Zvýšení dávky mateřského mléka ve 3 mesících

69
21.11.20 03:29

Zvyseni MM ve 3.mesicich

Ahoj prosim o zkusenosti, zda se podarilo nekomu z vas navysit tvorbu MM po trech mesicich kojeni? Od narozeni byla mala na nutrilonu, podarilo se v 1,5 mes prejit plne na kojeni, ovsem nyni ji jiz mleko nestaci.Mame doma vahu a na jedno nakrmeni da tak max 90 ml, nekdy ani to ne. Držím interval tři hodin (pokud byl kratší kolem dvou hodin tak malá brecela kvůli bolesti bříška - nestíhala vytravit).Začala jsem dávat opět Nutrilon, zatím 1 x před spaním a 1× během dne. zkoušela jsem odsavat po nakrmeni a opravdu tam vždycky nic moc nebylo tak max 30 ml. Koukala jsem do tabulek ze by měla mít příjem okolo těch 120-150 ml na jednu varku. Obavám se ze tímto začíná pomalý konec kojení. Je ještě možnost zase přejít na plné kojení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2984
21.11.20 04:47

Ach jo… vážení, tabulky…proč? Miminko ti neprospívá, je nespokojené? Může mít zrovna růstový spurt. Mléko se tvoří podle poptávky. Čili pokud má málo, koj ji častěji. Je jasný, ze kdyz ji dáš UM, MM nepotece a ani ho chtit nebude. Pokud chceš kojit a potřebuješ podpořit, obrať se v okoli na laktační poradkyni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
21.11.20 05:18

@Martina84 pokud jsem krmila na požádáni tak bylo pořad nespokojené, plakala a kroutila se, až po nastavení tři hod režimu se to o dost zlepšilo (nastaveno na radu pesiatra), Bojím se začít znovu krmit častěji. jinak laktacni poradkyní jsem volala už několikrát, nyní mi řekla, ze by to nemela doporučoval, ale ať jesnoukrat za den dam ten nutrilon. Mala prospívá, a byla už i v pohodě když ji stačilo 90 ml, ale nyní je opet nespojena, a když ji dam láhev tak pak hlta a pije, jak kdyby týden nejedla… a opravdu mužů říci ze jediné co pomohlo bylo krmeni dle tabulek, dokud jsem se snažila krmit stálým prikladanim atd tak plakala skoro pořad…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2984
21.11.20 11:15

Když ji dáš flašku, je jasný, že ti z prsa pit nebude. Je to pro ni težší, neteče to jen tak. Pokud ti LP poradila dat Nutrilon, tak to neni dobrá LP. Měla by se prijet podivat a poradit osobně, zkontrolovat techniku. Zkus jinou a nebo dej UM a neřeš to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama