Porodnice Sokolov

, http://www.nemosok.cz/gynekologicko-porodnicke-...

porodní sál: 352 520 223 šestinedělí: 352 520 450
dlouhodobé předporodní kurzy: 724 045 909
krátkodobé předporodní kurzy: 605 286 233
novorozenecké oddělení: 352 520 222

Primář: MUDr. František Černý

Ve zdejší porodnici se zabývají jak zdravými, tak i rizikovými porody. Samozřejmostí je zde rooming in, přítomnost doprovodu u porodu, nebo možnost využití vany v I. době porodní. Pokoje jsou zde maximálně dvoulůžkové s vlastním sociálním příslušenstvím a zajišťují rodičkám komfort.

Webové stránky:

Doporučují maminky porodnici Sokolov?

Zkušenosti uživatelek s porodnicí Sokolov

Rodila jste v porodnici Sokolov?
doporučuje
Porodnice Sokolov - bosackamb 06.05.19 napsala :

Porod v dubnu 2019. První rozčarování, když mi vyhodili manžela hned ve dveřích, že mu mám zavolat, až půjdu na porodní box. Potom mi 2 dny vyvolávali porod tabletama. Nereagovala jsem a tak třetí den souhlasili s císařem. Pan primář je docela netaktní. Operovala mě ruská paní doktorka a Mudr. Hanousek. Bonding se nekonal. Měla jsem plentu až po bradu. Manžel mi seděl u hlavy. (takže žádné přestřihávání šňůry) Ale spokojená jsem s anesteziologem, všechno podrobně vysvětlil a porodní asistentka Zitová, to je sluníčko.
Na šestinedělí mi vadilo, že mě každou hodinu rušili, celou noc. Chápu, že musí dělat různé procedury… ale třeba že nese čaj? Jinak nadstandard byl moc pěkný pokoj. A nikdo nevyháněl návštěvy ani večer. Oblečení na miminka bylo erární. Na wc byly ty poporodní vložky. Uklízečka byla hlučná. Jídlo celkem ušlo, ale první dva dny jen bujon a pak kašovitou stravu.
Ale porodnici doporučuji, má úroveń.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nečekejte, že s vámi bude manžel na hekárně

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Nic mi tam nechybělo

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - Klarunka_1994 27.01.19 napsala :

Rodila jsem v porodnici v prosinci 2017, ale za mě spokojenost. Jak při přijmu a při porodu, tak na šestinedělí. Personál milý a ochotný.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - thanh 11.01.19 napsala :

Už od recepce bylo vše v pohodě. PA byly strasně milé a hodně. Vše proběhlo v pořádku. Prostředí super. Dětské dr. taky moc hodné.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Sokolov - ajunka.berunka2 15.09.18 napsala :

Rodila jsem koncem října 2015 a do sokolovské bych už nešla. Personál byl arogantní. Sestra, jenž mě přijímala, byla zřejmě velmi unavená. Chlapa mi vyhodili a já byla na pokoji č. 13, kde byl orezlý sprchový kout. Sestra se nepřišla podívat, a když už, tak jen jednou, a to mi akorát dala kanylu a koukala, jak moc jsem otevřená. Prostě personál děs a hrůza. Už nikdy víc. Sice půjčí oblečení pro mimčo, ale to je tak celý.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Pořádně promyslet, kde bude člověk rodit.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - SarkaRejskova 18.04.18 napsala :

Rodila jsem 21.1.2018 jako prvorodička. Byla jsem velmi spokojená. Za můj porod se vystřídaly 3 porodní asistentky a všechny byly skvělé. V porodnici s vámi proberou porodní plán a berou na něj ohledy. Případně se s vámi radí a nabízí alternativy. Při 1. době porodní vás nechávají v klidu a jsou jen ve vedlejší místnosti, kdyby byla potřeba.

S oddělením šestinedělí jsem byla také spokojena s malými výhradami. Jsou ochotni vám být po ruce a kdykoliv poradit s kojením či péčí o miminko. Bohužel, jakmile se vám spouští laktace pomaleji, každou chvíli vám nakdo mačká prsa a zkoumá, kolik teče s následným konstatováním, že nic moc. Poté přistoupí k dokrmování Nutrilonem. Naštěstí skrz stříkačku, aby nepoškodili děťátku sací refkex, ale na druhou stranu opravdu jen stříkačkou z tvrdého plastu, což není miminku příjemné a jsou to muka. Naštěstí nám známá řekla fígl, dát miminku malíček do pusinky a pak přiložit stříkačku. Je to mnohem šetrnější a nedráždí to dásničky.

A pak se mi nelíbila rada při odchodu, abych cvičila pánevní dno na wc a zadržovala moč. To se naopak nedoporučuje i u „zdravých“ lidí kvůli následnému zánětu močáku, který tak velice často vzniká, natož aby to dělaly těhulky, co mají spodek už tak zrychtovaný.

Jsou to však drobné nedostatky a příště bych v Sokolově rodila znova. Už i já bych byla chytřejší. :)

Personál: Bc.Zitová Simona, MUDr. Jiří Niebauer

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Přečíst si dopředu i něco o kojení

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

na sál pití a hroznový cukr
na pokoj kojicí čaj
dostatek porodních vložek

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - Ladušenkaaa 01.12.17 napsala :

Můj porod byl šílený. Přenášení, vyvolávání, 21 hodin kontrakce, ale i přesto díky úžasné paní doktorce a úžasné porodní asistentce se z tohoto pekýlka stala nádherná vzpomínka a máme krásnou zdravou dceru. :) Co se jídla týče, já se najedla vždy. Lidi, vždyť je to zadarmo… :)

Personál: MUDr. Renkerová Daniela , Bc. Šťástková Valerie Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - jennysofie 03.09.17 napsala :

Rodila jsem 26.3.2016 a naprostá spokojenost. Přístup porodních asistentek, tak i lékařů byl na jedničku. Jen mi chyběl nadstandard, ale to už je spíš o mém pohodlí. :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - Lenya.Mine 28.05.16 napsala :

Za mě naprostá spokojenost. Rodila jsem 10.5.2016 jinde bych rodit nechtěla. Velice pohodový a za všech okolností usměvavý personál od pana primáře a jeho ženy, doktory, PA, sestřičky jak na porodním tak na novorozeneckém oddělení všichni byli moc ochotný. A jak píše Stepula90, 100 % bonding a držení se porodního plánu je tam na denním pořádku. Já jsem docházela na ctg, takže žádné papírování.

Můžu jedině doporučit.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - Stepula90 30.03.16 napsala :

Já si nemůžu Sokolov vynachválit. Sestřičky i doktoři velice ochotní, pokud se chcete vyhnout papírování u příjmu, tak si vyžádejte u svého gynekologa papír přímo do porodnice na příjem a vyplňte si ho doma, nebo až tam půjdete na ctg, tak vám ho dají a nemusíte tam zdlouhavě vyplňovat své osobní údaje.

Měla jsem porodní plán a všichni se ho drželi (samozřejmě, jen pokud nebyly komplikace, které já neměla ovšem), po porodu nechali dotepat pupečník, nerušený bonding 2 hodiny na sále, veškeré vyšetření dítěte proběhla na mém těle a až po dvou hodinách, co jsme byli spolu… Opravdu velmi milý personál, rodily mě pouze porodní asistentky, lékaře jsem si nepřála. To, že se ještě nerodí na nových sálech mě opravdu, v těch bolestivých kontrakcích, nezajímalo. Takže všem mohu jen doporučit.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - Klanel 07.12.15 napsala :

Rodila jsem v září 2015.
Porodnice naprosto perfektní. Veškerý personál, jak lékaři, tak porodní asistentky, naprosto úžasní, vstřícní, milí, ochotní a řekla bych, že na svém místě. Své práci naprosto rozumí. ¨
Byla jsem tam celý den (myšleno při porodních bolestech před porodem ;) ) a měla jsem to štěstí, že tam se mnou byla celou dobu stejná PA, naprosto perfektní sestra. Vše mi jasně vysvětlila a zodpověděla každou mou otázku. Pomohla mi hodně i psychicky.

Pravidelně mě monitorovali, hlídali mě i miminko. Sestřičky na novorozeneckém nic moc vstřícné ke mně, ale o miminka se staraly dobře. :-) Také poporodní péče naprosto suprová. Rozhodně si nemůžu stěžovat na žádného z lékařů ani sestru. :-)

Mohla jsem si sama volit polohu, jaká je mi pohodlná.

Příští porod rozhodně plánuji také tam. Stoprocentně doporučuji.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Já měla dost času na vyřízení papírů, ale i tak bych doporučila dát si předem dohromady veškeré zdr. zprávy z těhotenství a další doklady, plus si sepsat dopředu rodinnou anamnézu. Když jsem chodila na ozvy miminka, daly mi sestřičky přímo formulář na vyplnění právě rodinné anamnézy, abych to tam nemusela lovit z paměti v bolestech.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Sokolov - Anonymní 20.08.15 napsala :

Rodila jsem v této porodnici 2× (2008 a 2009). Za mě naprosto otřesné zkušenosti a nikdy víc. Plánujeme třetí mimi, a jelikož jsem se přestěhovala do Ostrova, tak se těším, až budu rodit právě v ostrovské porodnici a konečně zažiji klidný porod a vše kolem něj.

Jediné pozitivní na sokolovské porodnici jsou dětští lékaři.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vyhnout se obloukem.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Sokolov - Anonymní 10.11.14 napsala :

Negativa, jen samá negativa. Rodila jsem syna v roce 2009 a díky příšernému jednání a zacházení personálu jsme málem přišli o život - já i syn. V této porodnici již nikdy nebudu rodit, je to ta nejhorší porodnice, co znám.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Ať se jí vyhnou obloukem.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - Miska20 01.11.14 napsala :

Je to před 3 lety, co jsem rodila v Sokolově, a nemohla jsem si stěžovat na personál, no vlastně vůbec na nic. :)

Bylo to tam fakt suprové, doktoři při porodu dokáží podržet, byla jsem tenkrát prvorodička. Bylo to tam i pěkné, ale když si mě tam také nechali na pokoji, tak jsem tam měla jednu paní, která neustále něco mlela. I ve 3 ráno mě kvůli něčemu vzbudila, tak jsem šla za sestrou, že s ní na pokoji nebudu, tak mě umístili jinam. :)

Maximální spokojenost, vážně. :)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - Souchová Karla 15.06.14 napsala :

V Sokolově jsem rodila 29.05.2014 a byla jsem velice spokojená. Všichni se chovali naprosto báječně a byli moc hodní. Tímto bych chtěla všem moc poděkovat!

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vybrali jste si výbornou porodnici a díky vlídnému zacházení a chování se nemusíte bát!

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - Anonymní 25.02.14 napsala :

V Sokolově jsem rodila začátkem roku 2014.

Porod byl operační a operatérem byl prim. MUDr. Čepelák, spinál dělal MUDr. Aboši. Byl to můj druhý operační porod, tak můžu srovnávat. Poprvé FN Olomouc a v celkové anestézii. MUDr. Aboši je velmi příjemný člověk, spinál na 100 %. Mám ráda přehled, když se se mnou něco děje, takže plus pro spinál. Absolutně bez bolesti či nepříjemných pocitů. I při operaci jsem měla bonding. Je to úžasné, protože mimi jsem si hned „poňuchňala“ a bylo se mnou celou operaci a následně na pokoji.

Pooperační bolest byla tlumená podle mé potřeby a stále mě kontrolovali, zda „netrpím“. :) Nechtěla jsem příkrm a bylo mi vyhověno - bez diskusí, další plus. Takže kojení bez problémů. MUDr. Čepelák přivedl na svět mé nádherné mimi a vykouzlil hezčí jizvu než po prvním porodu a vše s úsměvem, takže další plus. Porodní asistentky také úžasné. Dokonce i masáž chodidel jsem dostala a o psychické podpoře ani nemluvím. Dětští lékaři i sestry v pohodě. Jediné slabé místo porodnice jsou prostory, ty jsou fakt hrozné. Tak držím palce, ať konečně klapne rekonstrukce.

Byla jsem maximálně spokojená.

Personál: MUDr. Čepelák, MUDr. Aboši Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - Gabriela Hafenrichterova 31.12.12 napsala :

Mám velmi dobrou zkušenost s porodnicí v Sokolově, kde jsem rodila své první dítě v srpnu 2012. Personál byl velmi příjemný, vycházeli mi vstříc s mými přáními, které jsem uvedla v porodním plánu, a na moje dotazy odpovídali bez problémů.

Jsem velmi informovaná matka, která nechce nechat nic náhodě, a mám konkrétní představy. Chtěla jsem rodit co nejpřirozeněji - bez epiduralu, bez analgetik, bez nástřihu hráze a s porodní asistentkou - a samozřejmě následně kojit. V Sokolově s tím nebyl problém, nikdo mi tam nic nenutil a kojení je podporováno. Ano, nemůžete si vybrat polohu porodu, což je škoda a doufám, že na tom v porodnici v Sokolově zapracují. Též nenabízejí porod do vody, nicméně to pro mě nebylo tak důležité.

Co se týče následně péče, nebála jsem se zeptat o radu sester, ať už s kojením nebo manipulaci s dítětem. Jejich přístup nebyl zrovna aktivní, ale nikdy mi neodmítly pomoci. Takže kdo se nezeptá, jeho (resp. její) chyba. Stud není na místě.

Doporučuji, načtete si co nejvíc v těhotenství o těhotenství a porodu, ptejte se zkušených známých a kamarádek a sestavte si porodní plán, který do porodnice na porod přinesete. Na (pro mě) důležité body v porodním plánu jsem se ptala už v těhotenské poradně. Nebudete se cítit ztracené a ve stresu a na vaše konkrétní představy pak mohou porodníci reagovat.

Jediné minus, jako ostatně v každé nemocnici, je jídlo. Opravdu se nedalo jist a plakáty se zdravou výživou, které tam všude visí, jsou drsná ironie. Mně nosil jídlo partner. Ale personál za stravu nemůže. Jen zdůrazňují, že byste se měly domluvit na donášce obědu s příbuznými nebo partnerem.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Porodní plán.
Přijít informována.
Nebát se podělit se se svými představami s personálem, vycházejí zde maximálně vstříc.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - ostlužina 27.11.12 napsala :

V Sokolově jsem rodit nechtěla, ale protože byly zavřené porodnice v Karlových Varech a v Ostrově, nic jiného mi nezbylo. A jsem moc ráda, že jsem 2.7.2011 přivedla na svět svého druhorozeného syna právě tam.

I když vše nebylo podle mých představ a vybavení bylo jak za krále klacka, byla jsem tam spokojená. Přestože mi některé sestry nesedly, nemohu ani proti jedné říci půl slova. Kdybych rodila potřetí, jdu zase tam.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - Anonymní 27.09.12 napsala :

V porodnici Sokolov jsem rodila 20.9.2012, byla jsem více než spokojená,fantastický personál od pana primáře Čepeláka po uklizečku,nemám jediný negativní zážitek.

Jmenovitě bych chtěla touto cestou poděkovat paní doktorce Čepelákové, paní asistentce Trnečkové a Skavské, které mě provedly těma nejnáročnějšíma chvílema, děkuji také personálu novorozeneckému za pomoc a trpělivost, Veselá Alena a Barborka.

A ještě jsme dostali dárek na památku-otisk nožičky, u mě 100% !!!!

Personál: Mudr Čepeláková Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - Verunka26 12.09.12 napsala :

Takže rodila jsem v sokolovské porodnici 7.9.2012 a shrnu to takhle: kdyby mě měl rodit ten samý personál, tak bych tam šla určitě znova…paní doktorka Čepeláková byla výborná a PA(bohužel si nepamatuji jméno) mě sice trochu trápila, ale vím, že to dělala pro mé dobro.

Sestřičky z obou oddělení jsou velmi ochotné, příjemné a milé, poradí a pomůžou. Jediné co mi vadilo byl stav koupelen,to byla katastrofa,ale prý mají v plánu rekonstrukci,jedině chválím. Co se týče jídla…no celkem to šlo,ale jinak nemocniční klasika a UHO…:D.Nejvíce dokázal zlepšit náladu pan primář dr.Čepelák.

Všem moc děkuji za péči o mě i mé miminko! Porodnici určitě doporučuji.

Personál: Mudr.Čepeláková,primář Čepelák,a celkově celý personál,včetně novorozeneckého oddělení,kromě dět.sestry Váňové

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vložky, vlhčené ubrousky(jeden balík mi nestačil), plenky, toaletní papír.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - simeda 20.07.12 napsala :

Já jsem do porodnice přijela ve 37 TT po odtoku plodové vody a porodila jsem za 28 hodin.

Malý měl omotanou šňůru kolem krku (volně, a přišlo se na to až při porodu), proto nespolupracoval a já musela celý den ležet na monitorování. Sestra mě ubezpečovala, že ještě nerodím a já si připadala jako blázen.

Nicméně při porodu se vše vyjasnilo, malý nespolupracoval a sestra se spoléhala na přístroje. Postoj sestry mě trochu vadil, ale určitě byl vhodný pro bezpečí dítěte.

Porodnici doporučuji.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - kacenkakz 18.07.12 napsala :

S porodnicí jsem byla spokojená. Rodila mě doktorka Larysa Korkh, která mi opravdu velice pomohla. Byla milá a hodná a vše mi pořádně vysvětlila. I mladé sestřičky a praktikantky byly hrozně fajn až na pár výjimek, samozřejmě. Nesmím opomenout super doktora p. Čepeláka :). Takže co se týče personálu, je to tak jako všude, někdo je ok někdo zas ne.

Jídlo bylo fajn. Příbor půjčí na celý pobyt a pak ho musíte vrátit. Úklid pokojů byl dost pečlivý až nato, že za celou dobu (3 dny) nám nikdo nepřevlíkl postele. Jen nám vyměňovali ty nepropustný folie.

Toaleťák na záchodě byl ale já měla vlastní, porodnické vložky dávají neomezeně, krém na prďku pro mimča jsme si mohli vzít domů. Zbylo ho dost takže jsem ho měla ještě dlouho doma. Jediné co je potřeba mít s sebou jsou plenky pro prcka, ty nedávají vůbec. Ale zas všechno ostatní jo.

Jinak všechno mi bylo vysvětleno (koupání, přebalování, apod.), ale v hrozném spěchu, takže jsem si pak musela poradit sama. No stejně jsem si po propuštění doma dělala vše podle svého :).

Jela jsem podle jejich systému a vše bylo ok.
Takže porodnici doporučuju. Určitě jsou i mnohem mnohem lepší, ale já byla spokojená. :)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Plenky pro prcka, vlhčené ubrousky a asi i toaleťák.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Sokolov - Smarcie 11.02.12 napsala :

Rodila jsem zde 28.6.2011. Syn se narodil o měsíc dřív. Museli mi ho převézt do Mostu, ale i tak můžu říct, že mi ho v Sokolově zachránili…
Nechtěla jsem za žádnou cenu v Sokolově rodit. Byla jsem zde hospitalizovaná kvůli absenci pohybů. Musím říct, že péče super a když šlo do tuhého, tak bez váhání jednali a vyndali malého za 5 minut 12…
Péče po porodu už byla o něčem jiném. Byla jsem ne pooperačním pokoji, jelikož jsem měla císaře. Malýho mi po porodu ani neukázali, a i když jsem je žádala, brečela a prosila, tak mi ho odvezli, aniž bych mu řekla, že ho miluji…
Další věc byla ta, že jak jsem neměla malého u sebe, tak mě po pár dnech šoupli na gynekologii. Tam už se mnou nikdo nic neřešil… Prsa jsem měla nalitá, a obrovské bolesti v nich… Nikdo se mnou neřešil, že chci začít kojit, i když malého nemám momentálně u sebe. Vrchní sestra z porodnice mi slíbila nakonec odsávačku, ale už mi jí nějak zapomněla donést…
Nakonec jsem si vymohla převoz do Mostu za malým…
Nikdy jsem tady rodit nechtěla a doufám, že už nikdy nebudu muset se sem vrátit…

Personál: Karel Jindřich Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - marketakrausova 23.01.12 napsala :

Já jsem po přečtení několik negativních zkušeností v této porodnici rodit nechtěla. Když to na mě přišlo nic jiného mi nezbylo a rodila jsem v Sokolově. Můj nástup a kontrola mi nevyhovovala z duvodu že jsem měla bolesti a dávali mi podepisovat a vyplňovat různé dotazníky, ale to je asi všude stejné jinak porodní asistentky si nemůžu vynachválit a pana primáře Tomáše Čepeláka také ne byl prostě úžasný.Když mě přišel před porodem vyšetřit tak se usmíval podal mi ruku a byl velice laskavej !!!!!! S touto nemocnicí jsem měla i jiné zkušenosti třeba s doktorem Špalkem velice nepříjemný doktor. No opravdu záleží na koho tam narazíte já měla velké štěstí že tam byl zrovna čepelák :)

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Sokolov - Andrejka a Česťa 13.01.12 napsala :

Bohužel jsem musela rodit nečekaně v Sokolově ( Ostrov i KV zavřeno )… termín jsem měla až za 6 týdnů..... Jela jsem tam s velkým krvácením..... Sestřička mě nechala ležet svlečenou v otevřené místnosti, kam se samozřejmě každý podíval, když šel okolo … poté vyšetření atd…následné ulehnutí na lůžko s tím, že to vyležím ( podle sestry), do toho lékař, že ´´ to ´´ budeme muset odříznout ( CŘ ) … Znovu problémy, nakonec tedy Císař … Po probuzení mi zapoměli oznámit, že syna kvůli nízké por. váze, převezli do KV… Až když jsem už řvala, tak se někdo přišel podívat… Neochota, vše byl problém ( náročná nejsem, nic jsem nechtěla )Nakonec toal. papír mi musel přivézt muž, protože jinak nevím… i pitomý čaj byl problém … V životě už ne

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - elzovka 10.01.12 napsala :

Velice děkuji touto cestou za druhou příležitost úžasného porodu v Sokolovské porodnici pod vedením porodní asistentky Janičky Pšeničkové. Již v roce 2005 jsem zde rodila svou dceru Terezku a na porod mne připravovala právě Janička v rámci předporodního kurzu pořádaného touto porodnicí a následně se postarala i o porod. Podruhé jsem neváhala a ihned, při porodu syna Martina Jána dne 3.9.2011 jsem volila tuto porodnici. Již v průběhu těhotenství kdy jsem měla různé obavy a otázky, jelikož někteří lékaři na nás mluví latinsky a nebo vůbec,mi Janička vždy vše vysvětlila a uklidnila mě. Také mi navrhla homeopatika na přípravu k porodu a po porodu. Obě také pevně věříme, že za tak rychlý porod a bezproblémovou poporodní rekonvalescenci můžou právě ta homeopatika.

Samozřejmě děkuji i sestřičkám z kojeneckého, které mi nepřestávaly dodávat sil, když se mi nechtělo spustit mlíčko a profesionálně mi poradily a byly nesmírně milé.

Děkuji!!!!!!!!!!!!!!!

Personál: porodní asistentka Janička Pšeničková Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - Phoebe13 20.12.11 napsala :

Dne 29.10.2011 jsem v sokolovské porodnici porodila svého druhého syna.Ten první se narodil taky tady…

Když pominu můj pocit z porodu(když někdo tvrdí,že druhý porod je jednodušší a rychlejší,tak mu nevěřte!!!!),tak musím říct,že bych sokolovskou porodnici doporučila KAŽDÉMU!!!!!!

Přijímal mě zástupce primáře pan doktor Špalek,který bohužel nemá nejlepší pověst(jeho skvělé operatérské ruce kazí jeho chování…).Protože jsem ale rodila až za 22h,tak u mého porodu nebyl.

Jediný koho si pamatuji jménem je pan primář Tomáš Čepelák.Syn se narodil po 20h a v 19h se měnily směny,proto jsem už bolestí ztrácela přehled…
VŠICHNI a hlavně tedy pan primář se chovali úžasně!!!Pomáhali mi a byli všichni do jednoho moc milí.

Nemají tam nadstandard,ale všechny pokoje jsou jen po dvou,tak si myslím,že to tam „přežije“ každý.Oproti jiným nemocnicím v okolí mají všechny pokoje své vlastní sprchy i toalety.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Sokolov - Anonymní 22.11.11 napsala :

Byla jsem v Sokolovské porodnici na vyšetření po porodu. Velmi mě překvapila neochota jak doktora tak sestřiček. Jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla pro jinou porodnici. Rodit bych tu opravdu nechtěla.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - Lenka Zemanová 04.08.11 napsala :

Dobrý den.. Ráda napíšu pár řádků k sokolovské porodnici(do které se mi mimochodem vůbec nechtělo,ale byla jsem příjemně překvapená. Na personál si nemohu vůbec stěžovat(všichni velmi příjemní a profesionální)na to,že fungovala pouze jedna porodnice a rodilo se opravdu,jak na běžícím páse.. Můj převelikánský dík patří hlavně paní vrchní Andrejce Bučkové a ostrovskému lékaři Dr.Velickému,kteří mi pomohly přivést na svět našeho Adámka(a jednoduché to nebylo,)díky nim jsem se cítila jako v domácím prostředí..Určitě se maminky ničeho neobávejte(personál se vám bude snažit opravdu pomoct,ale odrodit si to musíte stejně každá sama)ubytování je sice pořád zastaralé,není to třeba jako v Ostrově,ale nakonec to člověk stejně neřeší.. Takže opravdu si nemohu na nic stěžovat a to jsem se tolik bála..Díky moc všem!Lenka Z.

Personál: Andrea Bučková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Ničeho se nebát.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - Václava Šedivá 28.07.11 napsala :

Na porodnici v Sokolově nedám dopustit. Dne 5.7.2011 jsem nastupovala na plánovaný císařský řez, a 6.7.2011 jsem porodila chlapečka. U porodu jsem měla pana doktora Jindřicha a paní doktorku Bauerovou.
Setkala jsem se jen a jen s příjemnými lékaři a sestřičkami. A to i v porodnici i na dětském oddělení.
Všichni se ke mě i k miminku chovali bezvadně a to i v době, kdy byla zavřená porodnice v Karlových Varech a v Ostrově.
Chtěla bych totou cestou poděkovat za velmi příjemný a milý přístup a hlavně ze profesionalitu. Lékařům a sestřičkám by měli zlatit ruce, protože si to opravdu zaslouží, a v sokolovské porodnici obzvlášť. Děkuji Vám moc za sebe i za svého malého Petříka.
Václava Šedivá Kynšperk nad Ohří

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - Václava Šedivá 28.07.11 napsala :

Na porodnici v Sokolově nedám dopustit. Dne 5.7.2011 jsem nastupovala na plánovaný císařský řez, a 6.7.2011 jsem porodila chlapečka. U porodu jsem měla pana doktora Jindřicha a paní doktorku Bauerovou.
Setkala jsem se jen a jen s příjemnými lékaři a sestřičkami. A to i v porodnici i na dětském oddělení.
Všichni se ke mě i k miminku chovali bezvadně a to i v době, kdy byla zavřená porodnice v Karlových Varech a v Ostrově.
Chtěla bych totou cestou poděkovat za velmi příjemný a milý přístup a hlavně ze profesionalitu. Lékařům a sestřičkám by měli zlatit ruce, protože si to opravdu zaslouží, a v sokolovské porodnici obzvlášť. Děkuji Vám moc za sebe i za svého malého Petříka.
Václava Šedivá Kynšperk nad Ohří

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Sokolov - janiis 15.07.11 napsala :

Do Sokolova jsem jela rodit na vlastní žádost, a pak jsem bohužel litovala. Příjem byl v pohodě, porodní asistentka taky v pohodě, ale vzhledem k tomu že porod byl celkem rychlovka, tak by možná ani nestihla být nepříjemná :D doktor veliký mohutný pán spíš neutrální, přišel až když malá už měla hlavičku na kraji, třikrát ho nahodila moje krev a jednou i přes obličej, tak si při odchodu neodpustil říct, že tam nahoře ho někdo nemá rád :D a tím legrace končí, 12hodin po porodu jsem si ušpinila prostěradlo, bylo to v noci, tak jdu za sestrou a slušně žádám, jestli mi může převléct postel, a odpověď: Prosim?? Já nemám čas vám převlíkat postel, dám vám prostěradlo a převlečte si to sama. Tak jsem si převelíkala postel. Dále vrchní sestra je ochota sama, přišla jsem za ní když měla zrovna práci, a otáčela oči v sloup. Pediatři v pohodě všichni, a dětské sestry se sice snažily pomoct s kojením, ale nesmíte je otravovat moc často.
Jestli nemusíte, do Sokolova nejezděte, personál hodnotím asi tak na 4- a vybavení nemocnice 5, málokdo vám s něčím pomůže, a když už nejsou ochotný, neumí se ani přetvařovat a vyloudit falešný úsměv.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

bohužel tam nemají nejzákladnější věci, jako toaletní papír, mýdlo, papírové ubrousky na ruce, příbor si vezměte taky svůj. Budete potřebovat hlavně pevné nervy s personálem.

Nahlásit
neutrální
Porodnice Sokolov - Anonymní 10.05.11 napsala :

Já jsem rodila v Sokolově skoro před rokem.Narodila se mi holčička Eliška:Porodní asistentka byla výborná ,nevím jak se jmenovala,ale měla černé vlasy hubena a nosí brýle.Moc děkuji za skvělý a docela humorný porod.Na sále byli všichni sehraní a moc mi pomáhali.To vše dokončil Mudr.Jiří, ktery měl taky pěkný přístup.Dětská doktorka byla pečlivá a moc hodná.Také nevím jak se jmenuje ale nosí červené tričko a take moc děkuji.No ,ale po porodu se to o skvělem chodu porodnice nedá říct.Co se týče miminek péče suprová a nikdo vás nehubuje co dělate a neděláte.Jako to dělaj v Karl.Varech.Nechávaj vás odpočivát a starat se o miminko.Ale hygiena nulova,sprchy plesnivé,vytira se tam síce každý den ale moc to na čistotu nemá uspěch.Záchody se utirej podle toho jak ma uklízečka chut.Po porodu mně nechali válet v zakrvácenem prostěradle cele 4 dny,které vyměnili až když jsme odjela domů.Tak,že hygiena odpor.Ale všude je něco.Záleži na jakou sestru natrefíte a do jaké nalady se zrovna trefíte.Člověk muže vybrat jak chce,ale je duležité aby vše proběhlo v pořaku.Ono ten porod z poloviny záleži na tom jak vy spolupracujete,né co děla asistentka,tá vam muže jenom pomoct,ale neuděla to za vás.Tak že všem maminkam přeji hodně štěstí a nekoukejte na to kde jak to vypada, ale jak se k vám chovaji,když vám bude ouvej tak vám bude uplně jedno jestli ležíte v hedvábnem povlečeni nebo v naškrobené posteli

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - Věra B. a Filípek 03.05.11 napsala :

Dne 28.5.2009 jsem v nemocnici Sokolov porodila krásného zdravého chlapečka Filípka.Rodila mě sestřička,která se zaučovala a v té době sama čekala miminko,bohužel si nevzpomenu na její jméno a dozor jí dělala sestřička Heinzová (nevím přesně,jak se píše její příjmení)a obě byly vynikající. Vše proběhlo v pořádku i když ne zrovna hladce,ale byla jsem maximálně spokojená.Když nás každé ráno chodili doktoři kontrolovat se sestřičkami,tak pokaždé sestřička Heinzová pěla chválu na Filípka a měla ho strašně ráda. Tímto bych jí chtěla také moc poděkovat za pěkný přístup k nám dospělím i k miminkům. Byla super a v paměti mě zůstane pořád. Takže se nebudu bát dalšího potomka porodit právě v Sokolovské nemocnici.Děkuji Bednaříková Věra a Filípek

Personál: kateřina Heinzová Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - Háně:-) 27.02.11 napsala :

Rodila jsem 30.1. 2011 v porodnici v Sokolově.
Porodila jsem krásného chlapečka Pepíčka.
Jsem moc ráda,že jsem rodila zrovna tam. Všichni
(doktoři,sesřičky,porodní asistentky) byli skvělí.
Péče před porodem i po porodu byla velmi pěkná.
Ubytování bylo příjemné.Moc děkuji.
Kdybych byla někdy ještě těhotná,určitě bych nerodila nikde jinde. Hanka

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Sokolov - Anonymní 03.02.11 napsala :

ahoj rodila jsem v Sokolově,pravda už je to dávno,ale mí vzpomínky,jsou nezapomenutelný=děsivý,takže nikdy víc.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Sokolov - Anonymní 31.05.10 napsala :

Dlouho jsem řešila, v jaké porodnici rodit (Sokolov, K.Vary, Ostrov). Nakonec jsem si vybrala Sokolov a jsem moc ráda, že jsem byla právě tam - 13.5.2010 se nám narodil krásný chlapeček Matýsek. Porod vedla porodní asistentka paní Burjánková, vše pak dokončila paní doktorka Bauerová. Porod nebyl lehký, následné ošetření také ne, přesto se mi všichni snažili pomoci, abych vše měla rychle za sebou. Taktéž personál z oddělení šestinedělí byl na nás velmi hodný, sestřičky byly trpělivé s naším kojením. Matýsek je krásné a zdravé dítě. Tímto bych chtěla všem moc a moc poděkovat!!! Děkuji, Katka

Personál: por.asistentka Burjánková Nahlásit

Fotky z porodnice

Náš Matějíček s dcerou Barborou

Náš Matějíček

Náš Matějíček nar.15.8.2009

Přidejte Vaše fotky k porodnici Sokolov.>

Děti z porodnice Sokolov

Maminka Město Dítě Míry Narozeno
Děti, které se narodí v porodnici Sokolov
pupik001 Bukovany Adam/Amálka neznámé 21.12.2019
Děti narozené v porodnici Sokolov
Dilina Chodov Amalie neznámé 08.05.2019
M84 Péťa
52 cm, 4030g 26.01.2019
Hana mala Samuel
46 cm, 2600g 14.12.2018
GabiBartakova Loket Jakub neznámé 07.12.2018
Blondýna91 Michael
51 cm, 3670g 08.10.2018
Deniska1999 TEREZKA
51 cm, 3810g 26.09.2018
Eva2101995 Kateřina
50 cm, 3640g 20.09.2018
VendulkaVitek Vítek
49 cm, 3080g 12.09.2018
katyi sokolov Markétka neznámé 05.09.2018
Žáková Adamek
53 cm, 4000g 05.08.2018
Maseklu Lukašek Mašku
neznámé 04.08.2018
Tomy1988 Matyáš
49 cm, 3310g 30.07.2018
Veru_k_18 Diana 48 cm 17.07.2018
Jitka Miženko Cheb Davídek
51 cm, 3746g 14.07.2018
M1806 Sokolov Ladíček
49 cm, 3100g 18.06.2018
zlaticojitule Petr
52 cm, 4270g 19.05.2018
Nagy.kv Jan Nagy
49 cm, 3280g 08.05.2018
D.D.K.S Davídek 52 cm, 3190g 02.05.2018
Baru T Eliška 51 cm, 3460g 30.03.2018
Dada666 Marie
neznámé 08.02.2018

Rodily v porodnici Sokolov

Chystají se rodit v porodnici Sokolov

Diskuse o této porodnici

Rodila jste v porodnici Sokolov?