Ztráta kamarádek????

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
20.5.22 14:11

Ztráta kamarádek????

Dříve jsem ve třídění měla 4 kamarádky, všechny jsme se skvěle bavili a byli jsme taková partička.
Problém byl že se spolu začali bavit tak moc až se přestali bavit semnou, ze začátku jsem se s nimi ještě bavila ale pak už mě vyháněly. Asi měsíc jsem se s nikým nebavila, ale pak jsem se začala bavit s jednou holčinou z béčka(ja chodim do áčka)
Ze začátku jsme spolu trávili každou přestávku bylo to super, jenže poslední dobou si všímám že se mnou vůbec přestávky netráví, prostě se baví s někým jiným a na mě úplně kašle vždy jde do třídy a ja zeptam se jestli na ni mam počkat ale vždy řekne že se musí učit, ovšem žádný test ani nepíšou a navíc se takhle nikdy neučila, navíc teď mám k nim do třídy nastoupit nová holka a bojím se že mě ta moje kámoška úplně začne ignorovat, a nikdy jiný se se mnou nebaví, jsem úplně zoufalá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2605
20.5.22 15:18
@Ahojhellocioa píše:
Dříve jsem ve třídění měla 4 kamarádky, všechny jsme se skvěle bavili a byli jsme taková partička.
Problém byl že se spolu začali bavit tak moc až se přestali bavit semnou, ze začátku jsem se s nimi ještě bavila ale pak už mě vyháněly. Asi měsíc jsem se s nikým nebavila, ale pak jsem se začala bavit s jednou holčinou z béčka(ja chodim do áčka)
Ze začátku jsme spolu trávili každou přestávku bylo to super, jenže poslední dobou si všímám že se mnou vůbec přestávky netráví, prostě se baví s někým jiným a na mě úplně kašle vždy jde do třídy a ja zeptam se jestli na ni mam počkat ale vždy řekne že se musí učit, ovšem žádný test ani nepíšou a navíc se takhle nikdy neučila, navíc teď mám k nim do třídy nastoupit nová holka a bojím se že mě ta moje kámoška úplně začne ignorovat, a nikdy jiný se se mnou nebaví, jsem úplně zoufalá

Tak ještě bys mohla zkusit nějakou holčinu z céčka… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.5.22 15:29

@Moringa bohužel v našem ročníku céčko není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
20.5.22 17:17

Ženský jsou zákeřný. Ale nejste přeci ve třídě jen čtyři holky, ne? Určitě si někoho k sobě najdeš, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2545
20.5.22 17:22

Nebo co kluci? Já jsem se na ZŠ víc kamarádila s klukama než s holkama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.22 09:34

@Zeoli my máme ve škole jen takovy ty frajirky co všechny prudi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.22 09:36

@Semtex no jo ale tam pak už je jen takova partička a ty k sobě nikoho nepusti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
21.5.22 13:03
@Ahojhellocioa píše:
@Semtex no jo ale tam pak už je jen takova partička a ty k sobě nikoho nepusti

Tak jak jsi zažila sama, takové particky nemají moc dlouhé trvání a nejsou moc stabilní. Taky mohou někoho vykopnout ;) navíc bude konec školního roku zanedlouho, a pak se pojede částečně zase od začátku. A nějaký koníček nemáš, ze by ses dostala mezi úplně jiné lidi než ve škole a našla si kamarádku tam? To muže byt taky cesta :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.22 13:51

@Semtex to já mimo školu kamarádky mám ale ve škole ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1044
21.5.22 14:03

Na toto máme skvělou ZŠ, každá třída jezdí na adapťák. Já to jako dítě nezažila a taky trvalo, než se všichni poznali. Přeci jen, příležitost byla jen o přestávkách. Ale těším se až na něj pojede syn. Je v přípravné třídě a v září jde do první. Zároveň pro děti, které teprve půjdou do první dělají setkání s ostatními dětmi, a jejich budoucími učitelkami. Takže se v září už trochu znají. Jinak doporučuji zkusit i nějaký kroužek. Ale spíše nějaký u kterého se dá prohodit nějaké slovo. Syn chodí do ZUŠ a tam se to moc nedá. V září začne s basketem, tak to už trochu jde, ale ideální na poznávání přátel je třeba skaut(hraní her, výlety, tábor atd..).Možná to budou lepší přátelé, než ti, kteří už nemají zájem o přátelství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.22 20:16

@Semtex Oni tvoří partu už od prvni třídy tak nevim nevim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat