Ztrapnila jsem se, mlčela jsem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.10.21 11:32

Ztrapnila jsem se, mlčela jsem

:zed: Ahoj, pár týdnů si píšu s jedním chlapem. Dochází i na sexuální narážky, vypadá to že o sebe máme zájem. Nicméně jsme oba hodně zaneprázdnění. Porad nám schůzky nevychazely. Nicméně včera jsem ho náhodou potkala večer když jsem šla se psem, a co se nestalo, chtěl prohodit slovo, a já ze sebe dokázala vyloudit jen „čau“. Pohladil psa, a šla jsem zas dál. Dávno už nejsme žádní puberťaci, cítím se tak trapne. Nejraději bych už nevycházela z domu. Nějaká rada jak ten stud překonat?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18809
2.10.21 11:35

No dej si panáka a pozvi ho na rande. Pokud to opět nevyjde, ukonči to, protože to znamená že dotyčný si chce jen psát a maximálně bude chtít fotky.

• Nahlásit
55279
2.10.21 11:50

A napsal po včerejšku nebo se na to zrovna vy…?

• Nahlásit
9206
2.10.21 11:53

Tak asi se cítí trapně i on, na to čau klidně mohl navázat jednu dlouho větu a už by to bylo..
Zase si nedokážu představit, že ho osloví žena a on čučí a nechá ji pomalu odcházet.. :mrgreen:

• Nahlásit
1461
2.10.21 11:53
@Anonymní píše: :zed: Ahoj, pár týdnů si píšu s jedním chlapem. Dochází i na sexuální narážky, vypadá to že o sebe máme zájem. Nicméně jsme oba hodně zaneprázdnění. Porad nám schůzky nevychazely. Nicméně včera jsem ho náhodou potkala večer když jsem šla se psem, a co se nestalo, chtěl prohodit slovo, a já ze sebe dokázala vyloudit jen „čau“. Pohladil psa, a šla jsem zas dál. Dávno už nejsme žádní puberťaci, cítím se tak trapne. Nejraději bych už nevycházela z domu. Nějaká rada jak ten stud překonat?

Není to žádná tragedie. Potkali jste se neplánovaně, nebyla jsi na to připravená, nevěděla, co říct. Příště to určitě bude lepsí. Každý není ukecaný od přírody.

Jak jsi napsala, že pohladil psa, četla jsem pohladil prsa. To už by bylo horší, při prvním setkání :mrgreen: Určitě horší, než mlčet :)

• Nahlásit
1461
2.10.21 11:55
@Ou píše:
No dej si panáka a pozvi ho na rande. Pokud to opět nevyjde, ukonči to, protože to znamená že dotyčný si chce jen psát a maximálně bude chtít fotky.

Co to meleš?

• Nahlásit
37143
2.10.21 11:58
@Anonymní píše: :zed: Ahoj, pár týdnů si píšu s jedním chlapem. Dochází i na sexuální narážky, vypadá to že o sebe máme zájem. Nicméně jsme oba hodně zaneprázdnění. Porad nám schůzky nevychazely. Nicméně včera jsem ho náhodou potkala večer když jsem šla se psem, a co se nestalo, chtěl prohodit slovo, a já ze sebe dokázala vyloudit jen „čau“. Pohladil psa, a šla jsem zas dál. Dávno už nejsme žádní puberťaci, cítím se tak trapne. Nejraději bych už nevycházela z domu. Nějaká rada jak ten stud překonat?

Jestli jsi mu schopná psát prasárničky a pak z tebe v reálu vypadne jen ahoj, tak je asi zmaten. Napsala bych mu, že jsem prostě ťuňťa a kdy se sejdem.

• Nahlásit
416
2.10.21 12:01

Dobrý je si uvědomit, co si ty myslíš o někom, kdo se před tebou ztrapní. Pokud nejsi vysloveně zlý člověk, je ti to jedno/vzpomeneš si že ses taky takhle několikrát ztrapnila/jsi ráda, že to nejsi ty kdo se zrovna ztrapnil/vidíš, že se druhy cítí trapně a tobě to vůbec trpné nepřijde/přijde ti to milý atd. Nic z toho není nic, za co by se člověk měl stydět :) a pak je taky porad možnost, že si myslí, že je to on, kdo se ztrapnil.

• Nahlásit
7468
2.10.21 12:02

Pozvi ho k sobe domu a vyspi se s nim. ;)

• Nahlásit
121
2.10.21 12:03

Neboj se, to překonáš. Prostě tě to setkání nečekaně zaskočilo. Nebyla jsi připravená. To se může stát každému. No napsala bych mu něco v tom smyslu, že jsi zrovna někam spěchala, jinak by sis určitě ráda popovídala..Nedělala bych z toho zbytečně kovbojku. :palec:

• Nahlásit
1461
2.10.21 12:03

Zakladatelko, ten muž se nažil vést hovor nějak aktivně nebo jen ve stylu Ahoj, jak se máš?

• Nahlásit
12635
2.10.21 12:08

No jo no, stane se. Tak mu napiš, že tě to zaskočilo, a kdy se sejdete.

• Nahlásit
33755

Proto z mého pohledu není to dlouhé vypisování dobré.

A obzvlášt o sexu.

Pak dojde k tomu, že se dva, co už o sobě vědí pomalu všechno, včetně svých sex. úchylek, potkají a zjistí, že k sobě nejdou, nemají si co říct a jsou to trapné chvíle…

Zkus mu ještě napsat, jestli se chce sejít, sejít znovu, že jsi byla zaskočená bla bla bla.

Třeba bude mít zájem anebo ne, uvidíš…

• Nahlásit
2073

To je proste dnesni doba :lol:…pisete si kdo vi co pres mobil a ve skutecnym svete skutek utek. Je to spis vtipny. Jak jste se vubec seznamili? Pres net nebo jak jste si vubec vymenili ciska? To bydlite par bloku od sebe a jennsi pisete, aniz byste aspon zaslu ven s tim psem spolecne, pokud o sebe mate zajem, jak pises? Jako pro me je tohle uplne divny…

Jak to prekonat? No asi bych mu proste napsala sms ve stylu, jestli nechce aspon ba jedno pivko vecer nekam pobliz, kdyz bydlite blizko sebe/jit se projit chvili se psem/ pokud to cele ma byt spis jen vztah s vyhodami, tak bych ho pozvala na sklenku k sobe..,

• Nahlásit
7468
2.10.21 12:21
@kalie píše:
To je proste dnesni doba :lol:pisete si kdo vi co pres mobil a ve skutecnym svete skutek utek.Je to spis vtipny. Jak jste se vubec seznamili? Pres net nebo jak jste si vubec vymenili ciska? To bydlite par bloku od sebe a jennsi pisete, aniz byste aspon zaslu ven s tim psem spolecne, pokud o sebe mate zajem, jak pises? Jako pro me je tohle uplne divny…Jak to prekonat? No asi bych mu proste napsala sms ve stylu, jestli nechce aspon ba jedno pivko vecer nekam pobliz, kdyz bydlite blizko sebe/jit se projit chvili se psem/ pokud to cele ma byt spis jen vztah s vyhodami, tak bych ho pozvala na sklenku k sobe..,

Uplne presne, ja bych ty internety normalne zakazal. :D

Kdyz ma dojit na vec v realu, tak lidi nejsou schopni otevrit pusu a ani ze sebe vymacknout co chtej, ale hlavne, ze si posilaji fotky svych pussy, dicku a sva sex videa 8)
Zijeme v naprosto posasene dobe.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat