Ztráta vlasů a hubnutí

Anonymní
14.6.20 10:03

Ztráta vlasů a hubnutí

Ahoj asi už dva tři měsíce pozoruju ztrátu vlasů (nikdy to tak nebylo, nikdy jsem neměla po pokoji chlouček vlasů a najednou jo), odjakživa jsem byla hubená, ale teď ztrácím dost. Všichni z okolí si vsimly, ze jsem víc hubená než predtim. I z rodiny.. Jim skoro furt, někdy se přímo přežírám. Myslíte ze to něco může být? :,( Škrouká mi už asi půl roku v břichu.. byla jsem hodně teď ve stresu, protože hodně stresuju.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13851
14.6.20 10:22

Můžeš mít problémy se štítnou žlázou. Objednej se k lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
14.6.20 10:49

Asi štítná žláza…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13335
14.6.20 10:52

Běž k lékaři. Pokud to je tou štítnou žlázou, tak když se nastaví dobře léky, tak se k tomu budeš i méně stresovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7150
14.6.20 11:01

Naklusej k lékaři. Může to být problém se štítnou zlazou, nebo i něco horšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.20 14:35

O štítné žláze a hubnutí jsem slyšela, o štítné žláze a padání vlasů ještě ne. spíš mě napadá, jestli sis nerozhodila střevní mikroflóru, ty zvířátka, co ti ve střevech mají vstřebávat látky a výživu z jídla. stresem se stahuje žaludek i střeva, tím, že kručí, posunují potravu, třeba je to příliš rychle na to vstřebat to potřebné. zkusila bych buď probiotika z lékárny nebo každý den jeden bílý jogurt. když jsem tehdy měla stresy v životě já, pomohla mi „jedna blbá activia“ denně. tak málo a za dva týdny jsem trávila tak, jak jsem měla. shodila jsem tehdy 13 kilo za tři měsíce, ale přežila ve zdraví :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13851
17.6.20 19:06

@MaláVrána hele, tak to padání vlasů je úplně ukázkový příklad nežádoucí reakce těla na nefungující štítnou žlázu. Moje sestra měla vždycky strašně moc vlasů. Pak jí začaly problémy se štítnou žlázou a než to dostala pod kontrolu, měla těch vlasů na hlavě polovic. Teď po několika letech se jí to zase nějak tak vrací k normálu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama