Zvraceni v 34 tt

14
30.5.20 16:57

Zvraceni v 34 tt

Ahoj těhulky a maminky. Jsem 34 tt a posledních pár dní mám opravdu strašné nevolnosti a jsem do toho DM1. Několikrát denně zvracím, mám skoro každou hodinu pocit hladu ale z pomyšlení na to že budu opět zvracet nemám na nic chuť. Asi zvracím už i z toho že jsem přehládlá.. Cukr mám zvýšený. Možná jsem hodně citliva i na změnu tlaku, teď u nás bylo hnusné počasí. Od včera už je to lepší ale stále zvracím spíš už jen vodu.. Nevíte někdo co by mi mohlo pomoct nebo co můžu udělat? Za pár dní jdu na kontrolu.. Nemůže to nějak ohrozit mimi když tak zvracím..?
Moc děkuji za rady a názory :kytka: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2963
30.5.20 18:24

Ahojky, já jsem ve 33tt a od pátka je mi na zvracení, dnes ráno jsem zvracela tedy. Také skoro nejim protože je mi prostě špatně :oops: :,( Četla jsem, že někomu se mohou vracet těhotenské nevolnosti i ke konci těhotenství. Já tedy ještě trpím na zácpu jako blázen :oops: ale až teď :(

Na kontrole to určitě řekni hlavně na cukru když máš cukrovku, měla by jsi jist pravidelně a malé množství - nějaké suchary a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
30.5.20 18:32

@petula.bir děkuju, snažím se právě sem tam něco malého sníst.. Hlavně teda rohlíky suché, nebo mrkev, teď jsem snědla kousek salátové okurky.. A popijim teda cocacolu aby mi to trochu zklidnilo žaludek… Přemýšlím jestli nejet třeba na pohotovost… Někde jsem četla že na zmírnění nevolnosti a zvracení dávají něco.. Ale zase do sebe nechci cpát prášky nebo tak… Ale už nevím co dělat.. 🥴Jsem úplně vyčerpaná, už aby byla malá s náma 😄 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2963
30.5.20 18:46

@Hannahwz
Tak pro jistotu tam zajeď :hug: mě je jen na zvracení a ráno jsem spis zvracela z hladu :,( jen vodu.
Já byla na začátku těhotenství v nemocnici a dostávala jsem kapačky. Byla jsem dehydrovaná atd. neudržela jsem v sobě ani vodu.

Taky si říkám ať už je malý u nás nebo mě trefí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat