Porodnice v Panochově nemocnice Turnov, s r.o.

V nadstandardních službách poskytovaných turnovskou porodnicí naleznete možnost zajištění profesionálního fotografa na oddělení šestinedělí, nebo epidurální alagezie, která je zpoplatněna 600 Kč. Samostatný pobyt na dvoulůžkovém pokoji vás vyjde na příplatek 200 kč/den.

NEMOCNICE TURNOV JE OD 1.1. 2014 SPOJENA S PORODNICÍ LIBEREC

Doporučují maminky porodnici Porodnici v Panochově nemocnice Turnov, s r.o.?

Hodnoceno 11x

Máte již zkušenost? Pomozte ostatním:

Přidat zkušenost s porodnicí

Informace a kontakty

Primář: MUDr. Pavel Černý

Adresa: 28. října 1000, Turnov 511 16

URL: https://www.nemlib.cz/gynekologicko-porodnicke/

Zkušenosti uživatelek s porodnicí Turnov

09.11.14

Doktor Juraška je arogantní, nekomunikativní a mizerný porodník. Už nikdy v životě nemocnice Turnov. Komplikace u porodu, bez komunikace se mnou i s rodinou. Mám deset let syna autistu.

Personál:

MUDr. Juraška

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vyberte jinou, profesionální. Chtějte, aby to bylo tak, jak vy sami chcete, ne jak pan doktor.

08.02.11

Tak porodnice v Turnově bohužel k 1.3.2011 končí, už je to oficiálně potvrzené a odsouhlasené radou města (7.2.2011) - chtěla jsem tam rodit a teď musím hledat jinde. Je to opravdu škoda.

18.01.11

Opravdu bezchybná porodnice, milý a zkušený personál. Porodní sály příjemně zařízené, a přístup úžasný. Mohu jen doporučit :-).

16.01.11

Ahoj,rodila jsem v Turnovske porodnici 25.6.2008 a narodila se nam holcicka Nelinka.kterou porodil pan primar Mikl a kteremu moc diky.Muzu jen doporucit.S pozdravem I.Talajova

Personál:

pan primar Mikl

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

nebojte,zpatky uz pujdete ve trech:)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

tehotensky prukaz,hygienicke potreby a knizku

03.01.11

Zkusenost jako prvorodicka mam s Turnovem vybornou, byla jsem tam 12/2009 a vsichni byli vyborni, vcetne primare Mikla, na ktereho tu a tam nekdo nadava, ale mozna neni extra roztomily a tutu nunu, ale je to 100procentni profesional a podle me Pan Doktor (kluka jsem mela 4 kila, 54 cm, byla to drina a stejne na to i diky MUDr. Miklovi vzpominam v klidu a pohode). Ted mam termin na kveten 2011 a modlim se, aby zpravy o zavreni porodnice byly liche, protoze CHCI OPET SEM!!!

04.07.10

Ahoj já jsem rodila v této nemocnici také před pěti lety a nemůžu si stěžovat je pravda že p.Mikl je takový pedant na všechno a je dost přísný,ale kdo není já jsem byla spokojená hlavně na sestřičku Irenu ta je super narodila se mi tam holčička Lucinka která vážila 4180 kg a měřila 52.Teď jsem znova těhotná mám sice nějaké komplikace v těhotenství a jestli to donosim tak chci rodit opět v Turnově.Takže budoucí maminky nenechte se odradit od jiných maminek každý si má udělat svůj vlastní názor na nemocnici a na toho kdo tam pracuje,ale já jsem byla po tu dobu pobytu spokojená tak se nebojte a přeji vám mnoho spokojených chvil strávený se svými ratolestmi

Personál:

dr.Nožička,dr.Tala sestra Irena Hajduková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

nebojte se a pravou nohou vpřed

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

dobrou náladu a to co vám dá nemocnice

22.06.10

Byla jsem prvorodička a porodnicí Turnov jsem byla velice spokojená.Rodila jsem 3/2010 a na sestřičky jak na odd. šestinedělí nebo porodní asistentky si nemůžu stěžovat.A doktoři byli také milí a ochotní.Mě odrodil pan doktor Juraška a dr Tala,zrovna si vyměnovali směnu.Ve finále byl pan Juraška a byl moc hodný a se vším mi radil a povzbuzoval.Až budu čekat další miminko půjdu rodit jedině tam.Je to sice malé oddělení, ale o to přátelštější.S kojením jsme neměli problém,se vším poradili a ukázali.Porodnici v Turnově dávám jedničku s hvězdičkou!!!!

04.05.10

V Turnovske porodnici jsem rodila us podruhe a pri obou porodech jsem mela komplikace , pri prvnim porodu me rodil primar Mikl a druhym Tala.Mohu pochvalit lekare i sestry ktere my pomohly kdyz sem potrebovala.

15.02.10

dobrý den oba své kluky jsem porodila v porodnici Turnov a z mých zkušeností mohu jen doporučit.Lékaři i sestřičky,porodní asistentky a dětské sestřičky jsou moc ochodní,pokoje pro šestinedělky jsou po dvou lůžkách,na pokoji je přebalovací pultík a stále dostatek čistého prádla pro miminko i košil pro maminku,dětské sestřičky pravidelně chodí a ochotně pomáhají s kojením a když je problém stačí zatelefonovat a hned jsou tam a rádi pomohou,ukáží jak přebalovat,koupat,ošetřovat pupíček…opravdu se vám věnují na 100%.
Jediné co mi na oddělení chybělo byl záchod a sprcha na pokoji. to je na chodbě společné pro všechny maminky,ale čisté 2× za den tam stírají podklahy a je tam čisto a všeho dostatek.
Raní vizita je kolem půl deváté hodiny pro maminku a kolem deváte je dětská vizita pro miminko.Všechny otázky mi srozumitelně a ochotně vysvětlili.miminko můžete mít ihned po porodu u sebe,ale většinou si ho nechávají sestřičky první noc u sebě aby se maminka po porodu vyspala.Prvního syna jsem rodila na císaře a rodil ho Prim. Aleš Mikl a Mudr. Vítěslav Tala a naprostá spokojenost profesionální tým.
Druhého syna mi rodil Mudr. M.Juraška porod byl přirozenou cestou a Dr. Juraška mi hodně pomohl,vysvětlil jak dýchat,jak tlačit při samotném tlačení ještě pomohl Mudr,Nožička tlačením na břicho a vše proběhlo velice rychle a bez problémů. Při šití mi byla dána injekce na znecitlivění…poté sprcha a odpočinek na porodním sále,které jsou tam dva a jsou krásně a moderně vybavené- masážní vanou,sprchou,toaletou, polohovací postelí,televizí,různé pomůcky jako míče…můžete rodit na míči,naporodní stoličce…Mohu jen doporučut

Personál:

Mudr. Mikuláš Juraška,Mudr Vítěslav Tala,Prim. Aleš Mikl, sestra porodní asistentka Hejduková

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

maminky když něco zapomenete nic se neděje dole v nemocnici je lékárna i kantýna a všechno dokoupíte

26.01.10

Dobry den,,v Turnove jsem poprve rodila 2.ledna 2000 a byli jsme prvnim Turnovačkem roku 2000,,peče jak dr.Nožičky tak všech sestriček i porodni asistetek super,syn TADEAŠ se narodil 10:15 važil 3,8kg a měřil 52cm,,po me super zkušenosti jsem i druheho syny rodila v Turnovske porodnici tentokrat my museli trochu doktoři pomoci,ale opet vše super přistup,,rodila jsem v patek 16.listopadu 2007 v 12:40 syn ŠIMON važil 3,890 a měřil 5cm,,,,byla jsem spokojena a všem doporučuji,porodni saly jsou nove a vše moderni,,kdybych byla nahodou opet tehotna šla bych rodit jen jsem,,vlasta

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

dobrou naladu

8602
28.12.09

Byla jsem 100% spokojena s péčí sestřiček,ty byly úžasný, pořád usměvavý, příjemný. Doktorů jsem si moc neužila,jen na vizitách,ale vždy příjemné jednání.

Chystají se rodit v porodnici Turnov

Žádná uživatelka zatím nepřidala chystaný porod v této porodnici