Otestováno: Dvacet testerek vyzkoušelo toustís od Penamu, jak jim chutnaly?

Dvacet testerek z řad čtenářek eMimina mělo možnost ochutnat jedinečné toustís od Penamu. Jak jim chutnaly, co si z nich připravily a jak je celkově zhodnotily?

* 84 % 2020

Jaké byly podmínky výběru testerek?

Testované toustís. Zdroj: Penam.cz.Testované toustís. Zdroj: Penam.cz.

Vybrali jsme 20 uživatelek, které:

Každá z testerek obdržela:

Jak jim toustís zachutnaly a co si z nich udělali?

Podívejte se, co všechno si z toustís můžete připravit »

Recenze

Velikost písma:
804
13.03.20

Z Toustís jsem si připravila zatím jen obyčejný toust. Vyzkoušela jsem jak světlou, tak i tmavou variantu. Obě byly výborné, pro mě byla lepší tmavší. Určitě ještě vyzkouším i nějaký další z receptů na skvělou snídani, velice mě zaujalo, že se dá udělat i sladká varianta. Sice jsem nikde nenašla, zda se dá z Toustís udělat i toust, ale pokud Vám nebude vadit, že bude oproti normálnímu toustu hrozně měkký a bude z něho všechno vytékat, tak je to naprostá bomba

Výhody:

Toustís jsou zabaleny po třech kusech
Velká škála výběru co z toho vyrobit

Nevýhody:

Po rozkrojení zůstane hodně malinkých drobečků
Moc se na tousty nehodí.

2117
13.03.20

Dnes mi toustíš došlo. Tak jsem hned musela vyzkoušet k večeři. Klasika pom.maslo, sunka a sýr. Chuťově výborný. Překvapilo mě, ze bulky nejsou vůbec nasladlé, většinou totiž ty kupované jsou. Tousty jsem si dala zapect, na bulce to však nic nemění. Není to jak u klasického toasty, barva a změna chlebu. Určitě zítra ráno vyzkousim k snidani, ale už zvolíme variantu na čerstvo.

Výhody:

Chuťově výborná at už světla ci tmavá bulka. Na večeři skvělá volba.

Nevýhody:

Každá bulka je jinak rozkrojena, někdy úplně a někdy do čtvrtky. Úplná nevýhoda to zase není. Možná jen chyba v kusu. Na zapekani to spíše není.

1548
14.03.20

Na první pohled drolící se houska podobná trvanlivé housce hamburgeru.
Zapečené dokřupava je to dobré, ale suché. Musí být obložení bohaté, šťavnaté, pak je toust super.
Já použila na opečené půlky toustu máslo, opečená slanina, cottage sýr, pažitku, rajče, papriku a celé jsem to pošpetkovala mletým pepřem.
Olizovaly jsme se všichni ????
Chutnala nám více tmavá varianta housky.

Výhody:

Dlouhá trvanlivost
Po zapečení křupavé
Velká variace obložení

Nevýhody:

Časově zdlouhavá příprava toustu.

61
14.03.20

Moc jsem si přála získat testování tohoto pečiva.Dělám doma zapečené tousty,rohlíky.A tahle bulka se mi na první pohled líbila.V obchodě jsem si jich nikdy nevšimla,ale viděla jsem u kamarádky,že do nich dává dětem hamburgry.Já jsem otestovala na sobě a moc mi to chutná????Je to lehké pečivo s příjemně nevýraznou chutí.Není to moc hamatné, takže jím víc toho co si dám dovnitř,což při mé dietě vítám????Určitě doporučuji a ty děti u kamarádky to vždy taky sluply????Dnes jsem udělala grilovaný hermelín se salátem a naplnila bulku k prasknutí a super.Je to mňam.

Výhody:

Příjemná chuť lehkého pečiva.
Výhodou je,že je i z bílého i tmavého pečiva.
Dobře baleno proti ztvrdnutí a pro dobrou manipulaci a uskladnění.
Výborné je opečené

Nevýhody:

Jedinou nevýhodu jsem našla jen jednu…bulka je velikostně malá.

73
16.03.20

Toustís jsme vyzkoušeli s vajíčky i se šunkou a sýrem a zeleninou. Dětem moc chutnaly. Dobrá je světlá i tmavá varianta. Trochu více se drobí. Velmi oceňuji, že jsou rozdělené na dvě samostatné balení, takže můžu otevřít jen méně kusů a druhé balení bude pořád čerstvé. Je nepřeberné množství kombinací, co z nich udělat, takže myslím, že jsou super. :-)

Výhody:

rozdělení na dvě menší balení
dobrá chuť
jednoduchá příprava

Nevýhody:

více se drobí

5901
19.03.20

Vyzkoušeno a jsme nadšeni-
Pečivo jsem vyzkoušela na snídani pro děti. Jejich první reakce byla - to je jako z mekáče. Do toustís jsem vkládala volská oka ( z dom. vajíček ), pomaz. máslo a trochu první pažitky co vylezla na zahrádce. Toustís prostě chutnaly.

Výhody:

dvojbalení - vhodné i na cesty nebo někam na chatu
možnost volby světlé / tmavé varianty
prodloužená trvanlivost

Nevýhody:

zvýšená drobivost

9963
19.03.20

Toustís je pro mě jako pro milovníka pečiva prostě dobrota. Udělali jsme si z nich naše oblíbené toasty se sýrem, šunkou a rajčetem. Chutnala moc i dětem, což je co říct. Takže je hodnotím velmi kladně.

Výhody:

Praktické balení, dlouhá trvanlivost.

Nevýhody:

Jediná nevýhoda, kterou jsem shledala je ta, že některé bulky n byly rozřízlé po celé délce.

6027
21.03.20

Super jako hamburgr, ale taky na sladko. Super, když už jste přejezeni rohlíků, chleba a toustáčů. Doporučuji osmažit nasucho na pánvi.

Výhody:

Tmavá a světlá varianta
Hygienicky baleno

Nevýhody:

Po otevření rychle ztvrdne, nutno sníst celý pack.

217
21.03.20

Vyzkoušeli jsme Toustís na oběd i snídani:-). Prvně jsme Toustís udělali jako hamburger s mletým hovězím masem a zeleninou. Toustís jsme opekli na sucho na grilu. Světlý Toustís se dal lépe opéct do křupava než ten tmavý. Na takový poctivý domácí burger byly tyto housky ale malé. Uvítala bych, kdyby byly větší. Ale jinak chuťové dobré, ale ničím extra nepřekvapující. A na snídani jsme si udělali opečený Toustís opět na sucho na grilu se smaženým vajíčkem a slaninou a dresingem. Chuťově to spolu k sobě šlo. Na snídani si určitě zase někdy uděláme.

Výhody:

člověk si může vybrat světlou nebo tmavou variantu
lehké pečivo
dobře zabaleno (2 balení po 3 houskách)
dobré opečené

Nevýhody:

každá bulka je jinak nakrojená
malá velikost housky, uvítala bych o trochu větší
poměrně hodně se housky drobí

845
21.03.20

Naše rodina miluje křupavé toasty, s Touastís to byla hračka a neskonalá lahoda. Na některých toastových chlebech mě vadí, že jsou sladká, slabá..Churnají nám obě varianty, mě více tmavé a dcerce s tatínkem světlé, ale skvělé jsou prostě obě varianty. Oceňuji že jsou již nařízlé. Dělala jsem zatím verzi na slano, jak byl v přiloženém receptu se sázeným vejce, slaninou, rajčátky a rukolou, navíc jsem přidala sýr, protože to je u nás základní potravina která v toastu nesmí chybět :-D..A byla to super mňamka. Příště zkusím i na sladko ke snídani. Na slano klidně k rychlé večeři. V obchodech jsem Toastís ještě neviděla, ale nijak jsem po něm nekoukala, určitě ho pro příště koupím :)

Výhody:

Skvělá chuť
Možnost si udělat toust na sladko či na slano
Nařízlé toasty

Nevýhody:

Možná jen lepší obal

16942
22.03.20

Vyzkoušela jsem Toustís s pomazánkou a zeleninou, s opečenou anglickou a sýrem i jako klasický toust… moc si nedokážu představit sladkou verzi..Chutnal mi světlý i tmavý, ale opravdu je nejlepší chuť, když je plátek opečený na grilu nebo pánvi… jako mínus vidím drobivost a neúplné rozkrojení.. velmi oceňuji praktické balení.. A jako kojící mě potěšilo, že pak dítě nebolelo břicho ???? děkuji za možnost testování určitě si toustis občas koupíme..

Výhody:

Praktické balení, příjemná chuť, trvanlivost

Nevýhody:

Drobivost, neúplné rozkrojení

2466
22.03.20

Měla jsem možnost otestovat pečivo Toustis. Už když přišlo mě potěšilo praktické balení a také delší trvanlivost (cca 3 týdny až mesic). Zkoušela jsem z nich udělat hamburgry s hovězím mletým masem, takže jsem je mírně opekla na sucho na pánvi. Chuťově jsou výborné, nejsou nasládlé. Dokonce i syn říkal, že to bylo vynikající a musíme zase ty „houstičky“ někdy koupit ;)
Děkuji za možnost je vyzkoušet.

Výhody:

Praktické balení
Trvanlivost

Nevýhody:

Žádné jsem nenašla

1141
23.03.20

Skvělá variace klasický toustů. Dceři moc chutnaly světlé tousty nasucho opečené na pánvi, na to máslo a sýr. I mně více chutnala světlá varianta, opečené tousty jsou výborné například s majonézou, volským okem a zeleninou (salát, rajčata) nebo se dají použít i jako burger bulky na malé hamburgery. Dají se opéct i v topinkovači, což jsem bohužel vyzkoušet nemohla. Možná by to chtělo zavést i větší velikost. Tmavé tousty jsou také moc dobré, jsou v nich znát i semínka, ty já v toustech ale úplně nepotřebuji.
Balení je po třech kusech, takže nehrozí, že načnu nějaké velké balení a zbytek toustů mi ztvrdne nebo zvlhne. Mají dlouhou trvanlivost.
Při prokrajování se Toustísy hodně drobily, ty tmavé o něco více.

Výhody:

Balení po 3 kusech
Světlá i tmavá varianta
Trvanlivost

Nevýhody:

Vcelku malé, mohla by se dělat i větší varianta
Hodně se drobí

56
24.03.20

Toustíky jsme si dělali doma na slano i na sladko ale na slano nám chutnali více. Chutově dobré sušší pečivo, po upečení (tousty) krásně křupavé. Tmavá varianta podle nás chutově lepší .

Výhody:

Dlouhá trvanlivost a 2ks menších balení lepší než mít 1velké balení , variace (světlý/tmavý)

Nevýhody:

Toustíky jsou celkem drobivé a nejsou rozřízlé celé

46
25.03.20

Dělala jsem na snídani s volským okem,sýrem a osmahnutým salámem,s tatarkou.Všichni jsme si pochutnali.Bulky jsou dobré nejsou gumové jako ostatní bulky.Já jsem volila tmavé pečivo.Určitě budeme zkoušet různé způsoby příprav se slaninkou,zkusíme i na sladko dětem.Vydrží dlouho nezakryté,neosychají.Chutnají i jen samotné jen osmažené.My vyzkoušeli a udělali jsme dobře,budeme zkoušet dál.

Výhody:

Dobrá trvanlivost
Neosychají
Nejsou gumové
Jemné,vláčné,samá chuť
Určitě doporučuji všem vyzkoušet

Nevýhody:

Nejsou žádné jen maličkost špatně se rozkojují a drobí se
Ale to není velká závada

1736
26.03.20

Toustís jsme vyzkoušeli opečené v topinkovači, na pánvi, zapečené i jen tak. Nejlepší byly opečené v topinkovači a na toasty. Velmi mile mě překvapilo, že po opečení nebo zapečení byly na povrchu krásně křupavé a uvnitř měkké a vláčné. Rozhodně nám chutnalo víc než klasický toastový chléb. Jsou skvělé na toasty se šunkou a sýrem i opečené a naplněné čímkoliv si jen vzpomenete nebo třeba místo chleba k míchaným vajíčkům nebo místo bagety k salátu. Použití je nepřeberné množství a fantazii se meze nekladou.

Výhody:

Balení po třech, dlouhá trvanlivost

Nevýhody:

Jsou posypané hrubou moukou nebo krupicí, která při přípravě hodně opadává

73
01.04.20

Děkuji za možnost otestovat Toustís - svělé i tmavé. Připravili jsme si z nich toasty nejčastěji s vajíčkem, sýrem a rajčaty. Chutnali i dětem. I já si je oblíbila. Více mi chutnají tmavé a určitě se po nich v obchodě poohlédnu a budu kupovat. Doporučuji ochutnat všem.

Výhody:

Dlouhá trvanlivost
Jsou nařízlé
Skvělá chuť
Možnost výběru - světlé/tmavé

Nevýhody:

Velikost bulky - uvítala bych větší
Trochu se drobí

314
02.04.20

Z housek jsme si připravili večeři a oběd.
1.K večeři jsem připravila tousty se šunkou, sýrem a rajčetem - křupavé, tenčí, chuťově dobré.
2. K obědu jsme pak měli burgery s masem a zeleninou - housky jsem opekla, chuťově zajímavější tmavá varianta, tím že jsou menší než obyč burgerove housky, se hodí spíš pro děti.

Výhody:

Jsou menší, ideální do dětské ručky, chuťově jsou lepší tmavé, praktické balení

Nevýhody:

Po rozkrojení jedné housky jsem objevila vlas, jsou drolivější

783
02.04.20

Toustis jsme vyzkoušeli hned první večer po obdržení balíčku. Manžel se starším synem si ho zapekli v toastovaci se slaninou a sýrem, já s mladším synem jsme si dali opeceny Toastis s tunakovou pomazánkou a rajčaty. Takové večeři se nedalo nic vytknout, pečivo bylo výborné, křupavé, mě více oslovilo tmave, manželovi více chutnalo světlé. Druhý den jsem že zbytku udělala snídani, klukům moc chutnalo, ale já jsem si svůj Toastis už nechtěla opékat, tak jsem si ho pripravila tak, jak jsem ho vytáhla z obalu a to se bohužel sníst nedalo, dala jsem si na něj tuňáka a okurky a ačkoliv na klasické čerstvé pečivo tuhle kombinaci dávám často a vždy mi to velmi chutnalo, tak bohužel Toastis od toho velmi zvlhl a než jsem stačila usednout ke snídani, bylo pečivo úplně mokré a rozdrobene. Takže za mě určitě ano, jen prostě vždy nějak tepelně upravené.

Výhody:

Po opeceni / zapeceni skvělá chut
Chuťově velmi podobné McMuffinu

Nevýhody:

Nedá se jíst bez opeceni
Velmi se drobi

64
03.04.20

Obě varianty jsou chuťově moc dobré, za mě teda určitě vede světlá varianta. Určitě je dobré ohřát (zkusila jsem chlapovi dát studené :D a docela jsem nepochodila) jinak osmahnu na pánvičce nebo v topinkovači, šupnu vejce, majonézu, opečenou cibulku, slaninku, nastrouhaný cheddar a je to mňamka. Určitě se zařadí mezi občasné snídaňové pochoutky. Sice po rozbalení lehce drobí, ale to určitě jako nevýhodu nevnímám. Balení obsahuje už 6 předem nakrájených kousků.

Výhody:

Chuť
Tmavé i světlé
Bez cukru :)
Vhodné na sladké i slané snídaně

Nevýhody:

Možná jen více drobí, ale jako nevýhodu bych to tolik zase nebrala:)