zvlhčovač do pokojíku

333
22.1.06 18:34

zvlhčovač do pokojíku

Ahoj všem, nemáte náhodou nějaký tip na dobrý zvlhčovač vzduchu ?
Topíme ústředním topením a malá je furt nachlazená, máme doma určo suchý vzduch tak bych to chtěla změnit.
Díky.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

79
22.1.06 19:58

Ahojky, tohle tema by me taky moc zajimalo - mame take ustredni topeni a strasne suchy vzduch - ted je Luky z toho nemocny… :cry:
Zatim to resim mokrymi rucniky na topeni, ale uvazuji taky nad nejakym zvlhcovacem…svagr maji nejaky, ktery stal nejak pres tisicovku, ale na vecech jim ulpiva bily film, coz bych teda docela nerada.. :cry:
Tak jaky, aby byl dobry a ne moc drahy??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
22.1.06 20:08

My máme Ufesu asi za 1600 kč je to zvlhčovačka s čističkou,nenímocvelká a jede vkuse asi 4-5h.což nám naprosto stačí,jelikož jsou potom zase vlhké zdi a to není taky dobré.Takže pustím na část noci.
Určitě to od nachlazení HODNĚ pomáhá-DOPORUČUJU 8)

Gabule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.1.06 21:08

Zvlhcovac Bionare taky mohu doporucit, ale pokud nechcete utracet tak bych poradila i dat na susak napr. mokre prosteradlo (ne na topeni, rychle to uschne) a podle meraku vlhkosti co mam, to vyjde temer na stejno. Jenom pri zvlhcovaci je to vlhko nejak vice citit ve vzduchu. Vincentka se mi jevi jako bezva napad, a co zkusit Tea Tree ? mate nekdo zkusenost?

Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
19
27.1.06 20:35

My mame od firmy Solac zvlhcovac ve tvaru tucnaka. Stal asi 1400 v tescu. Zvlhcovac jsem kupovala pred vanoci, ze stejnych duvodu. (panelovy vytopeny byt, a deti stale nemocne)
Snad tyden jsem patrala po informacich o zvlhcovacich abych se rozhodla pro ten spravny.
Co jsem tedy nastudovala: Jsou 3 druhy zvlhcovaců. Horkou parou, studenou parou a ultrazvukove.
Ultrazvukove maji zhruba desetinovou spotrebu energie, pry rovnomerne rozptyly vlhkost, nejsou ale vhodne pro alergiky.
Horkou parou je zajistena nepritomnost bakterii v pare, vyssi spotreba energie, vhodne pro alergiky.
Hodne lidi propagovalo firmu Bionaire. Jsou trochu drazsi. Behem podzimu probihaly dve diskuse na toto tema, kde je o tom vice.
Dalsí hledisko je hlucnost. Ale to poznate az kdyz koupite.
My nakonec koupili ultrazvukovy. Funguje, poustime ho denne. Jen z pocatku para byla citi pachem plastu z noveho vyrobku. Deti zatim zdrave. Jen jedno varovani. Nas Adamek (2 roky) zahadne od vanoc nechtel vecer sam usinat v pokoji. Stale kricel bajim bojim strasidlo. Az po 14 dnech jsem j nej dostala, ze to strasidlo je nas zvlhcovac.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5891
27.1.06 20:44

my taky mame tucnaka ,ale poustime ho na par hodin vzdy pred tim nez tam jde maly…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
28.1.06 20:43

Kde ho můžu koupit?

Prosím prosím, kde mají ten zvlhčovač od Bionare? Dívali jsme se na netu a mají je až v Olomouci a to je docela z ruky. Kde je mají prosím v Brně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
28.1.06 20:48

http://www.dyson.cz/…prodejny.php

Zadej zvlhčovače a Jihomoravský kraj a vyplivne Ti to adresy v Brně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
29.1.06 09:33

Díky holky za dobré typy.
Evča.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
29.1.06 10:32

Marty1, tož já jsem taky z Brna :lol:
V pátek jsem se rozhodla konečně koupit zvlhčovač Bionaire a když jsem si ve vyhledávači zadala ten co chci (bwm 8305), tak mi to vyplivlo firmu www.brnoclima.cz a zrovna ten můj mají vůbec nejlevnější!!! A v Brně Ti ho přivezou zadara. Dokonce jsou levnější než www.dno.cz.
Tak dobře nakup.
Pá Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
2.2.06 10:20

Ahoj,
jen jsem chtěla napsat že právě probíhá akce v TESCU, kde mají toho tučňáka SOLAC za 990,– Kč.
Tak jdu kupovat.
Snad to bude v pohodě.
Díky za tipy.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
2.2.06 11:11

Ahojte,

já mám jen podobný dotaz. Máte některá zkušenost se zvlhčovačem Bionic? Teď je na něho reklama v Mamince, manžel je z toho nadšený, ale mě se moc nelíbí ta cena- 3290,–.
Díky za vaše názory.
Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
2.2.06 12:31

Ahoj Martino,
mám takový pocit že onehdá v nějakém publicistickém pořadu vykládali že je nebezpečný, zkus se mrknout na net, určo tam budou nějaký odkazy.
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama