Vyplatí se sáhnout po prémiové mléčné výživě BEBA COMFORT HM-O?

Třicet maminek otestovalo prémiovou kojeneckou výživu BEBA COMFORT HM-O, kterou vědci vyvinuli na základě šedesátiletého výzkumu mateřského mléka. Chutnala jejich miminkům? Co si o ní myslí a pořídily by ji znovu?

* Zdroj: BEBA 98 % 2021

Jaké byly podmínky výběru testerek?

Vybrali jsme 30 uživatelek, které:

Každá z vybraných testerek obdržela jedno balení pokračovací kojenecké výživy BEBA COMFORT HM-O. Konkrétně pak:

↓ Přečtěte si recenze našich testerek ↓

Recenze

Velikost písma:
172
12.04.21

Batolecí mléko Beba od ukončeného 12.měsíce jsme dostali na testování. Potěšilo mě složení UM, navíc mléko neobsahuje palmový olej, což mi vyhovuje. Mléko je uchováno v dóze, která je praktická pro manipulaci. Zatím mléko vypadá slibně, uvidíme po delším užívání.

Výhody:

Plechová dóza
Složení
Bez palmového oleje

Nevýhody:

O žádných nevíme

86
13.04.21

Vyzkoušeli jsme BEBA COMFORT 3 HM-O. Překvapilo mě praktické balení mléka, zejména se mi líbilo průhledné víčko na plechové dóze, takže je vidět kolik ještě zbývá uvnitř. Balení 800g je dostatečně velké pro mého hladového strávníka a stále ne příliš těžké na manipulaci. Synovi, kterému je rok a půl mléko velice chutná a přidala se k němu i tříletá dcera. Musím se přiznat, že dětem většinou dávám kravské plnotučné mléko, takže na můj vkus je BEBA od ukončeného 12. měsíce moc sladká, dětem ale právě tato sladkost vyhovuje. Chutí se toto umělé mléko dle mého názoru nijak neodlišuje od ostatních mlék, musím ale ocenit, že neobsahuje palmový olej a dobře se rozpouští, takže stačí jen lehce promíchat lžičkou, nebo zatřepat lahvičkou a nikde nezůstanou hrudky.

Výhody:

Praktické balení
Dobrá rozpustnost
Příjemná vůně
Chutnost

Nevýhody:

Příliš sladké, podobně jako ostatní umělá mléka na našem trhu

13.04.21

Značku Nestlé a její BEBA s mým rok a půl starým synem moc dobře známe. BEBA je jediné mléko, které mu již od počátku přejití na UM vyhovovalo. Novinkou pro nás však bylo testování BEBA Comfort HM-O 3 (od ukončeného 12. měsíce).
Jsem velice pozitivně překvapena, kam až může vývoj UM dojít. Toto UM mně nadchlo nejen svým praktickým balením v dóze, která lze použít vícekrát, např. při dokupování a přesypávání dalších UM - to je samozřejmě vedlejší, protože co nás rodiče zajímá je především složení. Složení tohoto UM je dle mého názoru jedno z nejlepších na trhu. A pak je tu také neopomenutelný názor batolete, které mléko vypilo jako nic a spokojeně a nasyceně se vrhalo do každodenních plánů :-)

Výhody:

  • praktické balení
  • složení
  • chuť a vůně
  • snadná rozpustnost ve vodě

Nevýhody:

  • nemám
912
13.04.21

Po vyzkoušení Beby mlíčka jsme s naším malým ďáblem spokojeni. Dobře se míchá a i chutná a nedělá hrudky, což je super, takže za nás doporučujeme

Výhody:

dobrá pixla, uzavíratelná
odměrka v balení
nehrudkuje
dobře chutná
dobře se míchá

7
14.04.21

Dcera (6,5 měsíce) zatím ochutnala dvě značky UM a žádnou vyloženě neodmítala, takže ani nyní, při testování Beba komfort, jsem nepředpokládala větší problém. Právě naopak, mléko dcerce moc chutnalo, vždy jej z láhve vycucla během chvíle a nenechávala zbytky. S trávením také žádné problémy, prdíky už máme naštěstí za sebou, ale neobjevila se ani žádná zácpa nebo její opak. Co se týče mě, mléko se dobře rozpouštělo a příjemně voní, na rozdíl od jiných, takže určitě mohu doporučit.

Výhody:

Chuť
Příjemná vůně
Rozpustnost ve vodě

Nevýhody:

Jedině cena - vždy by mohla být nižší, ale je srovnatelná s konkurencí

25
14.04.21

Kojenecké mléko Beba jsme už doma znali, ale Beba comfort je u nás novinka. Balení nezklamalo, opět kvalitn plechovka, odměrka, luxusní obal.

Výhody:

Bakterie střevní mikroflory u prcka upravily stolici. Jsem taky moc ráda, že mléko napomáhá správnému rozvoji imunity.

Nevýhody:

nevím

3688
16.04.21

Testovala jsem 15× BEBA COMFORT 3 HM-O, pro děti od ukončeného 12. měsíce (mému mladšímu synovi je 16 měsíců a mléko mu stále dávám minimálně dvakrát denně).

Mléko je příjemně sypké a nehrudkuje, lehce příjemně voní, dobře se rozpouští a malému moc chutná. Složení mi přijde poměrně dobré.

Chápu, že kulatá krabice je asi styl značky, ale mě se špatně ukládá, zvlášť kdybych si mlék zakoupila více. Taky bych moc ocenila „pásek“ na zarovnání odměrky jako u konkurenčního produktu.

Výhody:

Nehrudkuje
Příjemná vůně
Dobře se rozpuští
Syn nerozpoznal změnu = chutnalo mu

Nevýhody:

Absence zarovnávače na odměrku (ze zkušenosti to docela šetří produkt)
(kulatá krabice - hůře se mi skladuje, ale to je asi individuální)

3010
16.04.21

Vyzkoušeli jsme mlíčko BeBa 3 a dceři moc chutná.Přestože je jí už rok a půl,pije mlíčko ráno a večer.Měla jsem trochu strach mléko změnit ,protože bojujeme s nočním buzením.A nakonec jsem ráda.Po BeBě mi přijde víc zasycená,méně často se v noci budí.Mlíčko nijak moc nepění,nedělá hrudky a hezky se rozpouští.Líbí se mi i velikost balení a to,že jde plechovku pak využít na něco dalšího.Za nás spokojenost.

Výhody:

Nepění.
Nedělá hrudky.
Hezky a rychle se rozpouští.
Zasytí.
Velikost balení.
Plechovka jde dále využít.

Nevýhody:

Trošku vyšší cena

544
16.04.21

S tímto mlékem jsem velice spokojená. Synovi chutná a dobře ho snáší. Mléko se dobře uchovává, protože je v plechové dóze a skvěle se rozpouští. Dalšími výhodami jsou cena a dostupnost mléka jak na internetu, tak v drogeriích či lékárnách. Balení má 800 g, takže chvíli vydrží. Nevýhodu jsem nenašla. :)

Výhody:

Chuť
Složení
Rozpustnost mléka
Skladovatelnost (plechová dóza)
Dostupnost v obchodech
Cena
Velikost balení
Dobrá snášenlivost mléka

Nevýhody:

Žádné

79
17.04.21

Dcerka není moc na UM zvyklá, dávám ji jen do kaše a jinou značku. Bebu sem ji dala i do flašky, chutnalo ji, ale nejspíš ji zabetonovalo, protože pak následující 2 dny nekadila ????

Výhody:

Praktická dóza
Velké balení
Dobrá rozpustnost
Složení

Nevýhody:

Mohlo by být méně sladké

24
17.04.21

Můj syn Matyáš je na umělém mléku Beba Comfort již od 6m, kdy jsme začínali s Bebou 2, nyní je synovi 13měsíců a ozkoušeli jsme díky soutěži BEBU Comfort 3, chutově je Beba 3 chutnější, sladší a přijde mi, že syn i díky ní lépe spí. Krásně se rozpouští, nedělá žádné hrudky a moc chutná, žádné bolavé bříško. Jsme s ní velmi spokojeni a nadále budeme pokračovat. Beba comfort má velké plus, že není vyráběná z palmového oleje a to moc oceníme. Za nás jedině BEBA :-)

Výhody:

Dobrá chuť
krásně se rozpouští
bez bolesti bříška
Bez palmového oleje

Nevýhody:

žádné

429
18.04.21

Produkt jsme testovali s 11. měsíčním synem Tiborkem. Mléko mo muc chutnalo, vždy když vypil svoji dávku tak brečel že chce ještě. Dobrá pořizovací cena.

Výhody:

velké balení
praktická dóza
nebolí po mléku břicho

Nevýhody:

žádné

96
19.04.21

Mléko Beba comfort jsme již používali a synovi chutná. Líbí se mi jeho snadná příprava, netvoří hrudky a v noci krásně zasytí a syn spal celou noc.

Výhody:

Obsahuje bakterie mléčného kvašení a pomáhá na bříško a trávení
Jeho chuť
Snadná příprava bez hrudek
Zasytí

Nevýhody:

Nic

35
19.04.21

Se synem 8 měsíců, jsem testovali mleko BEBA COMFORT HM0 2 a za nás je to absolutně skvělé mléko. Syn neměl žádné bolení bříška ani jiné trable. A moc mu chutná. Určitě budeme v tomto mleko pokračovat.

Výhody:

Velké balení
Chuť
Uzavíratelna dóza

166
19.04.21

S dcerou 11m jsme měly možnost vyzkoušet BEBA 2 a vypadá to, že chutná. Ostatní UM po týdnu pít nechce, na toto se přímo klepe. Veškeré výhody a nevýhody jsem vypsala, ale pokud bude i nadále chutnat, tak jej budu kupovat dál, jen doufám, že to nezakřiknu, jako už tolikrat..
Většinou kaši z UM nechce, ale teď ji snědla s chutí. také doteď měla UM max 1 denně a to někdy ani ne a u tohoto jej vypije klidně 2× (když se v noci probudí)

Výhody:

Dobře se rozpouští
Nehrudkuje
Chuť (dle dcery)
Nepění
Praktické balení
Dobré složení (neobsahuje palmový olej)

Nevýhody:

Lovení odměrky v mléce
Malý okraj na zarovnání odměrky
Chybí držák na odměrku ze spodu víčka (takto to má třeba Kendamil a je to super)

289
20.04.21

Dostaly jsme možnost otestovat BEBA COMFORT 3 HM-O a s mlékem jsme spokojeni. Dobře se rozpouští ve vodě, nedělá hrudky, krásně voní i chutná. Malá sice není zvyklá na UM, ale tohoto mléka si trochu i dá. Takže za mě super ;-)

Výhody:

Dobře se rozpouští
Nedělá hrudky
Krásně voní
Dobře chutná
Uzavíratelná dóza

Nevýhody:

Mohlo by být trochu méně sladké

251
20.04.21

Měli jsme možnost otestovat toto mlíčko a jsme moc spokojeni. Synovi moc chutná, dobře se rozpouští, voní jako po mléce, bez palmového oleje, skvělé složení. Můžu jenom všem doporučit. Nejlepší mléko!

Výhody:

Rozpustnost mléka
Vůně
Bez palmového tuku
Bezvadné složení
Zasytí

117
21.04.21

Beba Comfort 2 jsme testovali s 10m synem Mikuláškem. Pomalu ale jistě přechází z mateřského mléka na UM. V první řadě jsem uvítala velmi praktické balení, kde lze oddělit odměrku od sypkého prášku, dóza je pevná a uzavíratelná, takže je UM chráněno proti vlhkosti. Při přípravě nepění a dobře se rozpouští. Mléko synovi chutná a velmi oceňuji, že po něm netrpí zažívacími obtížemi. Jsem moc ráda, že jsme měli možnost otestovat a i nadále zůstaneme u Beby. Děkujeme

Výhody:

Praktický obal
Složení
Cena
Chuť

Nevýhody:

Žádné

12
21.04.21

Dcerce Beba comfort chutna. Libi se mi, ze se dobre rozpouští, protože z mleka delam zaroven kasicku. Baleni je fajn, rozhodně lepsi, nez papirove krabice. Slozeni se mi libi, klidne budu Bebu comfort kupovat dal.

Výhody:

Balení
Rozpustnost
Chuť

Nevýhody:

Žádné

21
21.04.21

Synovi je 9 měsíců a každý večer usíná s flaškou Beby . Opravdu mu chutná.Dobře se rozpouští a příjemně voní.Určite budeme dál kupovat.

Výhody:

Dobře se rozpouští, příjemná vůně, dóza na více použití.

Nevýhody:

Vyšší cena.

21.04.21

Testovali jsme BEBA COMFORT 2 HM-O, pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Syn teda vypil vše do poslední kapky, bylo vidět, že s chutí byl velmi spokojen. Líbí se mi praktické balení, složení bez palmového oleje a příprava byla snadná, nedělá hrudky. Za nás spokojenost ????

Výhody:

Praktické balení, bez palmového oleje, dobrá chuť

Nevýhody:

Trochu vyšší cena

79
22.04.21

Toto mleko synovi moc chutno. Nebolelo ho po nem bříško.
Snadná příprava, krásně se rozpouští ve vodě a nedela hrudky. Je v praktické dóze s okrajem na zarovnání odměrky

Výhody:

Okraj na zarovnání odměrky
Nedělá hrudky, dobře se rozpouští
Praktický obal
Složení (neobsahuje palmový olej)
Zasytí

Nevýhody:

Nic

22.04.21

Za nás mléko Beba rádi doporučujeme.
Jako první mě mile překvapilo balení,konkrétně odměrka na mléko,je oddělena a ne hozená v mléce.
Složení chválím,za nás dostačující.
Velké balení za adekvátní cenu.
Snadno se rozmíchá,žádné hrudky.
Malému chutná,bříško nebolí.

Výhody:

Praktické,hezké balení
Oddělená odměrka na mléko
Snadná příprava
Dobrá snášenlivost u miminka

100
23.04.21

S tímto mlíčkem jsme moc spokojeni, syn se ho vždy nemůže dočkat a po vypití se dožaduje přídavku. Vypadá i krásně ve zlaté dóze. Určitě se po něm budeme nyní ohlížet v obchodě. :-)

Výhody:

synovi moc chutná
rozpouští se dobře
praktická, uzavíratelná dóza
prémiový vzhled obalu

Nevýhody:

žádné nevýhody jsme nezjistili

103
24.04.21

Super mléko. Dobře se rozpouští a chutná výborně.

Výhody:

Chuť
Dobrá rozpustnost

Nevýhody:

Žádné

2965
25.04.21

Testovali jsme výrobek Beba comfort 3. Již máme zkušenosti s Beba comfort 2. Jsem se značkou spokojená zejména díky tomu, že neobsahuje palmový tuk. Dále vyniká dobrou chutí a syn ho přijal jako jediné mléko hned. Pro mě další velkou výhodou je dobrá rozpustnost ve vodě. Rozhodně budeme tuto značku používat i dále.

Výhody:

Pevný obal
Dobrá chuť
Dobře se rozpouští
Bez palmového tuku

Nevýhody:

Nic

2073
27.04.21

Bebu Comfort používáme v podstatě od narození dcerky a nemůžeme si ji vynachválit. Dostaly jsme možnost otestovat Bebu Comfort 3 od 12. měsíce. Mléko malé chutná a nemá po něm bolavé bříško. Jsem spokojená i celkově se složením a jako bonus plechová doza pro dobré uchovávání.

Výhody:

Mléko dcerce chutnalo
6ádné bolavé bříško
Dobrá rozpustnost
Jsem spokojená se složením - bez palmového oleje
Praktická doza - mléko není tzv. zvětralé

Nevýhody:

Žádné jsem nenašla.

176
28.04.21

Bebu je ochutnali a synovi velmi chutnala.Proto jsme se rozhodli,ze v ni budeme pokračovat.Rekla bych,ze nam toto mleko dost sedlo.A to už jsme jich vyzkoušeli více,protože maly ma problémy se zažívanim.Tento produkt doporučuji.

Výhody:

Příjemná vůně a chuť
Dobre rozpustná ve vodě.
Pro nás byla dobre stravitelná,žádná zacpa ani průjem.
Kovové balení je praktičtější nez sáček.

Nevýhody:

Vyssi cena. Ale pokud ji kupujete kdyz je v akci,tak je cena přijatelná.

29.04.21

Bebu jsme zkusili poprvé a už u ní zůstaneme. Je cenově velice dostupná a koupíte ji prakticky všude. Chuť je neutrální a nijak mléko nezapáchá. Rozmíchává se velice dobře a netvoří hrudky. Dcera neměla žádné bolesti bříška, proto u tohoto UM zůstaneme.

Výhody:

Cena
Dostupnost
Praktické balení
Dobré rozmíchání
Chuť je neutrální

101
13.05.21

Beba Comfort nám krásně sedla. Bála jsem se, aby nás nebolelo bříško, ale všechno bylo v pohodě. Krásně na něm prospíváme, zažívání je taky v pořádku, ani neublinkáváme jako s předchozí UM.

Výhody:

dobře se rozpouští
nedělá hrudky
má praktickou dózu, ve které mlíčko nenačichne
dóza se dá potom ještě využít
vyhovovalo nám i složení
nebolelo nás bříško