Reklama

Zvýšená teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LenčaX
Kelišová 6260 příspěvků 27.01.09 12:22
Zvýšená teplota

Ahoj holky,

chtěla jsem se informovat. V neděli jsem si změřila teplotu a měla jsem 37. V pondělí po práci jsem se také měřila a naměřila jsem 37,2 po chvíli zase jsem měla 36,9, pak třeba jen 36,8. Dnes ráno taky něco kolem 36,8. Připadá mi, že pokud jsem nějak více unavená, tak mi teplota stoupne, ale vždy tak max na 37,2. Je to normální nebo bych si měla skočit k dr. Jinak mi nic není, nic mne nebolí, jen jsem občas unavena, což v těhu je normál. Jinak jsem ve 14tt.
Děkuji za Vaše zkušenosti a názory.

Reklama

Reakce:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 27.01.09 12:38

37st. je ještě pořád normální teplota a poku dti nic nechybí tak se přestaň měřit, nebo s toho zcvokneš… Teplota, potažmo i horečka je normální reakce organismu na okolní svět a malinký vzestup může být klidně i s té únavy. Já doporučuji hodně dobře schovat teploměr a vytáhnout ho až miminku porostou zoubky :wink:

fragola
Generální žvanilka 24787 příspěvků 27.01.09 13:01

Ahoj Lenčo, takovou teplotu bych neřešila. Lehce přes 37 jsem si naměřila vždy na začátku těhotenství,ptala jsem se na to gynekologa, ten mi řekl, že je to v pořádku. Myslím, že by to těhotenstvím souviset mohlo, přece jen, každá na ně reagujeme trochu jinak. M.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.09 16:26

Ahoj
Nemer se. Jen horecka nad 38C muze ohrozit, ale i nemusi. Vetsinou neohrozi. Bud v klidu a uzivej si.

MaryPoppins
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 27.01.09 16:59

Ahoj,
já jsem měla na začátku těhotenství taky zvýšenou teplotu, ptala jsem se doktorky a ta říkala, že je to normální, že někdo má zvýšenou teplotu jenom na začátku a někdo třeba celé těhotenství.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >