Ztracené batole

babule
4.8.06 21:19

Ztracené batole

Ahojky. Teď jsem dočetla diskuzi na seznamu ohledně ztraceného 18-ti měsíčního chlapečka a některé názory tam jsou docela drsné. Jsem hrozně ráda, že to dobře dopadlo, ale určitě je to nejen pro mě výstraha, abych byla ještě pozornější a opatrnější.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1352
4.8.06 21:24

O co šlo babule? Hod sem odkaz ať si taky dávám pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1076
4.8.06 21:29
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
babule
4.8.06 21:31

www.novinky.cz - bylo to někde u Prahy(Březová -Oleška) a ten chlapeček byl celou noc sám v lese.

• Nahlásit
  • Citovat
1764
4.8.06 22:11

hmmm, nemůžu si pomoct, ale nahlásit zmizení 18 měsíčního tvorečka v půl desáté večer… to snad nemůžou myslet vážně - pokud teda novinky píšou pravdu o tom, že dítě zmizelo „odpoledne“. i když - na jiném místě se praví, že chlapec zmizel „večer“
v dešti… chudák malej
stane se, že se dospělci špatně domluví a myslí si oba, že hlídá ten druhý. to je jaxi omluvitelné. nevím, jak to bylo tady, ale každopádně rodičům tu noc hrůzy vůbec nezávidím. Ale „kamenem“ bych po nich neházela.....

elda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1352
5.8.06 08:16

mě to taky přijde dost pozdě to nahlášení, nevím ale myslím, že tak malé dítě by mělo být dávno v posteli. na druhou stranu taky nechávám malou aby si hrála sama na zahradě a otevřít branku ven už umí, takž asi budu ostražitější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
5.8.06 10:18

Nevím,nevím,ale aby v tom nebylo něco jiného.Připadá mi divné,když se ztratilo odpoledne,že ho nikdo během tý cesty neviděl.Určitě neutíkalo,nedovedu si představit,že by Maty sám někde pochodoval.Určitě by po chvíli začal brečet,kdyby někoho z nás neviděl.Ale je dobře,že je v pořádku.Rodiče si asi prožili svý a je to poučení pro nás ostatní.Tak všem přeji,aby jsme to nemuseli nikdy prožít.
Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
5.8.06 22:01

No mohlo se stát. Taky už ho třeba uložili ke spánku a on nestřeženě zdrhnul.Ze zahradního domku - třeba jen sedli na zahradě na kafe. To se fakt může stát cokoliv. Vůbec jim nezávidím ty nervy a ani to popotahování co budou kvůli tomu mít. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
692
5.8.06 22:09

Ahojky :P
Taky jsem to dneska četla a prý je ta rodina dost pochybná :?
Děti si prý pro maminku chodí do hospody a snad i má brát nějaké drogy :(
Nevím nakolik věřit novinám,ale fotky té chaty kde bydlí byly dost výmluvné :evil:
Navíc nahlásit zmizení až v půl desáté,kdy je všude tma a zima?
Pochopím že sběhly nejbližší okolí,ale …
Nevím,ale určitě bych byla pro důlkadné přešetření!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.13 13:51

Ztracený chlapec

Ahoj holky, oživuji diskusi. Dnes mne venku před domem zastavila policie a v autě měli cca tříletého chlapečka - možná staršího, který nemluvil a nevěděli čí je. Že ho našli v obci. Stála jsem se známou, povídala jsem, že to nevím na 100%,ale že se mají zeptat u jedněch, vysvětlila jsem kde, co mají vícero dětí. Oni odjeli. Pak to známá začla rozebírat, že jsme je měli raději poslat do kšeftu, že tam mohla prodavačka vědět víc. Jak byste se zachovaly vy, když něco nevíte určitě, raději mlčet anebo, přestože jsou pochybnosti, policii upozornit??? Možná blbá otázka, ale nějak mi to vrtá hlavou. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
15098
11.4.13 13:55

Asi bych se zachovala jako ty. Řekla bych, co by mě v tu chvíli napadlo. Policie by měla vědět sama, kde jsou zdroje infomací ;) Třeba už v tom krámě byli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49169
11.4.13 14:12

Divné, že se rodičům zatoulá 3 leté dítě a ani sami nekontaktují policii, bych se posrala strachy, kdyby mi někde děcka zdrhly a zburcovala asi celou vesnici z paniky.

No a ve tvé situaci, bych asi taky řekla jak ty co vím :think: :nevim:.
Hlavně, že se dítě našlo v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
11.4.13 16:07

Asi bych to udělala stejně. Já teda všechny místní děti znám, ale kdyby ne, snažila bych se vymyslet, čí by mohlo být a ještě poslala bych je do obchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama