Motilium - jakou máte zkušenost?

9.11.19 23:09

Motilium - jakou máte zkušenost?

Máte prosím některá zkušenost s motiliem/domperidonem na podporu laktace? Kdy jste zaznamenaly výsledky? Nežádoucí účinky? Vliv na dítě? Budu ráda za vaše odpovědi. Prosím jen ty, které mají s motiliem zkušenost. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3536
9.11.19 23:14

Na fb jsou skupinky pro bojkotare, kde se motilium bere, myslim, ze lepsi se zeptat primo tam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 01:30
@e008
@e008 píše:
Na fb jsou skupinky pro bojkotare, kde se motilium bere, myslim, ze lepsi se zeptat primo tam…

Bojkotare?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3536
10.11.19 06:33

@SweetChilliSauce skupinky pro mimca, co bojkotuji kojeni a maminky pomoci motilia zvysuji laktaci. Ja to zvazovala, nakonec jsem melastrach z te vysokee davky a radeji zvolila cestu bylinek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 07:44
@e008 píše:
@SweetChilliSauce skupinky pro mimca, co bojkotuji kojeni a maminky pomoci motilia zvysuji laktaci. Ja to zvazovala, nakonec jsem melastrach z te vysokee davky a radeji zvolila cestu bylinek

Já bylinky zkouším už dva měsíce, v podstatě od narození. Benedikt, řecké seno, moringa, kojící čaje. Nic nepomohlo. Máte prosím odkaz na podobnou skupinu? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2845
10.11.19 08:38

Není to proti zvracení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3536
10.11.19 08:53

@baimoli je, ale na podporu laktace se berou desetinasobne davky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2845
10.11.19 09:10
@e008 píše:
@baimoli je, ale na podporu laktace se berou desetinasobne davky.

To jsem nevěděla. A není to nebezpečný? Může způsobovat matce srdeční arytmii…Mě teda krásně zabíral čaj na podporu kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 10:03
@baimoli píše:
To jsem nevěděla. A není to nebezpečný? Může způsobovat matce srdeční arytmii…Mě teda krásně zabíral čaj na podporu kojení.

Můj dotaz byl pro ty, které mají s motiliem zkušenost. Již jsem psala, že bylinky a čaje zkouším bez výsledku dva měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3536
10.11.19 13:30

@SweetChilliSauce ja z toho nakonec mela strach, ale znama soubezne brala motilium a tvrdila, ze zabira :nevim: ale ja se bala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 13:36
@e008 píše:
@SweetChilliSauce ja z toho nakonec mela strach, ale znama soubezne brala motilium a tvrdila, ze zabira :nevim: ale ja se bala…

Já právě taky pořád nevím, no. Ale kojím tak „napůl“ s dokrmy UM a ráda bych se rozkojila plně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama