Naše nejlepší receptura BEBA SUPREMEpro otevírá novou dimenzi v kojenecké výživě. Kromě toho, že nejlépe vyhovuje požadavkům dětského bříška, zároveň skvěle chutná.

BEBA SUPREMEpro v sobě snoubí vše, co naše děťátka potřebují pro podporu přirozené imunity a zdravý růst. Naprosto unikátní složení obsahuje 2 probiotické oligosacharidy strukturou identické těm v mateřském mléce, částečně štěpenou bílkovinu získanou naším patentovaným procesem OPTIPRO® HA a PROBIOTIKA L.reuteri. Díky obsahu částečně štěpené bílkovině je doporučena také pro děti s alergií v rodině a pro citlivější bříška. A ještě ke všemu je bez palmového oleje.

Hodnoceno 120x

Jaké byly podmínky výběru testerek?

Vybrali jsme 120 uživatelek, které:

 • vyplnily formulář a staly se tak našimi testerkami
 • přihlásily se k testování na speciální testovací stránce BEBA SUPREMEpro 2

Každá z nich dostala produkt BEBA SUPREMEpro 2 s unikátní recepturou pro podporu imunity po vzoru mateřského mléka. Jak jejich miminkům BEBA SUPREMEpro 2 vyhovovala a co se jim na ní ne/líbilo?

Recenze

Velikost písma:
117
14.05.21

Dnes mi přišelo mlíčko a musím říct že mě hned zaujala dóza. Hned jsme ho vyzkoušeli a musíme říct že naší holčičce chutná. Hlavně mlíčko je bez palmového oleje což je super.Moc děkujeme že ho můžeme papkat.

Výhody:

Super dóza, velké množství,je bez palmového oleje a hlavně nám chutná je super.

40
15.05.21

Beba,Beba Bebuška to je dobrá mňamuška. Voní, chutná, lahodí, bříško moje pohladí. Chutná skvěle je to tak, kakám po ní jako drak. Je to dobrá mňaminka, říká to i maminka.
Beba mlíčko je naprosto suprové, žádné bolavé bříško a skvělá chuť.

Výhody:

Lehce rozpustné, chutné, dobře stravitelné. Navíc zůstane krásná plechovka.

Nevýhody:

žádné

427
15.05.21

Mlíčko dcerce bohužel nesedlo. Dala jsem 3× a pokaždé se pozvracela a vyskočila ji krupicova vyrážka. Je to škoda neb chuťove je výborné. Dám synovi (5let)

Výhody:

Krásně voní
Konzistence
Dobře se rozpustí

16.05.21

Dobrý den, naší dceři Beba vylozene chutná. Vychrupne celou láhev a spokojene se smeje. Mam rada bebu. Je kvalitní a za dobrou cenu. Vyrosla mi na ní i starší dcera s kterou sem mela problémy s ublinkavanim a tak jsme presli na Bebu. Koupila sem primo řadu proti ublinkavani a byl klid. S druhou dcerou proro pro nás Beba byla jistota a v půl roce mam spokojene dítě na UM.

Výhody:

Cena

Nevýhody:

Žádné

2093
17.05.21

V první řadě mě nejvíce zaujala dóza,má hezký vzhled a je velice praktická.
Vůně samotného mlicka je příjemná a chuť lahodná
Dcerka neměla žádné bolení bříška a byla spokojená

Výhody:

Praktická dóza
Dobrá rozpustnost
Lahodná chuť Žádné bolení bříška

Nevýhody:

Vyšší cena

132
17.05.21

Na produktu mě velice zaujala dóza, která je praktická, bytelná a určitě u ní přijdu na další využití. Odměrku bych využila delší, aby se lépe nabíralo ze spodu balení. Co se týče obsahu dózy, tak vůně je příjemná, mléko se dobře rozmíchává a dítěti chutná. Složení se mi líbí s ohledem na přítomnost probiotik a naopak nepřítomnost palmového oleje.

Výhody:

příjemná vůně
lahodná chuť
bez obsahu palmového oleje

Nevýhody:

krátká odměrka

254
17.05.21

mléko Beba už po otevření hezky vonělo,je bez palmového oleje s olygosacharidy. Návod na přípravu je krásně napsán,i s obrázky. Při přípravě mléko zbytečně nepění,nemá přidaný cukr a prckovi chutná. Jediná nevýhoda kterou jsem našla,není kam dát odměrku,vždy ji musím hledat

Výhody:

složení
cena přívětivá
snadná příprava
chuť

Nevýhody:

chybí uchycení odměrky

61
17.05.21

Mléko je v pěkné dóze což vás hned upoutá… Nechybí ani odměrka, jen mohla být trochu větší… Mlíčko má příjemnou vůni, chuť a dobře se rozpouští… Ale nejdůležitější je, že synovcovi velmi chutná… |Takže velká spokojenost.

Výhody:

Rozpustnost velmi dobrá
Příjemná vůně i chuť
Po vyprázdnění zůstane pěkná dóza

Nevýhody:

Odměrka mohla být větší

351
17.05.21

Mléko nám moc chutnalo, mělo příjemnou vůni. Jako výhodu vidím v rozpustnosti.
Dóza je super, protože po upotřebení se dá dále na něco použít. Co mi chybělo a nebylo praktické, tak úchyt na odměrku.

Výhody:

Skvělá chuť
Rychle se rozpustilo
Nedělalo hrudky
Super dóza

Nevýhody:

Chyběl mi úchyt na odměrku

17.05.21

Hned jsme bebu vyzkoušeli. Dcera doteď pila jen Hami a Beba jí očividně zachutnala. Slupka celou dávku ani jsem se nenadála. Krásně voní, dobře se rozpouští a hlavně je bez palmového oleje. Jako bonus je dcera spokojená i s obalem. Hned si s ním šla hrát ????

Výhody:

Rozpustnost
Chuť
Praktická doza
Velké balení

123
17.05.21

s mlékem jsem spokojená. je baleno v praktické a designově hezké dóze o velkém obsahu a připravuje se snadno (nepění, nehrudkuje, nepůsobí problémy s trávením, dobře chutná). miminko je po jídle spokojené.

Výhody:

praktická dóza
velký obsah
nepění
nehrudkuje žádné problémy s trávením

Nevýhody:

někomu se může zdát vyšší cena

122
17.05.21

Hned mě překvapila dóza, je to praktické a dobře uzavřené. Mlíčko dostal malý po oběde a večer a moc mu chutnalo. Takže jsme rádi, že mužem bumbat ????

Výhody:

Kvalitní dóza, chuť i vůně

Nevýhody:

Žádné

117
18.05.21

mléko Beba supremepro 2 hodnotím kladně, nám chutnalo, snadno se připravuje, nepění a nezpůsobilo žádné problémy s trávením při přechodu z jiného mléka.

Výhody:

nepění a nehrudkuje
má praktickou dózu
je bez palmového oleje

Nevýhody:

žádná

1699
18.05.21

Včera nám mléko dorazilo. A musím říct, že hned po prvním vyzkoušení paráda. Malá je na Bebě od narození, kdy pila Beba Comfort 1, cca v půl roce jsme přešli na Bebu Comfort 2, nicméně, ta jí tolik nejela. Byl problém, aby vypila celou dávku, jak byla zvyklá.

Nastalo tedy hledání náhrady a tady mi do cesty spadlo testování na e-miminu. Beba supreme pro 2 jí okamžitě zachutnala a hned na večeři vypila celou dávku. Pak ještě jednu plnou dávku v noci.

Chuťově je Beba supreme pro 2 jiná než Beba comfort 2, což zdá se u naší cácorky rozhodlo. Pro mě je zase důležité, že malá se napapá a má v mléku vše co potřebuje. Navíc nemusím přecházet k úplně jiné značce mléka. Přece jen, kdo ví, jestli by jí sedlo.

Výhody:

 • chuť
 • skvělá dóza, která se dá znovu využít
 • bez palmového oleje

Nevýhody:

 • vyšší cena < ale hlavně že chutná
147
18.05.21

Mlíčko od Beba nám moc chutná! Vynikající složení, snadná příprava, nehrudkuje. Díky sofistikované kombinaci v něm obsažených látek mám jistotu, že náš jedlík dostane to, co potřebuje, co mu prospívá a hlavně mu chutná. Přirozený vzhled i vůně. Zasytí na dlouhou dobu. Žádné ublinkávání ani alergické reakce. Praktická, pevná velká dóza a šikovná odměrka. Děkujeme!

Výhody:

Složení, chuť, rychlá a snadná příprava

Nevýhody:

-

266
18.05.21

Oceňuji velké a praktické balení, mlíčko příjemně voní a malému chutná. Ráda v budoucnu koupím znovu :)

Výhody:

praktické balení
příjemná vůně
chuť
hezky se rozpouští, nedělá hrudky

133
18.05.21

dle složení kvalitní mléko, které příjemně voní a dobře chutná. při přípravě nevzniká zbytečně pěna, která dělá problémy s trávením a rychle se rozpouští bez hrudek.

Výhody:

příjemná vůně
skvělá chuť
nepění
nehrudkuje
bez palmového oleje

Nevýhody:

žádné

114
18.05.21

Mleko včera dorazilo a hned jsme vyzkoušeli a musíme říct že chutná a hlavně je bez palmového oleje takže doporučuji

Výhody:

Velké balení a bez palmového oleje

319
18.05.21

Dcera je zatím převážně kojena, ale již se poohlizim po nejvhodnější nahrazce mateřského mléka, tak jsem otestovala tuto Bebu a můžu ji doporučit.

Výhody:

Snadná příprava
Příjemná vůně
Bříško nebolelo
Mlíčko dcerce chutná

81
18.05.21

s mlickem jsme moc spokojeni. Ma velmi dobre baleni, dobre se znovu uzavira a navic jako bonus se da obal pouzit k ruzne. samotne mlicko se snadno rozpousti. je chutne. zadne problemy nenastaly.

Výhody:

dobre baleni

Nevýhody:

zadne

3809
18.05.21

Velmi chutne mlicko, v prakticke doze, ktere se snadno rozpousti i pri nizsi teplote. velmi chutna a dite nemelo zadny problem.

Výhody:

praktická doza
nasladla prijemna chut
dobre se rozpousti

Nevýhody:

mohla by byt uchytka na odmerku

144
18.05.21

Mléko má skvělou chuť a kvalitní složení. Dóza vypadá moc pěkně a je praktická, s gramáží jsem také spokojena, naše dcera na mlíčku ujíždí, proto jí aspoň chvíli vydrží :)

Výhody:

Neobsahuje palmový olej
Výborně chutná
Dóza má krásný design
Velké množství

Nevýhody:

Odměrka by mohla být delší

593
18.05.21

Synovi mléko chutná a dobře ho snáší. Mléko se dobře rozpouští a dobře uchovává v plechové dóze. Oceňuji i to, že oproti standardnímu mléku této značky je toto balení ekologičtější a má lepší složení. Výhodou je i to, že je balení poměrně velké a dostupné v běžných obchodech. Doporučuji.

Výhody:

 • dobrá rozpustnost
 • složení
 • chuť
 • dobře skladovatelné (plechová dóza)
 • velikost balení
 • dostupnost v obchodech
 • dobrá snášenlivost
 • ekologičtější balení

Nevýhody:

Žádné

19.05.21

S mlékem jsem velice spokojená, má kvalitní složení, hezky voní, neobsahuje palmový olej. Určitě mohu doporučit, co se týče rozpustnosti, tak nehrudkuje a netvoří přebytečnou pěnu a je chutné.

Výhody:

má kvalitní složení
hezky voní
neobsahuje palmový olej
uloženo v praktické dóze
dobrá chuť
rozpouští se bez hrudek

Nevýhody:

cena je vyšší

79
19.05.21

Prijemna vune i chut. Dobra rozpustnost.

Výhody:

Velke baleni
Dobra rozpustnost.
Dobre slozeni
Diteti chutna

2522
19.05.21

Mléko jsme měli možnost vyzkoušet v rámci testování. Devítiměsíční syn je stále kojeny, ale UM používáme k přípravě nemléčných kaší.
Co ocením na první pohled jakožto člověk, kterému záleží na životním prostředí, je obal výrobku. Mléko se snadno rozpouští bez tvorby hrudek a synovi v kaši chutná. Jediné mínus vidím v tom, že kdybych ho měla kupovat pravidelně, tak by mi asi vadila trochu vyšší cena.

Výhody:

Praktický obal
Snadno se rozpouští
Příjemná chuť

Nevýhody:

Cena

24
19.05.21

Mléko jsme obdrželi a hned jsme začali s testováním,doza je úžasná a praktická..Náš malí je s mléka nadšení a moc mu chutná..

Výhody:

Mléko za sítí a je moc spokojení..

1931
19.05.21

Zkoušeli jsme beba comfort2 a ta nám nesedla, ale toto mlicko malý v pohodě vypil a zatím po něm neblinkal. Měl ho teprve 2×, ale myslím si, že to bude v pořádku:-) Navíc nesmrdí jako některá mlíčka. Do teď jsme měli sunar ar a ten mi smrdí a připomíná trochu rybinu.

Výhody:

 • snadné rozpuštění
 • příjemná vůně
 • dobrá chuť
 • hezké balení ( dá se využít na další účely)
 • bez palmoveho oleje

Nevýhody:

Zatim žádné

1071
19.05.21

Mlíčko má moc hezkou dózu, příjemnou chuť , dobře se rozmíchává a hezky voní. Máme ho jako doplněk ke kojení, a díky jemné chuti ho syn dobře přijal. Určitě bych ho doporučila.

Výhody:

Pěkná dóza
Příjemná chuť
Bez palmového oleje
S probiotiky
Snadno se rozmíchává

4389
19.05.21

Na první pohled už podle dózy, je to velmi kvalitní produkt. Výborné složení a dobrá chuť. Ale ta cena je opravdu velmi vysoká, bohužel.

Výhody:

Složení
Chuť

Nevýhody:

Cena

486
19.05.21

BEBA SUPREME pro 2 synovi chutná, přidáváme jí do kaší. Hezky se rozpouští a malý po ní má spokojené bříško. Praktickou dózu můžeme využívat i po spotřebování mlíčka. Určitě doporučím dále.

Výhody:

Obsahuje probiotika
Bez palmového oleje
Nedělá hrudky
Dobře se rozpouští
Hezky voní a dobře chutná
Praktická dóza

Nevýhody:

Vyšší cena
Odměrka hůře uchopitelná

139
19.05.21

Beba mléko má skvělou chuť, rychle a snadno se připraví (rozpouští se bez hrudek a zbytečné pěny), prckovi chutná a neobsahuje palmový olej. Podávám ode dne doručení a musím zaklepat, žádné obtíže s vyprazdňováním.

Výhody:

velká dóza, která zaručuje dlouhotrvající čerstvost mléka a brání navlhnutí
bez palmového oleje
dobrá rozpustnost
snadná příprava bez hrudek a zbytečného množství pěny
příjemná vůně
dobrá chuť

Nevýhody:

uchycení odměrky chybí

50
19.05.21

Beba je pro nás nejlepší mlíčko. Syn po ní nemá žádné trápení, už žádné bolení bříška, žádné proplakane noci. A maleho pořádně zasyti. Za nás TOP!!!

Výhody:

Chuť
Dobře se rozpouští
Super dóza
Velké balení

Nevýhody:

Vyšší cena

153
19.05.21

S mlíčkem BEBA mám dobrou zkušenost, dobře se rozpouští, hezky voní, nedělá hrudky a mojí holčičce moc chutná. Balení je v praktické dóze. Velká výhoda je složení - bez palmového oleje, takže doporučuji.

Výhody:

 • dobrá rozpustnost
 • hezky voní
 • nepění
 • praktické balení
 • složení šetrné k životnímu prostředí

Nevýhody:

 • žádné jsem nenašla
104
19.05.21

Celkově hodnotím testovaný výrobek velmi kladně. Mléko je velmi dobře a rychle rozpustné v převařené vodě, takže příprava je opravdu rychlá. Přijde mi, že mléko dobře voní a hlavní je, že synovi chutná. Vždy vypil plnou lahvičku. Také se mi líbí, že je mléko v praktické dóze, která má snadné otevírání a nemusím mléko přendávat např. z pytlíčku do vlastní dózy.

Výhody:

snadná a krátká příprava mléka
praktická dóza

76
19.05.21

Při první dávce mléka mě překvapilo,že skoro nepění a krásně se rozpouští. Chutná skvěle, žádná umělá chuť a bez palmového oleje. Trošku mi chyběl rovný okraj na zarovnání odměrky , ale i s tím,co tam byl to šlo zarovnat.

Výhody:

Nepění
Dobře se rozpouští
Skvělá chuť
Kvalitní složení
Bez palmového oleje

Nevýhody:

Vyšší cena
Chybí okraj na zarovnání odměrky a její držák

284
19.05.21

BEBA synovi sedla, chutná mu. Mlíčko se dobře rozpouští a nepění, pouze mi chybí něco, o co bych mohla dobře zarovnat odměrku. Jinak jsme spokojeni a doporučuji.

Výhody:

Rozpustnost
Chuť
Nepění

Nevýhody:

V piksle není zarovnávač

69
20.05.21

s Bebou jsme maximalne spokojeni. Je vyborna, nema problem se rozpustit i v chladnejsi vode. Doza je velmi prakticka.

Výhody:

velmi lahodna chut

110
20.05.21

Mléko Beba supreme pro 2 hodnotím velmi kladně. Má kvalitní složení, neobsahuje palmový olej, ale obsahuje probiotiku. Mlíčko hezky voní, má lahodnou příjemnou chuť. Při přípravě nepění a krásně se rozpouští, nedělá hrudky. Synovi velmi chutná, neměl žádné bolení bříška a byl spokojený. Oceňuji velké a praktické balení. Takže velká spokojenost a určitě doporučím dále. Ráda v budoucnu koupím znovu. BEBA SUPREME pro 2 je pro nás nejlepší mlíčko. Děkujeme.

Výhody:

 • praktické velké balení
  • kvalitní složení bez obsahu palmového oleje a s probiotiky
  • dobře se rozpouští, nepění, bez hrudek
  • příjemná vůně a skvělá lahodná chuť
  • žádné problémy s trávením
29
20.05.21

Produkt mě zaujal, jakmile jsem tu zlatou krásnou dózu uviděla. Po sejmutí víčka je třeba ještě odhrnout celofánový kryt, na který si pokládám odměrku, takže nesouhlasím s tím, že by odměrka nebyla kam umístit. Prášek se velmi dobře rozpouští a dcerce chutná soudě podle rychlosti, s níž je schopná mléko vypít. Na tomto produktu oceňuji především složení a jsem ráda, že obsahuje bakterie střevní mikroflóry. Výrobek doporučuji. Myslím, že cena odpovídá kvalitě.

Výhody:

Praktická a hezká dóza
Dobrá rozpustnost prášku
Lahodná chuť
Obsahuje bakterie mléčného kvašení
Kvalitní složení

229
21.05.21

Když před týdnem došlo mlíčko měla jsem radost,že se můžeme zúčastnit skvělého testování..Malý uz vyzkoušel dost mlíček,ale tohle jediné mu sedlo..Neblinká, spokojeně vypije dávku co má a s úsměvem..Takže za mě tohle mlíčko super a zůstaneme u něj. Pěkné balení, příjemná vůně..za nás prostě super

Výhody:

Velké balení bez palmového oleje

Nevýhody:

Žádné

1986
22.05.21

Mlíčko dceři moc chutná. Ukončujeme kojení a měla jsem strach jak bude dcera reagovat a v pohodě :)

Výhody:

Krásně voní
Skvělá chuť
Složení, bez palmového oleje

Nevýhody:

Vyšší cena

6732
22.05.21

Mlíčko Beba malému zachutnalo a hned první dávku vypil celou????. Složení je opravdu bohaté, bříško po něm nebolelo. Dobře se rozpouští, je bez palmového oleje a v praktické dóze. Chuť je opravdu dobrá. Není tak nahořklá jako u Nutrilonu a není tak sladká jako u Hami. Celkově jsem s mlíkem spokojeni. Jediné co mi vadí je trochu vyšší cena a hlavně odměrka je neustále vyválena a obalená mlékem, i když se jí snažím zabořit, stejně mi vždycky lehne a obalí se.

Výhody:

Praktická dóza
Bez palmového oleje
Proti bolení bříška i u možné alergie
Dobrá chuť
Skvěle se rozpustí
Kvalitní složení

Nevýhody:

Není kam zachytit odměrka
Trochu vyšší cena

163
22.05.21

Za toto testování jsem moc ráda, protože jsem přesně na tento typ mléka od Nestlé byla zvědavá. Výrobek mě mile překvapil. Jednak jeho praktická dóza s průhledným víčkem a
odměrkou, jednak jeho konzistence. Mlíčko se velice snadno rozmíchává, pěkně voní a co je důležité, synovi moc chutná a nebolí ho po něm bříško. Oceňuji hlavně jeho složení, protože neobsahuje palmový olej.

Výhody:

Praktická dóza a navíc její obal je recyklovatelný
Pěkně voní
Konzistence
Velice se snadno rozmíchává
Synovi moc chutná
Nebolí po něm bříško
Neobsahuje palmový olej
Díky svému složení podporuje imunitu, růst a vývoj dítěte

651
22.05.21

Malymu moc chutna. Dostava ho na noc a potom jeste 2× v noci. I se mi zda, ze se mu upravilo traveni a kakani ma ted opravdu pravidelne. Za nas muzu doporucit.

Výhody:

Nepeni Šikovná uzaviratelna doza
Sikovna odmerka

Nevýhody:

Vyssi cena

534
23.05.21

Dcerka je s mlékem moc spokojená a když je spokojená ona, jsem spokojená i já :D Mléko se dobře rozpouští a dobře chutná. Velmi oceňuji praktickou znovu uzavíratelnou dózu, kterou si určitě ponecháme :) Jen teda dávkování je trošku horší a odměrka se hůře zarovnává. Ale to není nic, co by se nedalo přežít. Takže za nás je um super a plánuji, že ho koupíme znovu.

Výhody:

Praktická dóza
Chuť
Rychle se rozpouští
Nepění

Nevýhody:

Odměrka jde hůře zarovnat

218
23.05.21

Měli jsme možnost otestovat BEBU SUPREMEpro 2 a rozhodně DOPORUČUJI.

Snadno se rozpustí, netvoří pěnu. Má nasladlou chuť a příjemně voní.

U nás nebyly žádné trávicí problémy z přechodu na nové mlíčko. Malého zasití na celou noc.

Líbí se mi v jaké je nádobě, které se dá po vyprázdnění využít. Skvělé a pevné uzavření nádoby.

Cena může být pro některé vyšší, ale mlíčko je opravdu kvalitní. Složení se mi moc líbí a pro své miminko chci jen to nejlepší, obzvlášť když se jedná o stravu.

Výhody:

 • nádoba, která se dá po vyprázdnění používat
 • kvalitní složení!!!
 • super rozpustnost, netvoří pěnu
 • množství
82
23.05.21

Jsem velmi rada,ze jsem mohla toto mléko vyzkoušet. Hned po otevření mě překvapila příjemná vůně a konzistence produktu.
Když jsem mlicko udělala,nevytvořila se pěna,mlicko se krásné rozpustilo. Ochutnala jsem a chuť byla jemná a mlicko není preslazene.
Malá mi ho vypila snad jedním dechem.

Výhody:

Velké balení
Vůně
Chuť
Rozpustnost

Nevýhody:

Cena

21
23.05.21

Beba synovi opravdu chutná.Dobre se rozpouští má příjemnou vůni.Syn měl problém se stolicí a můžu říct že po pravidelném pití Beby supreme pro se mu stolice zlepšila.

Výhody:

Dobře se rozpouští, příjemné voní

Nevýhody:

Krátká odměrka a příliš vysoká cena

4905
23.05.21

Obě děti měli jako startovní Bebu HA (společně s kojením) a pak Bebu 2 Optipro Comfort, nová řada mě zaujala, zejména složením, takže jsme nemohli nevyzkoušet :) Synovi chutná, dobrá také na přípravu nemléčné kaše. Samotná příprava je jednoduchá, stejně jako u „běžné“ Beby.

Výhody:

dobrá rozpustnost
příjemná vůně
neulpívá na lahvičce

Nevýhody:

pro někoho cena

23.05.21

Synovi (9m) Beba velmi chutnala, vyzkoušeno až nyní.
Mléko je v praktickém balení, zbytečně nepění, bez zažívacích potíží.
Vypadá to, že na Bebu přejdeme :-)

Výhody:

Praktické a ekologické balení
Dobre se rozpouští

Nevýhody:

Není úchyt na odměrku, ale to je jen drobnost.

12463
23.05.21

Před týdnem přišla nová BEBA supreme. Protože BEBA bylo naše první mléko bylo jasné že ji musíme vyzkoušet.

Výhody:

Krásný a praktický obal který se dá znovu uzavírat a případně po využití mleka použít jako napr dóza na tužky
Výborná rozpustnost
Skvělá chuť
Kvalitní produkt bez palmového oleje
Malé moc chutnalo

Nevýhody:

Zadne

11186
24.05.21

Velmi mě zaujala praktická dóza. Mlíčko velmi chutnalo, zasytilo. Dobře se rozmíchávalo. Jediné minus je poměrně vysoká cena.

Výhody:

praktické balené
dobrá chuť

Nevýhody:

cena

311
24.05.21

Byli jsme vybraní do testování a jsem moc nadšená, děkuju za možnost. Jsem mile překvapena jak synovi mléko sedlo a zachutnalo. Jednoznačně všem moc doporučuji.

Výhody:

Chuť
Bez palmového oleje Žádné hrudky ani pěna
Krásně voní Žádné bolení bříška
Design
Složení

24.05.21

Beba je opravdu skvěle mléko, Nelinka ho má moc ráda, když ji ho nesu,už je úplně natesena, rychle vypije a je happy ????
Dóza je opravdu praktická, je fakt skvělá, odměrka je dobrá, možná by byla lepší trošku delší.
Mléko se hezky protřepe,žádné cucky nic.
Krásná vůně mléka. A hlavně skvělé složení.
My doporučujeme.

Výhody:

Praktická doza
Super složení mléka.

Nevýhody:

Možná delší odměrka.

201
24.05.21

S dcerou jsme hledaly UM, které by přijmout po Kendamilu, protože ten již nechtěla. Díky Vám jsme měly cest vyzkoušet BEBA Comfort a Teď i BEBA SUPREMEpro a musím říct, ze toto dceři chutná víc. Má jej dokonce 2× denně a moc ji chutná. Nebolí ji bříško, krásné prdi, já nemusím myslet na probiotika. Při přípravě UM nepeni, kráse se rozpustí a chutná i mě, což u Comfort se říct nedalo. Jediná nevýhoda je vysoká cena, ale nadruhou stranu, je to kvalita

Výhody:

Chuť
Dobra rozpustnosti
Nehrudkovati
Obsah probiotik
Neobsahuje palmový olej

Nevýhody:

Vyšší cena

457
24.05.21

Našemu mazánkoj chutná moc Beba. Od té doby co jsme poprvé vyzkoušeli Bebu tak jiné mlíčko mu nechutná.

Výhody:

Praktická dóza
Hezky voní a dobře chutná
Dobře se rozpouští

Nevýhody:

žádné

139
24.05.21

Mléko má praktickou dózu, víčko a lžička jsou z obnovitelného plastu. Ve vodě se mlíčko bleskurychle rozpustí, dceři chutná, žádné zažívací problémy po něm nemá. Co se týče vůně mléka jako takového, přišla mi neutrální, spíš žádná.

Výhody:

praktická dóza
velké balení
rychle se rozpouští
neutrální vůně
víčko a lžička z obnovitelného plastu

63
24.05.21

Dekujeme za moznost testovani!

Dcera je zatim plne kojena, tak sme BEBU mali pro spestreni a jsem nadsena -starsi nechtela zadne umele mlicko ( BEBU jsem s ni neskousela), ale tato BEBA mladsej chutna :). Nadale preferuje prso/materske mleko, ale uz vim co pouziju pri odstavovani anebo na “bonusove davky”

Výhody:

Snadna priprava
Textura (zadne hrudky)
Chut a vune
Krasne baleni/plechovka

Nevýhody:

Mala odmerka

1174
24.05.21

Děkuji za možnost otestovat novinku od Beba. Syn i dcera jsou zvyklí na mléka pro děti s ABKM a toto mléko má také častečně hydrolyzovanou bílkovinu. Syn ve svých 2 letech už hůře snáší změny a ze začátku mu mléko zřejmě nechutnalo, nevypil několik nocí po sobě celou dávku. Roční dcera si na mléko zvykla velice rychle. Líbí se mi složení bez palmového oleje. Kulatá dóza mi ovšem nevyhovuje, není možnost přicvaknout odměrku a ani kde ji zarovnat s nabraným mlékem, když nechci špinit nůž. Chápu i tu vyšší cenu vzhledem ke složení, ale pro rodiče menších dětí, které vypijí několik mléčných dávek denně je to teda pořádný ranec. Nicméně uvažujeme, že u tohoto mléka zůstaneme.

Výhody:

častečně hydrolyzovaná bílkovina
bez palmového oleje
olygosacharidy a probiotika
ekologické balení

Nevýhody:

dóza nepraktická
vyšší cena

162
24.05.21

Opět jsme měli to štěstí k testování. Mlíčko junior miluje, takže o to větší radost, testování byla. Dóza je krásná a nehyzdí linku :)
Mlíčko velmi chutnalo. Pozitivně hodnotím složení, to je špičkové. Dále je plus obal, který je jednak pěkný a také jak uvádí Beba je obal je šetrný k životnímu prostředí, protože samotná plechovka je vyrobená ze 100 % recyklovatelné oceli. Lze ho pak využít i na skladovaní v kuchyni.
Příprava je snadná, mlíčko se snadno rozpouští. Značka je snadno dostupná. Jediné mínus je cena.

Výhody:

Složení, pěkný a recyklovatelný obal, dostupnost

Nevýhody:

cena

2336
24.05.21

Balení v dóze je super, akorát mi to nepřijde moc ekologické. Jinak přijímá vůně, dobře se rozpouští. Chybí mi uchycení na odměrku.

Výhody:

Rozpustnost
Vůně
Dobré složení

Nevýhody:

Cena

42
24.05.21

Hned mě zaujalo balení, krásná dóza. Mléko bez palmového oleje, což je velké plus a další plus je víčko a odměrka je vyrobena nejméně z 66% obnovitelného Bioplastu! :) Mléko syna opravdu nasyti a nemá problém ho vypít celé. Krásně se rozpouští a krásně voní! MY URČITĚ DOPORUČUJEME.

Výhody:

Dóza, krásně se rozpouští, krásně voní, nasytí a žádné problémy s kakanim,

Nevýhody:

Žádné

25.05.21

Synovi (11m) mlíčko chutná, bohužel se po něm pokaždé poblinkal. Nicméně je BEBA velmi chutná, nehrudkuje a nevznikly žádné zažívací problémy.

Co se týče praktičnosti, tak mi chybí uchycení odměrky, zarovnávač mléka (mám odzkoušeno, že v případě zarovnávání o kulatou hranu ve skutečnosti naberu cca o jednu odměrku více oproti zarovnávání o rovnou hranu) + odměrka by mohla být delší.

Děkujeme za možnost testování.

Výhody:

Rozpustné
Chutné, nasládlé
Velké balení

Nevýhody:

Zarovnávánî v odměrce
Krátká odměrka
Uchycení odměrky

116
25.05.21

Premiovy vzhled, upputa pozornost, pridavala jsem i do kase

Výhody:

Dobre se rozmichava a male 13m chutnalo
Bez palmace

215
25.05.21

Syn je s mlékem spokojený, vypil vše do poslední kapky. Bříško po mléku nebolí. V obchodě jsem ho ještě neviděla, ale ráda přikoupím další balení.

Výhody:

Velká doza, která se dobře uzavírá a těsní.
Rychle a bez hrudek se rozpouští.
Nepění.

Nevýhody:

Nepřišla jsem na žádné.

173
25.05.21

Děkujeme za možnost testování. Mlíčko BEBA SUPREME můžeme jen doporučit. Výborné složení další plus je že je bez palmového oleje. Mlíčko se velmi dobře rozpouští, nehrudkuje a snadno se připravuje. Zasytí a bříško je spokojené

Výhody:

 • složení
 • praktická doza
 • velké balení

Nevýhody:

 • nic
2144
25.05.21

Mlíčko má skvělé složení. Snadno se rozmíchává, nezanechává hrudky. Mléko jsem ochutnala a chuť mi přijde lahodná. Miminku také chutná. Balení je dostatečně velké 800g a cena také odpovídá kvalitě. Určitě doporučuji.

Výhody:

Vyvážené složení. Snadná příprava, nehrudkovatí. Lahodná chuť. Výhodná cena a velké balení.

Nevýhody:

Chybí mi na dóze nějaká „zarážka“ na přesné odměření dávky - shrnutí případného „kopečku“ na dávkovací lžičce.

534
25.05.21

Kojenecké mléko Beba jsme vyzkoušeli zrovna v období, kdy byl syn hospitalizovany se zánětem ledvin a odmítal jakoukoli tekutinu. Musim říct, že Mleko Beba 2, mu zachutnalo jakobjedna z mála hned. Sice pil trošičku, ale byl úspěch, že aspoň něco. Po zaleceni se do pití pustil s chutí a dokazal vypít i 170 ml mléka. Což jeho obvyklá davka byla max 150 ml při dobrém dni. Přitom mu změna neudělala problém ani s vykonavanim potrebyz, kterou má krásně pravidelnou. Takže za nás výborná zkušenost v těžší situaci.

Výhody:

Chutné mléko
Dobře rozmichatelné i ve vlažné vodě
Nezacpava děti

246
25.05.21

Mlíčko Beba máme poprvé a je skvělé. Chutné, lahodné, dobře rozpustné, žádné hrudky, lákavá pěna, bez obtíží s bříškem, jednoduchá příprava. Dcerce moc chutná.

Výhody:

Sama pozitiva, bez palmoveho oleje, krásná piksla, velký objem dózy

Nevýhody:

Nic

4199
26.05.21

Za mě spokojenost, mléko se dobře rozpouští, není „mastné“ a synovi chutnalo.

Výhody:

Rozpustnost, barva

Nevýhody:

Nic

10
26.05.21

Beba supreme pro 2 je výborné mléko jak chuťově tak složením, na první pohled zaujme dóza ve které mléko je. Snadno se připravuje a skvěle chutná. Synovi moc chutnala

Výhody:

Hezký design plechovky
Skvěle voní a chutná
Nebolí po ní bříško
Snadná příprava

Nevýhody:

Vysoká cena

142
27.05.21

Dcera má hodně ráda mlíčko. Už jsme měly možnost vyzkoušet BEBA COMFORT, která ji velice chutnala, takže jsem byla moc ráda, že jsme získaly k testování i tuto, jelikož cena je vyšší a tak bych ji v obchodě nejspíš nekoupila.

Výhody:

Skvělá rozpustnost
Nezanechává v lahvičce mastný film
Lahodná chuť
Mléčná vůně
Nabírá se mnohem lépe než mléka v sáčku
Složení

Nevýhody:

Vyšší cena

J83
96
27.05.21

Za toto testování jsem byla ráda, syn trpí nesnášenlivostí na kasein a toto mléko je pro něj vhodné, protože obsahuje bílkovinu ze syrovátky. Od koupě mě odradila cena - uvítala bych menší testovací balení. Upozornění na obale, že jej nesmí kojenci s alergiemi na mléčné bílkoviny, nepovažuji za vhodné. Sice chápu, že se výrobce jistí, ale tato informace by měla být více rozepsána už jen proto, že na tuto cílovou skupinu míří prezentace SUPREMEpro 2.
Balení mne nadchlo na první pohled, je velmi praktické, dobře se skladuje, odměrka se dá odkládat pod víčkem. Příjemný je i jednoduše a jasně napsaný návod. Mléko takové je krásně sypké, nehrudkovatí. Lehce se připravuje, bez problému se rozpouští. Hotové mléko syn bohužel nechtěl, navalovalo se mu na zvracení. Zkoušela jsem 3× a pokáždé se stejným výsledkem. Zkoušela jsem pak ještě studenou verzi (z vody pokojové teploty), i tak se mléko krásně rozpouští. Ani studené mléko syn nechtěl. Za sebe mohu říct, že teplé mléko mi nevonělo ani nechutnalo, u studeného mi pach nevadil tolik a docela mi i chutnalo. Je to naše první UM, takže bohužel nemohu vůni a chuť srovnat.
Mrzí mne, že nemohu napsat zkušenosti s trávením při intoleranci na běžná UM ostatním maminkám, které bojují s podobnými problémy.

Výhody:

složení
balení
přehledný návod
dobře se rozpouští

Nevýhody:

vyšší cena
krátká odměrka
nepříjemná vůně hotového mléka

3557
27.05.21

Moc děkujeme za možnost testování.
Jako první zaujme krásný obal a velikost balení. Mlíčko vydrží opravdu dlouho.
Jinak toto mléko je naprosto úžasné! Skvěle chutná, obsahuje samé dobré věci - vitamíny, probiotika! Kvituji, že neobsahuje palmový olej. Cena je vyšší, ale mléko je opravdu kvalitní a balení vyjde na dlouho.

Výhody:

Krásný obal
Velikost balení
Neobsahuje palmový olej
Obsahuje probiotika
Obsahuje vitamíny
Skvělá chuť
Krásná vůně

Nevýhody:

Kratší odměrka
Vyšší cena

56
27.05.21

Syna ještě kojim, tak jsem byla zvědavá, jak příjme mléko umělé. Začala jsem jej zpočátku dávat do ranní a večerní kaše a ta mu moc chutnala. Snědl ji s větší chutí než s umělým mlékem, které jsem používala předtím.
Mléko z láhve mu už tak moc nejelo, ale není na něj zvyklý. Za mě byla chuť dobrá.
Na hodnocení přínosu probiotika a vitamínů je trochu brzo, ale za mě je to zatím plus.

Výhody:

Nedělá hrudky - dobře se rozmíchává
Příjemná vůně i chuť

152
27.05.21

Skvělá praktická dóza, která se dá ještě skvěle využít. Mléko se ihned rozpustí a dceři opravdu moc chutná. Je bez palmového oleje, což je skvělé. Dcera díky mlíčku spinká spokojeně celou noc, takže úplně parádní. Beba je pro nás jasná volba ❤ spokojené bříško miminka znamená šťastná maminka ???? a mléko Beba to splňuje bravůrně ❤

Výhody:

Praktická dóza, rozpustnost, kdekoliv k zakoupení

Nevýhody:

Žádné

1524
28.05.21

Jakmile mlicko dorazilo hned jsem s dcerkou vyzkoušela, mě se hodně líbí tahle pevná a skladná dóza avšak o chuti měla bohužel dcera svůj názor a mléko ji nezaujalo a pít ho odmítla.

Výhody:

Bez palmového oleje
Skvělá dóza

Nevýhody:

Dcerce mlíčko nechutnalo

52
28.05.21

S mlíčkem jsme moc spokojeni - synovi chutná, nebolí ho bříško a hlavně složení s vitamíny, minerály, probiotiky a oligosacharidy je super. Příprava je snadná, mlíčko nedělá hrudky. BEBU považuji za kvalitu a určitě můžeme doporučit :-)

Výhody:

složení (vitamíny, minerály, probiotika, oligosacharidy)
bez palmového oleje
chuť - chutná i mně, tak po synovi někdy dopíjím :-D
praktické balení

28.05.21

Dcera vždy krásně vypila vše do poslední kapky a byla spokojená. Určitě koupíme znovu ????

Výhody:

Snadno se rozpouští
Skvělá chuť

296
28.05.21

Bebu už pár dní testujeme a musím říct, že za mě opravdu super. Dóza je velmi praktická, určitě využijeme i na jiné použití. Mlíčko dceři chutná, zbytečně nemění, dostatečně zasytí.
Co bych ale ocenila, je delší odměrka a úchytka na odměrku. Jako mínus bych dala asi cenu, pro někoho může být vysoká.
Jinak velká spokojenost ❤️

Výhody:

Praktická doza
Dobrá chuť
Nebolí po mlíčku bříško
Zbytečně nepění
Srozumitelný návod

Nevýhody:

Krátká odměrka
Pro někoho může být vyšší cena

3314
28.05.21

Jsem ráda za možnost testování.
Zatím jsme vždy používali konkurenční značku, ale zdá se, ze měnili složení a dcerka má od te doby potíže.

Výhody:

Velké balení
Samotné balení - nemam ráda, když je v sáčku a papírové krabici
Nepění
Voní

Nevýhody:

Jako jediné minus považuji cenu. Ale i tak už jsem objednala. :)

198
28.05.21

BEBA SUPREME pro 2 me zaujala uz na prvnipohled zajimavou a praktickou dozou

Výhody:

BEBA SUPREME pro 2 ma super zaviratelnou dozu, je odolna apevna, prakticka odmerka je taky super, libi se mi i slozeni

Nevýhody:

cena a chut,synkovi proste nechutnala

62
28.05.21

Používáme bebu od narození. Měli jsme Bebu comfort. Beba suprime nám krásně voněla a malé moc zachutnala.

Výhody:

Krásná a praktická dóza
Součástí je odměrka
Výborné složení
Nedělá žádné hrudky, stačí zatřepat a je to
Navíc příjemně voní

Nevýhody:

Hodil by se nějaký držák na odměrku

26
28.05.21

Moc děkujeme za mličko. Už jsme jich vyzkoušeli hodně, protože dcerka po mléku hodně ublinkavala. V tomto ohledu nam mličko sedlo. Ovšem oproti jiným mlíčkům mi toto přijde hodně řídké a tolik nevoní. Velikost balení je super avšak mi na něm chybí uchyceni na odměrku a také mě zaskočila vyšší cena.

Výhody:

Dobře se rozpouští

Nevýhody:

Chybí uchyceni odměrky
Cena

104
28.05.21

Toto mleko synovi moc chutno. Nebolelo ho po nem bříško.
Snadná příprava, krásně se rozpouští ve vodě a nedela hrudky. Je v praktické dóze s okrajem na zarovnání odměrky. Vyborne slozeni ❗❤️

Výhody:

Okraj na zarovnání odměrky
Nedělá hrudky, dobře se rozpouští
Praktický obal
Složení (neobsahuje palmový olej)
Zasytí

Nevýhody:

Nic, mozna vyssi cena

28.05.21

Dcera mlicko dobre snáší. Mléko má příjemnou vůni i chut, snadno se připravuje, zbytečně moc nepění. Dcera po mléko neublinkava ani nemá bolesti břicha

Výhody:

Cena
Chut
Vůně

Nevýhody:

Žádné

30
28.05.21

S mlékem Beba Supreme Pro jsem spokojená. Dceři chutná a dobře ho snáší, mléko se dobře připravuje, přehnaně nepění (!), což velmi oceňuji. Balení je pěkné, chybí mi ale držák na odměrku.

Výhody:

pěkné balení, praktická dóza
dobře se rozpouští
nepění
chutná, spokojené bříško

Nevýhody:

cena
nemá držák na odměrku - jako u spousty ostatních mlék dóza postrádá držák na odměrku. Odměrku nechávám běžně v dóze, protože tak je příprava nejrychlejší, než ji někde hledat v šuplíku, ale nesnáším, když ji v mléce musím lovit, je celá zaprášená a olepená. Na tomto by měli výrobci ještě zapracovat.

22376
28.05.21

Doza na mleko je super, ukoristil ji partner do dilny na sroubky :)
Mleko synovi chutna. Za me vyhoda, ze se dobre rozpousti. Prasek ma prijemnou vuni.
Jedine, co bych uvitala delsi dobu, je drzak na odmerku, napr. na vicku.

Výhody:

Prakticka doza, mleko se dobre rozpousti, synovi chutna

Nevýhody:

Nekoho muze odradit vyssi cena. Obcas se mi stane, ze pretrhnu hlinikovou folii pri prvnim otevreni

28.05.21

Měli jsme se synem možnost testovat mléko BEBA . Byli jsme naprosto spokojení. Mléko bylo krásně jemné. Rozpustnost byla skvělá. Netvořilo hrudky.

Výhody:

Rozpustnost, chuť

230
2
28.05.21

Vážená skupino, Již 2 týdny krmím syna Dominika BEBOU SUPREME pro 2 a jako členka testovací skupiny bych se ráda podělila o tyto poznatky. Dominik snáší uvedenou kojeneckou výživu velmi dobře, po krmení je klidný a spokojený. Dávkuji přesně podle uvedeného návodu a syn je sytý až do dalšího krmení, výživu snáší velmi dobře, po krmení klidně usíná, spánek má klidný - bez nadýmání a nadměrného říhání. Doporučuji BEBU SUPREME pro 2 všem maminkám, kterým záleží na dobré kondici a prospívání jejich miminka.

Výhody:

Kompaktní a odolné balení s odměrkou, snadné dávkování, návod k přípravě na každém balení, výživa je chutná a stravitelná bez příznaků nadýmání a nadměrného říhání.

Nevýhody:

Poměrně vysoká pořizovací cena.

21
28.05.21

V zahraničí je toto mléko výborně hodnocené, proto jsme ho chteli vyzkoušet. Není cítit tolik rybím tukem, je bez palmového oleje a z nějakého zázračného důvodu po něm nebolí bříško. Jsme nadmíru šťastní že je Beba!

Výhody:

Rozpustí se
Nesmrdí
Super balení
Bez palmového oleje

164
28.05.21

První co mě zaujalo, byla krásná plechová dóza. Potom jsem si přečetla složení a byla jsem z opravdu nadšená. Je bez palmoveho oleje, obsahuje probiotika, vápník a další… Příprava je jednoduchá, zbytečně moc nepění, dobře se rozpouští. Bohužel mi ho syn odmítnul vypít, zřejmě mu nechutná. Zkusila jsem to víckrát a vždy jen ochutnal a konec… Je pravda, že má jinou chuť než mléko, na které je zvyklý. Mlsoun mlsná.

Výhody:

Balení
Složení
Vůně
Snadná příprava

Nevýhody:

Synovi nechutná

171
28.05.21

Mléko je dobře rozpustné a chutné (dcera byla spokojená, i já j s ochutnala). Dóza je velmi praktická jak na uzavírání, tak i následné využití. Jen odměrka by mohla být delší, aby se hezky dosáhlo

Výhody:

Chuť
Rozpustnost
Balení - velikost i praktická doza

Nevýhody:

Krátká odměrka

4849
28.05.21

Vyzkoušeli jsme toto nové mlíčko a byli jsme s ním moc spokojeni. Ještě ho nemáme kompletně dobrané, ale dceři chutná, což je pro mě důležité, protože u několika značek nechtěla dcera vůbec pít. S původním mlíčkem Beba jsme jíž měli dobré zkušenosti, takže se mi potvrdilo, že Beba je super.

Výhody:

Lehce se rozpouští
Dceři chutná
Praktická dóza
Velké balení

Nevýhody:

Žádné

48
28.05.21

s mlickem BEBA SUPREMEpro 2 jsem v podstate spokojena. cena trosku vyssi, ale je to dano „lepsim“ slozenim. prasek se dobre rozpousti, nehrudkuje, prijemne voni a snad i chutna. nepozoruji zadne travici potize. celkove tedy spokojenost.
akorat mi chybi zarovnavac.

Výhody:

rozpustnost
vune, chut

Nevýhody:

chybi mi zarovnavac

35
29.05.21

Za nás Beba je na 1cku můj syn byl kojeny dala sem mu Sunar bebu a super hned mu chutnala a i má pravidelnou stoličku ❤️
Děkujeme moc že jste nás vybrali k testování ❤️

Výhody:

Žádné bolení stolička pravidelná určitě můžeme doporučit i dál bebu ❤️

42
29.05.21

Velmi praktická uzavíratelná dóza, synovi velmi chutná, mám z něj celkově dobrý pocit.

Výhody:

Super balení, chuť, složení, značka, snadná příprava

Nevýhody:

Cukr

782
29.05.21

Radi jsme otestovali tuto novinku
a prekvapila me vune a chut. Mame strovnani s Beba Comfort 2, a ta mi nevonela a chutnala zvlastne.
Beba Supreme je ale chutna, nepeni, nehrudkovati, priprava snadna
a rychla. Dceri chutna, vyhovuje ve vsech smerech.

Výhody:

Složení,
Chuť,
Vůně,
Velikost balení.

12907
29.05.21

Beba supreme 2 jsem testovala na svých dvojčátkách. Kluci do té doby pili Beba optipro a oproti Supreme jsem nezaznamenala nějaký rozdíl. Zřejmě Beba jim prostě vyhovuje. Oboje mlíčka se krásně rozmíchají a nedělají hrudky. Kluky nebolelo bříško ani neměli jiné potíže.
Oceňuji, že Beba supreme není z palmového oleje.

Výhody:

dobrá konzistence,
dětem chutnala
obsahuje spoustu vitamínů a minerálů

Nevýhody:

Vyšší cena

25692
29.05.21

S 9 měsíčním synem jsme měli možnost vyzkoušet kojenecké mléko Beba supreme pro a teda za nás veliká spokojenost. Žádné bolení bříška, krásně se rozpouští, nepění a ještě příjemně voní. jediné co je nevýhoda je cena.

Výhody:

krásně se rozpouští
nehrudkuje
nepění
příjemně voní

Nevýhody:

cena

3998
30.05.21

Mléko má dobré složení, je sypké, nehrudkuje, rychle se rozpustí. Malému chutnalo a příjemně voní.

Doza je ale nepraktická (nelze chytnout do jedné ruky) a i odměrka by mohla být lépr vymyšlená. Celkově je to ale dobrý produkt

Výhody:

kvalitní složení
nehrudkuje
rychle se rozpuští
příjemná vůně

Nevýhody:

Nepraktická dóza - nezl chytnout do jedné ruky a v případě většího počtu balení se bude špatně skladovat
Odměrku není kam připevnit - skladuju jí buď mimo dozu, nebo přímo v prášku, ani jedno není praktické

64
30.05.21

Vyborne a chutne mleko pro nejmensi

Výhody:

Dobre baleni

101
30.05.21

S mlékem jsme byly velice spokojeni, krásné volné a pěkně se rozpouštělo. Malé chutnalo. Za nás super ????

Výhody:

Super Rozpustnost

Nevýhody:

Žádné

11
30.05.21

Malej je na Bebě od narození ze začátku byl beba comfort a vše v pohodě, pak mu přestala chutnat a nevypil celou dávku a měl problémy s kolikama. Přešli jsme na BEBA SUPREME a zatím chutná

Výhody:

velké balení
dobře se rozpouští
bohatá na vitamíny

Nevýhody:

nejspíš cena

30.05.21

Bebu jsem vyzkoušela a můžu říct že zažívání syna se zlepšilo,cca za 7 dní lepší stolice.Podstatně menší bolest bříška,syn ho dobře přijal.Velkým kladem je dobrá rozpustnost a nízká pěnivost.Já oceňuji nepřítomnost palmového oleje,obsah vitamínů A,C,D minerálů,železa,zinku a samozřejmě probiotika a oligosacharidy-identické v mateřském mléce.

Výhody:

Bez palmového oleje
Snadná příprava
Probiotika,oligosacharidy
Vhodné pro citlivé bříško
Příjemná vůně a chuť

Nevýhody:

Chybí zarážka na odměření dávky Úchytka pro odměrky
Cena

42
31.05.21

Bylo to teprve třetí UM, které se mi pro dcerku dostalo do rukou, z toho jedno mě již při otevření vůbec nezaujalo co se vůně týkalo. Druhé používáme již pár měsíců a pak přišla možnost vyzkoušet tohle. Vůně mi hodně připomínala to UM, které dcerka pije a i chuťově nebylo vůbec špatné.

Výhody:

Praktická dóza
Chuťově podobné doteď používanému UM
Složení bez palmového oleje ????

28
31.05.21

Ja jsem (hlavne tedy syn) ???? s touto znackou Beba maximalne spokojena. Mleko se dobre rozpusti a celkove synovi moc chutna. Nemam k tomuto mleku zadne vyhrady. Mela jsem ho i u prvniho syna a zustanu u nej i nyni u druheho. ????

Výhody:

Dobre se rozpousti
Chutna
Zadne boleni briska

31.05.21

Syn má 11 měsíců, je částečně kojený a částečně na umělém mléce. Byl problém ho na umělé mléko naučit, vyzkoušeli jsme jich mnoho. A musím říct, že novou Bebu přijal úplně bez problému, mléko mu chutná, má i krásnou vůni, na rozdíl od konkurenčních výrobků. Určitě budeme v tomto mléku pokračovat i nadále, protože dítku chutná a nemá po něm žádné problémy.

Výhody:

Perfektní vůně i chuť, chutná i kojenému dítku
Nádherná dóza

223
31.05.21

Na tuto bebu jsem byla zvedava,máme zatim zkusenost s comfort a jsme s ni spojení.Tato nova beba malemu vyhovuje.Budeme zvazovat,v jake bebe tedy budeme pokračovat.

Výhody:

Prijemna vůně a zrejme i chuť.Zajimave složení.Synovi chutna.Dobre stravitelna.Ocenuji,ze mleko je v doze,dobre se z dozy nabírá.Je dobre rozpustné.

Nevýhody:

Zrejme jeji vysoká cena?Cenu jsem zatím nezjistovala,ale předpokládám,že bude ještě dražší než ta beba klasicka,která i tak patří mezi dražší umela mleka na trhu.

3832
03.06.21

Měla jsem předchozí zkušenost se „starou“ Bebou, kterou jsem ráda používala. I když dcera nemá žádnou alergii ani intoleranci, po většině mlíček zvracela. Beba nám sedla, tak neměníme. Líbí se mi krásný design obalu, perfektní složení a chuť. Někdy má tendenci se hůře rozpouštět a musela jsem déle třepat. Jen dcera začala vyžadovat mlíčko častěji, ale obávám se, že to bylo jen kvůli výborné chuti, pokaždé si mlaská. Za mě mohu určitě doporučit, jako kvalitní UM

Výhody:

skvělé složení
výborná chuť
pěkný obal
praktické pevné balení

Nevýhody:

vyšší cena
občas se mi zdálo, že se hůř rozpouštělo

73
06.06.21

Našemu miminku Beba chutná,dobře se rozpouští, voní hezky,velké plus ,že neobsahuje palmový olej,má vyvážené složení,oceňuji i velké balení,které šetří přírodu(místo dvou menších balení u konkurencí).S bebou mám velmi dobré zkušenosti i u přechozího dítka

Výhody:

výborná chuť
rozpustnost
bez palmového oleje

Nevýhody:

nemám,co vytknout

103
07.06.21

Malá, si pochutnala bříško zasitilo i večer. Žádné bolení ani bekani že nemá hlad nic. Mlíčko jako od maminky ❤️

Výhody:

Cena, zasitilo a nebolelo bříško, a dobrý spánek

Nevýhody:

Nic nevim

979
07.06.21

Spokojené bříško miminka, znamená i spokojená mysl maminky. Beba pro nás byla vždycky nejlepším mlíčkem. Za nás top mléko pro malé lásky a kvalitní.

Výhody:

Skvělá plechovka, kterych jsme nasbírali snad stovku…jsou super do dílny pro chlapy ????
Lehké dávkování
Není bolavé bříško

Nevýhody:

Vyšší cena.

08.06.21

mlýčko velice chutnalo asi sladká chut

Výhody:

chutnalo moc protože dcera má ráda sladké chutě

Nevýhody:

bylo hned pryč

09.06.21

Mlíčko beba je u nás opravdu oblíbené. Testoval můj synoveček. Mlíčko nám skvěle sedí, malému chutná a nebolí ho bříško. Věřím, že mu i opravdu prospívá. Mlíčko příjemně voní. Dóza je praktická a jde potom použít na uchovávání dalších věcí, je to ekologické.

Výhody:

Dobře se rozpouští
Praktická dóza

3477
10.06.21

Dnes se k nám dostal balíček s tímto umělým mlékem.
Překvapilo mne balení, je opravdu velké, dobře se otevírá, má měkké víčko, v balení je davkovací naberačka a hrana na přesné dávkování. Mléka není nijak cítit, krásně se rozpouští bez hrudek. Žádný palmový tuk. Informace o mléčných bateriích a upozornění na teplotu vodu kvituji.Velké balení s vnitřní hranou,
Není nepříjemně cítit,

Výhody:

Chutná,
Dobře se rozpouští
Pěkné praktické balení
Bez palmového tuku
Mléčné bakterie

Nevýhody:

Trochu dražší

21
15.06.21

Nadchla nás praktická dóza, díky které zůstalo mlíčko krásně sypké a čerstvé (vonělo). Celkově nám moc chutnalo, až jsme byli překvapení. Těší mě, že je bez palmového oleje, to je za mě vážně velké plus.

Výhody:

Krásně voní
Praktická dóza
Dobře se rozpouští
Konzistence
Nedělá hrudky

171
15.06.21

Mléko nám moc chutná a musím ocenit, že se dobře rozmíchá a vůbec nehrudkuje. Malá po něm neblinká a nemá žádné alergie, což je hlavní.

Výhody:

Stravitelné
Nehrudkuje
Výborná chuť

12105
16.06.21

S Bebou máme jen ty nejlepší zkušenosti. Mlíčko je chuťově moc dobré, bříško po něm nebolí a hlavně malá po něm roste jako z vody. Na první pohled mě zaujala i ta dózička, která má moc pěkný design a je praktická.

Výhody:

Chuťově výborné
Obsahuje vše, co dítě potřebuje
Praktická a elegantní dózička

Nevýhody:

žádné

Partnerem testování je Nestlé Česko s.r.o. se sídlem Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, IČ: 45799504. V souladu s pravidly mohou být partnerovi testování předány kontaktní údaje účastníků v rozsahu: adresa, telefonní číslo a/nebo e-mail pro účely rozeslání vzorků a také promočních materiálů.

Důležité upozornění:

Kojení je pro Vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po dohodě se svým pediatrem.

1 Podpora imunity: Minerální látky železo, zinek a vitamínky A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému.

2 Podpora růstu: Vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.

Obsah ve shodě s požadavky příslušné legislativy.