Zrušení profilu

Anonymní
25.12.18 16:37

zrušeni prof

Dobrý den, chci zrušit profil, misto pomoci je tu sama kritika diky

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19984
25.12.18 16:40
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci zrušit profil, misto pomoci je tu sama kritika diky

A proc nenapises adminum a zakládáš zbytečně diskuzi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
25.12.18 16:40

Napis adminovi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1694
26.12.18 12:31
@lachtanice86 píše:
A proc nenapises adminum a zakládáš zbytečně diskuzi?

misto pomoci je tu sama kritika :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19984
26.12.18 13:58

@CHLAP.cz a přesně proto se ma obrátit na admina :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20880
27.12.18 11:29

Dobrý den, zakladatelko, Váš profil jsem smazala. Diskuze však můžete pročítat stále i bez nicku.

:mavam:
Moni

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1.9.21 15:50

Dobrý den,
můžu poprosit o zrušení profilu? Díky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65432
1.9.21 15:53
@Bigystrant píše:
Dobrý den,
můžu poprosit o zrušení profilu? Díky.

vždyt na něm nic nemáš, tak tu prostě nechod a je to

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Schelby123
15.1.22 22:11

@admin prosím o zrušení profilu děkuji :wink:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
16.1.22 17:18

Výuční obor vs střední škola

Ahooj. Je tu někdo kdo z druháku na střední škole přestoupil na jinou střední znovu od prváku?
Dále bych se chtěla zeptat jaké pocity jste měli z maturity? Bojím se, že čtyři roky budu na nějaké škole a pak nedám maturitu. Z výučním listem si myslím, že moc dobrou práci nenajdu. Jsem teď celkem nerozhodná.

  • Citovat
  • Upravit
65432
16.1.22 17:23
@Anonymní píše:
Ahooj. Je tu někdo kdo z druháku na střední škole přestoupil na jinou střední znovu od prváku?
Dále bych se chtěla zeptat jaké pocity jste měli z maturity? Bojím se, že čtyři roky budu na nějaké škole a pak nedám maturitu. Z výučním listem si myslím, že moc dobrou práci nenajdu. Jsem teď celkem nerozhodná.

no vzhledem k tomu, že nechápeš čtené (tahle diskuse je hodně o něčem jiném), se maturity bojíš oprávněně

Příspěvek upraven 16.01.22 v 17:28

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77421
16.1.22 17:26
@vokishka píše:
no vzhledem k tomu, že nechápeš čtené (takhle diskuse je hodně o něčem jiném), se maturity bojíš oprávněně
:palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Gabi2511
17.1.23 09:32

Zrušení profilu

Dobrý den, žádám o zrušení profilu. Děkuji.

  • Citovat
  • Upravit
14.2.23 22:12

Dobrý večer,

ráda bych admina požádala o zrušení svého profilu.

Děkuji 🙂

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
shadowbabe
7.3.23 10:48

Dobrý den @admin, prosím, může se mi někdo ozvat ohledně změny přihlašovacího e-mailu? Starý již nejde a nový stále potřebuji přiřadit, děkuji :kytka:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová