Porodnice Prachatice

, http://www.nempt.cz/luzkova-oddeleni/gynekologi...

Gynekologická ambulance: 388 600 216
Gynekologicko-porodnické lůžkové oddělení: 388 600 265
Novorozenecké: 388 600 219

Primář: MUDr. Bohuslav Wackershauser

Porodnice podporuje znovu moderní trend kojení, poradí jak správně kojit, případně dokrmovat novorozence. Ochotné sestry a porodní asistentky na porodnickém oddělení nemocnice Vám pomohou a poradí s péčí o vašeho novorozence. Porodnice v Prachaticích zdůrazňuje svůj individuální přístup ke kojícím matkám, a to i po té, co jsou propuštěny do domácí péče (po telefonu).

Webové stránky

Doporučují maminky porodnici Prachatice?

Zkušenosti uživatelek s porodnicí Prachatice

Rodila jste v porodnici Prachatice?
nedoporučuje
Porodnice Prachatice - Shailin 13.07.17 napsala :

Nerespektování porodních přání, nemohla jsem si zvolit polohu při tlačení, vnucování léků (co deset minut u mě byla porodní asistentka, silně mě tím vyrušovala), informovaný souhlas neobsahuje žádné informace, Kristellerova exprese, neúplný bonding.

Velmi se mi líbila hydromasážní spracha hodná spíše wellness centra než nemocnice, možný poslech hudby, zcela volný pohyb, myslím že i dva druhy gymnastických míčů, žebřiny, obří postel.

Vybavení je úžasné, personál byl že začátku fajn, až ke konci směny se začali předvádět. Šestinedělí není co vytknout.

Českým porodnictvím se už nějakou dobu zabývám, tak vím, o čem mluvím.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Anonymní 17.05.17 napsala :

Mohu 100% doporučit. Rodila jsem v březnu 2017 své první dítě. Po předčasném odtoku plodové vody jsem byla hospitalizována na nadstandardním čekacím pokoji, který je opravdu krásný.

Sestřičky byly moc milé, lékaři také a respektovali přání v porodním planu. Jelikož jsem neměla kontrakce, tak byl porod třeba vyvolat oxytocinem. Bolesti jen 2 hodiny a porod byl skvělý. Lékaři se za každou cenu snažili, aby porod neskončil CS.

Na oddělení šestinedělí sestřičky moc milé, pomáhaly mi jakožto prvorodičce úplně se vším, měly trpělivost s kojením. Jen s dětskou paní doktorkou Machalovou bohužel horší zkušenost, hormony učinily své a měla jsem pocit, že se chová arogantně, až byly nějaké ty slzičky.

Nechci ji ovšem soudit,jak říkám: ty hormony. Nakonec byla docela milá.
Jaroušková.

Personál: MUDr. Říha, MUDr. Vávra, MUDr. Cinádrová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Dobrou náladu.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Porodnice zajišťuje neomezené množství vložek, jen ty síťované kalhotky tuším poskytnou jedny, tak ty s sebou na výměnu. Košili také nepotřebujete. Pro miminko nepotřebujete nic - oblečení, pleny, vlhčené ubrousky, rybička, kosmetika- vše poskytnou.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Anonymní 25.02.17 napsala :

Mám jediné pozitivní zkušenost. Porod únor 2017. Vše, co jsem si přála a sepsala do porodního plánu, bylo maximálně respektováno, byl nám daň čas a prostor, aby dítě mohlo přijít zcela přirozeně bez léků. Paní doktorka je moc příjemná, opravdu se velmi snažila respektovat všechna přání.

Personál na šestinedělí skvělý, úplně všichni včetně uklízeček. Sestřičky se vším pomohou a pořadí. Všichni jsou zde milý. Není se čeho bát.

Přejí všem hezké porody.

Personál: Kabrnova

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Dobrou náladu, materiální věci komplet zajišťuje nemocnice.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vše napsáno na stránkách nemocnice.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - 9696 14.02.17 napsala :

V Prachaticích se mi narodili obě děti plánovaným císařským řezem. První 2014 a druhé leden 2017. Při prvním jsem ležela na oddělení 10 dní předem. U druhého jsem nastoupila den před císařem. Ani na jeden pobyt si nemohu stěžovat. Jídlo je proti Českým Budějovicím opravdu dobré a již je i myšleno na kojící. Nedostanete čerstvé pečivo jako to bylo dříve. Personál je milý a když něco potřebujete, pomůže vám. Všechny porodní asistentky jsou skvělé a hodně pomáhají.

Nebojte se špatných ohlasů. PT je malá nemocnice a tak odpadá, že by si Vás nikdo nevšímal. Opravdu mám pocit, že se snaží věnovat každému naplno. Mohu doporučit.

Personál: Nejedlá, Kabrnová

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

vlhčené ubrousky

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Prachatice - vlastikc 12.12.16 napsala :

Rozhodně nedoporučuji. Byla jsem převezena sanitkou a hospitalizována s tím, že to na porod zatím nevypadá, byla jsem málo otevřená, pomalu mi odtékala voda. Řekli mi, že se bude čekat a měřili jsme kontrakce, které byly bohužel slabé.Čekalo se celý den a nic se nedělo. Možná by bylo chytřejší porod spíš vyvolat. Ten se vyvolával až druhý den dopoledne, což samozřejmě nemohlo dobře dopadnout.....takže jsem šla na císaře. Obtížná rekonvalescence a problémy s kojením, následný hypertonus syna.....o tom radši ani nemluvit......KATASTROFA.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Nivi 02.11.16 napsala :

Rodila jsem v Prachaticích 3.7.2016 a nemohu si stěžovat.

Rodila jsem tam už dvakrát a stále smekám před tím, jaký doktoři a sestřičky mají super přístup. Moc jim chci poděkovat, vděčím jim za pomoc s dostáním na svět mé dcerky. Děkuji, děkuji!

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - cibuto 22.08.16 napsala :

Rodila jsem zde 1.12.2013 - to byla rychlovka, takže jsem byla spokojená. Všichni milí ochotní.

Podruhé jsem rodila 20.7.2016 v poledne. Přijela jsem večer, kdy mě přijala skvělá sestra. Moc mi pomohla. Ráno střídala jiná sestra se dvěma praktikami, všichni veliká podpora u porodu. Skvělá porodnice, nemám slov, jména si nepamatuji, jak to bylo v poledne, běhalo tam doktorů, až sem koukala. A to bydlím mezi Prachaticemi a Českými Budějovicemi a ČB bych si nevybrala - jen kdybych rodila předčasné, jinak ne. V Prachaticích to není jak na běžícím pásu, je to tam příjemný čistý. Neříkám, že některý sestry nejsou protivný, jsou tam, ale občas se nedivim.:-)

Personál: Cinadrová, Říha, Nejedlá Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Kaťuška.24 09.06.16 napsala :

V této porodnici jsem rodila plánovaným císařským řezem. Obě paní doktorky jsou moc šikovné! Navíc jizvu po císaři téměř necítím a ani není skoro vidět, všechno bylo v pořádku, a i přesto, že jsem zprvu měla strach z císaře tak na sále to ze mě opadlo, protože všichni byli vlídní a na sále panovala příjemná atmosféra.

Taktéž musím moc a moc pochválit sestřičky jak z porodnického odd. tak i sestřičky z novorozeneckého odd.

Nesetkala jsem se tam ani s jedinou nepříjemnou sestřičkou, všechny byly hodné, ochotné a hlavně trpělivé! Nejdřív jsem si s miminkem nevěděla rady a tak jsem za sestřičkami chodila, teď s odstupem času bych řekla, že i zbytečně ale ony vždy rády poradily a byly hodné.
Byla jsem vážně hodně překvapená, jak se celý personál moc hezky choval.

Personál: MUDr. Nejedlá a MUDr. Kabrnová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Aby nebraly moc vážně některé špatné recenze a spíš si uvědomily, že to je většinou takto: „Jak ty na mě, tak já na tebe“.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vlhčené ubrousky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Anonymní 30.03.16 napsala :

V prachatické nemocnici jsem rodila loni v listopadu a byla jsem velmi spokojená. Jak samotný porod, tak i následná péče o mně i dcerku byla skvělá. Jednání personálu bylo vstřícné, kdykoli jsem se na něco ptala nebo potřebovala pomoci, vždy mi s úsměvem poradili, pomohli. Případného dalšího potomka budu určitě rodit zase v Prachaticích. Doporučuji. :-)

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Prachatice - sabrinka647 09.01.16 napsala :

S Prachatickou nemocnicí mám hrozné zkušenosti, respektive s MUDr. Nesterovou.

První dítě jsem rodila v Praze v Podolí, kde se mnou po celou dobu byla přítomna porodní asistentka, která mi říkala co mám dělat. Za celých deset hodin mě nikdo nevyšetřoval, až když jsem řekla, že začínám mít tlaky. A teď v září jsem rodila v Prachaticích druhé dítě, přístup personálu se nedá srovnat…

Jméno porodní asistentky, ani nevím, vůbec se mi nepředstavila. Od začátku byla nesympatická a o MUDr. Nesterové radši ani nemluvím. Přijeli jsme do porodnice v 1 ráno s tím, že bolesti mám po 5 min, a když mě doktorka vyšetřila, byla jsem na 4 prsty. Ve dvě si mě zavolali znova na vyšetření a už jsem byla na 6 prstů, takže jsem se otevírala celkem rychle, ale ve tři mě volali znova a paní doktorka (jestli se tak dá vůbec nazvat), mě začala vevnitř trhat. Strašně to bolelo a malé tam furt něco dělala, a když vyndala ruku, byla celá od krve a já začala krvácet taky. Řekla mi, že je to normální vyšetření…

Takhle si mě zavolali ještě ve čtyři hod a to mě opět trhala. Asistentka jen stála a koukala a usmívala se, jak se kroutím bolestí… No a finále bylo v pět hodin, když mě dali na porodní sál. Dali mi kapat oxitocyn a opět mě trhala a měla ve mně ruku 40 min a trhala mě. Manžela tam nepustili, že až budu rodit, tak ho pustí.

V 5:40 hod jsem na ní začala řvát, že mám tlaky, ať už tu ruku vyndá. Tak utíkali pro manžela, který to kvůli nim málem nestihl. Když se malá v 5:48 hod narodila, ani mi ji neukázali a odnesli ji. Jelikož mě paní doktorka nenastřihla a nechala mě potrhat, tak mě potom šila bez umrtvení, že prý se to neumrtvuje, fakt príma porod.

Ale šestinedělí si chválím. Moc hodné sestřičky, samozřejmě se tam dvě výjimky najdou… Ale po tomhle traumatu už bych do Prachatic nikdy rodit nešla, nebo bych si vzala jiného lékaře, rozhodně ne MUDr. Nesterovou.

Personál: MUDr. Nesterová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Partnera.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Tanny 19.11.15 napsala :

Opravdu super přístup, milé sestry, doktoři, porodní asistentky. Krásný nadstandard. Můžete se předem domluvit s doktorem, kterého chcete mít u porodu. Pokud nebude sloužit, zavolají ho. Já jsem měla štěstí, že sloužila paní doktorka Kabrnová, kterou jsem i chtěla mít u sebe. Díky porodní asistence a paní doktorce porod probíhal hladce. Dobře radí, povzbudí, pochválí.

Na šestinedělí, úžasné sestřičky a sestry od miminek jsou jak andělé.

Personál: MUDr. Kabrnová, MUDr. Cinardová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Navštivte porodnici ještě před porodem. Vysvětlí vám, jak to tam chodí, ukážou pokoje, seznámíte se s personálem.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Doklady.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Prachatice - Anonymní 29.05.15 napsala :

MUDr. Nejedlá je snad ta nejhůře chovající se doktorka, co jsem kdy poznala!

Personál: MUDr. Nejedlá Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Lucie Lucík 30.04.15 napsala :

Milý a vlídný přístup, hezký zážitek z porodu, užila jsem si s manželem nový nadstandard - super. Porod šel přirozeně dobře, bez větších zásahů o léky na bolest jsem si řekla jednou, nabízen mi byl několikrát, ale nic mi nebylo nuceno. Ten den tam byl frmol, přesto nemohu nic špatného říct, i když jsme tam byly tři před porodem.

Dcera je krásná, zdravá a za to vděčím i pohodovému zážitku z Prachatické porodnice.

Na oddělení šestinedělí vše bez komplikací, sestry milé, poradí, pomůžou a nakonec si v množství rad najdete tu svou správnou.

Personál: MUdr. Cinádrová, sestra Zavřelová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Předporodní kurz p. Kochmové, já ho absolvovala a mohu jen doporučit.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Doklady… Jinak vše se dá přivézt, návštěvy jsou zde prakticky neomezené.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Jarča-sluničko 14.04.15 napsala :

Já jsem rodila v noci. Přivezl mě manžel na 4 cm, do porodnice jsem dorazili asi v 23h, přijala mě dr. Cinádrová a domluvily - upozorňuji na to, že jsem se domluvily, aby si se mnou dělaly, co chtěly.

Domluvily jsme se, jak bych si vedení porodu představovala a co od něj očekávám. Vše, co jsem si řekly, se mi i splnilo. Ve sprše mi praskla voda, bolesti začaly až poté, ale sprcha mi dělala fakt dobře, a tak jsem tam byla skoro celou dobu. Sestřička Šipanová byla úplně v pohodě, odrodila mě paní doktorka Cinádrová nad ránem. Radila mi, co a jak, jak dýchat, kdy tlačit… Za 5 kontrakcí byla malá venku, i manžel koukal, jak to šlo všechno rychle (u porodu sice nebyl, ale čekal vedle). Zavolali ho k malé, vážila 3500 kg - na první porod akorát. Nalou si popsal, přinesl mi ji zabalenou a byl to neuvěřitelný poct, že všechno šlo tak hladce, a to zejména kvůli skvělému personálu, byl zde klid, pohoda, ochota… skvělá práce, žádný chaos.

Zaplatila jsem si nadstandard za 300 na noc - skvělá cena. Sestřičky byly v pohodě, každá sice trochu jinak radí, ale to mám teď doma - každý prostě předává své zkušenosti. Sestry i doktorky na dětském také velmi milé. Jsem z Vimperka a rozhodně nelituji, do Písku bych nejela - proč? A Strakonice jsou sice kousek, ale je tam už víc cizinců než českých doktorů a já rozhodně nelituji a příští porod bude určitě zase v prachatické porodnici.

Personál: MUDr. Cinádrová, sestra Šipanová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Aby si porodnici prohlédly, seznámily se s perzonálem a event. si domluvily porod s konkrétním porodníkem - tento luxus jinde není zvykem, zde ano.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Župan a vložky do podprsenky, pantofle. Většinu věcí zde dostanete.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - čerti 13.03.15 napsala :

Já tedy nevím. Četla jsem recenze na prachatickou porodnici a její personál…
Já jsem v této porodnici porodila 3× a jsem nad míru spokojená jak s lékaři tak personálem.

Byla jsem tam 3 měsíce hospitalizovaná kvůli problémům v těhotenství. Vždy se ke mne lékaři i personál choval vlídně a laskavě. Nicméně ne vždy se pacient a lékař padnou do oka - viz komentář o MUDr. Nejedlé. Já za sebe mohu paní doktorku jen chválit. Je ochotná, laskavá, milá, nikdy jsem s ní neměla žádný problém, a proto jsem si ji vybrala i jako svou lékařku.
A sestra Mikešová? Ta je prosím také v pohodě. Byla s ní vždy sranda a byla také vždy ochotná.

Celkově musím říci, že ať to byl personál ze sálu,porodnice,gynekologie a nebo dětské lékařky, vždy byli starostliví. Jediné, co bych tomuto odd. vytkla, je to, že jsou tam všichni zlatí. :) Hodně nemocnic by jim mohlo takové osazení lékařů a personálu závidět! Kdyby byli všude tak ochotní, jako jsou tady v PT, tak by to bylo víc než super!

A propo milé dámy: zkuste se zamyslet jak jste se chovaly vy k nim! Já za sebe říkám, byla tam s nimi vždy sranda. Porodnice v Prachaticích a její personál je nejlepší, jaký může být. Chválím a mohu jen doporučit.

A proto děkuji celému odd. gyn. por. za skvělou péči a přístup!

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Dobrou náladu, s tou jde vše nejlíp. Chovat se mile k lékařům i personálu. Oni to oplatí. Nebát se zeptat. Všichni tam rádi odpoví.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Hlavně doklady - ne jako já.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Anonymní 23.01.15 napsala :

Mohu jen a jen DOPORUČIT.

Porodní asistentka pí. Anna Plechtová byla naprosto úžasná, učiněný anděl. :-) Se vším pomohla, vše vysvětlila, byla mi velkou nápomocí a milou oporou při první a druhé době porodní. Stejně kladně musím hodnotit pí. doktorku MUDr. Kabrnovou. Opravdu díky nim mohu říci, že jsem měla naprosto krásný a pohodový porod.

Co se týče oddělení šestinedělí,sestřičky byli taky moc fajn. Samozřejmě se našly 2-3, které tak milé nebyly a spíše jim bylo vše na obtíž, ale to si myslím, že je všude. Většina opravdu byla velice milá, profesionální a vždy ochotná pomoci.

Dětské lékařky byly také naprosto úžasné, vystřídaly se u nás asi tři a všechny velice milé, důkladné, vše mi vždy podrobně vysvětlily. Poté zamnou chodila na kontroly i pí. doktorka MUDr. Cinádrová a byla také velice milá, ochotná zodpovědět každý můj dotaz.

Prachatickou porodnici mohu hodnotit pouze kladně a určitě doporučuji.

Personál: PA Plechtová, MUDr. Kabrnová

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vlhčené ubrousky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Lenka - Volary 18.01.15 napsala :

Rodila jsem zde v létě a byla jsem nadmíru spokojená. Porod byl plánovaný císařským řezem (mám jiné zdravotní problémy, které bohužel neumožňovaly rodit normálně).

Výborný anesteziolog, operovala mě MUDr. Cinádrová a vše proběhlo hladce, naše malá ihned plakala, viděla jsem ji ještě na operačním sále a manžel si ji pochoval a popsal. Přístup personálu hodnotím jen kladně, zvlášť sestřička Koubová mi pomohla. Dětské doktorky jsou mladé a milé. Personál na porodnici pečlivý, MUDr. Cinádrová milá a profesionální.

Nemám co vytknout. Každý má možnost se na cokoliv zeptat a cokoliv si prohlédnout před porodem.

To, že se některé sestry rozcházejí v radách při kojení a péči o miminko, je normální - i po porodu mi má matka radí něco jiného než teta, známá a tchyně - prostě každý předá svou zkušenost.

Naopak na Písek jsem slyšela veliké zhoršení, odešla jim část personálu a navíc vzali nějakou licenci na péči o nedonošené děti.

Ale to je jedno, já jsem ráda rodila v Prachaticích a určitě sem příště přijedu zase.

Personál: MUDDr. Cinádrová. MUDr. Říha, sestra Koubová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Prohlédnout si porodnici předem, nadstandardní pokoj - za cenu 300 na noc je zadarmo a vyplatí se.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Župan, pantofle - to jsem zapomněla já. :-) Pak vlhčené ubrousky na miminko, možná kojící klobouček (ale ne každý ho potřebuje).

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Prachatice - dalimilka 29.12.14 napsala :

Paní Ellenan - přesně tak, naprosto s Vámi souhlasím. Vše, co jste tu napsala, je pravdivé.

Holt když někdo dobře natrefí na personál, je to jedině plus pro něj a pro nemocnici dobrý ohlas (i na těchto stránkách). Ale myslím si, že většina holek to tu píše s odstupem času a ví přesně, jak co probíhalo, jak byli nebo nebyli ochotní jak lékaři, tak personál, ať měli zblázněné hormony či nikoli. Samozřejmě každá žena je v tomto období citlivá, ale nebude si přeci vymýšlet přístup personálu. Porodní lékaři jsou profesionálové, ale ty sestry - na šestinedělí či novorozeneckém - je vidět že je to opravdu nebaví a že to berou jak běžící pás někde ve fabrice.

Na dětském lékaři - no, žádná sláva, profesionalita nic moc a ochota taky žádná. A jaká je nemocnice drbárna a každý tam o vás ví všechno, to by jste se také divili. Podle toho k vám také přistupují.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Partnera.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Prsní vložky, košilku, ubrousky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Slunečnive 06.12.14 napsala :

Holky neblázněte, proč ty negativní ohlasy? Uvědomte si, že jste pod vlivem hormonů a všechno na vás daleko více dolehne, než kdybyste nebyly po porodu. Já jsem rodila své první dítě v této porodnici v září.

Porod jsem měla domluvený s Dr. Müllerovou (Cinádrovou) - porod začal v noci, ráno už byly kontrakce silné, a porodila jsem bez komplikací s paní doktorkou Müllerovou. Únava a vyčerpání a zoufalost u mě byly, ale to k porodu prostě patři. Porod byl nakonec krásný zážitek. Sestra Tintěrová - profesionálka, doufám, že bude i mu mého dalšího porodu.

Na oddělení je většina personálu milá. Občas máte pravdu, že nic moc - ale to si nevyberete nikde. Jsme unavené, zoufalé a ubrečené, ono to také není jednoduché jednat s maminkou čerstvě po porodu - navíc je člověk tak nemotorný.

Na dětské si stěžovat nemohu.

Berte to s nadhledem, porodnice je v Prachaticích mnoho desetiletí a oni vědí, co dělají. Porod je přirozená věc a není třeba dělat vědu z toho, jak se ke mě kdo chová. Každý z nás nemá občas den.

Já jsem byla velmi spokojená a vřele všem doporučuji.

Personál: MUDr. Müllerová (Cinádrová), sestra Tintěrová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Domluvit si včas porodníka (pokud to půjde - u mě to šlo), prohlídnou si porodní sál - mají nádherný nadstandard: manželská postel, televize a krásná koupelna.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

1-2 rezervní síťové kalhotky - často je perete. Župan.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Prachatice - ellenan 03.12.14 napsala :

Tuto porodnici bych ráda doporučila s ohledem na práci lékařů, tedy přesně řečeno s profesionálním i lidským přístupem pana Říhy, kterého jsem si pro porod vyžádala. Též porodní asistentka, tuším paní Plachtová, byla úžasná, což se ale o zbytku personálu rozhodně říct nedá.

Sestry na šestinedělí, jak ženské, tak dětské, aby se člověk bál na cokoliv zeptat. Neskrývaly na sobě, jak je ta práce pro ně rutinní záležitost, ani to, že je to v podstatě vlastně moc nebaví. Naprostá neochota a pro maminky, které na tom vlivem hormonů nebyly dobře, naprosto hororová záležitost. Obzvlášť chování sestry Mikešové, pokud si dobře pamatuji jméno.

Personál: MUDr. Říha, PA Plachtová, sestra Mikešová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nenechat si nic líbit a umět se ozvat - klidně i do vyšších míst.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Partnera, vlhčené ubrousky, prsní vložky.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Prachatice - Anonymní 20.10.14 napsala :

Nedoporučuji. To, co tu nahoře čtu - jaký skvělý přístup mají k rodičkám porodní asistentky, sestry na novorozeneckém, lékaři, sestry na poporodním, - tak tomu vůbec tak není. A už vůbec neposkytují žádnou radu nebo pomoc po telefonu, jak se tu píše, to je naprostá hloupost. Naopak, akorát když to člověk udělá, tak je tím akorát obtěžuje a šušká si o tom celá nemocnice. To samé doktorky na dětském, všechny na jedno brdo, nepříjemné, neochotné. Nikdo se neumí na ničem dohodnout, s dětmi jednají jak na běžícím páse ve fabrice.

No nestačila jsem zírat, co vše tu dokáží. Už bych tu nikdy nerodila, tohle jsem opravdu nečekala, až mi bylo do breku.

Personál: sestra Řezníková, Mullerová E.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Silné nervy, nebojácnost, umění ozvat se při nespokojenosti a jejich hloupým připomínkám.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Partnera, poporodní kalhotky, dětské ubrousky, ručník, 2 košile, kojící podprsenku, veškeré informace ohledně miminek.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Prachatice - omoa 25.02.14 napsala :

Porodnici bych svým známým nedoporučila.

První dítě jsem porodila v Praze Podolí. Ačkoli tam bylo 5 sálů obsazeno a já měla dost velký porod, tak jsem si nemohla na personál stěžovat. Byla znát jejich profesionalita a přístup k rodičce.

Druhý porod byl naštěstí rychlejší a zato přístup personálu v prachatické porodnici o dost horší. Manžela ode mě po několika hodinách oddělili, pak naběhla paní Nejedlá, píchla mi vodu, na to mi dala sestra klystýr a ať si dojdu na záchod. Pak obě odešly a já ve velkých bolestech volala o pomoc. Nakonec mě uslyšel manžel a běžel někam sehnat sestru, že už rodím. Sestra byla kdesi ve skladu, tak mě pak s manželem dotáhli na porodní sál. Paradox byl, že to bylo těsně před Vánoci a ten den jsem byla jediná rodička. Bohužel nejsem jediná s touto zkušeností zvlášť u MUDr. Nejedlé.

Kdybych měla ještě někdy rodit, volila bych asi píseckou porodnici. Sem bych už rozhodně nešla.

Personál: MUDr. Nejedlá Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Blanka Pavlů 14.11.13 napsala :

Moje zkušenost s touto porodnicí je naprosto výborná od samého příjmu až po propuštění. V porodnici jsem absolvovala plánovaný císařský řez (srpen 2013), který vedla MUDr. Nejedlá a asistovala jí MUDr. Kadyrova (výborné, milé, na sále panovala příjemná atmosféra).

Samotným příjmem (den předem v odpoledních hodinách) mě provázela velmi příjemná sestřička, která mi vše vysvětlila. Následně mě přišel navštívit anesteziolog, s kterým jsme prošli standardní otázky a opět mi vše vysvětlil. Samotná příprava k CŘ byla příjemná, velmi milé zacházení od personálu, navíc mohl být se mnou manžel.

Samotný CŘ byl bez komplikací (ve spinální anestezii) a malá se narodila v pořádku. Úžasné bylo to, že mi všichni na sále gratulovali k narození dcery (bylo to dojemné a milé). Manžel si na malou počkal (tam kde probíhá první ošetření) a mohl si jí podepsat, fotit, pochovat atd.

Velmi jsem ocenila péči, která je věnována samotnému kojení. Malou mi začaly sestřičky přikládat hned na pooperačním pokoji. Vše se vyplatilo, jelikož ve středu se malá narodila a v pátek, následně v sobotu jsem již plně kojila a musela jsem i odstříkávat.

Péče po porodu byla opět výborná a když vše bylo možné přestěhovala jsem se na nadstandardní pokoj, aby s námi mohl být můj manžel. Musím podotknout, že bydlíme kousek od Českých Budějovic, proto jsme využívali možnost přespání v porodnici s námi na pokoji. Pokoj byl útulný, čistý, plně vybavený - nic nám nescházelo (volně k dispozici jsou vložky a veškeré potřeby pro miminko včetně jednorázových plenek). Jídlo bylo velmi chutné, opět manžel měl možnost objednávat si jídlo (vždy mu chutnalo a porce byly veliké), cena více než dostupná.

Jak dětské, tak i sestřičky z šestinedělí byly super! Vše vysvětlily, pomohly - vždy milé, vstřícné. Cítili jsem se jako v hotelu, bylo to opravdu super!

Personál: MUDr. Nejedlá, MUDr. Mastura Kadyrova

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

V Prachaticích se budete opravdu cítit skvěle a ne tak, že někoho obtěžujete. Vše Vám bude vysvětleno a nebojte se zeptat.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Jednorázové kalhotky, mast na bradavky, podprsenku na kojení.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Katka O. 08.11.13 napsala :

Rozhodně doporučuji! Rodila jsem zde před dvěma lety a chystám se znovu. Nesetkala jsem se s nejmenším problémem. Určitě má každý své zkušenosti, ale koho znám, nemůže si Prachatice vynachválit. Veškerý personál od příjmu až po propuštění na jedničku, včetně kuchyně a úklidu.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Rozhodně trpělivost a naučit se poslouchat, co vám říká personál, hodně to všechno usnadní!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Nevím, jak je to dnes, mně tenkrát stačily věci osobní hygieny, poporodní kalhotky a vlhčené ubrousky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - jukina 28.09.13 napsala :

Já jsem doma několik týdnů z porodnice a musím říct, že takovou péči a průběh porodu jsem opravdu nečekala - a to myslím pozitivně.

Na porod jsem byla domluvená s MUDr. Müllerovou, dostala jsem na ni doporučení - a to ne jedno. Tak jsem se s ní u ní v ambulanci domluvila, i můj obvodní gynekolog ji chválil. Bohužel se porod rozběhl k večeru a paní doktorka musela přijet z domova. Sestřička Řezníková byla skvělá, ochotná, celou dobu mi pomáhala než přijel manžel. Paní doktorka přijela před porodem a ten proběhl bez problémů, za pár kontrakcí byl malý venku. Je šikovná, ani nastřižená a šitá jsem nebyla. Navíc je s ní docela sranda. I přesto, že byla noc, vtipkovala.

Na oddělení to ušlo, sice jsou některé sestry nepříjemné - zvláště z porodnice, dětské, co Vám pomáhají s miminkem jsou milé, ale každý nemáme vždycky náladu. I když jsem byla chvílemi nešťastná, tak teď s odstupem času na to koukám už jen pozitivně.

Takže já musím říct, že bych určitě nevolila jinou porodnici ani jiného porodníka. A pokud narazíte na sestřičku Řezníkovou, tak budete mít velké štětí.

Personál: MUDr. Eva Müllerová, sestřička Řezníková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

MUDr. Müllerovou a sestřičku Řezníkovou.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Župan a síťované kalhotky - sice jedny dostanete, ale je třeba je občas přeprat.

Nahlásit
neutrální
Porodnice Prachatice - Ramona1229 27.04.13 napsala :

V Prachaticích jsem rodila před 8 lety a teď o tom opět uvažuji.

Měla jsem výbornou porodní asistentku paní Komrskovou. Výborná sestra, příjemná, trpělivá a ochotná. Rodil mě pan doktor Vávra. Tahle dvojice mě odrodila i u prvního syna. Já vím, že tihle dva už tam nejsou a je to veliká škoda.

Měla jsem nadstandard, ale soukromí tam nebylo. Převážná část sester vrazila do pokoje, aniž by zaklepala. Chodily do pokoje jen tak pro nic za nic jen, aby zjistily, jestli tam někoho mám a nebo, co dělám. A tak to bylo i v noci. Zavíraly mi okno přitom na pokoji bylo k padnutí.

Dále co jsem nechápala, proč mě drželi v nemocnici déle, než bylo nutné. Malý byl zdráv a pěkně přibýval a já jsem též byla v pohodě. Dnes už vím proč - čím déle jste na nadstandardu, tím více zaplatíte. Opět bych chtěla pokoj sama pro sebe a pro moje mimi. Ale mám obavu z toho, že se zas můj pobyt protáhne a my se opět pěkně prohneme.

Moje hodnocení pro porodnici je 2-.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Netlerin 20.04.13 napsala :

Rodila jsem svou první dcerku loni v červenci.

Přijímala mě MUDr. Mullerová a i když jsme ji očividně vzbudili, byla příjemná. Na předporodním oddělení jsem byla dost dlouho a každou chvilku se za mnou byl někdo podívat, ať už lékař, dětská sestra, normální sestra. Radili, pomáhali. Musím říct, že se u mě u porodu vystřídalo více lékařů, asi to bylo tím, že byl operační den, takže naplánované císaře a navíc ten den rodilo více žen. :-) Takže jsem měla tu čest porovnávat. Pan Říha je kapacita, profík, příjemný, jemný. MUDr. Nejedlá byla po lidské stránce v pohodě, profesionál. Jen byla při vyšetřování hrubší, což mi tedy docela vadilo. Nakonec mě odrodila MUDr. Mullerová.

Bylo mi nabídnuto, ať si svého porodníka vyberu sama dle sympatií. :-) A nelitovala jsem. Milejší stvoření tam snad ani nebylo. Vypadá jak andílek, je milá, přátelská, vstřícná a ochotná. A hlavně jemná. Byla v mém věku a vůbec mi nevadilo, že je mladá. Proč by taky, nepustili by ji samotnou rodit, kdyby neměla zkušenosti! Navíc tam byl primář Říha, který se chodil juknout na každý porod a tak s ním mohli všichni všechno konzultovat.

Porodnice je to malá a odráží se to hlavně na rodinné atmosféře. Byl tam klid a uvítala jsem ochotu personálu. Nebyl problém v jakoukoliv hodinu vyměnit košile, oblečení pro mimčo, plenky. Ochotně poradili, vysvětlili, když bylo třeba, tak i pohlídali mimčo, nebyl problém. I ta uklízečka byla výborná ženská, s kterou jsme se nasmály.

A výborně tam vařili. I když mé „spolubydlící“ (mamince co rodila o 20 minut dřív než já), nechutnalo skoro nic. Což jsem já nechápala. Takže opět říkám, kdo je vybíravější i doma, ten si tam určitě na některých věcech nepochutná.

Pokaždé se najde někdo, komu se nezavděčíte. Někdy mi přijde, že ty stížnosti píšou přecitlivělé maminky, co si myslí, že kolem nich bude každý skákat a chodit v rukavičkách. Neubráním se pocitu, že tak, jak vy na ně, tak oni na vás.
Samozřejmě nevím, jaké by to bylo při komplikacích, u mě šlo všechno přirozeně, jak mělo. Chápu maminky, které po komplikovaném porodu mají výhrady. Asi je to logické. Otázkou je, zda je to názor objektivní.

Personál: MUDr. Mullerová, MUDr. Nejedlá, MUDr. Říha

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Klid, úsměv a někoho, kdo vás morálně podrží s sebou.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Prakticky jen vlhčené ubrousky pro miminko, zbytek jsme tam dostali.

Nahlásit
neutrální
Porodnice Prachatice - Anonymní 30.11.12 napsala :

Já rodila v 2011 v Prachaticích a musím souhlasit s jednou maminkou, že MUDr. Nejedlá je velmi vulgární, pokud maminka nemá dokonalou postavu. MUDr. Mulerová je jedna z nejhodnějších lékařek, co tam jsou. :-) Pan primář Říha je super, odrodil mě sice císařem.

Nahlásit
neutrální
Porodnice Prachatice - Anonymní 22.11.12 napsala :

Jestli zde budu rodit druhé dítě, tak jedině pod vedenim paní DR.Müllerové. Je výborná, hodná a podpoří a soucítí s vámi.

Musím souhlasit, že u porodu byl personál perfektní a porod byl bez komplikací. Sestřičky byli skvělé. Jen paní doktorka Nejedlá je vulgární, co se týče nás plnoštíhlých mámin. To vás před porodem moc nepodpoří, každá dívka, slečna či mladá paní je nějaká a není důvod se strefovat do její postavy. To je jediný, co bych vyčetla. Jinak péče o miminko perfektní.

Personál: Müllerova

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

manžela

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - kajulinkaT 12.11.12 napsala :

Naprostá spokojenost!

Chválím lékaře, personál… Nechápu ty negativní komentáře.

U porodu jsem měla skvělou porodní asistentku ,která mi hodně pomohla a o lékařce nemluvě. Milá a v té nejhorší chvíli dodávala podporu. Takže budu stručná… CHVÁLÍM, CHVÁLÍM, CHVÁLÍM.

Doufám, že i druhé dítko budu moci rodit v Prachaticích. Takže budoucí maminky nebojte se a nevěřte přehnaným reakcím!

Personál: Dr.Mullerová, por.asistent Pi.Tintěrová Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Poly23 12.11.12 napsala :

S porodnicí v Prachaticích jsem byla moc spokojená.

U porodu jsem měla pana primáře Říhu, se kterým jsem byla nadmíru spokojená. Je to kapacita.

Moc bych také chtěla poděkovat dětské sestřičce paní Podroužkové, která byla strašně moc milá a vstřícná.

Ostatní personál byl samozřejmě taky perfektní, ale jmenovaná sestřička působí pozitivně a nikdy jsem jí neviděla jinak, než s úsměvem :).

Personál: Mudr. Ivan Říha Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Prachatice - 14Carmen14 06.08.12 napsala :

Ahoj,

sice jsem mladá maminka, ale v Prachaticích vám nedoporučuji rodit už jen kvůli tomu, že jsou tam nepříjemné sestřičky, i když jste na nadstandartním pokoji, na kterém jsem byla také.

Dětské sestřičky byly fajn, když jste po sestře potřebovala košili nebo vložky jako by jste je tím otravovala.

Porod jsem měla dost těžký, měla sem velmi mladou paní doktorku, sice byla hodná, ale moc mladá a zřejme němela moc zkušeností. Můj syn měl 4 kila když se narodil, když mi praskla voda, šla jsem na porodní sál tak cca ve 23:00. Čím víc sem tlačila, malej nechtěl jít ven, oni furt někam chodili(doktorka a pak taková hodně silná sestra, na první pohled nepříjemná). Kdybych tam neměla přítele, tak by jsme tam snad oba dva umřely :(. Přítel je tam seřval ať koukají něco dělat a ke všemu se ješte koukaly na televizi a mě tam nechaly ležet :( a to několikrát po sobě a pořád odbíhaly. Už jsem si myslela, že je to konec, strašne moc jsem se bála o malýho.

Takže kdo chce jít rodit do Prachatic, tak nedoporučuji, ale slyšela jsem, že v Písku je porodnice prý uplně nejlepší tak někdy v budoucnu se chystám do Písku.

Ať už půjdete kamkoli, mějte u sebe přítele nebo manžela :).Nezaleží jaky mate pokoj jestli nadstandart za 400 kč na den nebo obyč za 100 stejen se budou chovat k vam tak jak chcou oni zaleží jaka ste kapacita jestli ste z kancelaře nebo tak ale podle mě nezaleží na tom jestli dělate ve fabrice nebo někde sedíte v kancelaří díte muže mít každa z nas ale musí se o nej umět dobře postarat.

Personál: Müllerová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Tak samozřejmně přítele nebo manžela kterej vás podpoří.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Župánek a pro miminko ubrousky na zadeček :).

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Madeline.s 10.11.11 napsala :

V Prachaticích jsem rodila obě své děti a nemám, co bych vytkla. Sestřičky i doktoři jsou velice milí a vstřícní ve dne v noci, od porodního sálu až po propuštění domů. Jídlo bylo taky dobré, hlavně ty teplé večeře byly super. Několikrát denně se chodili ptát, jestli já nebo mimi něco nepotřebujeme. S návštěvama si tam taky hlavu nelámou, je jedno, jestli přijde návštěva v deset dopoledne nebo v šest večer, nikdo neřekne půl slova. Je to malá nemocnice, takže je tam svatej klid. Kdybych náhodou otěhotněla potřetí :), tak Prachatice jsou jasná volba. Můžu všem doporučit. Obě děti jsem rodila přirozeně a vše bylo bez problému, takže nemůžu posoudit, jestli se péče liší, když nastanou problémy ale pevně věřím, že ne :)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Simsule 03.10.11 napsala :

Skvělý přístup veškerého personálu, hlavně dětských sester, které mi po porodu císařským řezem velice pomáhaly. Profesionalita MUDr. Nejedlé, která mi byla oporou u komplikovaného porodu. Málá porodnice s takřka domácím prostředím a dobrou kuchyní. Velký dík dětským sestrám, rodila jsem poprvé a se vším mi bez řečí a ochotně ve dne i v noci pomáhaly. Mé druhé dítě budu rodit jedině v Prachaticích.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Určitě otce u porodu a pokud možno nadstandartní pokoj, měly jsme s dcerou po náročném porodu klid a možnost si odpočinout.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Anonymní 29.08.11 napsala :

Nemocnice v Prachaticích leží na protilehlém kopci nad městem. Je obklopena lesem a zelení a její poloha zaručuje pacientům klid od sebemenšího ruchu města.
Prachatice jsme si s manželkou vybrali na základě naší plné spokojenosti z roku 2003, kdy zde rodila našeho syna Lukáše. Primář zdejšího gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Ivan Říha je respektovanou autoritou, profesionálním odborníkem a hlavně také člověkem,který má pro nastávající maminky porozumění, dovede jim poradit i zmírnit jejich obavy.
Kdykoli jsme navštívili porodnici v Prachaticích, ať už to bylo za účelem okouknutí nebo s prosbou o radu, přijeli jsme neohlášeni, nebo o víkendu, vždy nás ochotně přijali.
Naše druhá zkušenost se zdejší porodnicí ze srpna 2011, kdy zde přišla na svět naše dcerka Sofie, předčila v plném rozsahu tu první. Měli jsme se ženou zrekonstruovaný hezký pokoj s WC, sprchou, televizí i ledničkou – nadstandard. Byl jsem s manželkou na pokoji 3 noci a musím poděkovat za lidský přístup a pečlivou péči zdravotním sestrám, které se staraly o mojí ženu po porodu císařem. Většina z nich to dělala s úsměvem, ale i ty, které se zrovna neusmály odváděly svoji práci perfektně a se vší slušností. Musím ocenit celkovou profesní “sehranost“ celého personálu, kterou jsem měl možnost sledovat před nastávajícím porodem, ale i po něm, kdy každý z týmu věděl co má dělat a kde a kdy je ho zapotřebí.
Pochvalně se musím zmínit i o zdejší kuchyni, která rozhodně nepřipomíná klasickou nemocniční stravu, tedy pokud zrovna nedržíte přísnou dietu jako moje žena. Můj vybíravý jazyk se zdejší stravou neměl sebemenší problém a je to asi jedna z mála nemocnic, kde se vaří i teplé večeře.
Chci moc a moc poděkovat jak primáři Říhovi, tak jeho mladé kolegyni MUDr. Müllerové za úžasný a lidský přístup a bezproblémový porod, mladé lékařce dětského oddělení – novorozenci - MUDr. Toužimské za péči o naší holčičku, kterou odváděla hned po porodu společně se zdravotní sestřičkou Andreou Mrázovou (já jí soukromě přezdívám „anděl dětského oddělení“), MUDr. Vávrovi, anesteziologům, ale i všem dalším, kteří o moje dvě milovaný holky nějak pečovali, ale nepřišel jsem s nimi osobně do styku. Primáři dětského oddělení přeji, aby trošičku víc věřil svému týmu - on už bude vědět.
Zdejší porodnici vřele doporučuji všem rodičkám, které chtějí vyvést na svět miminko v klidu a být u toho a prožívat to se svým partnerem. S negativními ohlasy několika málo, zřejmě vždy nespokojených “rýpalů“, nemohu souhlasit. Věřte tomu, že valná většina těch spokojených totiž o své zkušenosti nenapíše.
Jan Pišinger, Třeboň

Nahlásit
neutrální
Porodnice Prachatice - terka84 01.05.11 napsala :

já nevím,tím že malá šla snadno a byla během deseti min venku si na porod stěžovat nemůžu..dr byl příjemný ale sestra nepříjemná.a ten týden,malá měla otočené spaní takže jsem vnímala jen únavu a sestry:jedna pomohla druhá pomalu vynadala..dle mého záleží na tom koho kdo chytne a to ať je to v Pt nebo ČB nebo jinde.v červenci půjdu rodit po druhé a mám stoho snad větší strach než při první,ale ten strach nezmírní to kde budu rodit..

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

tátu u sebe:-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Anonymní 20.01.11 napsala :

Moje zkušenost je kladná,rodila mě doktorka Nejedlá a byla naprosto senzační…i přesto že jsem rodila v 5h ráno byla příjemná a dodává mamince sílu.Byly jsme v porodnici 14dní,jelikož měl malej žloutenku..sestry byli hodný…vše vysvětlili..nemůžu popsat před porodní,šlo to moc rychle aby jsem tam pobyla :-)neměla jsem nadstandart, ale jednolůžkový pokoj,tak jsem měla dost návštěvy a soukromý…
Doufám a přeji,aby jste měli taky kladné zkušenosti…

Personál: Nejedlá

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

partnera..

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Prachatice - Anonymní 22.10.10 napsala :

Bohužel nemohu hodnotit pozitivně.byla jsem v osmém měsíci a hrozilo mi že porodím předčasně.ležela jsem zde 14 dní a nic se nedělo.pak mi začali kontrakce po 10 minutách,stále jsem to hlásila sestřičkám,posílali mě na monitor,ale pokaždé mi řekli že nic nevidí,že je to normální,pak už mi bylo i blbý jim cokoliv říkat,ale bolesti se stupnovali a tak sem to opět řekla a opět šla na monitor.nakonec jsem dostala tablety na udržení ale to bohužel nepomáhalo a tak jsem skončila na kapačkách,po kterých sem si těžko došla na záchod,zvracela jsem a celá se třásla.v tomto stavu mě nechali takto tři dny.pak mě doktorka vyšetřila vaginálně,po čemž sem začla špinit,radši jsem to řekla sestřičce,která jen kývla rameny a odešla-to mě i přítele dostalo.po třech dnech se me zeptali jestli mám stále bolesti a když sem řekla že ano,opět mě hnali na monitor,kde se ukázali silné kontrakce a teprve až teď se uráčili zavolat přimáře,který se mě zeptal,jak dlouho to trvá,když sem oznámila tři dny,koukal na mě jak kdybych spadla z marsu,že o ničem neví,vyšetřil mě,byla jsem otevřená na dva prsty a teprve až ted se rozhodli že mě převezou do jiné nemocnice,kde mi doktor co mě přijímal řekl,proč mě takto nechali trápit,že to nechají a bud porodím nebo ne.a druhý den ráno jsem porodila krásnou zdravou holčičku :)
Takže bohužel do Prachatic už nikdy více!!!!!!!!!!

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Anonymní 03.08.10 napsala :

Nebudu aktuální, protože jsem v Prachaticích rodila před 7 lety a nyní se chystám na další těhotenství. Mám to mnohem blíže do ČB, ale po zkušenostech s tamním pobytem v 5. měsíci jsem okamžitě hledala jinou porodnici. Syna jsem porodila v Prachaticích a úplně jsem zapomněla tehdy poděkovat. Z tehdejšího personálu už tam skoro nikdo není, akorát primář Říha - byl skvělej. Na porod mám jen ty nejlepší vzpomínky. Klid, ochota, vše takové rodinné a k člověku se všichni chovali vlídně. Teď se rozmýšlím, protože lékaři jsou tam jiní, ale asi půjdu rodit opět tam, opravdu mi vyšli všichni ve všem vstříc a továrnu na děti, jako je v ČB, bych nezvolila nikdy.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - Yakuza 15.06.10 napsala :

Mohu vřele doporučit, byla jsem zde spokojená, i když rýpalové a hnidopiši by si jistě nějaký problémek vykutali :-). Porodníci nehazardují s Vašim životem ani životem dítěte, cítila jsem zde snahu o co nejhladší průběh porodu (nakonec jsem rodila císařem), setřičky i asistentky vstřícné, na jakoukoliv otázku jsem dostala odpověď a nesetkala jsem se s neochotou. Pokoje jsou vkusné, koupelny v pěkném stavu, nadstandardy mají svoje vlastní, u ostatních je koupelna společná pro 2 pokoje, ale to určitě není na závadu. Díky MUDr. Říhovi a MUDR. Dragounové a celému operačnímu týmu.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Mějte optimistický přístup a úsměv na tváři, to boří všechny bariéry a i na Vás se budou pak všichni usmívat :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Prachatice - fyphoon 07.04.10 napsala :

Tuto porodnici mohu jen doporučit,musím poděkovat všem lékařům(především MUdr.Nejedlé a MUdr.Říhovi a dětským lékařům)a veškerým sestřičkám co se o nás staraly za příjemný přístup,milé jednání,radu kdykoli jsme potřebovala a odbornost na svém místě.Děkujeme

Nahlásit

Fotky z porodnice

Predporodni nadstandardní pokoj. Cena jen 200,-Kc!!!

štěpánka 5.10.v 10.38,2012

Naše Štěpánka srdíčko


1 komentář

Přidejte Vaše fotky k porodnici Prachatice.>

Děti z porodnice Prachatice

Maminka Město Dítě Míry Narozeno
Děti narozené v porodnici Prachatice
Lucinka1710 Lucinka
2030g 17.10.2018
myya mia
47 cm, 2620g 30.07.2018
Nikol 123 Erik
49 cm, 3380g 26.06.2018
ivikze Prachatice Natálie neznámé 02.06.2017
Kachna246 Šimonek 2230g 22.03.2017
Janicka13 Kristýna
49 cm, 2800g 17.03.2017
miky 83 Prachatice Šimon neznámé 01.02.2017
MICHAELA PULCOVÁ Prachatice Michaela Kasová
48 cm, 3320g 17.01.2017
RoQse Klaudie
neznámé 10.01.2017
ElissT Prachatice Sebastian 4060g 02.01.2017
ewulebambule NETOLICE František
52 cm, 3530g 13.06.2016
Kaťuška.24 Prachatice Rozálie
49 cm, 3030g 27.04.2016
Maminka1995 Husinec Patrik
49 cm, 3000g 22.01.2016
Kachnička14 Lhenice (obec) Kačenka
neznámé 10.10.2015
jaanul.e Prachatice Nikolka 49 cm, 2960g 20.01.2015
crazylena Prachatice Markétka
47 cm, 2800g 08.01.2015
Ofifina Vlachovo březí Matyáš 53 cm, 3950g 13.12.2014
Lindsay15 Strážný Sofie/Daniel
neznámé 06.06.2014
Karolyena Prachatice Stepanka
51 cm, 3790g 26.05.2014
mcm23 Netolice Lenka
47 cm, 2570g 14.02.2014

Rodily v porodnici Prachatice

Chystají se rodit v porodnici Prachatice

Žádná uživatelka zatím nepřidala chystaný porod v této porodnici Chystám se rodit v porodnici Prachatice (přidat na profil) »

Diskuse o této porodnici

Rodila jste v porodnici Prachatice?