Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci zrušit profil, misto pomoci je tu sama kritika diky
A proc nenapises adminum a zakládáš zbytečně diskuzi?
@lachtanice86 píše:
A proc nenapises adminum a zakládáš zbytečně diskuzi?
misto pomoci je tu sama kritika ![]()
Dobrý den, zakladatelko, Váš profil jsem smazala. Diskuze však můžete pročítat stále i bez nicku.
![]()
Moni
@Bigystrant píše:
Dobrý den,
můžu poprosit o zrušení profilu? Díky.
vždyt na něm nic nemáš, tak tu prostě nechod a je to
Ahooj. Je tu někdo kdo z druháku na střední škole přestoupil na jinou střední znovu od prváku?
Dále bych se chtěla zeptat jaké pocity jste měli z maturity? Bojím se, že čtyři roky budu na nějaké škole a pak nedám maturitu. Z výučním listem si myslím, že moc dobrou práci nenajdu. Jsem teď celkem nerozhodná.
@Anonymní píše:
Ahooj. Je tu někdo kdo z druháku na střední škole přestoupil na jinou střední znovu od prváku?
Dále bych se chtěla zeptat jaké pocity jste měli z maturity? Bojím se, že čtyři roky budu na nějaké škole a pak nedám maturitu. Z výučním listem si myslím, že moc dobrou práci nenajdu. Jsem teď celkem nerozhodná.
no vzhledem k tomu, že nechápeš čtené (tahle diskuse je hodně o něčem jiném), se maturity bojíš oprávněně
Příspěvek upraven 16.01.22 v 17:28
@vokishka píše:
no vzhledem k tomu, že nechápeš čtené (takhle diskuse je hodně o něčem jiném), se maturity bojíš oprávněně
Dobrý den, žádám o zrušení profilu. Děkuji.
Dobrý večer,
ráda bych admina požádala o zrušení svého profilu.
Děkuji 🙂
Dobrý den @admin, prosím, může se mi někdo ozvat ohledně změny přihlašovacího e-mailu? Starý již nejde a nový stále potřebuji přiřadit, děkuji ![]()
Dobrý den, chci zrušit profil, misto pomoci je tu sama kritika diky