Zvyšování dávky Mg

202
13.4.17 21:30

Zvyšování dávky Mg

Ahoj maminky, chci se Vás zeptat… Od začátku těhotenství mi dr nasadil Magnesium Lacticum 1-1-1. Prý preventivně. Tenhle týden na kontrole (22. týden) mi ho navýšil na 2-2-2. Mě ale vrtá hlavou proč. Říkal, že je vše v pořádku, že je to normàlní, že maminky berou i 4-4-4. Kdyby ale bylo vše ok, tak by to nebylo třeba, ne? :( nějak mi to nesedí. Nenapadá Vás něco? Navíc jsem byla na pohotovosti, se zánětem a i tam mi dr. doporučoval Mg - nrvysvětlil proč :roll: co si o tom myslíte? Neříká mi snad dr vše? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18034
13.4.17 21:44

@Reniska07 hořčík se píše běžně to není žádná katastrofa a nic za tím nehledej, dává se třeba při bolestech, tvrdnutí já ho mám předepsaný spolu s prášky na vysoký tlak aby mě uvolnil, dává se na křeče, je to takový kouzelný prášek v těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
13.4.17 22:51

@Reniska07 ahoj, já jsem dnes 27+6 a minulý týden mi na kontrole doktorka říkala, že mám brát magnesko (mám stejne co ty) 3× denně preventivně a podle potřeby mohu kdykoliv zvýšit. Říkala, že jsou maminky, které ke konci těhotenství berou až 9 tabletek denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama