Jak se mám vyrovnat se ztrátou blízké osoby?

Anonymní
15.1.20 21:53

Ztráta blízké osoby

Dobrý den, jmenuji se Tereza. Je mi 22 let a jsem na mateřské dovoléné. Ještě před mateřskou dovolenou se mi ale stalo něco opravdu ošklivého. Ve 4. měsíci mého těhotenství jsem náhle ztratila moji nejlepší kamarádku s navíc spolupracovnici. Nyní už to bude téměř rok, ale já se s tím nemohu vyrovnat. Na brigádu chodím tam kde jsme pracovali spolu ale nezvládám to.. vím že to neni uplně maminkovské téma, ale neporadí by mi někdo, jak jste se vyrovnávali se ztrátou takhle blízké osoby? Popř. byl by tu někdo ochotný se mnou o tom pohovořit soukromě?
Moc děkuji..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

163
15.1.20 22:07

Je mi to líto, vím, jaké to je. Mě chybí už 15 let, zdá se mi někdy o Ivaně, moc mi chybí, časem se to lepší. Neporadím. Rady ale asi nebude, dokud ji budeš mít v srdci, tak tu bude. Možná můžeš uskutečnit něco, co ona sama chtěla a nestihla, pomoci její rodině…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 22:28

Jedině čas a moc se v tom nebabrat, nic jiného není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 10:13

Ahoj zakladatelko,
psal jsme na tohle téma deníček.
Ztráta, obzvláště ta nečekaná, blízké osoby je vždy velký zásahem do života a navždy se budeš potýkat s tím, že ti ji bude něco připomínat. Časem se bude ta četnost snižovat, ale bude to v tobě napořád.
Když ti ten člověk chybí, zkus to brát i z toho pohledu, že je lepší strávit s tak fajn člověkem ten krátký čas, který jste měli společně vymezený, než žádný - třeba se vůbec nepoznat.
Když o tom budeš chtít psát soukromě, klidně napiš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama