bolestivé píchání

1102
26.1.09 19:16

bolestivé píchání

Ahoj maminky a těhulky celý den mám bolestivé píchání (bodání) ze spoda. Mám se nějak znepokojovat. Zítra jdu na KO a na ozvy. Měli jste to někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18633
26.1.09 20:22

určitě neplaš, asi to bude o tom, že se ti miminko posunuje níž do pánve a ta se roztahuje a tím bolí. Myslím že jsem to u prvního měla taky, ale u druhýho už si to nevybavuji. Zítra to doktorovi na ko řekni a uvidíš. Já bych řekla, že za pár dní budeš mít miminka doma… (to su ale sybila co :lol: :lol: :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
26.1.09 20:56

Ahoj,
taky jsem to měla v prvním těhotenství asi od 33tt, v druhém ani nevím, nejspíš taky. Bylo to bodání v děložním hrdle - hrdlo se začalo pozvolna otvírat. U mě ale opravdu pozvolna, rodila jsem v 40tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
26.1.09 23:05

Ahoj, souhlasím. Také jsem to měla. Bodání jakoby do čípku a často při chůzi. Přesně jak tvrdí holky, že se mimčo pousouvá níž a připravuješ se na porod. No mě to ale nepomohlo a rodila jsem indukcí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
27.1.09 08:22

Ahojky holky to bych byla ráda kdyby jsme se dopracovali k porodu i o něco dřív, už je to pro mě douhý ,ale to určitě znáte že:-)).Dám vědět co mi řekla. A děkuju sybile :-)). Manžel říká že mi nějak kleslo bříško tak už by jsme mohli brzy jet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama