Ztráta a obnova mm

463
26.10.20 22:10

Ztrata a obnova mm

Ahoj holky jdu si k vam pro radu kojiĺi jsme mesic pak se mleko ztratilo jsme na um ted se objevuje pri zmacknuti nebo ohnuti a spani na brise mokre triko. Dala jsem dceru prisat pila polykala ale nevim jestli to ma smysl jestli se to zase rozjelo nebo je to jen nějaký zachev zbytku :think: :think:??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29079
26.10.20 22:32

Proč by ne? :think: Tak ji zkus nakojit a zvážit. Uvidíš, kolik z tebe vycucne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2001
26.10.20 22:58

Určitě bych to ještě zkusila :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8472
27.10.20 00:04

Co to je „mleko se ztratilo“?
Podle me je mozne se rozkojit, ale bude to chtit zkuseny dohled, pozvi si dobrou laktacni poradkyni.
Kazdopadne kojit muzes, proste prikladej vzdy kdy ma hlad a uvidis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
27.10.20 19:40

No problem byl hlavne v tom ze nechtela pribirat byla jsem rada ze jsme zvladli kojit mesic u syna to bylo jen tyden kvuli blbe detske dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29079
27.10.20 19:58
@Tyna_matiss píše:
No problem byl hlavne v tom ze nechtela pribirat byla jsem rada ze jsme zvladli kojit mesic u syna to bylo jen tyden kvuli blbe detske dr

Jestli dcera pila a polykala, tak bych toho určitě využila. Třeba je tvoje dcera jedno z těch miminek, kterému nevadí střídat prso s lahvičku.

Půjčila bych si váhu a pokud bys nakojila dost (celou dávku), tak bych už nedává při tomhle kojení um. Uvidíš.

A pokud nakojis třeba 40ml, tak dát v láhvi zbytek.

Ale bacha na to, abys nepodlehla iluzi, že kojis kojis, nadšené nevyhodila láhev a dítě z tebe ve skutečnosti vycuclo pár kapek. To by mohlo být nebezpečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
27.10.20 20:12

@Bábrdl to urcite nechci rada bych kojila sice je dcera na mléku babylove je na nem 14 dni a docela spokojena byla na sunaru a z toho zacpa a blinkani. Ale radsi bych byla ba mm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3929
27.10.20 20:49

@Tyna_matiss: Já myslím, že by mělo být možné se ještě rozkojit, ale musíš kojit, kojit a kojit. Vážit, kolik jsi nakojila, a dokrmovat UM do nějaké stanovené dávky, je nesmysl. Miminko pak bude najezené a nebude se hlásit k další kojení. Ty naopak potřebuješ, aby se kojilo co nejčastěji, aby tělo zareagovalo na poptávku a laktace se pořádně rozjela. A hlavně v noci. Zalezla bych si na pár dní s dítětem do postele, co nejvíc chovala, nejlíp kůže na kůži, a kojila, kojila a kojila. Pro kontrolu, jestli vypilo dost, sleduj počůrané plínky. Když čůrá, hlady a žízní netrpí. Vážila bych třeba jednou za den, pro kontrolu, jestli neubývá. Určitě ne po každém kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8472
28.10.20 00:48
@Kassy píše:
@Tyna_matiss: Já myslím, že by mělo být možné se ještě rozkojit, ale musíš kojit, kojit a kojit. Vážit, kolik jsi nakojila, a dokrmovat UM do nějaké stanovené dávky, je nesmysl. Miminko pak bude najezené a nebude se hlásit k další kojení. Ty naopak potřebuješ, aby se kojilo co nejčastěji, aby tělo zareagovalo na poptávku a laktace se pořádně rozjela. A hlavně v noci. Zalezla bych si na pár dní s dítětem do postele, co nejvíc chovala, nejlíp kůže na kůži, a kojila, kojila a kojila. Pro kontrolu, jestli vypilo dost, sleduj počůrané plínky. Když čůrá, hlady a žízní netrpí. Vážila bych třeba jednou za den, pro kontrolu, jestli neubývá. Určitě ne po každém kojení.

Presne tak, zkusila bych to. Hlidat plinky a zvazit kazdy vecer.
(Mozna jsi to kojeni vubec nemusela zabalit, „nepribira“ je dost siroky pojem a casto tlak na tabulkovy vyvoj…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29079
28.10.20 00:55
@Kassy píše:
@Kassy píše:

Alespoň u toho prvního kojení ať to zkusí, ať ví, jestli vůbec neco teče a dítě jen nedumla bradavky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama