Ztrata blizke osoby a partnera

23.4.17 20:21

Ztrata blizke osoby a partnera

Chtela bych se s vami vsemi podelit o svuj pribeh a budu rada za vase nazory.. Minuly rok mi necekane zemrel tatinek, bylo to strasne, kdyz clovek chodi kazdy den do nemocnice, nevi co bude a jednoho dne mu zavolaji, at se prijede rozloucit. Tatovi bylo pouhych 61 let. V te dobe jsem mela temer osmilety vztah s partnerkou a zila u ni v jejim baraku na vesnici, planovaly jsme miminko. Moje rodina o vztahu nevedela, nevim ceho jsem se bala, asi odsouzeni. Mesic jsem stravila s mamkou, aby nebyla sama. Kdyz jsem se vratila domu, partnerka mi oznamila, ze se chce rozejit, ze jsme se odcizily a ze ke me nic neciti. Par dnu pred rozchodem mi pritom psala, jak me miluje, ze jsem jeji zivotni laska a at ji verim, ze na me pocka. Mezitim si psala s nejakou holkou na facebooku, ktera ji prala k narozeninam a zvala partnerku na veceri. Dala mi ultimatum se do konce vanoc odstehovat, takze misto kupovani darku jsem hledala bydleni. Nejedla jsem, nespala jsem, musela brat prasky na uklidneni, zhubla jsem deset kilo, v praci nemohla fungovat. Snazila jsem se vratit vztah zpatky, ale partnerka v zadnem pripade nechtela, pry chce byt sama. Nez jsem se odstehovala zacatkem roku, jezdila za nekym do Prahy a kdyz jsem nebyla doma, snad i nekdo za ni. Bylo to hrozne prihlizet tomu, ze za nekym jezdi a kupuje vanocni darky nekomu jinemu, nechapala jsem, ze tak rychle dovede zapomenout. Doma mela dokonce schovane vanocni prani od nove znamosti a jejiho syna a byla to ta holka z facebooku, se kterou si zacala psat par dnu pred rozchodem. Spatne to vsechno i ted snasim, prisla jsem o tatu, o zivotni parnerku a o domov. Chybi mi muj drivejsi zivot, chybi mi muj domov, pes ktereho jsme mely, zahrada, o kterou jsem pecovala, les kam jsme chodily se psem, proste vsechno. Trapi me samota, byla jsem i u psychoterapeura. Tak si rikam, muze tohle udelat normalni clovek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8100
23.4.17 20:27

Upřímně, asi měla během tvojí nepřítomnosti čas přemýšlet o tom, že o ní tvoje rodina neví celých osm let.
Chápu, že načasování je hrozné, ale co jsi čekala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.4.17 20:29

Prosím anonym

já dopoledne dostala výpověd ze zaměstnání a odpoledne kopačky

neboj bude líp

• Nahlásit
  • Citovat
3659
23.4.17 20:34

Je mi strašně líto v jaké jsi situaci, ale určitě se z toho vykřešeš :kytka: taky mi přijde divné že takovou dobu jsi s ní byla tajně, možná ten vztah z jejího pohledu prostě nebyl perspektivní, já bych s někým asi nevydržela kdybych byla jakoby tajná. Je tedy zvláštní že ti píše romantické zprávy a pak hned se chce rozejít. Třeba jen nějaké momentální pobláznění, nevím. Vždy se podivuji jak to může jít rychle ve vztazích… ale není to asi moc neobvyklé…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 20:35
@Sany80s píše:
Upřímně, asi měla během tvojí nepřítomnosti čas přemýšlet o tom, že o ní tvoje rodina neví celých osm let.
Chápu, že načasování je hrozné, ale co jsi čekala.

Cekala jsem, ze me podrzi tak jako ja ji, kdyz nekolikrat skoncila se zadama v nemocnici a pak byla rok v pracovni neschopnosti. Financne jsem ji taky hodne podporovala a investovala do jejiho baraku hromadu penez. Ano, vim, ze byla chyba, ze o ni ma rodina oficialne nevedela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
23.4.17 20:36
:hug: :hug: :hug:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
23.4.17 20:38

Když jsi na dně, určitě může být jedině líp :kytka: Neboj, ta pravá přijde a nebudete se nikde bát ani stydět. Budete jen vy dvě a svět :hug: Za všechno špatné na tebe čeká něco úžasného, netrap se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
23.4.17 20:43
@Martina1177 píše:
Cekala jsem, ze me podrzi tak jako ja ji, kdyz nekolikrat skoncila se zadama v nemocnici a pak byla rok v pracovni neschopnosti. Financne jsem ji taky hodne podporovala a investovala do jejiho baraku hromadu penez. Ano, vim, ze byla chyba, ze o ni ma rodina oficialne nevedela.

Možná prostě vypotřebovala veškerou mentální energii na to, že jsi ji měla tajně.
Myslím na snášení toho.
Mně je to hrozně líto, že se to na tebe tak sesypalo.
Já vím, že to zní hrozně přízemně, ale peníze, které jsi investovala ti není alespoň zčásti ochotna vrátit?
Jste spolu 8 let a pokud nemáš žádné úspory, tak ti to může ve spoustě věcí dost uškodit.
Mohla bys třeba cestovat, abys přišla na jiné myšlenky.
Navíc pokud bereš prášky na uklidnění a hubneš, tak můžeš mít ve větším nepořádku nervy.
Jestli budeš potřebovat být na nemocenské, tak by se nějaká rezerva hodila. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9842
23.4.17 20:44
@Anonymní píše:
Prosím anonym

já dopoledne dostala výpověd ze zaměstnání a odpoledne kopačky

neboj bude líp

Taky dobry :?

Holky, nekdy se fakt zadari a kdyz se see, tak se see. Ale to spatne obdobi prejde a bude lip. Drzim palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 20:48
@Sany80s píše:
Možná prostě vypotřebovala veškerou mentální energii na to, že jsi ji měla tajně.
Myslím na snášení toho.
Mně je to hrozně líto, že se to na tebe tak sesypalo.
Já vím, že to zní hrozně přízemně, ale peníze, které jsi investovala ti není alespoň zčásti ochotna vrátit?
Jste spolu 8 let a pokud nemáš žádné úspory, tak ti to může ve spoustě věcí dost uškodit.
Mohla bys třeba cestovat, abys přišla na jiné myšlenky.
Navíc pokud bereš prášky na uklidnění a hubneš, tak můžeš mít ve větším nepořádku nervy.
Jestli budeš potřebovat být na nemocenské, tak by se nějaká rezerva hodila. :nevim:

Nejake penize mi po hodne dlouhych debatach vratila, ale stejne jen zlomek vseho co jsem investovala. Navic jeji argument byl, ze jsem vlastne u ni bydlela zadarmo, tak co vlastne chci. Pritom jsme ji platila pulku sipa a dalsi platby kolem baraku.
Nasetreno nastesti mam, ale mrzi me, jak se ke me po tolika letech zachovala.
Prasky ted uz nastesti neberu, to jen ze zacatku, nemohla jsem vubec spat a fungovat. Proste me stve, ze mi nedala zadnou sanci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
23.4.17 20:50
@Martina1177 píše:
Nejake penize mi po hodne dlouhych debatach vratila, ale stejne jen zlomek vseho co jsem investovala. Navic jeji argument byl, ze jsem vlastne u ni bydlela zadarmo, tak co vlastne chci. Pritom jsme ji platila pulku sipa a dalsi platby kolem baraku.
Nasetreno nastesti mam, ale mrzi me, jak se ke me po tolika letech zachovala.
Prasky ted uz nastesti neberu, to jen ze zacatku, nemohla jsem vubec spat a fungovat. Proste me stve, ze mi nedala zadnou sanci.

Ona se prostě zamilovala někde jinde a takoví lidé nevidí, neslyší a cizí city a potřeby prostě už neřeší.

• Citovat
  • Upravit
23.4.17 20:54
@Saatine píše:
Ona se prostě zamilovala někde jinde a takoví lidé nevidí, neslyší a cizí city a potřeby prostě už neřeší.

Nooo, diky, to mi teda pomuze.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
23.4.17 20:56

A proc ti psala, at ji veris, ze na tebe pocka? Po 8 letech, kdyz jsi u mamy? To zni, jako by tam byly nejake neshody nebo pochyby uz predtim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 21:00
@hani28 píše:
A proc ti psala, at ji veris, ze na tebe pocka? Po 8 letech, kdyz jsi u mamy? To zni, jako by tam byly nejake neshody nebo pochyby uz predtim?

No to prave nevim. Kdyz jsem se ji na to ptala, tak jen rekla, no co, tak jsem slib porusila. Prave, ze zadne neshody ani pochyby tam nebyly. A pokud ona mela nejake pochyby, nerekla mi je. Chtely jsme miminko, chodila jsem do motola, i par dnu pred rozchodem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 21:02
@Saatine píše:

Ale jo, vlastne mas pravdu. Ale je to dost bezohledne. Dovedla me do strasne situace a hroznych psychickych stavu, ale vubec ji to nezajimalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama