Ztracený rodný list

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinejizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 04.06.11 12:18
ztracený rodný list

ahoj
povedlo se nám nenajít rodný list nejmenšího, prostě se při předělávání bytu a rození a chozením na kontroly (s rodným listem, než dorazila karta VZP) někam schoval a my ho nemůžeme najít. Kam pro nový, jak dlouho trvá vyřízení a cena?? děkuju moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
araw
Neúnavná pisatelka 16632 příspěvků 04.06.11 12:21

Na matriku a stojí 50kč. Ale dá se tam i poslat dopis s pajskou a oni pošlou RL domů.. :palec:

araw
Neúnavná pisatelka 16632 příspěvků 04.06.11 12:21

Ale teda radši bych si ještě zavolala, 50,– to stálo cca před rokem, tak jeslti nepodražili :mrgreen:

Extra třída :D 12682 příspěvků 04.06.11 12:23

dík, zase jsem za bordeláře totiž já, tatínek má samozřejmě všechna lejstra v pořádku…hmm

Fima
Nadpozemská drbna 29293 příspěvků 16 inzerátů 04.06.11 12:54

Já si vyřizovala RL letos v březnu. Stálo to 100KČ na matrice a na počkání.

peluani
Extra třída :D 10546 příspěvků 04.06.11 12:55

Tak muj tata si ho nechal delat pred mesicem na matrice a platil 70kc,asi to je vsude jiny :think:

peluani
Extra třída :D 10546 příspěvků 04.06.11 12:56

Jinak nic si ztoho nedelej,ja jsem si myslela ze jsem taky nekam dala starsi dcery rodnej list a nakonec se nasel v aute,pritel si ho bral do prace a pak uz nevratil.

mysicka5
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 04.06.11 13:03

Musiš na matriku v místě narození a tam ti ho udělaj na počkání nevim kolik se teď platí ale já jsem před 5 lety platila za ten svůj 100,– :mrgreen: :mrgreen:

Extra třída :D 12682 příspěvků 04.06.11 13:24

naposledy ho mel manzel, kvuli odpoctu na dane, ale chyba je na me strane, ze :)

kamikaa
Kelišová 5429 příspěvků 04.06.11 14:14
No to je samozřejmý :mrgreen: :mrgreen: tak to prostě je :mrgreen:
jizvíková píše:
naposledy ho mel manzel, kvuli odpoctu na dane, ale chyba je na me strane, ze :)
Mišuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.11 16:59

Taky jsme ho vloni nemohli najít, kvůli pasu to docela hořelo. Známá nám na matrice udělala nový a pochopitelně jsme ho při debordelizaci papírů našla. Takže máme dva. :mrgreen:

Havraní
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 05.06.11 21:19

My teď řešíme stejný problém,ale rodný list nemůže najít tatínek,potřebujem ho kvůli příjmení dítěte,ale myslím,že nezazněla podstatná věc,vydají ho na matrice v MÍSTĚ NAROZENÍ,ne trvalého bydliště,

jani09
Závislačka 3730 příspěvků 04.02.12 05:02

Jsem rada,že v tom nejsem sama.Ja nemam ani svůj.Nevim,jak dlouho už.Nevim,co dělat.Poradte.

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 04.02.12 08:25
jani09 píše:
Jsem rada,že v tom nejsem sama.Ja nemam ani svůj.Nevim,jak dlouho už.Nevim,co dělat.Poradte.

Napiš na matriku v místě narození ;) Já ho taky ztratila, poslala jsem žádost o vydání duplikátu a společně s ní jsem zaslala 100 Kč, jako poplatek ;) Za pár dní mi dorazil.

jani09
Závislačka 3730 příspěvků 05.02.12 15:17

Ja jsem ho našla. :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >