Zrušení očkovaní Prevenarem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
201
20.1.22 10:26

Zrušení ockovani Prevenarem

Ahoj holky, malé budou 4 mesice. Ještě nemá žádné ockovani, v termínu měla nejdřív zánět průdušek a pak rýmu. Nyní procházíme ošetřením Osteodynamiky, kde mi ockovani ještě nedoporučuji, malá má i podrážděnou nervovou soustavu. 4.2.jdeme na neurologii a 26.1. Má termín na ockovani a 4m prohlídku. Chtěla bych počkat až po vyšetření neurologem a odstranění blokády na Osteodynamice. Na začátku jsem dr řekla, že budu chtít i prevenar, ale nakonec jsem si to rozmyslela. Můžu ockovani Prevenarem úplně zrušit nakonec a říct dr, že chci jen tu hexu? A musím to dr zavolat dopředu nebo stačí říct ten den až tam přijdeme na 4mesicni? Děkuji, je to me prvni mimi tak nevim :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14789
20.1.22 10:29

Zrušit to můžeš, je nepovinné. Stačí se domluvit až tam budeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4681
20.1.22 10:34

Proč bys to nemohla zrušit? :lol: Je to asi jako kdybys prodavačce v obchodě řekla, že si prijdes koupit šaty a svetr, a nakonec si koupila jen ty šaty :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2421
20.1.22 10:36

Zrušit to můžeš a bude to i vhodnější, prevenar se s hexavakcínou dávat v jeden den nemá (i když to řada doktorů dělá).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2613
20.1.22 11:07

V drtivé většině mají doktoři nakoupený Prevenar a další vakcíny do zásoby, aby měli pro všechny co si řeknou a nemuseli čekat.
Takže pokud přijdeš a řekneš, že prevenar nechceš, nic se nestane. Navíc je to nepovinné, takže doktor ti to nemůže tlačit. Obzvlášť, když má tvoje dítě takovéhle problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18935
20.1.22 11:58

Muzes to zrusit az tam prijdes.
A dokud se nesrovna po neuro strance, nedavala bych ani tu hexu, casu dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1533
20.1.22 13:29

Já bych před vyšetřením neurologem nedávala žádné očkování. Divím se, že sama pediatrička nechce počkat. Nám neuroložka očkování do půl roku vysloveně zakázala, takže jsem ráda, že naše doktorka netrvala na přesném dodržení očkovacího kalendáře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat