Nové plavání pro děti v Brně !!!

338
21.1.06 21:17

Nové plavání pro děti v Brně !!!

Pro brněnské maminky mám zajímavou zprávu.

Dnes jsme byli poprvé v novém plavání - Klub Fontána - a bylo to vynikající.
Je to úplně nový klub, tento týden začíná a to znamená, že ještě pořád bere další děti. Vedou ho 2 bezvadné instruktorky, které dříve s náma plavaly v Kenny v Kohoutovicích, a ty se osamostatnily. V poslední době plavání v Kenny už nestálo za nic, tak jsem moc ráda, za tuto možnost. Plave se v Kohoutovicích - ve dny, kdy má Kenny volno ( i v sobotu, což je výborné hlavně pro tatínky), zázemí je tam výborné, velká herna i s hračkama. Pro děti od 6 měs. a cena je srovnatelná s jinými.

Tak jestli někdo váháte, kam v Brně jít s prckem plavat, můžete to vyzkoušet.

Ahojky Petit + nadšený plavec Dany 1,5 r.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5891
21.1.06 21:33

Jaka je cena ??? ja premyslela s malym do Filia klubu tady na Lesne, bude mit 3 mesice, toz bychom radi nekam zacli chodit.
nebo myslis lepsi pockat do 6 mesicu ?

Kohoutovice jsou moc daleko pro nas :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
21.1.06 22:13

Ahojky

mě by zajímalo, zda se dá chodit jen nárazově..... asi ne co???? Prostě dopředu zavolat domluvit se a jednou dvakrát do měsíce zajít..... nejsem z Brna takže musím dojíždět a každej tejden no nevím nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
21.1.06 22:33

Petit asi vím o koho jde, ale kamarádka mi říkala, že budou plavat v normálním bazénu a tam bych mohla s prckem až by mu byl rok, tak ted jsem z toho nejaka zmatena.
Jinak víš i cenu a konkrétně kde?
Já s malým sice chodím momentálně do Kenny na Životnského a máme jednu z těch nových instruktorek, takže jsem zatím spokojená, ale informace nikdy neuškodí.

Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
9.2.06 13:48

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda nemáte nějaký kontakt na ten klub Fontána, nebo jestli ho někde najdu.Mám 8 měsíční miminko a chtěli bychom začít chodit plavčit. :wink: děkuji Laďulín

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
9.2.06 14:35

Ahoj, já se taky poohlížím o jiném plavču než v Kenny v Kohoutkách. Už mě ty jejich změny docela štvou. Teď teda máme novou a šikovnou instruktorku ale přece jen by se měli trochu přizpůsobovat maminám a dětem. Psala jsem do „miminka“ jaké mají zkušenosti s Plaváčkem Za Lužánkami, mám to blízko a cenově je to taky o něčem jiném. O Fontáně jsem taky uvažovala, prý je instruktorka dobrá ( já už ji v Kenny neměla ), bazén se mi líbí, i to zázemí. Jen voda by mohla být teplejší. A kdyby byli cenově jinde, přestoupila bych.Pokud máte někdo zkušenosti s Plaváčkem, napište. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6115
18.3.15 20:32

Plavání Brno Moravská Slavia

Hledám maminku, která by ráda odchodila 5 lekcí plavání s dítkem na Moravskou Slaviu v Brně a už se tam nedostala z důvodu plné kapacity.
Máme se synem omluvený celý kurz (5 lekcí za 1130,–) z důvodu stálé nemocnosti a je možné ho převést na maminku, která by měla o plavání zájem (věk nerozhoduje, termín kurzu si zvolíte sama po dohodě).
Po dohodě s lektorkou lze takto provést, možno si to telefonicky ověřit.
Maminky, ozvěte se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama