V noci mi vytéká mléko

Anonymní
9.11.19 14:52

V noci mi vytíká mléko

Prosím vás mám takový problém, jsem měsíc po porodu a nosím klasický kojící podprsenky i na noc, akorát je problém že mi z té podprsenky vždycky vyleze bradavka když ležím na boku a vložka samozřejmě zůstane přilepená v podprsence a já se pak vzbudím celá od mlíka. Musím si na noc brát sportovní podprsenku, což je ale na nic protože se v tom potím a mačká mi to prsa k sobě, kord když se nalejou, tak je to dost nepohodlný. Tak mě zajímá, jak to děláte vy? Už nevím co s tím jinak :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
52423
9.11.19 14:56

Mám takové podprsenky, ze kterých mi nic neleze :nevim: A když už sportovní, tak takovou měkkou, co má minimální podporu - přes den to s většíma prsama nosit nemůžu, ale v noci to ty tampóny podrží, kde má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6045
9.11.19 15:01

Já nosím přes den prsní vložky a v noci sundávám podprsenku, ale když v noci kojím musím mít u druhého prsa plínku, teče mi mléko současně. A někdy mi hold ve spánku i mlíko teče, dneska to ale bylo po dlouhé době a to hlavně z toho důvodu, že jsem nakojila jen z jednoho prsu a to druhé se nalilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
9.11.19 15:05

Kord a hold… 🤦‍♀️ Holky, uz se to konečně naučte a ne, neni to jedno.
Jinak mne taky mlíko teklo vsude, ale v noci podprsenku nesnesu, tak holt se vic prevlikam a pod prosteradlo davam ochranu matrace 🤷‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
3950
9.11.19 15:10

Spavala jsem v podprsence s vložkou, koupila jsem si je v Lindexu a nikdy mi z toho nic nevypadavalo, to spím výhradne na boku. Takže pokud chceš spát s kojící podprsenkou tak bych se zaměřila na kvalitní výběr tohoto prádla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1339
9.11.19 15:23

Spis jde asi o spatnou velikost podprsenky. Stalo se mi, ze mi parkrat vykoukla bradavka a vzdy to bylo kvuli nespravne podprsence, nez jsem vychytala svou „novou kojici“ velikost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
9.11.19 15:32
@Anonymní píše:
Prosím vás mám takový problém, jsem měsíc po porodu a nosím klasický kojící podprsenky i na noc, akorát je problém že mi z té podprsenky vždycky vyleze bradavka když ležím na boku a vložka samozřejmě zůstane přilepená v podprsence a já se pak vzbudím celá od mlíka. Musím si na noc brát sportovní podprsenku, což je ale na nic protože se v tom potím a mačká mi to prsa k sobě, kord když se nalejou, tak je to dost nepohodlný. Tak mě zajímá, jak to děláte vy? Už nevím co s tím jinak :zed:

to se mi deje taky. Ale mam z Lidlu tilka napojení. Max. spokojenost, nic nevyleza. Lepší nez podprsenka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1876
9.11.19 15:51

Já mám asi dobrou podprdu, nic nevylejzá :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9017
9.11.19 16:48

Co je to vytíká?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1339
9.11.19 16:55
@karkarka píše:
Co je to vytíká?

Vyteka - v nasem regionu se to tak taky obcas rika jako vytika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
9.11.19 17:48

Ahoj, mám kojenecké podprsenky z Lídlu, důležité je mít správnou velikost, nebo alespoň na noc koupit větší, když malej spinkal celou noc tak mi mléko taky více teklo protože byly prsy už přeplněné.
Dále jsem měla 3 páry bambusové vložky do podprsenky ze třech vrstev nepropustné ale prodyšné, tuším že tyto https://www.nejenprodeti.cz/…ydry-3-pary/
a v pohodě, měla jsem je u postele a když byly nasáklé, vzala jsem si nové, jsou pratelné takže i ekologické i ekonomické protože za tu dobu bych jednorázových spotřebovala snad tunu! A hlavně jsou větší než jednorázové, takže je vždy dám aby z podprsenky trochu koukaly a když se večer převaluji tak pojmou větší plochu. Jinak mamka nosila v podprsence plenu (v té době ještě nic jako vložky do podprsenky nebylo).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1580
9.11.19 21:24

Mě mléko teklo pořád i během dne i nocí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
11.11.19 19:24

Tak já jsem nemohla mít na noc podprsenku protože bych se nevyspala. Nakonec jsem si k posteli dala vždy náhradní 2-3 trika a prevlikla jsem se v noci protože mě to vždy vzbudilo když to začalo studit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat