Kojení v mladém věku

Anonymní
26.10.20 18:21

Kojení v mladém věku

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jestli tady jsou nějaké mladé maminky, které kojí, či kojily?
Miminko čekám a tak si zjišťuji informace, samozřejmě kojit chci, ale nikde se nepíše o kojení v mladém věku a když narazím na mladou maminku, tak nekojí.
Zajímalo by mě, jestli je to věkem? Popřípadě nějaké rady, jak kojení podpořit?
Moc děkuji za informace.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19681
26.10.20 18:23

Co je mlady vek? Ale vek na kojení vliv nema.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1763
26.10.20 18:24

Ahoj. :) Záleží co je podle tebe mladý věk. Je mi 23 a dceru kojím. Zítra ji bude 8 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
26.10.20 18:27

Bylo mi 21 a 23 a kojila jsem úplně v pohodě, dlouho, bez problémů. Věk s tím nemá nic společného, moc tvůj dotaz nechápu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9356
26.10.20 18:28
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jestli tady jsou nějaké mladé maminky, které kojí, či kojily?
Miminko čekám a tak si zjišťuji informace, samozřejmě kojit chci, ale nikde se nepíše o kojení v mladém věku a když narazím na mladou maminku, tak nekojí.
Zajímalo by mě, jestli je to věkem? Popřípadě nějaké rady, jak kojení podpořit?
Moc děkuji za informace.

Představ si, že můžou kojit i 15 lety holky. Driv běžné rodilý ženský v 17 a kojily :nevim:
Na netu je toho málo, jak kojení podpořit? Kojící čaje, homeopatika, více tekutin obecne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 18:28

@Denny97 je mi 19 a když koukám na takhle mladé maminky v okolí, žádná nekojí, tak mě to právě zaráží a docela stresuje. :D

• Citovat
  • Nahlásit
19681
26.10.20 18:30
@Anonymní píše:
@Denny97 je mi 19 a když koukám na takhle mladé maminky v okolí, žádná nekojí, tak mě to právě zaráží a docela stresuje. :D

Ja otehotnela ve 20 a kojila sem v pohode. Na ostatni nekoukej, moje kamosky to taky vzdaly, ale to je spis timy ze jsou pohodlne nebo naopak silene stresarky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
521
26.10.20 18:30
@Anonymní píše:
@Denny97 je mi 19 a když koukám na takhle mladé maminky v okolí, žádná nekojí, tak mě to právě zaráží a docela stresuje. :D

Tak ono podle mě hodně tak mladých maminek ani ne. Navíc mne přijde, že je teď strašný „trend“ nekojit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
26.10.20 18:31

Tak jsou blbý no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1496

Jestli to nebude tim, ze proste ted ty 19 lete kojit jen nechteji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1763
@Anonymní píše:

Buď v pohodě. Pij čaje na kojení. Homeopatika jsem brala taky na začátku kojení. Buď to půjde a nebo ne.. není to věkem. Některé ženy nechcou.. některým to nejde. Kdyby ti to nešlo tak se poraď s laktační poradkyní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
26.10.20 18:36
@Anonymní píše:

Některé nekojí, protože mají strach, že jim zůstanou povislá prsa. Taky to nemusí jít, jestli kojit chceš, bude vše v pořádku, takse nemusíš stresovat, nedívej se na ostatní. Jedna kojit chce, nejde to, další kojit nechce nebo má zdravotní důvody, proč to nejde. Jiná kojí bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9356
26.10.20 18:41
@Lenka76 píše:

At se kazdej rozhodně, jestli bude kojit nebo ne :nevim:
Taky mi šíleně vadilo kojení a to mi není nact. :nevim: a je to 3 roky zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24333
26.10.20 18:43
@Anonymní píše:

Věk je úplně jedno. Jen málo žen kojit nemůže. Že můžou být potíže je pravda, ale většina se dá řešit a člověk to překoná a pak je to dobrý. Mně se u třetího pořád něco ucpavalo, měla jsem stroupky, ve 3 měsících zánět prsu..no a od té doby úplná pohoda. Malému je dnes 21 měsíců a kojím pořád. První dvě děti jsem kojila taky, úplně bez potíží. Hodně je v hlavě. Důležité je si věřit. A nebát se dát si poradit. A nevzdat se hned. Na věku nezáleží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
26.10.20 18:50
@Lenka76 píše:

Jsou hloupý no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama