ZŠ Praha 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 13:53
ZS Praha 4

Prosím o vaše zkušenosti se ZS Jitrni a ZS Jilovska. Zajímá mě zejména, zda se ve škole vyskytuje šikana a jak je pripadne řešena, ale i váš celkový názor na školu a konkretni učitele v 1. třídě. Syn je méně prubojny, mel problem v MS s agresivnějšími spolužáky. Děkuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 14:28
@Anonymní píše:
Prosím o vaše zkušenosti se ZS Jitrni a ZS Jilovska. Zajímá mě zejména, zda se ve škole vyskytuje šikana a jak je pripadne řešena, ale i váš celkový názor na školu a konkretni učitele v 1. třídě. Syn je méně prubojny, mel problem v MS s agresivnějšími spolužáky. Děkuji

V Jílovské mám teď dceru, ale letos pozor, pokud nejste spadovi, tak máte malou šanci, letos opouští školky silný ročník ( 3 třídy jen z Nemcicke ). Jako my jsme spokojení, dcera je teď ve 2 třídě, takže její třídní bude mít příští rok prvňáky. Ty učitelky co budou mít prvňáky ( asi ) jsou 2 docela dobré, jedná nic moc. Ta naše je přísná ale spravedlivá, je drsnější, ale jsem ráda, že ji dcera má. Co se týče šikany, nevím, my teď řešili možná začátek šikany ( drsné dopisy ), snad se to uklidnilo po tom, co jsme to řešili jako rodiče s učitelkou. Jinak škola je to dobrá a od druhého stupně výběrová.

Lama Lama
Hvězda diskuse 50705 příspěvků 4 inzeráty 26.01.19 16:13
@Anonymní píše:
Prosím o vaše zkušenosti se ZS Jitrni a ZS Jilovska. Zajímá mě zejména, zda se ve škole vyskytuje šikana a jak je pripadne řešena, ale i váš celkový názor na školu a konkretni učitele v 1. třídě. Syn je méně prubojny, mel problem v MS s agresivnějšími spolužáky. Děkuji

Mamdeti na jitrni a jsme moc spokojeni. Létos byl na začátku krapet chaos, pac se oddelovalo od filosofske. Hodně děti vedou ke sportu, angličtina od první třídy. Je tam příjemná atmosféra. Jinak ale myslím, že na prvním stupni je to hodně o učitelce a na ty jsme měli štěstí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 17:21
pro anonymni z 26.3.19 14:28

Děkuji ti za informace k ZS Jilovska. Mohla by jsi mi prosim napsat, které ucitelky co (asi) budou mit letos prvni tridy jsou celkem dobre a ktera nic moc. Děkuji. Zakladatelka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >