Porodnice Uherské Hradiště

, http://www.nemuh.cz/doc/porodnicko-gynekologick...

porodní sál: 572 529 524
oddělení šestinedělí: 572 529 514
stanice novorozenců: 572 529 592
vrchní sestra: 572 529 516

Primář: MUDr. Soňa Pánková

V porodnici se nachází dva samostatné pokoje s porodní vanou pro první dobu porodní, kde naleznete též sprchové boxy, rehabilitační míče atp., Pro druhou dobu porodní jsou zde připraveny tři samostatné porodnické boxy, které jsou zařízené i pro alternativní metody vedení porodu (porodní stolička, epidurální anestezie). Porodnice pořádá předporodní kurzy pro maminky s partnery.

Doporučují maminky porodnici Uherské Hradiště?

Zkušenosti uživatelek s porodnicí Uherské Hradiště

Rodila jste v porodnici Uherské Hradiště?
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - zuzikka 26.08.18 napsala :

Měla jsem zažité, že porodnice v Uherském Hradišti má hroznou pověst, hrozný personál, atd. Bála jsem se tu rodit, ale nakonec jsem moc spokojená. Všichni byli zlatí, jména si bohužel nepamatuju, a moc mi pomohli. V 1. době porodní mi porodní asistentka nabídla, jestli nechci do vany, protože jsem neměla čas se ani nadechnout.

Snažili se maximálně respektovat moje porodní přání, ale i přes to mě museli nastřihnout, protože jsem se s tlačením hodinu trápila a nešlo to. Za to se mi pak moc omlouvali, ale já byla ráda, že pomohli malému na svět. Placentu mi dali v pohodě. Při šití, které bolelo jak čert, se mě snažil doktor rozptýlit a povídali jsme si. Po porodu 2 hodiny nerušeni. Poté přišla sestra a zeptala se, jestli chceme malého odvést, nebo si ho vezmu sama už na pokoj. Takže jsem si ho odvezla v postýlce a byl celou dobu se mnou. :-)

Na šestinedělí i novorozeneckém byli taky všichni moc fajn. Měli jsme dost volný režim a sestry byly maximálně ochotné s čímkoliv poradit nebo pomoct. Moc nechápu negativní recenze (které mě dost odstrašovaly), možná jsou některé maminy přecitlivělé nebo si berou věci dost osobně. Jinak výborná laktační poradkyně p. Omelková, ale to už asi všichni ví. :-))) Pomohla nádherně rozkojit. Prsa jsem měla tvrdá jak kámen, malý nemohl kvůli tomu pít. Zkusily jsme všechno a nakonec mi doporučila sehnat homeopatika. Po dvou kuličkách a dvou hodinách prsa krásně změkla a přestala bolet, wow!

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Napsat stručné porodní přání a přidat k ostatním papírům.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Lehké jídlo (já měla meloun), oblíbený aromaolejíček, síťované kalhotky, porodní vložky, homeopatika k porodu a po porodu (nejvíc jsem ocenila ty na nástřih - skoro nebolel a rychle se zahojil, a prsa, které hned změkly) kojicí čaj - na šestinedělí sestry uvaří, 3 ručníky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Edita2 14.04.18 napsala :

Bonding nerušen 2hodiny, dotepání pupečníku, nevadil jim ambulantní porod, placentu vydali naprosto bez problémů. Přání dodrželi. Rady na šestinedělí kojit na požádání… za to mají u mě palec hore. Spokojenější než ve Zlíně. Pokud někdy bude třetí dítě, půjdu opět do UH, :-) za mě super. Personál usměvavý a v pohodě. :-) Doporučuji.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - chs.jasmin 17.02.18 napsala :

V UH porodnici jsem rodila 2×. První porod v dubnu 2015 - poměrně drsná porodní asistentka (doktorka se za celou dobu na mě nepodívala), jako prvorodičce mi vůbec nepomohla a porod byl z důvodu mé nezkušenosti bolavý. Nicméně dodrželi můj porodní plán, nedělali nic, co jsem nechtěla, informovali mě, po porodu okamžitý bonding, pupeční šňůru mohl přestřihnout muž, a byl se mnou i na šestiedělce do večera (stačil souhlas spoluležící).

Druhý porod v únoru 2017 a ten byl skvělý. Velice ochotný personál, milý, usměvavý, vše vysvětlili, na vše se předem ptali (tentokrát jsem už porodní plán neměla). Nespěchali na mě, dali nám klid, po porodu bonding, muž přestřihl pupeční šnůru.

Musím přiznat, že tam byla i celkově jiná atmosfera. U druhého porodu byla mlaďounká paní doktorka a údajně se změnilo vedení a nabrali noví lékaři a to velmi uklidnilo vody.

I pro třetí a další porody budu volit porodnici v UH - oddělení je krásné, nové, šestinedělka je krásná a utulná. Osobně to tam mám moc ráda.

Jen pozor - sestřičky hodně bazírují na kojení a tím alespoň mě strašně stresovaly a měla jsem problémy se spuštěním mléka. - Tak si bez obav vyptejte odsávačku a nelekejte se, když po vás budou chtít vážení před a po kojení. :-)

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nemusíte si brát tašku plnou jídla - vaří dobře a mají moc dobrý čaj a bílou kávu, vložky si vemte - ale i kdyby vám nevystačily, tak jsou na chodbě (já si vždy na tajnačku pár vzala :D - pšššt), měla jsem s sebou i polštářek (pro pohodlí, ale taky při kojení jsem ho využila).

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Omyvatelné přezuvky - hodně na nich lpí i na porodním i na šestinedělce. Vložky a pro jistotu propisku. Dubovou kůru (nebo nějaký intim gel) a vlhčené ubrousky i pro sebe (první dny po porodu nejlepší pomocník!).

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Zuzanka85 05.08.17 napsala :

Rodila jsem poprvé a vůbec jsem nevěděla, co mě čeká. Asistentky i doktorka byly skvělé. Moc mě duševně podržely. Chci poděkovat za lidský přístup. Mohu jen doporučit.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vlastní košile není nutná. Doporučují být v klidu.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Poporodní vložky (ty, co tam jsou, jsou krátké).

Nahlásit
neutrální
Porodnice Uherské Hradiště - Anonymní 19.06.17 napsala :

Tuto porodnici doporučuju i nedoporučuju.

Nejdříve k porodnímu oddělení. Co se týče porodních asistentek, tak ty byly zlaté. Jelikož jsem měla opravdu dlouhý a náročný porod, vystřídalo se u mě několik směn. Všechny porodní asistentky byly opravdu milé a trpělivé, dokázaly povzbudit v pravou chvíli, celkově odváděly skvělou práci.

Co se mi nelíbilo, bylo chování některých doktorek, kterých se u mě vystřídalo také dost. Jedna z nich mi sdělila, že až to bude bolet tak, že budu chtít umřít, tak poznám, že se porod opravdu rozjel a mám přijít (opravdu věc, kterou potřebuje rodící ženská slyšet).

Dostala jsem infuzi, o které mi tvrdili, že jsou to antibiotika. Po chviličce začaly tak silné kontrakce, že mi museli infuzi odpojit. Až ze zprávy jsem se dozvěděla, že mi byla podána uterotonika. Největší výhrady mám ale k doktorce, která mě rodila, bohužel si nepamatuju jméno. Byla mi provedena Kristellerova exprese (zakázaný zákrok!), aniž by mě kdokoliv informoval, co a proč se chystají udělat. Podotýkám, že se nejednalo o žádný stav nouze, malá se narodila s apgar skore 10-10-10. Nepřála jsem si nástřih hráze a cévkování, oboje proti mé vůli provedla a ještě se tvářila naštvaně, že si kladu nějaké nároky. Evidentně to pro ni byly rutinní zákroky a nehodlala o tom diskutovat. Pak můžou tvrdit, že nástřihy nedělají rutinně, když ho tam měla každá ženská, se kterou jsem o tom na šestinedělí mluvila.

Ale abych jenom nekritizovala, přístup po porodu byl fajn. Hned jsem dostala malou na hrudník, nechali nás pomazlit, potom ji jen trochu otřeli, změřili a zvážili. Pak už nás tam nechali samotné a měli jsme cca hodinu a půl jenom pro sebe, to bylo super.

K oddělení šestinedělí nemám žádné výhrady. Sestřičky úžasně milé a ochotné. Sestřičky z novorozeneckého taky celkem v pohodě, akorát některé dokázaly novopečené maminky zbytečně vystresovat kvůli kojení.

Když to shrnu: pokud chcete klasický nemocniční porod se vším všudy (oxytocin, nástřih, Kristellerova exprese), tak porodnici doporučuju. Pokud ne, doporučím vybrat jinou porodnici podporující přirozené porody, nebo aspoň sepsat porodní plán a vzít si s sebou někoho, kdo bude vaše přání prosazovat.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nemusíte brát noční košile a porodnické vložky, těchto věcí je tam dostatek.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Porodní plán

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - eli26 03.04.17 napsala :

Rodila jsem zde v březnu 2017. Personál na porodním byl super, hlavně úžasná byla porodní asistentka Uhříčková, která mě měla na starosti. Můj porod byl velmi rychlý, nestihla jsem tedy z vybavení porodního pokoje nic využít, kromě sprchy. PA vůbec nezasahovala do porodu, respektovala přirozený porod. Měla jsem křížové bolesti a hned mi navrhla porod na boku, protože jsem nebyla schopná si na záda lehnout…

Personál: PA Uhříčková Barbora

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hlavně být v klidu a nestresovat se. Já osobně jsem byla moc ráda, že jsem u sebe měla po celou dobu svého přítele, byl mi velkou oporou.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Hlavně vložky, ty co tam mají, jsou krátké. Noční košile opravdu není třeba, toaletní papír, hygienické potřeby, přezůvky, prsní vložky, kalhotky, Bepanthen na bradavky.

Nahlásit
neutrální
Porodnice Uherské Hradiště - Anonymní 22.02.17 napsala :

Rodila jsem v dubnu 2016. Kontrakce mi začaly už ve 2hod ráno ale byli dost nepravidelné. Do porodnice jsem jela až v 7hod. Přijali mne, ale dali ještě na čekačku a mého poslali domů. Byla jsem tam až do oběda, kdy mi udělali další kontrolu a řekli, že pořád nic. Dostála jsem oběd a dalši 2hod nikoho neviděla. Pak PA usoudila že by mi mohla dát nálev, protože mám plně střevo a to ten porod už brzdí.

Poté mě dali už na porodní pokoj. Nevím jak dlouho jsem tam byla, než PA mi řekla, že mi napustí vanu, že to porod urychlí. V té době už jsem byla dost unavená. Po hodině ve vaně jsem poslala mého za sestrami, že mi je už v té vodě zima. PA došla, upustila studenou a dopustila teplou. Chvilku ještě nade mnou beze slova stála a pak jsem ji zas hodinu neviděla. Před 6hod došla že je střídaní směn a přijde jiná PA.

Konečně se začalo něco dít. Okamžitě z vody ven. Zbytečně dlouhá vana už porod brzdila. TO už mě ale z vany museli tahat. Byla jsem tak slabá, že jsem sotva stála na nohách. PA už se ode mě nehnua. Radila mi a hrozně povzbuzovala. Malý se narodil 20:40 díky sestrám, které mi tlačily na břicho, protože jsem už neměla sílu tlačit.

Sestra mi ho dala malého na břicho tak, že jsem ani neviděla, jak vypadá a pořád mě napomínala, ať ho pustím, že ho musí utřít a hned mi ho vzala. Takže žádný bonding. Pak ho dala do náruče mému. Mě mezitím zašívaly.

Na porodnici ale slyším vždy jen chválu, takže jsem prostě asi chytla blbou směnu. Musím říct, že dlouho jsem se smiřovala s tím, že jsem přišla o bonding. Můj mi oznámil, že při druhém dítěti, pokud tam opět tato mladá PA (vím pouze že se jmenovala Katka) mě věže do Zlína.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - zuzkub 22.02.17 napsala :

V Hradišti jsem rodila už podruhé. Opět jsem byla se službami velice spokojená. Nestihla jsem si sice napsat porodní plán, ale ani jsem ho nepotřebovala. Péče splnila všechna moje očekávání. Porod byl neurychlovaný, sestřičky ochotné a příjemné. O všem mě dopředu informovaly. Ihned po porodu jsem dostala malého k sobě, následovalo přisátí k prsu a nechali náš cca hodinku o samotě. Pak mi ho hned dovezli na novorozenecké. Za mě spokojenost.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Důvěřovat personálu, nebát se zeptat, případně odmítnout něco, co nechci.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Pití, nabíječku na mobil, papuče, wc papír.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Jitula-123 14.02.17 napsala :

V nemocnici Uherské Hradiště jsem rodila v říjnu 2016. Na porodním pokoji bylo příjemně, ale nejvíc jsem ocenila sprchu. Porodní asistentky byly skvělé, hlavně paní Vaculíková, všechno šlo dobře a rychle, moc mi pomohly. Bohužel po porodu u mě nastaly komplikace a musela jsem na sál, ale to šlo relativně taky rychle.

Probrala jsem se po pár hodinách a jakmile jsem byla na pokoji, přivezli mi malého. Sestřičky z novorozeneckého mi pomohly s kojením protože jsem měla co dělat sama se sebou, vždycky mi ho přivezly. Péče o mě i něj byla podle mě perfektní, jediné co mě mátlo, bylo, že každá ze sester radila ke kojení něco jiného, takže já nezkušená jsem nevěděla co a jak.

Hodně při pobytu hraje roli, koho máte na pokoji, ale to člověk neovlivní :)
Jídlo bylo typické nemocniční, navíc pravidelně něco nadýmavého :)

Pan primář je fajn, ostatní doktoři jsou dost odměření, což ubírá na dojmu. Staniční sestra byla veselá a příjemná, stejně tak ostatní asistentky a sestřičky.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Navštěvovala jsem předporodní kurzy a cvičení pro těhotné u p. Dominikové - pro mě to byl přínos, i když realita je pak trochu jiná :)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

anamnézu nemocí - když se vyskytnou komplikace, nevzpomene si rychle na všechno

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Pepinka0 16.11.16 napsala :

Rodila jsem v Uherském Hradišti jako prvorodička v červu 2016.

Už od začátku co jsem byla v porodnici byly všechny porodní asistentky a sestřičky příjemné a milé. Na porodním sále si námi chodily povídat. Pustila jsem si k porodu rádio a pokoj byl moc hezký.

Po příjezdu na pokoj, to už bylo 9 hodin, jsem dostala malou k sobě. Jako prvorodička jsem nevěděla, co mě čeká, jak pořádně kojit, jak pořádně přebalit (nikdo mi nic neřekl). Takže jsem v noci sama tak trochu improvizovala a později mi pomohla sousedka.

Co mi přišlo divné bylo, že každá sestra mi radila jinou techniku kojení a pak jim přišlo, že to pořád dělám špatně. Takže jsem se pořádně rozkojila až doma v klidu a techniku jsem zvolila podle svého. Nenechat se vystresovat.

Jinak rodila jsem ve velkých vedrech, ale na pokojích je klimatizace, tak to bylo fajn. Bylo naštěstí dost nočních košil na převlečení. Ani jsem si pořádně nevšimla, že na dva pokoje je jedna koupelna a že máme vůbec sousedy - pohoda.

Bohužel jsem na pokoj dostala maminku bez miminka, která byla pořád ve stresu a brečela a to mi klidu moc nedodalo, spíše stres - zato ale porodnice nemůže. Takže nenechat se vystresovat ani spolubydlící.

Mohu Uherské Hradiště jen doporučit a podruhé půjdu určitě tam.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Aaaniisek 07.11.16 napsala :

Moje zkušenost je tak půl na půl. Porod samotný byl pod dozorem paní Hladišové (porodní asistentky). Pokud můžu doporučit, vyžádejte si ji na porod, je opravdu skvělá!

Já přijela do porodnice v sobotu večer kvůli odtoku plodové vody, porod jsem měla vyvolávaný v neděli. Musím říct, že i ostatní porodní asistentky, sestřicky a doktorky, které jsem tam potkala byly příjemné a optimistické. Na porodním.

Z čeho jsem byla hrozně zklamaná, ale uvědomila jsem si to až zpětně, byl servis novorozeneckého oddělení. Některé sestry byly neuvěřitelně zlé. Jako prvorodička jsem neměla tušení, jak kojit. Malý se nechtěl chytat a navíc měl žloutenku, tak pořád spal. Kdyby nebylo paní Omelkové, laktační poradkyně, která tam pracuje, nejspíš bych se ani nerozkojila. Sestry mě neskutečně vystresovaly. Pořádně mi neukázaly, jak kojit, jak držet dítě. První noc po porodu, jsem byla celkem mimo, nedokázala jsem se asi ještě vyrovnat s tím vším a malý pořád plakal. Nevěděla jsem, co mu je, tak jsem se tam šla zeptat. Sestřička byla neuvěřitelně protivná, vzala si ho beze slova vysvětlení a za zavřenými dveřmi pronesla větu: „Proč si ho pořizovala“. To prvorodičce jeden den po porodu moc nepřidá. Tak jsem to obrečela a nejspíš i to zapříčinilo to, že jsem se nemohla rozkojit ze začátku. Nebo jsem vůbec nevěděla, že na novorozeneckém jsou kojící polštáře a že si je můžeme půjčovat (pokud máte vlastní, klidně si ho vezměte do nemocnice).

Co mě dostalo bylo, že malý měl žloutenku a oni mi ho vozili na kojení každé 3 hodiny a jednou v noci mi ho nepřivezli. Já ráno s brekem, že jednak nebudu kojit vůbec (ještě jsem neměla mléko) a jednak s pocitem, že malý je tam sám a neviděla jsem ho celou noc, jsem tam šla a zeptala se, proč mi ho nepřivezly. A ony řekly, že byl dokrmený. Bez mého vědomí, bez mé asistence. Prostě si to ulehčily, nechtělo se jim ho vozit. To mě taky dost zranilo.

Takže shrnutí. Co se týče porodu a šestinedělí, to bylo v pohodě. Navíc, všechno, co se týká nás samotných nějakým způsobem překonáme. Ale novorozenecké, až na nějaké vyjímky, nebylo nic moc. Pro prvorodičku, která nic neví, dost stresující. Ale zvládla jsem to.

Nakonec bych tam šla asi znovu, protože pani Hladišová byla nepřekonatelná a já už aspoň budu víc zkušená u dalšího dítěte a budu vědět co a jak a taky se nebudu bát ozvat se.

Personál: PA Hladišová, PA Došková, laktační poradkyně Omelková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nebát se ozvat, platí i pro prvorodičky. Ptát se i stokrát dokola.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - lilaem 04.08.16 napsala :

Rodila jsem zde v létě 2013. Personál na porodním byl super, hlavně úžasná byla porodní asistentka Hladišová, která mě měla na starosti. Pokaždé mě chválila, jak jsem šikovná a jak mi to jde. Byla prostě naprosto úžasná!

Teď jsem opět těhotná, termín mám v půlce září a byla bych ráda, kdybych ji měla znovu u porodu. Nemáte na ni některá prosím kontakt? Byla bych moc vděčná!

Personál: PA Hladišová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hlavně být v klidu a nestresovat se. Já osobně jsem byla moc ráda, že jsem u sebe měla po celou dobu svého přítele, byl mi velkou oporou.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Hlavně vložky, ty co tam mají jsou krátké. Noční košile opravdu není třeba, toaletní papír, hygienické potřeby, přezůvky, prsní vložky, kalhotky, Bepanthen na bradavky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - HappyHearts 07.07.16 napsala :

V porodnici v Uherském Hradišti jsem rodila před čtyřmi dny, takže mám čerstvou zkušenost a můžu říct, že jen tu nejlepší.

Po celou dobu porodu mě doprovázela porodní asistentka, paní Hladišová, nikdo jiný nám tam nechodil - tak jak to bylo napsáno i v porodním plánu. Nevím, jestli by to bylo jinak, kdybych plán nedávala nebo nebyla s paní Hladišovou předem domluvená, nicméně celý porod byl vedený opravdu skvěle.

Stejně tak jsem byla spokojená i na oddělení šestinedělí a novorozeneckého. Byla jsem tam sice jen jeden den, ale i tak byla péče i přístup personálu opravdu skvělý! Nemám absolutně nic, co bych vytkla. Všichni byli mimořádně ohleduplní a profesionální.

Původně jsem chtěla ambulantní porod. Nakonec jsem se rozhodla jednu noc zůstat a jít až druhý den odpoledne. Samozřejmě, musela jsem podepsat revers, ale nesetkala jsem se s žádným pohrdáním a vyhrožováním ze strany personálu. Občas jsem někde četla, že se to při ambulantním porodu stává. Ale naopak, všichni byli velmi ochotní a vstřícní.

Za mě rozhodně doporučuji! Je ale určitě fajn, najít si tam někoho, s kým proberete své představy, přání atd. Myslím, že i pro ně, jako personál, je to pak lepší.

Personál: PA Eva Hladišová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Je určitě fajn najít si tam někoho, s kým proberete své představy, přání atd. dopředu. Myslím, že i pro ně, jako personál, je to pak lepší.
Těžko se plní něčí přání, když o nich neví.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - LuckaZem 20.06.16 napsala :

V porodnici v Uherském Hradišti jsem rodila poprvé. Přijímal mně velmi sympatický lékař pan MuDr. Malínek, který pak chodil každý den na vizitu. Po příjmu mně ubytovali na předporodní pokoj, kde je sprcha, wc, dostatek porodnických vložek, na pokoji tv. Když jsem byla už dostatečně otevřená, přesunuli mně na porodní sál, kde bylo opět wc, sprcha, balon, vana - já nestihla využít nic z toho. U samotného porodu jsem měla 2 porodní asistentky, 1 žákyňku, 2 lékařky a přítele. Porodní asistentky se snažily být mi oporou, radily, pomáhaly - byly moc fajn.

Šestinedělí: ochotný personál, trošku minus je jedna sprcha a jedna toaleta pro 2 pokoje.

Novorozenecké oddělení: sestřičky ochotné, laktační poradkyně pořád k dispozici, možnost zajít si na odsávačku mateřského mléka.

Přítomnost tatínka u porodu se už neplatí - obleček i obuv mu půjčí (je tam šatna pro tatínky). Tuto porodnici bych vřele doporučila, byla jsem tady maximálně spokojená.

Personál: MUDr. Ema Bočková, MuDr. Markéta Pektorová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hlavně být v klidu, ono to stejně nějak dopadne. :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Co vzít určitě s sebou? Jemný toaletní papír a kvalitní porodnické vložky - na šestinedělí mají jen obyč a ty jsou krátké. Já měla sebou i kojící polštář, abych se s ním naučila pracovat. A co nebrat? Já měla třeba zbytečně sbalené noční košile, které tam stejně nikdo nenosil.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - sofiebar 21.05.16 napsala :

V Hradišti jsem rodila potřetí a nemůžu si na nic stěžovat. Měla jsem výbornou porodní asistentku, škoda, že nevím jméno, osobně bych jí došla ještě jednou poděkovat, i když už je to 10 m.

Na oddělení šestinedělí za mě luxus. První dva porody byly ještě na staré porodnici, a tam to byla katastrofa. Jídlo vám nosí na pokoj, sprcha, záchod dohromady s protějším pokojem ,ale i tak výborné.

Miminko už neplánujeme, bohatě stačí tři děti, ale všem nastávajícím maminkám, které ještě přemýšlí jestli do Uh.jít, nebo ne s upřímným srdcem říkám, že nebudou litovat.

Personál: MUDr. primář Březina Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - janina2012 16.05.16 napsala :

V UH jsem rodila už podruhé. Po prvním porodu jsem byla max. spokojená s porodním odd. i s šestinedělím. Na novorozeneckém jsem byla nešťastná z jedné hoooodně nepříjemné sestry (hádám, že je to ta samá, co je zde již několikrát zmiňovaná), která mi pobyt psychicky dost znepříjemňovala.

Při druhém porodu musím taktéž pochválit porodní oddělení. Rodila jsem syna v poloze koncem pánevním vaginálně a to měl 3850 g. :-)

Šestinedělí opět na jedničku, sestry se staraly, chodily se ptát, jak mi je, jestli něco nepotřebuji.

Na novoroz. jsem opět narazila na onu „příjemnou sestru“, ale jako druhorodička už jsem se nenechala rozházet a měla jsem ji v paži. :-)

Personál: MUDr. Pektorová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nachystat si všechny potřebné informované souhlasy, u 1.porodu jsem poctivě měla, u 2.ne, a vyplňovat to a podepisovat v kontrakcích, je fakt chuťovka.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Doporučuji vlastní toaletní papír a nějaké lepší vložky. Na porodním dávají ty lepší, ale na šestinedělí už mají jen nějaké obyč.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - BaraNem 03.05.16 napsala :

Rodila jsem císařem ve spinálu. Malý byl otočený zadečkem dolů a měl velký váhový odhad. Na sále byly sestřičky moc milé, jedna mě držela za ruku, druhá popisovala co se právě děje. Operovala mě paní doktorka Posseltová s jedním mladým vysokým doktorem.

Na pooperačním pokoji to bylo peklo, protože maminka na vedlejší posteli celou noc chrápala, takže jsem nespala ani minutu. Chtěla jsem, aby mě přestěhovali jinam, klidně i na chodbu, ale bylo mi řečeno, že jelikož jsem na monitorech a toto byl jediný pokoj s monitorama, tak mě jinam dát nemůžou.

Na oddělení šestinedělí bylo tak 90 % sestřiček perfektních, 10 % bylo protivných, ale nic co by se nedalo přežít.

Celkově jsem se vším spokojená. Jizvu mám pěknou, starali se o nás hezky a ještě jsme dostali i dárkový balíček. :)

Takže za mě ANO! ;)

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nestresovat. :) Budou s váma jednat v klidu a pohodě.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Marta108 16.04.16 napsala :

Malý se narodil předčasně a překotně. Za 2 hod byl nečekaně na světě. Neměla jsem s sebou VŮBEC nic. Malý byl 14 dní v inkubátoru a pak ještě týden vedle mě. Jelikož jsem ve stejné porodnici rodila před 21 lety…nebe a dudy.

Všichni byli moc hodní, milí, vstřícní… Až mě to dojalo a 3 týdny utekly jako voda. Takový servis nemám ani doma. Díky personálu od sestřiček (jedná starší milá - bohužel jméno nevím, malému i zpívala a chovala se k němu jako k vlastnímu).

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Klid a jistotu, že jste v dobrých rukou.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Já neměla zhola nic, vše se pak dovezlo. Nic se nestalo. Takže žádná panika. Jde o vás a vaše mimi a vy dva a pohoda jsou nejdůležitější.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - twinka 16.11.15 napsala :

Dne 1.9.2015 jsem přišla na kontrolu a pásy a už mě nepustili (malá měla tachykardii). Zrovna začali vypisovat papíry k porodu. Byla to taková rychlost, že jsem jim odkývala i spinál a jsem za to ráda, byl to úžasný pocit malou hned vidět.

Péče na šestinedělí na 1*. Sestry z novorozeneckého taky na 1, akorát MUDr. Irena Baroňová (z neonatologické JIP) naprostá katastrofa, nepříjemná, protivná a bylo na ní vidět že ji každý dotaz strašně obtěžuje.

Personál: MUDr. Pektorová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Měkký toaletní papír - mají tam šmirgl.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Nejlépe přečtené a vyplněné papíry, aspoň budete vědět, co vás čeká a ne narychlo něco podepisovat a nevědět pomalu ani co to je.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Lenema 28.10.15 napsala :

I já se rozhodla podělit o zážitek z této porodnice. Jak už zde bylo psané, pokud máte hladký průběh porodu a dítě vám od prvního dne krásně saje z prsu, je personál porodnice milý a vstřícný. U

herskohradišťská porodnice si zakládá na tom, že preferuje přirozený porod, ale bohužel i za cenu zdraví matky a především dítěte. Do porodnice jsme přijeli s kontrakcemi nad ránem, přijímala nás docela milá sestřička a porodní asistentka. Až na (podle mě) zbytečné otázky, jako: kde pracuje manžel, bydlíte v domě nebo v bytě, atd. bylo vše v pořádku.

Pak přišel nějaký mladý doktor, kterého jsme evidentně vzbudili, za pořádného zívnutí a přiospalých očích provedl UZ, podle kterého usoudil, že je vše v pořádku, i když miminko bylo špatně otočené. Pak nás přeložili na porodní pokoj, kde jsme zůstali až do porodu. Během té doby pravidelné kontroly, kontroly srdečních ozev, pomalu jsem se otevírala při šílených kontrakcích (a to nejsem žádná měkota), ale odchod plodové vody pořád nic. Ta praskla až nějakých 7 - 8 hodin po příjmu. Následovaly další kontrakce v intervalech, které snad ani nepřestávaly, pořád tam byla nějaká branka (ani jsem se už pak neptala co to ta branka přesně je). Výsledkem toho čekání na to nebo ono bylo, že po dvanácti hodinách mě píchli nějaký urychlovák, po které se to tak rozjelo, že jsem myslela, že se mi tam dole všechno trhá.

Bohužel miminko bylo na mě moc velké, špatně otočené a ještě zaseknuté pod stydkou kostí, takže absolutně nešlo ven. Ve finále nemělo naše děťátko ani poloviční tep, který mělo mít, takže následovalo tlačení na břicho bez úspěchu, pak na řadu přišly kleště, které tam mladá doktorka nemohla dostat, takže přiletěl primář, nůž, nůžky nebo co to bylo jen lítaly vzduchem, vrazil do mě kleště a za šíleného tlačení na břicho skoro modré miminko vytáhli.

Samozřejmě nedýchalo, což se dalo čekat, takže následovalo rozdýchávání, pak mi ho na pár sekund přiložili na břicho a pryč s ním. Emoce z narození našeho drobečka žádné, což mě strašně moc mrzí (každá maminka si určitě před porodem představuje, jak to bude krásné, až jí její malý uzlíček po porodu ukážou), byla jsem dodělaná, že jsem byla ráda že to mám za sebou. Aspoň jsem si to teda myslela.

Následovalo čekání na odchod placenty, jelikož nebyl volný operační sál, tak mě ani nevyčistili (za 14 dní jsem tam byla znovu na výškrab) a pak skoro hodinu a půl šití, ke konci už bez umrtvení. Nemusím snad zdůrazňovat, že sednout jsem si nemohla dobrých pár týdnů a první noc jsem vůbec nespala.

Co ale následovalo na novorozeneckém, se nedá popsat. Naše děťátko nechtělo pít z prsu ani s pomocí laktační poradkyně, které jediné bych poděkovala za ochotu pomoci. Ostatní sestry protivné, podle nich jsem byla neschopná matka, co nedokáže své dítě nakrmit, dokonce to snad vypadalo, že kojit vůbec nechci. Já stres z toho, co dělám špatně, a fakt už jsem z toho byla hodně špatná. No, musela jsem chodit na odsávačku, a když jsem tam zazvonila v noci, tak by mě rozespalá sestra nejradši pohledem propíchla. Tváří se, kolik že tam nemají práce, přitom se večer bavili o tom, jak některá sestra přinesla nějaké recepty z masa a jak budou mít co dělat, aby je za noc celé přečetly! No nějak jsem to tam do propuštění vydrželi. Doma jsme se hodili do klidu a naše dítě pilo z prsu okamžitě.

No zkrátka, porod horor, hazard se zdravím, ale hlavně že máme bod za přirozený porod. Oddělení šestinedělí bylo ale v pořádku, ochotný personál od sester až po sanitářku. To bych jim zase křivdila. A novorozenecké jsem už popsala… Závěr je takový, že už bych tam rodit nechtěla a pokud můj druhý porod nebude nijak překotný, tak radši pojedu do Zlína. Možná že tam nemají takový komfort jako v UH (jak zde někdo psal), ale ví, co je přednější. Zdraví pro matku a dítě!

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Pevné nervy a nedat se. :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Doporučila bych tu odsávačku, ať pak nejste za otravnou neschopnou matku.

Nahlásit
neutrální
Porodnice Uherské Hradiště - Teoja 07.10.15 napsala :

Rodila jsem zde 2×. Od příjmu přes celý porod bylo vše naprosto super. Všichni byli ochotní a milí. Obě děti mi dokonce rodila stejná paní doktorka.

Výtku mám k novorozeneckému oddělení. U prvního dítěte jsem měla nepříjemnosti s jednou sestrou, která byla od začátku protivná až zlá. U druhého dítěte jsem ji bohužel potkala znovu a opět byla naprosto nesnesitelná. Další výtku mám k odchodu z porodnice, který obnášel šílený zmatek. Opět u obou dětí stejný chaos. Jedna sestra lítala tam a sem, nevěděla co dřív. Už před 10 hodinou mě „vyhodili“ z postele, že ji nutně potřebují pro někoho jiného (u obou dětí). Toho někoho jiného jsem však neviděla, a to jsem na pokoji u stolu strávila ještě několik hodin.

Oba mé porody a pobyt na šestinedělí proběhly jako přes kopírák. Vzhledem k okolnostem nemohu ani zatratit ani doporučit.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Pevné nervy při jednání s výše zmíněnou sestrou.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - broucina 12.09.15 napsala :

Do porodnice mě přijali na porodní sál a byla se mnou po celou dobu jedna porodní asistentka, která mi vedla celý porod. Lékařka mi pouze píchla plodovou vodu (po konzultaci a mém souhlasu) a pak byla zavolána k porodu.

Vynikající péče porodní asistentky, pomohla mi jak radami, tak masáží, vstřícností a pochopením. Porod proběhl přirozeně, bez nástřihu (trénovala jsem s aniballem a nahlásila sem to). Po porodu mi syna přiložili na břicho, s tatínkem pak u vedlejšího stolu provedla paní doktorka ošetření, vážení. Pak nám hned syna dali, opustili porodní sál a dvě hodiny nás nechali s našimi emocemi a synem osamotě.

Pak si kluka vzala lékařka na novorozenecké, mě převezli na šestinedělí. Pokoje po 2, moderní, hezké, společné wc a koupelna s druhým pokojem. Podepsala jsem papíry k roomingu a rychle mi řekli pár pravidel. Pak mi syna dovezli a byl celou dobu se mnou. Vždy mi bylo sděleno, když ho někam brali na vyšetření a vysvětleno, co se bude dít a jak to dopadlo.

Jídlo za mě bylo vynikající, péče sester a lékařu výborná, čistota, klid, soukromí. Veliká spokojenost a dík patří všem. Důraz je zde velice kladen na edukaci maminky - sama se již od začátku stará o miminko a sestry ji jen vysvětlují nebo ukazují co a jak.
A také je zde důležité rozjetí laktace, pomáhají zde jak můžou maminkám.

Doba návštěv 14-17h. Ale i delší návštěvy zde byli možné.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Předvyplnit si papíry, pak není čas.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vzít si vlastní toaletní papír (mají tam šmirgl).

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - macina25 12.08.15 napsala :

Byla jsem tam moc spokojená a klidně bych tam šla rodit znovu.

Porod byl těžký, ukončený akutní sekcí. Doktorky milé, porodní asistentka nejlepší - hrozně hodná, klidná, příjemná mladá holka.

Na oddělení šestinedělí nemám jedinou výtku. Měla jsem tam veškerý servis a starali se hezky. Pomáhali mi se sprchou i se základními věcmi.

Malou jsem měla dva dny na novorozeneckém a nosili mně ji jen na kojení a pomáhali, jak jen to šlo. Žádné, že by mě vrazili děcko do ruky a koj. Vždy u mě sestra seděla, pomáhala s technikou a chlácholila, když mně to nešlo.

Jídlo nic moc, ale měla jsem pooperační dietu, tak jsem ani nemohla čekat žádnou slávu. :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Pro sebe - přezůvky, toaletní potřeby a papír (i když tam měli, byl neskutečně tvrdý), vložky po porodu min. 2-3 balení, tampony do podprsenky, kojící čaj, poporodní síťované kalhotky, dvě podprsenky na kojení - nemusí být ,ale jsou hrozně pohodlné. Krém na bradavky! Bez něj bych snad nemohla kojit, jak jsem je měla bolavé. Spací měkké ponožky.
Pro mimčo - snad jen plenky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Itulenka 04.04.15 napsala :

Stejně jako u prvního porodu spokojenost. Doktorka Nováková byla velice příjemná, to samé ostatní personál, který byl se mnou při porodu. Porod byl rychlý a bezproblémový.

Tentokrát si nemůžu stěžovat ani na oddělení šestinedělí. Nejenže jsem mela štěstí na samé fajn sestřičky, ale jako druhorodičku už mě nerozházely věci jako po prvním porodu a byla jsem maximálně spokojená. :-)

Jediné, co mne vadilo, byly budíčky brzo ráno kvůli měření teploty a jídlo. Ale těch pár dnů to vydržet jde. ;-)

Personál: MUDr. Novaková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Odhodit strach a při porodu spolupracovat, porodila spousta ženských, vy taky porodíte. :-)
Pokud budete u porodu samotné, tak si dát pití blízko k rukám. :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Plenky pro mimčo.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Anonymní 20.01.15 napsala :

Milý personál jak při porodu, na šestinedělí i novorozeneckém - sestry velice
ochotné pomoci s kojením!

Můj porod byl rychlý a bezproblémový, dítě s vámi po porodu nechají, hned
přiloží k prsu.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Porodu se nebát. :)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - evelin13 31.12.14 napsala :

Do porodnice jsme přijeli před druhou hodinou v noci, kontrakce po 5 minutách, sestřičky mě změřily, šla jsem na vyšetření, vypsali jsme s přítelem papíry a ve 3 jsem šla na porodní sál.

Porodní asistentky suprové, velmi příjemné, ochotné, to samé paní doktorka. Ve 4 byla malá na světě, při šití mě automaticky umrtvili, s čímž jsem ani nepočítala a z čehož jsem měla největší strach, že to bude bez umrtvení, takže super. Malou mně hned po vytažení položili na břicho, pak ji ošetřili, přiložili k prsu a odvezli. Další 2 hodiny jsem ještě odpočívala na sále a poté mě odvezli na oddělení šestinedělí, kam mi malou přivezli a už jsem ji měla celou dobu u sebe.

Na oddělení šestinedělí a na novorozeneckém oddělení je ohromný personál, všichni příjemní a ochotní. Vše bylo bez problémů, takže jsme v nemocnici strávily 3 noci a jeli jsme domů. :)

Spousta lidí si na uherskohradišťskou nemocnici stěžuje, ale co se porodnice týče, tak hodnotím opravdu velmi kladně. Je to tam krásné, nové, moderní zařízení a personál milý, ochotný pomoci kdykoli. Pokud budu ještě někdy rodit, tak jedině v Uherském Hradišti!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Papuče, poporodní kalhotky, hyg. potřeby do sprchy, plenky pro mimčo, oblečení pro miminko na cestu domů. Vložky tam měli, ale já si brala svoje.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Mikimi 27.10.14 napsala :

Začala jsem mít křeče v podbřišku a křížové bolesti, ale bez tvrdnutí břicha. Tak o půl 2 v noci jsme jeli do porodnice a noční směna byla mírně protivná, poslali nás domů, prý se nic nechystá.

No a na ranní směně jsem sotva vyplnila papíry a na nějaký porodní plán nebyl čas. Rodila jsem přirozeně a tato směna úplně super. Přístup doktorů a sestřiček jedinečný, hned mi vše vysvětlili, uklidňovali mě, za to jsem ráda. :-) Mírné šití a malou mi dali na břicho. Jen je škoda, že si personál, co mě odrodil, nepamatuji.

I na novorozeneckém a šestinedělí byly sestřičky milé.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Doprovod, porodnické vložky, plenky pro prcka.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Fitmamka 15.05.14 napsala :

Přijeli jsme na příjem 24.12.2013 kolem 18 hodin, protože jsem měla 38,8°C naměřeno doma. Sestra, která nás vítala, se na mě obořila, že jsem si měla vzít Paralen a ne k nim jezdit. Nicméně po neochotném napojení na monitor bylo jasné, že se malému nedaří dobře, to už jsem měla 39,8°C a miminko tachykardii. Do hodiny a půl se rozhodlo o akutním císaři.

Anesteziolog byl úžasný. Jizvu mám pěkně udělanou. Manžel si malého mohl hned pochovat, dokonce ho sestry s ním pěkně vyfotily, abychom měli památku.

Na pokoji jsem měla 2 dny naprosté soukromí, až pak přivezli další maminku. Personál byl vstřícný, od lékařů až po sanitárky nebo uklízečky. Celou dobu máte v dosahu k dispozici pyžamo, podložku na prostěradlo, porodnické vložky, na toaletách je toaletní papír. U kuchyňky stále konvice s čajem a různé pečivo. Pokud máte vlastní čaj, uvaří vám jej. Dostanete základní kosmetiku na miminko.

Jen nejsem spokojená s tím, že mi malého tři dny vozili pouze na kojení a jen jedenkrát mi ho nechali déle na pomazlení. Na péči si jinak nemohu stěžovat. Díky sestrám jsem se rozkojila a odjížděli jsme z porodnice s o 200g větší hmotností než při narození.

Moc jsem se těšila, až už budu s malým konečně doma, ale musím říct, že jsem si v šestinedělí vzpomněla, jak bylo o mě dobře staráno a že mi tam nic nechybělo. :-)

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Připravte si porodní plán a pokuste se promyslet všechny alternativy, co byste uvítaly, pakliže byste rodily přirozeně vs sekcí.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Jednorázové pleny na miminko, porodnické kalhotky, boty do sprchy, kojící čaj (pokud se chystáte kojit).

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - LennaZS 29.10.13 napsala :

Dobrý den, také bych ráda přidala zkušenost s touto porodnicí. Přesně jak píše Klárka T. - co je ve Zlíně nadstandard, je tady naprosto běžné. Porodnice je pěkná, nová, vše čisté. Rodila jsem tady 31.5.2011 a když vše dobře dopadne, budu tady určitě rodit zase v dubnu 2014 a opět pod vedením PA Evy Hladišové.

Porod byl krásný, poměrně rychlý a věřím, že probíhal v tak skvělé atmosféře i díky milému a ochotnému personálu. Nebylo nic, co bych vytkla. Rodila jsem i ve Zlíně a tady bych výtek měla několik. V UH se přesně řídili tím, co jsme chtěli. Díky masírování a důkladné péči PA jsem odešla bez nástřihu, byla jsem za chvíli úplně v pořádku, jako bych ani nerodila. To u dcery mě ve Zlíně kvůli špatnému nástřihu učnice šili víc než hodinu snad úplně bez umrtvení - to byl pro mě velký strašák i u druhého porodu, PA to věděla a udělala maximum pro to, aby se to neopakovalo, za což jí moc vděčím.

Určitě doporučuji. Moje známá tady dokonce rodila se stejnou PA svoje první miminko koncem pánevním a moc si to pochvaluje. Nemocnice je přístupná poslouchat názor a přání maminky a pokud to lze, tak jí vyhoví. Otec u porodu za běžný poplatek, nadstandardní pokoj ve dvou variantách za velmi příznivé ceny. Dokonce i možnost mít tatínka na pokoji nonstop. Já sice nevyužiji, ale nějaké prvorodičky asi ano a může to být pro ně velká psychická podpora. Sestry také fajn, žádný konflikt nebo problém nebyl. Třetí den snad na minutu přesně od porodu jsem byla i doma. Za mě tedy super!

Personál: PA Eva Hladišová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Manžela, dobrou náladu, pozitivní mysl - asi to nejdůležitější!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Občanku, oddací list, vyplněné papíry - já vyplňovala vše při kontrakcích, protože manžel hrozně škrábe a bylo toho fakt dost. :-) Mě zastihl porod nečekaně ve 37 tt, raději se pro ně stavit dřív a v klidu vyplnit doma. :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - KlárkaT. 18.10.13 napsala :

Pro porodnici v Uherském Hradišti jsem se rozhodla po předchozí návštěvě jako prvorodička. Byla jsem se s manželem podívat i ve Zlíně, a to, co je ve Zlíně nadstandard, je v Hradišti standard. Moc se nám líbil v Hradišti porodní sál, který je velmi prostorný, součástí je i WC (které je ve Zlíně společné na chodbě), dále pak sprcha (která je ve Zlíně taky společná).

Po porodu miminko nikdo nikam neodnáší na omývání, ale vše se děje na porodním sále přímo před vašima očima. Během šití seděl manžel s naší malou dcerkou přímo vedle mě a mohli jsme tak být všichni pohromadě. Po celé dvě hodiny po porodu nás nikdo nerušil, užívali jsme si všech okamžiků spolu.

Na oddělení šestinedělí se o mě i o naši holčičku porodní asistentky skvěle staraly, moc děkuji dětské sestře paní Elen za trpělivost při učení kojení! Pokoje v této porodnici jsou prostorné, obyčejně, ale nově vybavené. Jídlo není sice žádný luxus, ale po porodu stejně není zas takový hlad. :-)

Personál: MUDr. Pavlína Omelková, porodní asistentka Eva (blondýnka, skvělá!)

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Jak říkají všechny porodní asistentky: „Hlavně odhodlání si zarodit!“

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Všechna lejstra (oddací list, list na jméno dítěte), pohodlnou obuv, plenky pro miminko, kosmetiku, toaletní papír, čaj pro kojící maminky. Vzít si s sebou nemusíte noční košili, na chodbě jich je dost, můžete se převlékat kolikrát denně chcete - paráda! Stejně tak jsou k dispozici poporodní vložky, kterých je po porodu opravdu velká spotřeba.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - ABAB 26.08.13 napsala :

Všem doporučuji, nemám, co bych vytkla. Všichni se starali na 100%.

Personál: PA Vaculíková, MUDr. Kuncová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Dobrou náladu a manžela. :)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Nic, všeho bylo dostatek. :)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - alenka747 18.07.13 napsala :

Zkušenost skvělá, nemám, co bych vytkla. Personál u porodu velmi starostlivý, milý a pobyt i přesto, že nemám ráda nemocniční prostředí, byl docela dobrý. :)

Personál: PA myslím Eva (blondýna)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Přítele, poté nachystanou tašku, pití, látkové pleny, svůj teploměr (ten jejich je pro mimi zdlouhavý), vložky, nafukovací kruh a nějaké dobroty. :) Co zapomenete, to vám doveze přítel. :)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Anonymní 30.04.13 napsala :

Rodila jsem v Uh. Hradišti podruhé, první dítě ještě na staré budově.

První porod byl zdlouhavý a náročný, ale díky skvělé asistentce Evě Hladišové jsem nakonec porodila zdravého syna. Od té doby bohužel nemůžu přijít na jméno MUDr. Svitákovi. Převoz na šestinedělí na hrozném rozhrkaném vozíku by se nakonec dal vydržet, ale chování sestry na šestinedělí bylo děsné.

Malý se narodil o půl osmé večer a já po 20 hodinách bolestí upadla do tak silného spánku. Sestra byla velmi nepříjemná a nakonec se mě ráno zeptala, proč jsem jí neřekla, že jsem zdravotní sestra (pracující v NEMUH). Nechápu, proč, bych jí to měla říkat!

Druhého porodu jsem se tedy bála, bylo to po 10 letech. Nenechala jsem nic náhodě a domluvila se s již zmíněnou E. Hladišovou. Nakonec všechno dopadlo jinak: nebylo mi již několik dní dobře a nakonec před kontrolou u MUDr. Jermářové jsem v noci skoro omdlela. Paní doktorka byla moc příjemná, prohlédla mě a poslala na sál na KTG, kde byl i pan prim. Březina. Bohužel už po první minutě byly vidět alterace a ani mně samotné nebylo nejlíp. Na operačním sále jsem byla do hodiny a péče byla úžasná.

Díky sestřičkám z novorozeneckého jsem se rozkojila a kojím dodnes. Sestřičky na šestinedělí byly úžasné i sanitářky. Potkala jsem tam i zmíněnou sestru a měla jsem z ní mráz na zádech. Naštěstí jsem od ní nic nepotřebovala. Je škoda, že jeden člověk zkazí reputaci celému oddělení.

Jinak bych porodnici mohla doporučit, byla jsem tam moc spokojená. Děkuji všem!

Personál: PA Eva Hladišová, MUDr. Sviták, MUDr. Jermářová, primář MUDr. Březina

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Doporučila bych všechno v klidu prožívat, je to důležité hlavně pro miminko a nebát se. :)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Základní hygienické potřeby a plenky pro miminko. Jídlo mi chutnalo i oblečení pro miminko bylo dostatečné.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Anonymní 22.04.13 napsala :

5.3. 2013 jsem jako prvorodička přijela v půl páté ráno do porodnice. Hned mně přivítaly dvě ochotné porodní asistentky a dokonce i pan doktor byl velmi příjemný (po dlouhé noční).

Hned jsem šla na porodní sál, jelikož jsem přijela na 4 cm otevřená. Porodní asistentka fungovala na jedničku s velkou hvězdnou. Z porodu jsem měla přirozený strach jako prvorodička a musím říct, že nálada na sále panovala skvělá. PA mi masírovala 20 min záda proti křížovým bolestem! Dostala jsem do sprchy balon a celou dobu se o mě pečovalo. Byla mi doporučena poloha při porodu na boku a rozhodně nelituji! PA mi celou dobu nahřívala horkou plenou konečník. Celou dobu mě velmi povzbuzovala a chválila (což bylo asi to nejlepší pro mou psychiku). Vůbec mi do porodu nijak nezasahovali, akceptovali mé potřeby a přání. Jinak pro info natrhla jsem si samovolně na dva stehy. Zašívala mě MUDr. Pektorová a bylo to bez problémů!

Malého mi po porodu okamžitě položili na mě a postarali se mi o něj. Za dvě hodiny jsem se ocitla na šestinedělí, kde mě hnedka přivítaly opět ochotné sestřičky. Byla jsem opravdu personálem velmi mile překvapena.

Sestry z novorozeneckého se opravdu velmi snaží, aby každá maminka kojila. Mně to šlo bez problémů, spolubydlící rozkojovaly 3 dny, ale opravdu se jim to podařilo!

Jediné, co musím vytknout, je jídlo, bohužel. Ale i přesto, že tam nevaří Polreich, určitě pokud budu ještě rodit jedině tady!

Personál: PA - Miroslava Hladišová, MUDr. Markéta Pektorová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

S úsměvem to jde vše lépe a nebát se říct, co chci. Rádi vyjdou vstříc.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Jídlo s sebou, oblečení pro miminko, toaletní papír.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - ashlee 15.04.13 napsala :

Tuto porodnici doporučuji.

Po prvním císaři jsem se pokoušela rodit přirozeně, ale bohužel to nevyšlo. Na porodním sále jsem byla 6 hodin. Porodní pokoje mají moc krasné. Porodní asistentky ochotné a milé.

Po císaři mi malou nosili na kojení na pooperační pokoj, takže jsem se rozkojila.
Pokoje na šestinedělí mají pěkné, koupelnu taky.

Sestry z novorozeneckého jsou super a snaží se, aby každá mohla kojit.

Jen mi tedy vadilo, že uklizečky dělaly rámus, když uklízely.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vlastní oblečení na miminko a kosmetiku.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Anonymní 23.03.13 napsala :

V Hradišti jsem rodila v únoru roku 2013.

Porod proběhl výborně. Porodní asistentka (bohužel si nepamatuji jméno) byla skvělá - nechala mě rodit vlastním tempem, nijak mi do toho nezasahovala. Až když viděla, že je potřeba, tak účinně pomohla a poradila, např. s výběrem polohy - rodila jsem na boku. Po celou dobu mi nahřívala a chránila hráz - neměla jsem vůbec žádné poranění. Byla citlivá a vstřícná. Měli jsme napsaný porodní plán, který četli a respektovali.

Chtěli jsme úplný bonding - tj. 2 hodiny nerušeně s miminkem bez odnášení, to byl trochu problém - sestra z novorozeneckého si ho chtěla odnášet už cca po půl hodině, tak jsme ji přemluvili na hodinu a půl, pak ji nesli vykoupat (byla pokakaná, jinak bych ji nekoupala). Při převozu na šestinedělí malou vzali a nechali ji cca hodinu na novorozeneckém oddělení - do vizity. Tohle opravdu vůbec nechápu a je to moje velká výtka porodnici: proč podporují bonding, když pak dítě od matky oddělí na cca hodinu až dvě (některé i víc). Tomu opravdu nerozumím! Proč vizita a všechny další vyšetření nemůže být za přítomnosti maminky? Kdybych dostatečně neotravovala sestřičky, tak by mi malou přinesly i později.

Další velká výtka patří stravě. První jídlo po porodu byly 2 čerstvé rohlíky (byl zrovna čas snídaně), neuvěřitelné. Čerstvé rohlíky jsme dostávali každý den k snídani i k večeři. Malou to samozřejmě nadýmalo. K obědu jsme měli jednou i květák. Takže velice doporučuji vzít si s sebou vlastní jídlo, hlavně to první po porodu je důležité.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Být asertivní a slušní pokud si přejete něco jinak, než má v úmyslu personál. Jde se na všem domluvit.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vlastní jídlo!

Nahlásit
neutrální
Porodnice Uherské Hradiště - Anonymní 12.03.13 napsala :

V Uherském Hradišti jsem rodila poprvé.

Rodila jsem spontánně, na nic si nemůžu stěžovat.

Personál na porodním sále i na oddělení šestinedělí byl ochotný a milí.

Jen jedna věc - měla jsem vevnitř dva stehy a zapomněli ve mně tampon. Došlo se na to až při kontrole po šestinedělí.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Přítele.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Anonymní 14.02.13 napsala :

V uherskohradišťské porodnici jsem rodila dvakrát, a můžu ji jen pochválit. Jak při prvním (tehdy ještě stará budova), tak při druhém (už krásná nová porodnice) byli všichni velmi vstřícní a hodní. Můžu ji jen doporučit.

První porod mě vyvolávali, nebylo to zas až tak hrozné. Díky porodním asistentkám vše proběhlo v pořádku.

Druhý porod trval pouze dvě hodiny a malá byla na světě. Díky výborné porodní asistence, která se hodně věnovala (a hlavně jste neměli pocit že ji obtěžujete), jsme to krásně zvládly bez velkého šití a problémů.

Nebojte se maminky, trocha bolesti za tak krásný dárek stojí a my jsme přece pevné osoby, které to vydrží. Ani na šestinedělí si nemůžeme stěžovat.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Klid a hlavu vzhůru.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Anonymní 13.02.13 napsala :

Rodila jsem tam 2×. Podruhé bylo miminko špatně natočené, ale ani jsem o tom nevěděla. Vybavili jsme ho společně dobře ven. Nemám si nač stěžovat.

Sestry, jak která. Některé jsou protivné, ale to máte všude. :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - tanik1912 03.02.13 napsala :

Rodila jsem v porodnici 8.1.2013 a přiznám se, že jsem trnula celé těhotenství, jak to bude probíhat. A byla jsem velmi mile překvapena, protože personál, ze kterého jsem měla větší strach než ze samotného porodu, byl velice milý a profesionální. Do porodnice jsme s manželem přijeli v 15:00, na příjmu proběhlo všechno moc dobře a bez problémů, paní doktorka byla milá (i když se přiznám, že po jedné dřívější zkušenosti s ní jsem měla trochu obavy, jak to všechno dopadne), sestřičky byly veselé.

Zabydleli jsme se na pokoji a ve 22:34 přišla na svět naše holčička. Porod byl podle mě naprosto v pohodě, i když jsem malou nemohla vytlačit (měla 4650 g). Ztratila jsem spoustu krve, takže jsem ještě do 2:00 v noci zůstávala na pokoji s transfuzemi.

Potom mě převezli na šestinedělí, kde mi ale malou vozili 2 dny jen na kojení. Bohužel jsem neměla žádné mléko, takže dcera byla od začátku na příkrmech. To byla snad jediná věc, která mě zarážela. Sice jsem se hodně bála, aby někdo z toho nedělal bůh ví co, ale nečekala jsem, že se ani nikdo nebude snažit mi vysvětlit techniku kojení nebo nějak tomu trochu pomoct víc než jen přikládáním miminka. Až po těch dnech to začala jedna sestra řešit. Bohužel mléko se ani tak neobjevilo.
Jediný problém, co jsem měla s jednou sestřičkou, byl ten, že místo dudlíků strčila dceři do pusy ručičku. To jsem opravdu nevydržela a vyjela jsem na ni.

Jinak byl pobyt v porodnici bezproblémový a nemůžu si na nic stěžovat.

Personál: MUDr. Omelková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nebát se a nestresovat se už měsíce předem!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Dudlík.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - hanulla81 23.11.12 napsala :

Můj první chlapeček se narodil v Kyjově, po vyvolání nakonec císařem. Dodnes si myslím, že to bylo unáhlené řešení, ale to je na jiné téma. Takže když jsem měla rodit podruhé, rozhodovala jsem se mezi Kyjovem a UH. Nakonec jsem zvolila UH a jsem moc ráda.

Chlapeček se narodil přirozeně. Na porodním pokoji jsme měli jen malé světlo, aroma lampu, rádio. Přítel byl celou dobu se mnou, PA vždy jen nahlédla a nechala nás o samotě. Prostě s odstupem můžu říct, že jsem měla opravdu krásný porod, i když to bolelo jako čert. Po porodu mi malého dali na bříško, nechali dotepat pupečník.

Na šestinedělí to bylo trošku horší, ale to se dá přežít. Že jsem měla už druhé mimi, tak mi nikdo do ničeho moc nemluvil, měla jsem malého skoro pořád u sebe u posteli, takže super. Patří jim veliký dík. Přirozený porod je pro matku i dítě to nejlepší, ale chápu, že císař zachraňuje životy. Jen by se neměly dělat tak nějak preventivně.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vložky, látkové plenky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Aniralk 16.10.12 napsala :

Jsem od Uherského Brodu a rozhodovala jsem se mezi UH a Zlínem. Časově to vyjde nastejno, ovšem do UH je lepší cesta (obchvat).

Takže:
Při příjezdu do porodnice jsem čekala před vchodem asi 15 minut. Zvonila jsem, zbytečně. Nakonec jsem musela zavolat jedné PA, aby zavolala do porodnice, že stojím venku a už vydýchávám asi desátou kontrakci. Při vyšetření hloupé otázky - kde pracuje váš manžel, kdy jste nastoupila na mateřskou :-D .

Porod - ve 21:00 jsem byla přijata, o 45 minut později se narodil syn. Bylo to natolik rychlé, že si nemůžu na nic stěžovat. Doktorka, s dredy, velmi příjemná paní. To je asi vše, co můžu říct.

Šestinedělí - jídlo hrozné, sestřičky v pohodě, sestřičky na dětském velmi ochotné. Byl jen jeden konflikt, za který se mi potom sestřička, z dětského, omluvila. Ať se dostanete na pokoj kdykoliv, přepadne vás sestra a řekne co a jak… já měla v hlavě pusto, takže jsem se potom ptala, nikomu to nevadilo.

Některé PA si toho berou tolik, že potom nestíhají své pacientky.

Příště bych si určitě vzala nadstandardní pokoj.

Personál: PA Dáša Dolinová, PA Katka Sedlářová, Dr. Pektorová Markéta, dětská s. Anička Marečková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nic moc si neplánujte. Já plánovala a nakonec to bylo úplně jiné.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

S sebou: pro miminko nějaké oblečení (ty jejich košilky mě dováděly k šílenství), pití, jídlo.
Zbytečnost: mě stačily jejich vložky, dokonce tam byl i toaletní papír.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Anonymní 28.09.12 napsala :

O porodnici jsem toho slyšela hodně dobrého i špatného, ale až do Zlína se mi nechtělo. A musím říct, že jsem v UH byla naprosto spokojená.

Byl to můj první porod a natrefila jsem tam na samé příjemné lidi. Opravdu si nemůžu na nic stěžovat. Samozřejmě jsem se bála, ale zvládla jsem to opravdu především díky skvělé PA Kateřině (zapomněla jsem to příjmení - taková mladá, strašně příjemná blondýnka) a skvělým doktorům. Můj názor je nyní takový, že záleží na samotném průběhu porodu a na konkrétním personálu, který tam zrovna slouží. Rozhodně jsem nic nevymýšlela a řídila se pokyny PA a lékařů, porod probíhal přirozeně a hladce cca 5,5 hod.

Za to na novorozeneckém jsem se modlila ať už jsme doma, některé sestřičky tam podle mě absolutně nemají co dělat.

Personál: MUDr. Píšťková, MUDr. Malínek

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Být co možná nejvíc pozitivně naladěné.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Toaletní papír, pořádné vložky (na novorozeneckém je mají na nic).

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Anonymní 29.04.12 napsala :

Určitě dnes vím, že než se tam stresovat kvůli nepřijemným sestrám z novorozeneckého tak raději jedu do Zlína. Ať si vylívají zlost na někom jiném, prsa mi málem urvali, když viděla že kojím přez kloboučky tak mě seřvala a vlastní kloboučky sebrala, že mi je dá až půjdu domů. Když jsem to řekla manželovi takokamžitě letěl na novorozenecké, sestru si zavolal na chodbu a seřval ji, že nejsme na základní škole aby si mohla dovolit někomu něco zabavovat. No moc sem si nepomohla, sestra byla ještě nepříjemnější a celou dobu mí NADÁVALA opravdu NADÁVALA jaká jsem blbá a neschopná, že neumím kojit bez kloboučků. No děkuju pěkně ale tohle si nemusím nechat líbit. Takže už mě tam díky bohu nikdo neuvidí, kdybych měla jet raději rodit na kraj světa!!!

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hlavně ne Hradiště

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Tatínka, který se vás zastane před těma semetrikama

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Vaculovakacka 29.04.12 napsala :

Rodila jsem zde své prní dítě. Do porodnice jsem nastoupila týden dopředu kvůli vysokému krevnímu tlaku. Samotný porod probíhal převezením na předporodní pokoj na kterém jsme byli 3 (jedna rodila, jedna čekala tak jako já už 3 dny) ohužel je zde všechno z porodních boxů, takže jsem byla z křiku ostatních dost vystreslá. Personál na porodním je úplně super, nesetkala jsem se s ničím špatným. Samotný porod probíhal celkem komplikovaně. Křížové bolesti a kontrakce po 3 minutách, malý nesestupoval a mě se neotevřela nejaká branka. Paní Dolinová byla úžasná, vždy mi poradila jak si mám lehnout nebo stoupnout aby bolesti nebyly tak šílené. Manžela naučila skvěle masírovat proto křížákům. Na oddělení šestinedělí byli sestřičky taky super až na novorozenecké. Tam jsem bohužel narazila. Sestry byly velice nepříjemné a neochotné. Ke konci jsem zjstila, že za to vše mohla jedna z nich, která byla nejnepříjemnější a všem kazila náladu. Až na ty stresy, kdy mě zase některá seřve, že nedělám všechno tak jak bych měla (Př. že mu první nenamydlím hlavičku, ale ručičky) jsem byla velmi spokojená. Už se těším až pojedu rodit znovu!

Personál: porodní asistentka Dáša Dolinová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nejlepší je zajet si tam týden před termínem, říct, že Vám není fajn a vypsat si všechny porodní papíry, nevím co bych dělala vypisovat to při kontrakcích :D a tatínka určitě s sebou!!!!!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Velké porodní vložky s lepícím páskem na spodu (rozdávají jenom ty malé), dítěti pleny a ubrousky, nyní už bych si vzala vlastní body pro miminko, zápasila jsem s tamníma stoletýma košilkama a dodnes z nich mám noční můry :D Jednorázové kalhotky a jemný t

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - miamia35 12.12.11 napsala :

v Uh. Hradišti jsem rodila již potřetí, první dva porody proběhly ještě na staré porodnici, poprvé 1998 s MUDr. Svitákem, PA Evou Hladišovou, podruhé 2001 s MUDr. Svitákem a PA Naďou Blahovou a potřetí 4.12.2011 již na novém s PA Dolinovou a MUDr. Čudovou.
Vždy jsem byla velmi spokojena s péčí, pomocí a zájmem všech zúčastněných, jen musím podotknout, že teď naposledy jsem si vychutnala krásně, lidsky a důstojně vedený porod, v přítmí, s aromalampou, v poloze naboku, bez nástřihu, bez hopsání po břichu atd… odnáším si krásný zážitek. Je cítit, že zde proběhly velké změny v přístupu k zázraku zrození.Poděkování všem také z šestinedělí a novorozeneckého odd.

PS: samozřejmě, že porod bolí a probíhá si po svém, plán neplán :-))

Personál: PA Dáša Dolinová, MUDr. Čudová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

pozitivní přístup, dobrou náladu, nic moc neplánovat, ať nejste zklamané jiným průběhem…

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

tatínka

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - minonk68 09.10.11 napsala :

Super od zacatku do konce,porodnici urcite odporucuji kazdemu,maximalna spokojenost

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nebojte se suprovy personal…

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Toaletak a mooooc litru vody

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Elisan 14.09.11 napsala :

V této nemocnici jsem rodila 7.9.2009 jako prvorodička.U příjmu byla Mudr.Psotková a i když jsme dorazili asi v půl 3 ráno,byla milá,usměvavá,nemůžu si stěžovat.Po vyšetření se mě ujala PA,ale bohužel nevím,jak se jmenovala.Na porodním pokoji jsem strávila 4 hodiny do porodu,myslím,že vše probíhalo standardně,prostředí působilo docela příjemně.Měla jsem velké bolesti,byla nevyspalá a neměla jsem sílu holčičku vytlačit.PA mi radila jak mohla,ale nakonec mi musely další dvě z personálu zatlačit na břicho.V 7.00 se nám narodila Eliška,tatínek přestřihl šnůru,ukázali mi ji a ošetřili.Mezitím mě šila paní doktorka Pektorová,bylo to nadlouho,byla jsem moc potrhaná.Také si na ni nemůžu stěžovat.Malou mi pak donesli až za hodinu na kojení,protože jsem byla vyčerpaná a zase odnesli.Když mě převezli na odd.šestinedělí,zase trvalo,než mi malou dovezli.Sestřičky mi přišly tak půl napůl,některých abych se bála něco zeptat,některé milé.Jako prvorodička jsem nevěděla co a jak,přišlo mi,že sestřičky moc nechodily a ani s pomocí s kojením to nebyla žádná sláva.Celkově ale nehodnotím negativně,protože si myslím,že si člověk nevybere.Záleží,na koho a v jaké náladě zrovna v té které porodnici natrefí.Pana doktora Svitáka doporučuji,protože zde také pracuje,sice mne nerodil,ale s hodnějším lékařem s tak lidkým přístupem jsem se dosud nesetkala!

Personál: Psotková,Pektorová,Sviták

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Tatínka,vlastní pití

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Anonymní 12.09.11 napsala :

Rodila jsem v této porodnici letos o prázdninách. Již 3 týdny před samotným porodem jsem zde ležela, zejména proto můžu říct, že tam pořádně nikdo neví, co dělá pravá a levá ruka. Měla jsem z hlediska mých zdravotních problémů a váhového odhadu slíbeného císaře (můj gynekolog mi oznámil hned v prvním trimestru, že dítě s váhou více jak 2700g nemám šanci porodit), ale v den prasknutí plodovky mi na porodním primář řekl, že na císař je vždy čas.

První dobu porodní nebudu raději ani popisovat, šílenost, kontrakce ihned po vyvolávací tabletě a nepřetržité. Malá nesestupovala, musela jsem stát a ležet na střídačku, což bylo pro mne skoro nemožné vzhledem k mým zdravotním problémům. Potom mi napíchli nějakou infuzi, a protože už jsem to nezvládala, tak jsem dostávala i kyslík. Dceru jsem nemohla vytlačit, 2 sestry mi skákaly po břiše, byla jsem celá potrhaná s obrovským nástřihem a porod nakonec skončil vexem, který do mne ani pořádně nemohli dostat. Dcera měla nakonec 3600g a já další 3 dny po porodu nemohla skoro ani chodit díky mým zdravotním problémům, které mne provází celý život.

V den porodu mi nikdo neudělal ani váhový odhad, ani nezměřil tlak, kvůli kterému jsem tam ležela. Vím,že už nikdy rodit nebudu, byl to nejhorší zážitek mého života a to díky nemocnici v Hradišti.

Dále jsem věděla, že kojit nebudu, ale tam si člověk připadá jak dojná kráva a to doslova. Nekojíš - jsi špatná. Takže mne tam nutili, ale doma stejně jsem okamžitě najela na UM.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Musím jen souhlasit, kdo neměl problémy, tak si nemocnici chválí, kdo má problémy, tak tomu doporučuji opravdu jinou nemocnici.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Toaletní papír, spoustu poporodních vložek a partnera u porodu

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Itulenka 03.09.11 napsala :

V sobotu 27.8. přišel ten dlouho očekávaný den. O půl 1 mně doma praskla voda a v 18.56 byla malá na světě. Porod byl rychlý a bez problémů. PA i doktorky byly úžasné. Bohužel se těsně po porodu měnila služba,takže ani nevím jak se jmenovaly. Na 6ti nedělí už to bylo s perzonálem krapet horší. Ne všechny sestřičky se na práci s dětma hodí. Mám krátké bradavky a kvůli nim problémy s přikládáním malé. Bohužel v nemocnici mně s tím nějak extra nepomohli. Obzvlášť jedna sestřička pouze došla,násilím tam tu bradavku narvala a tvářila se jakobych ji bůhví jak obtěžovala. Ale dalo se narazit i na příjemnější,které se snažily pomoct. Celkově sem ale s hradištskou nemocnicí spokojená,příjemné prostředí,ale doma je doma :)

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Určitě tatínka :)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Toaleťák,vlastní pití (ty jejich čaje jsou neslané nemastné)

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - kopretina21 31.07.11 napsala :

Tak po velmi dobrém předporodním kursu jsem jela do nemocnice plná nadějí a radosti. Bohužel mi to dlouho nevydrželo.
Porod začal odtokem plodové vody,8.6. v 11,00 hodin - byla to jen trocha a v porodnici mi tvrdili, že to voda není.

Ovšem 9.6. v 1,30 jsme jeli do porodnice a voda ze mě tekla doslova proudem. Strašně jsem se těšila na synka. Dali mě na pokoj s tím, že porod ještě nezačal, přestože jsem tvrdila, že stahy již cítím. Porodní asistentka nechápala, že s permanentním odtokem plodové vody a počínajícími stahy se prostě nedá usnout.
V 7,00 ráno bylo situace stejná. Ptala jsem se asistentky na tzv „urychlovák“ a ta mi řekla, že v mé situaci to nic neřeší a jen by mi způsobil bolesti. Samozřejmě jsem poslechla - však rodím poprvé. Za půl hodiny jsem šla na kontrolu, MuDr mi řekla, že bříško je moc veliké a dala mi urychlovák. Prý aby mě moc nevyčerpali, protože bude pravděpodobně nutný císařský řež. Samozřejmě jsem souhlasila, zajímalo mě jen zdraví mého miláčka.
Po pilulce mě opravdu začaly veliké bolesti. Přestěhovali ma na porodní pokoj a mohl za mnou můj přítel. Kontrakce jsem měla po 0,5 - 1 minutě. Po 18ti hodinách, kdy se na mě sem tam (cca 1×za 2 hod) přišel někdo podívat a několika prohlídkách (mluvilo se o mě beze mě), jsem byla strašně unavená,porod nepostupoval (co jsem vyrozuměla z rozhovorů) a začali jsme volat po císaři. Světe dív se!!! Najednou nebyl vůbec žádný důvod k císaři a ten mi prostě bez ohledu na můj stav odmítli udělat. Raději do mě valili antibiotika - měla jsem odtečenou vodu.
„Vyřvala“ jsem si alespoň Epidural, který mi dal moc milý doktor. Po tom chladném a neosobním prostředí plném protikladných informací jsem byla za něho vděčná. Epidural vyprchal a já měla opět silné bolesti.
To bylo již 23 hodin od druhého přijetí. Začala jsem mít ohromný strach o miminko. Obzvlášť poté, co mě porodní asistentka „uklidnila“ - miminko může být špatně natočené, v tom případě je to neporoditelné, zjistit to nijak nelze, ovšem důvod k císaři tady není.
Za další hodinu jsem byla otevřená na 9 cm. Prý jsem měla tlačit. Porod. asistentka mi tlačila na břicho tak, že jsem nevěděla, kdy mám kontrakce. A oni prý to potřebují říct. S kyslíkem na ústech jsem se snažila z posledních sil. Měli nachystanou kapačku na dalších 6 hodin!!! Naštěstí přítel začal hodně prostestovat.A naráz tady byl důvod k císaři! No asi mě již dostatečně potrápili, byli docela spokojeni, tak jdeme na to. Přestože mě ten báječný doktor nachystal i na „spinál“, bez diskuze jsem dostala celkovou narkozu - no mě to bylo již naprosto jedno.
Krásný synek se narodil 10.6. v 1,28. Dostalo se k nám, že miminko bylo krásné, veliké a neporoditelné.
Další trauma jsem si odvezla z novorozeneckého, kde jsou sestřičky buď naprosto báječné, nebo naprosto hrozné. Prý co budeme dělat doma, když ho nejsem schopna v porodnici nakojit. Když jsem poprosila v noci o pomoc. Takhle je budit.
No, malý „se chytil“ hned hodinu po příjezdu domů. Bez stresů to již šlo krásně.
Dnes jsem osudu vděčná za to nejkrásnější miminko na světě! Malý se umí pěkně přepapat. Já si často před usnutím vzpomenu na porod, a pak dlouho nemůžu spát.
Co na to říct? Porodnice přichystaný sponzorský dar - lednici - rozhodně nedostane . Prý dobrou porodnici poznáme, až když jsou problémy. Příště to zkusím jinde.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Jsou-li očkávány potíže s porodem - raději jeďte do Zlína.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - xŠárka 01.03.11 napsala :

Na gynekologii jsem lěžela už 14 dní před porodem kvůli vysokému tlaku. Dne 19.02.2011 vnoci mne převezli o patro výš na předporodní pokoj, kde se mne ujaly hned porodní asistentky. Nakonec se u mne vystřídaly tři směny, protože porod mi trval 29 hodin, ale musím říct, že opravdu všichni si zaslouží velkou pochvalu. Přístup personálu byl vlídný, chápavý, smažili se pomoci jak to šlo. Zhruba v 17 hodin mne přemístili z předporodního pokoje na porodní sál, který je dobře vybaven, člověk má soukromí, je tam vlastní sprcha a wc, rádio, stoleček a křesílko pro tatínka a vše potřebné pro ošetření miminka hned po narození. Porodní lůžko polohovatelné a pohodlné…U porodu byl pan doktor Vacula, také musím pochválit - bylo to sice náročné a dlouhé, ale snažili se co to šlo.

Personál: MUDr. Lukáš Vacula

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

pozitivní přístup a nebát se :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

toaletní papír

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - rispaldik 13.01.11 napsala :

V uherskohradišťské porodnici jsem rodila oba syny a byla jsem moc spokojená. Poprvé jsem rodila ještě ve starých prostorách, kde sice nebyl velký komfort co se týče pokojů a soc. zařízení, ale na kvalitě personálu to nic nezměnilo. Druhý porod jsem absolvovala již v nové porodnici, která je velmi příjemně a moderně zařízená.
Oba porody probíhaly bez komplikací a rychle.. Porodní asistentky byly příjemné a vstřícné, u prvního porodu mi obě velmi pomohly. Bohužel jména neznám. Jako prvorodička jsem špatně tlačila a díky jejich pomoci jsem nakonec porodila bez kleští nebo zvonu. Při druhém porodu jsem už věděla na co si dát pozor a zvládla jsem všechno sama. Ovšem porodní asistentka, paní Dolinová, byla naprosto úžasná, povzbuzovala mě a chválila, což je v tu chvilku pro každou maminku určitě moc důležité. Poradila mi polohu z boku, která mi vyhovovala mnohem více než na zádech v polosedu. Velmi příjemné byly i obě paní doktorky, vysvětlily mi, co jsem chtěla a zajímalo mě, ukázaly placentu…
Oba chlapečky mi dali po porodu okamžitě na bříško, u druhorozeného syna přestřihl manžel i pupeční šňůru. Hned na porodním sále mi kluky přiložili k prsu. Manžel byl po celou dobu se mnou, mohl fotit i natáčet. Pokud porod probíhá bez problémů, ctí soukromí a nechávají porodu přirozený průběh. Kluci jsou oba v létě a vždy byla porodnice naprosto zaplněná a i přesto byli milí a vstřícní. Na oddělení šestinedělí a na novorozeneckém se o nás taky dobře postarali, díky trpělivosti jedné mladé sestřičky (jméno bohužel neznám) jsem se krásně jako prvorodička rozkojila. Podruhé už to šlo snáz.
Samozřejmě se našla i nějaká mrzutější sestra, ale to mě neodradilo a určitě bych šla rodit do Uherského Hradiště znovu!

Personál: MUDr. Zuzana Psotková, MUDr. Milada Čudová, PA Dáša Dolinová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Pozitivní přístup a těšit se :)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

tatínka, vlastní hadříky pro miminko a pro sebe noční košili

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Anonymní 17.11.10 napsala :

Porodnici v UH. musím všem doporučit.Vše bylo v pohodě.PA byla stašně hodná a podporovala mě až do konce porodu ale jméno si nepamatuju i Mudr. Vacula byl příjemný a strašně hodny:).Porod proběhl rychle a bez komlikací,MImčo mě položily hned na břicho a ja jsem ho mohla hned přivítat na ten svět pusinkou na hlavičku.Po porodu nás nechaly 2 hodinky na sále,a chodily se ptat jesli je vše v pořádku.Na šestinedělí sesřicky uplně suprové,pořád chodily a ptaly se jesli máme všechno atd. Jen sestřičky na novorozeneckém mě trochu zklamaly měla jsem problémy s kojením (mléko skoro žádné,pár kapek )a malá nenabírala na váze,tak jsem vážila,kojila a anic.Malá řvala hlady snad 2 dny.Tak jsem šla za sestřičkami at mě dají pro malou mléko že ma hlad,a tvářily se jak kdybych chtěla po nich bůch ví co:(.Ale jinak tuto porodnici vřele doporučuji je super:)!!!!!!

Personál: Vacula

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

manžela a sílu :)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Oz 16.11.10 napsala :

Ahoj, já rodila Nelu 27.2.2010, byl to můj druhý porod, ale první byl v Brně, protože byl předčasný, takže můžu srovnávat. V UH jsem byla naprosto spokojená, od příjmu, přes porod a šestinedělí až po propuštění. Na příjmu jsem byla v 11:30 a v 15 h byla Nela na světě, takže fofr, PA byla výborná, jméno taky bohužel nevím, ale docela mladá blondýnka s krátkými vlasy, pořád jsem na ni ječela, že to nevydržím a přesto mě s úsměvem chválila, že jsem šikovná, opravdu klobouk dolů, já se rodit, tak se pošlu někam :-) Zkoušela jsem vanu, ale za chvíli jsem z ní lezla, nemohla jsem se tam dostatečně kroutit při těch šílených bolestech, tak mě oddtáhly na lůžko. Po porodu mi ji daly hned na břicho, než dotepal pupečník, často na to vzpomínám, bylo to krásné. Pak ošetřily přímo na pokoji, mezitím mě zkontrolovala Dr. Posseltová, ale šití žádné, takže pohoda. No a pak se Nela přisála a byly jsme nějakou dobu na porodním sále, ani nevím 1 nebo 2 hodiny… Pak ji odvezli a já jsem pořád fňukala, ať mi ji přivezou, ale přivezli mi ji asi až v 19 h, přišlo mi to jako nekonečné :-) První noc jsme byly někde na porodním oddělení, bylo plno a druhý den jsme se stěhovaly na klasický šestinedělní pokoj. Přestože tam byl obrovský přetlak, péče byla skvělá, pořád někdo chodil, jestli něco nepotřebujeme, kontrolovaly mimča i maminky, takže až na spoluležící to bylo super. Jo a teda chyběla mně televize nebo něco, dost nuda :-) No a druhý den po porodu jsem si oslavila svoje 30. narozeniny, spolu se svým doktorem, primářem Březinou. Ten ale asi neměl 30 :-)

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

nic, už to, že konečně porod začal, je skvělé, nic jiného není důležité :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

energy bonbóny, dost jsem při porodu kolabovala a síly docházely

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - sriaffa 29.10.10 napsala :

Ahoj vsechny tehulky..Dne 14.10.2010 rano o pul pate jsme s pritelem,jeho sestrou a mamkou vyjeli ze Strani..Do Hradistske porodnice jsme prijeli zhruba tak za trictvrte hodky..Zazvonili jsme a zrovna si me vzala sestricka na ozvy..Potom jsem sla na pokoj a prisla doktorka a rikala,ze mi budou porod vyvolavat,no a ze muzou jet ostatni domu,ze to bude trvat..Celkove mi doktorka zavedla dva cipky a rekla mi,ze musime cekat,nez se uplne otevru..Mezi tim dojel pritel a o ctvrt na jedenact v noci byl daniel venku..Musim uznat,byla to celkem fuska,ho vytlacit,ale byly u me skvele sestricky a porodni asistentka,takze jsem se nemusela vubec niceho bat..Tuhle porodnici fakt doporucuju,je skvela..

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - mlada.maminka 25.10.10 napsala :

Dne 2.10.2010 se mi v Uherskohradišťské porodnici narodil syn Tobias.
Vím, že tato porodnice, nebo respektive celá nemocnice se nemůže chlubit nejlepšími ohlasy, ale co týče porodnického oddělení, tak můžu jen doporučit.
Předporodní pokoj útulný, péče úžasná. Každou chvíli přišla porodní asistentka zeptat se, zda něco nepotřebuji, jak se cítím a zkontrolovat postup porodu. Vždy příjemně povzbudí, po prodýchání kontrakcí pochválí a dodá síly.
Po samotném porodu miminko okamžitě přiloží na břicho, nechají vás ho pohladit a utírání, ošetřování pupíku, vážení a měření miminka probíhá jen pár kroků od vás na tom samém pokoji.
Po dobu 2 hodin vás nechají s tatínkem a miminkem na sále osamotě a opět přichází s otázkou, zda něco nepotřebujeme a jak se cítím.
Na oddělení šestinedělí usměvavý personál od vizit, sestřiček až po uklizečky, návštěvní doba individuální-žádné „od“-„do“ :-)
S miminkem poradí, co se týče kojení, oblékání či koupání, dětská sestra pokoj navštěvuje a opět se ptá, zda je všechno v pořádku, zda nepotřebuji s něčím poradit nebo s něčím pomoci.

Ač má uherskohradišťská nemocnice mnoho odpůrců, porodnici v Uherském hradišti mohu jen a jen doporučit !

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - dada1511 07.09.10 napsala :

Dne 24.8.2010 se mi v porodnici UH narodil chlapeček.Byl to můj druhý porod tam.První byl ještě na staré porodnici.Byla jsem maximálně spokojená,od příjmu,po propuštění.Byla tam skvělá porodní asistentka,díky níž porod prohal rychle a bez problémů.Krásně se tam o mě a miminko postarali.Porodnici v Uherském Hradišti můžu jen doporučit a dát jí 5 hvězdiček.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Luuuuca 03.08.10 napsala :

Uherskohradištská porodnice je místo,kde budu rodit rozhodně i příště… Pokud Pánbů dá.. :)))))

Byla jsem maximálně spokojená.. s personálem na příjmu,u porodu, na šestinedělí.. ať šlo o uklízečky,sestry, asistentky, doktory - všichni byli milý, vstřícní, ochotní.. I v noci,když jsem chodila „otravovat“,ať mi jdou třeba malého pomoct přiložit,tak sestřička byla hned u mě.. Pořád se ptali,jestli něco nepotřebujeme.. Jídlo teda asi jako všude v nemocnicích,ale nejsem náročná.. spíš nebylo ochucené,ale na málo soli se dá zvyknout… Po těch 4 dnech pobytu mě bylo i líto,že už jdeme domů.. Dala jsem sestřičkám bonbošku a kávu,protože jsem díky všem těm ochotným lidičkám prožila narození svého syna nepopsatelně krásně… A nikdy na to nezapomenu… ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!!!!!

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

asi jen toho taťku s sebou.. ikdyž to tam prosedí s útrpným pohledem na vás,tak vám doleje a podá čaj nebo chytne za ruku.. a hlavně jste u narození dítka společně.. a to je poznamená.. :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Lucky.O 01.06.10 napsala :

Jako prvorodička jsem měla strach ze všeho a rozhodovala jsem se mezi porodnicí ve Zlíně a UH.Rozhodla jsem se pro porod v UH a NELITUJU.Chodila jsem i do kurzu k pani Dominikove moc chválím.
Termín porodu jsem měla 21.12.2009 ten den jsem byla už i v rizikové poradně.No a 23.12.2009 se miminku už zachtělo na svět.Papíry na příjmu jsem podepisovala 8:20h a 13:36 byla malá na světě.Spersonálem jsem spokojená i PA byla velmi příjemná a hodná,ale mrzí mě že si nepamatuju na její jméno.Bylo nutné udělat i nástřih hráze,ale šití bylo to nejmenší a krásně se zahojilo,takže bez problému.Ten den jsme tam byli rodičky,rodička z vedlejšího porodního pokoje i pak se mnou byla pokoji a zustali jsme spolu ve spojeni.Zacatek porodu jsme byli s partnerem na pokoji uplne sami PA chodila jen kontrolovat jak se otvírám a KTG.A pokoje na šestinedělí taky bez problému,výborný personál,ochotný.Ale ono záleží na koho opravdu natrefíte za personál.Třeba sem mla strach aby při porodu nebyla Dr.Posseltová.Byla jsem maximálně spokojena.Až budu čekat druhé mimi určitě nebudu váhat zase půjdu rodit do UH.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

nenechat se odbítmkdyž nevím a ptát se znovu a znovu

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

tatínky,tpělivost

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - Maged 18.05.10 napsala :

Zdravím,rodila jsem v UH 24.3.2009,zkušenosti a pocity spíše smíšené,porod byl indukován,takže jsem si užila..rodila jsem po 15letech..:-)nastoupila jsem k indukci na 7hod.ráno i s mužem,kterého v zápětí poslali domů,že porod muže trvat i 2dny,naštestí se muž nenechal odbít a kontroloval mě mobilem,každou hodinu,jak to vypadá..naběhl hned po obědě..dostala jsem 2tablety oxitocinu a,už to jelo,bolesti začali téměř okamžitě a trvali do 16.30,kdy se dcera narodila,celou dobu,byl muž se mnou na pokoji,sestry si nás všímali minimálně,byli jsme sami na pokoji,přišli pro nás,až těsně před porodem,zřejmě se konečně uvolnil porodní pokoj,nutno podotknout,že v tu dobu,co já rodilo více žen,takže setry moc nestíhali..za celou tu dobu se mě nikdo nezeptal,zda si přeji něco na tlumení bolesti,atd..což mě dost zklamalo,z kurzu jsem znala něco jiného..ani rodit ve vaně nehrozilo,upřednostnují prý rodit na porod.lužku..navíc pokoj s vanou byl obsazen,takže smula..no zažila jsem hodně zklamání,moc se toho po 15letech nezměnilo..jen vybavení,jinak novorozenecké chválím,super přístup,pěkné pokoje,vzala jsem si nadstandart,abychom měli klid a vyplatilo se..:-)přeji všem hodně sil k porodu,atd.(moje známá bude po zkušenosti rodit ve Zlíně,tak nevím..)

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Trpělivost,ostré lokty..

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Tatínka,vodu,balzám na rty..

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - šárkajak 15.05.10 napsala :

Dobrý den, rodila jsem letos v lednu. Moje zkušenost je velmi pozitivní. Byli jsme první a jedinný porod za celou směnu (a to jsme rodili těsně před koncem) a tak jsem měla pocit, že už jsou na nás všichni natěšení. Přístup všech sester, porodních asistentek i lékařů byl bezchybný, to samé platí i po porodu na oddělení. Mám ale takový pocit, že to bylo dané i tím, že v tu dobu se rodilo opravdu málo dětí. Naše holčička byla jediné miminko na novorozeneckém. Ležela jsem v nemocnici víc než patnáct dětí a tak byl všude šrumec. Moje spoluležící na pokoji už tudíž nezažila, že by jí sestřička hodinu a půl pomáhala při každém kojení ani to, že by se sestra na pokoji stavovala dvakrát za hodinu, jestli něco nepotřebujeme. Nemyslím, že ta péče byla horší, ale spíš míň srdečná. Není to myšleno jako kritika, spíš jen konstatování situace. Moje hodnocení je každopádně kladné.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nenechat se odbýt a ptát se na všechno, co je zajímá

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Kojící čaj, oni vám ho tam stejně doporučí, mají jen černý.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Uherské Hradiště - zari 11.05.10 napsala :

V porodnici jsem rodila v roce 2009, již v nové a byla jsem spokojená. Sice co se týče porodu moc soudit nemůžu, přijela jsem do porodnice a 8 minut poté byl syn na světě. Ale přístup se mi líbil, není na co bych si s těžovala. Snad jen na spolubydlící:).
Pokoje jsou po dvou lůžkách a sprcha ještě společná s dalším pokojem, ale přímo na pokoji. Je tam vše nové, takže velice není co kritizovat. Na personál jsem měla taky štěstí, já chválím.....

Nahlásit
neutrální
Porodnice Uherské Hradiště - Anonymní 09.02.10 napsala :

Ahoj v roce 2007 jsem rodila v porodnici v Uherském Hradišti připadalo mi to že se čekalo na doktora bylo nás tam asi pět a vždycky nějaký doktor přišel podíval se na nás a odešel a tak jsme tam trávily celé hodiny když jsem tam dorazila byla jsem otevřená na 5 cm a po deseti hodinách jsem pokročila na 8cm pak přišel doktor něco nám pýchl a všechny najdnou jsme začaly rodit pak už jsem ani neměla bolesti tak mi skočily na břicho a malou vytlačili nedali mi ji po porodu ani na břicho protože na to nebyl čas rodily ty další během 10 minut nás odrodily 4 všechny s jehlou v žíle ted jsem znovu těhotná a chtěla bych vědět jestli se to tam zlepšilo nebo to byl jen můj zážitek Jana

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

vzít si tatínka

Nahlásit

Fotky z porodnice

Porodní pokoj

Mám 1rok

Měl jsem necelé 2kg a tak jsem vyrostl.

naše Sofinka 1.9.2015 11:10

17.2.2012

Takto vypadala jizva třetí den, po vytažení kanyly

Už u maminky. Byl takové papací spinkací miminko a krásně si koukal, když byl...

Miláček malinký. Místo, aby byl u maminky, zafačovali ho a trávil čas na...

Malého mi ukázali a už putoval na kontrolu, kvůli mojí horečce, jestli je vše...

Několik minut po porodu malého nechali pochovat tatínkovi a udělali nám foto...

Porodni pokoj v Uherskem Hradisti

Náš drobček v postielke

Izba pre dve mamičky


2 komentáře


2 komentáře


1 komentář

Nelinka druhý den po porodu

Pokoj č.7 - Nadstandart

Přidejte Vaše fotky k porodnici Uherské Hradiště.>

Děti z porodnice Uherské Hradiště

Maminka Město Dítě Míry Narozeno
Děti narozené v porodnici Uherské Hradiště
VeronikaNiky Emma, Anna
neznámé 06.05.2019
HerrinKa ČR Dorotka 49 cm, 3240g 10.01.2019
Mocík Vanessa neznámé 24.12.2018
Brigulka Ondřej
neznámé 13.10.2018
P.svo Bojkovice Eliška 51 cm, 3370g 08.09.2018
zuzikka Chlapeček neznámé 12.08.2018
Proudmum Štěpánek 50 cm, 3230g 30.07.2018
zarych Štěpánka
53 cm, 3880g 22.07.2018
Reňulkaaa Anetka
50 cm, 3060g 17.07.2018
michaelllas Broněček
53 cm, 3850g 20.06.2018
Culiena88 Adámek
49 cm, 2900g 13.06.2018
Culiena Adam neznámé 13.06.2018
Wendys1994 Patrik
50 cm, 2820g 20.05.2018
Marsi05 Otrokovice Tobiáš 52 cm, 4150g 08.05.2018
AMPaSM Zuzana 51 cm, 3280g 13.02.2018
hanybany11 Josef
48 cm, 2810g 26.01.2018
Tynusa94 Adam
48 cm, 3000g 13.01.2018
MonikaaLenicka Lenička
50 cm, 3440g 04.01.2018
Noc-den Dolni Němčí Nikol
50 cm, 3100g 31.12.2017
Andrea2608 Ondřej 49 cm, 3010g 25.12.2017

Rodily v porodnici Uherské Hradiště

Chystají se rodit v porodnici Uherské Hradiště

Žádná uživatelka zatím nepřidala chystaný porod v této porodnici Chystám se rodit v porodnici Uherské Hradiště (přidat na profil) »

Diskuse o této porodnici

Rodila jste v porodnici Uherské Hradiště?