Tapiokove perly mě osobně moc chutnali, je to zvláštní, ne úplně výrazná chuť, ale díky perlám je to zajímavý zážitek.
Když jsem perly vysypala do hrnce zalila mě vlna vzpomínek na dětství, nenabobtnane připomínají antiperle které jsem jako malá milovala. Perly se nejdříve musí na hodinu namočit v mléce s cukrem, zde jsem udělala chybku a dala cukru 2 lžíce (doporučení je 1-2 lžíce) a 1 lžíce by bývala úplně stačila, pokrm byl sladký dost, každopádně jsem ho dělala pro sebe a partnera a on má věci rád sladší tudíž jsem dala horní doporučenou hranici. Po hodinovém máčení se mají perly pomalu přivést k varu a poté ještě povarit, vše se povedlo, pokrm hotový a v miskách čekal na ozdobení, do dvou misek jsem dala na dno piškoty a doprostřed jako překvapení nugetu, do jedné misky jsem nastrouhala čokoládu a do poslední misky jsem dala navrch kandované ovoce, podcenila jsem přípravu a neměla doma čerstvé ovoce. Ale i přesto byli všechny tři varianty výborné, jen s tou nugetou byla na mě až moc sladká. Perly jsou cítit jen když se na to člověk zaměří, jinak se ztratí v záplavě chutí, ale já mám strukturované pokrmy ráda tudíž jsem si každé sousto vychutnala, partner řekl že na něj je to až moc slizké, tudíž to asi není pro každého.
Výhody:
Jednoduchá příprava
Zajímavá chuť
Strukturovitost pokrmu
Mnoho možností na ozdobení a ochucení
Nevýhody:
Očekávala jsem že pokrmu bude podobné množství jako pudinku, připravila jsem si čtyři misky a dvě zůstali poloprázdné, příště bych lépe rozdělila množství
Pro někoho až moc slizké
Někomu můžou vadit ty perly ve výsledném pokrmu