Na co jsem pyšná?

Počet hlasů: 10

Mám dvě věci, které na sobě mám ráda a jsem na to pyšná. První, na co jsem pyšná, je to, že jsem přivedla na svět tak úžasného človíčka jako je má dcera. Narodila se o 6 týdnu dřív a vše zvládla hned. Já až později. Měla jsem záchvaty úzkosti, později jsem se donutila jít k doktorovi, který mi diagnostikoval panickou poruchu. Antidepresiva jsem odmítla a začala chodit k psycholožce, díky které jsem během 2 týdnů přišla na jádro problému a můj stav se o mnoho zlepšil. A dnes, po 3 letech, můžu říct, že mi je lépe a lépe. A tohle je ta druhá věc, na kterou jsem pyšná. Že jsem to nevzdala a bojovala. A můžu si užívat života se svou rodinou.

Hlasování v soutěži bylo ukončeno

    Close