Ztráta mléka a nemoc

10.11.19 16:25

Ztráta mléka a nemoc

Ahoj holky, prosim o radu a o pomoc…dva dny uz marodim…zacal muj pritel..vcera uz i nase 5tydenni mala Maruska..ryma..kasel.. :( V prsou uz treti den pocituji ze nemam mleko…nenalivaji se mi, neboli me, polstarky mam suche, schvalne jsem zkousela odsavat a nic nebylo..mala vzdy po kojeni porad plakala.usla jen po hippu..zacla jsem davat hipp jeste nez byla nemoc tady..asi pred tremi-ctyrmi dny…Mam zajit k lekari a poradit se? muze ten hipp pit misto materskeho mleka? kdyz uz mi place u prsu,,taha mi ho a me to boli a citin ze nic nesaje…nevim co delat..jeste ted kdyz zacla ryma a kasel a ja odsavam a hlidam…ani v noci nespim…mam zajit zitra k lekari a poradit se?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

438
10.11.19 16:37

To se že nenalivaji prsa a že nic neodsajes neznamená že nemáš mléko. Malá může pít méně protože ji není dobre. Častěji příkladej, tělo na tělo, a pokud ji budes prikrmovat tak o mléko přijdeš určitě.
Ještě doplnuji že pokud bys opravdu nechtěla přestat kojit, najdi si laktační poradkyni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
747
10.11.19 17:18

@Marušky k lékáři chodit podle mě nemusíš.. dej na svuj instinkt.. Pokud ti přijde, že malá už z prsa nic neodsaje, že mléko nemáš, dávej ji normálně ten Hipp a pak se jenom zmíníš u doktorky až půjdete na prohlídku, stejně se tě bude ptát :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4509
10.11.19 18:02
@Marušky píše:
Ahoj holky, prosim o radu a o pomoc…dva dny uz marodim…zacal muj pritel..vcera uz i nase 5tydenni mala Maruska..ryma..kasel.. :( V prsou uz treti den pocituji ze nemam mleko…nenalivaji se mi, neboli me, polstarky mam suche, schvalne jsem zkousela odsavat a nic nebylo..mala vzdy po kojeni porad plakala.usla jen po hippu..zacla jsem davat hipp jeste nez byla nemoc tady..asi pred tremi-ctyrmi dny…Mam zajit k lekari a poradit se? muze ten hipp pit misto materskeho mleka? kdyz uz mi place u prsu,,taha mi ho a me to boli a citin ze nic nesaje…nevim co delat..jeste ted kdyz zacla ryma a kasel a ja odsavam a hlidam…ani v noci nespim…mam zajit zitra k lekari a poradit se?

V porodnici jsi pouze kojila nebo i dokrmovala?
To UM jsi začala dávat už před nemocí, proč? Předtím byla pouze kojená?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6749
10.11.19 18:40

Tak pokud jsi začala dávat UM, je jasné, že produkce mléka se začala snižovat.. pokud už kojit nechceš, může přejít na Hipp, když jí vyhovuje. Pokud kojit chceš, dá se zas produkce mléka zvýšit, záleží na tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama