláky by se daly občas prodávat zvlášt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12947
16.2.10 17:52
jlucie píše:
já vím, jen nějak nemám odvahu ho vyzkoušet, abych případně nebyla zklamaná… ale je mi jasné, že v tom mi žádná diskuse nepomůže… buď tam bude / nebo //. No uvidíme… :nevim:

tak je to bud a nebo máš být zklamaná ted, a brzy se oklepat a bojovat dál, nebo čekat týden, vyptávat se, odpovedi se stejne nedočkáš a třeba te test pekne překvapí kdo ví…my ti tu nic jiného poradit nemužem…vím že bys ráda slyšela že si " v tom"…ale my ti to vážne říct nemužem…

tak že smer lékárna…a nejlépe z ranní moči test…příbalový leták jev krabičce :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12947
16.2.10 17:56

a pokud mohu doporučit kup si mamatest..nevykazuje falešne co uvidíš platí..sou tam 2 proužky cenna cca 35 kč..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
16.2.10 18:10

tak těhu to být může a nemusí. Mohla ti tenhle cyklus třeba málo narůst slizńice a tím je MS slabší. Taky jsem to tak párkrát měla, MS byla jeden den a skoro nic a těhu to nebylo. No, tohle jsi asi slyšet nechtěla vid? Ale držím palečky

• Nahlásit
  • Citovat
2
16.2.10 18:22

díky, já ho už koupila, s testy mám zkušenost, už jsem jich pár vyzkoušela…dokonce v srpnu byl i pozitivní, ale bohužel to nedopadlo… vím co a jak, jen jsem spíše potřebovala tak nějak nakopnout, vyhecovat… mám takové protichůdné pocity… takže díky, ráno ho asi zkusím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
16.2.10 20:33

Ahoj, já měla MS ještě první měsíc těhotenství, sice příznaky byly, ale nevěnovala jsem jim moc pozornost. A další měsíc už MS nepřišla a u Dr. jsem zjistila, že jsem už v 9. týdnu těhu. Přeji, aby jsi na testu ráno našla // :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
24.2.10 10:09

Ahojky chtěla jsem se zeptat vyšli mi testy dělala jsem si 4 všechny mi vysli a po týdnu a 3dnech jsem dostala menstruaci nechapu to a bojim se že jsem o něho přišla jsem objednana k doktorovi mužete mi nějak poradit co by to mohlo být jestli už si nemam dělat naději? :cry: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
17.2.14 09:56

Ahojky.My se snažím už 4 měsíc myslela sem ze ted to vyjde na 4 testech duchove a 3 dny spatky sem zacla spinit vcera krev ale ted zas jen spinění MS mám mít az zítra nebo pozitří…už fakt nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
8.12.14 14:09

Maminky mám na vás dotaz. Jsem tu prvně tak ani nevím jak to tady moc chodí, ale jsem zoufalá a potřebuji radu.
Jedno těhotenství mám za sebou mám skoro 4 letou holčičku a vše bylo v pořádku. Teď v Srpnu jsem potratila, byla jsem na revizi dělohy. Dodržely jsem šestinedělí a pak se začali snažit znovu. A teď to zmatení menstruaci jsem měla 24.10.vše bylo ok test jsem si udělala 22.11 a byla tam slabá čárečka. 24.11 jsem dostala menstruaci tak jsem to neřešila a fungovala dál a dnes 8.12 jsem si udělala test jen tak ze zvědavosti a ta slabá čárka je tam furt. Tak jsem z toho opravdu zmatená to by odpovídalo nějakému 7.týdnu, ale když jsme měla menstruaci? Hrozně se bojím jít k doktorovi, že budeme zase zklamaní. Čekám na leden to musím na kontrolu, ale mám v tom hrozný zmatek a zároveň strach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama