Zpožděni MS dva dny a na testech do večera druhá čárka

Mokiii
4.4.10 14:26

Zpozdeni MS

Ahojky,četla jsem si tu holky Vaše příspěvky a tak jsem se rozhodla ,že se Vás na něco zeptám.Antikoncepci už 2 měsíce nepoužívám,protože se s přítelem snažíme o mimi dnes už mám dva dny zpoždeni MS tak jsem si včera dělala test ale nevím jestli jsem dodržela ty 3 minuty asi ne a hodila to do koše ,protože jsem tam zatím viděla jen jednu čárku a ráno jsem si pro jistotu udělala ještě jedešn a ten dopadl stejně,ale před chvílí jsem je vyhrabala z koše a na jednom dnešním byla slabá druhá čárka a na tom včerejším byla zřetelná druhá čárka co myslíte????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
4.4.10 14:38

No a jak dlouho jsi cekala na vysledek?

Ja teda testuju, ze cekam 5min a jeste po pul hodine se chodim koukat, jestli tam neni nejaky duch :mrgreen:

Takze nehazej test zbrkle do kose, druha carka ihned vyleze az v pokrocilejsim stadiu tehotenstvi, na zacatku ji to muze chvili trvat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mokiii
4.4.10 14:45

No právě moc dlouho ne myslela jsem že nejpozději do 5 -ti minut tam musí být.

• Nahlásit
  • Citovat
13319
4.4.10 16:01

záleží na testu. někde píší až limit 10 minut. pořádně si přečti návod ;-) pokud se to ale víc než hodina, neukazuje to už správně. poradila bych počkat ještě tak 2 dny a zkusit znova z ranní moči. ale kdo má to napětí vydržet, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mokiii
4.4.10 16:03

Ted jsem si dělala další test takovej ten uz kvalitnější a byla tam jedna čárka vyrazná a ta druha uz ne tak moc.tak nevim

• Nahlásit
  • Citovat
2104
4.4.10 16:57

Já jsem test po limitu vyhodila, ale později mi to nedalo a šla jsem se jen tak pro zajímavost kouknout a druhá čárka tam byla - a právě jezdí pod okny na kole. Takže je to nadějné a přeji hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11406
4.4.10 17:31

já si myslím,že určo naději máš,kolikrát jsem slyšela,že po 10min tam byla slabá // a opravdu těhu byly :-)
mě se to stalo minulý měsíc // po limitu,ale pak přišla opožděná ms a sní odešlo všechno :-(
ale tobě držím palečky a vypaadá to moc slibně :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.3.16 13:38
@Kytičkaaa píše:
já si myslím,že určo naději máš,kolikrát jsem slyšela,že po 10min tam byla slabá // a opravdu těhu byly :-)
mě se to stalo minulý měsíc // po limitu,ale pak přišla opožděná ms a sní odešlo všechno :-(
ale tobě držím palečky a vypaadá to moc slibně :palec:

ahoj jestli se muzu zeptat za kolik za kolik dni prisla opozdena MS ja uz jsem 6 den co se zpozduji TT jsem si delala ale zatim negativni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama