Otestováno: Přečtěte si recenze na dětské mycí a koupací gely od JOHNSON’S®

Čtyřicet testerek vyzkoušelo dva kousky od JOHNSON’S®, a to sprchový a koupelový gel Pure protect a bublinkovou koupel a mycí gel 2v1. Co na ně říkaly?

* 98 % 2020

Jaké byly podmínky výběru testerek?

Vybrali jsme 40 uživatelek, které:

Každá z nich dostala 2 produkty: JOHNSON’S® koupel a mycí gel Pure protect a Bublinkovou koupel.

Jak maminkám a jejich dětem kosmetika vyhovovala, co se jim (ne)líbilo?

Recenze

Velikost písma:
341
27.08.20

I přestože děti mají citlivou pokožku, po koupání nebyl problém. Kosmetika krásně voní.

Výhody:

Vhodné pro citlivou pokožku
Příjemná vůně

455
29.08.20

Bublinková pěna má velice příjemnou vůni. Do vody jsem kápla opravdu malé množství tekutiny (pěny), proto na fotce není moc bublinek. Obě balení (pěna i mycí gel) jsou opravdu velká (500 ml) a mají dobře vyřešené dávkování. Oba výrobky nedráždí pokožku syna. Určitě doporučuji. Děkuji tímto za možnost testovat výrobky. :)

Výhody:

příjemná vůně
velikost balení šikovné dávkování
nedráždí pokožku

Nevýhody:

Nezaregistrovala jsem

2430
30.08.20

Dostala jsem možnost vyzkoušet kosmetiku Johnsons v testování. Zkoušeli jsme spolu se synem (4 a půl roku). Už když jsme balíček rozbalili, mě potěšilo pěkně dárkové balení. Syna zase zaujaly obrázky na lahvích (dráček a opička). Oba moc pěkně voní a oceňuji také velikost balení (500ml).

Výhody:

Obrázky které zaujmou děti
Velké balení (500ml)
Příjemná vůně

79
30.08.20

Dostali jsme možnost testovat mycí gel a bublinkovou koupel od Johnson's baby. Máme ji od středy a jsem z ní opravdu nadšená.

Výhody:

pokožka dcerky je po koupeli krásně hladká a voňavá
neštípe v očích
stačí malé množství
krásně voní

Nevýhody:

žádné

107
02.09.20

Děkuji za možnost testování.Testovaly dcerky 2 a 6 let. Balíček byl krásně dárkově zabalen. Super velké balení 500ml a výborné dávkování. Vůně příjemná nevtíravá. Další plus neštípe v očích a je hypoalergenní

Výhody:

Velké balení
Dávkování
Neštípe v očích
příjemná vůně

Nevýhody:

nic

603
02.09.20

Měli jsme možnost výrobky vyzkoušet v testování. Děkujeme, s výrobky jsem více spokojená. Oceňuji především praktické otevírání a zavírání, ale také kombinaci pěny a mycího gelu v jednom výrobku.

Výhody:

krásně pění, stačí malé množství
krásně hladká pokožka
nádherné dárkové balení

02.09.20

Dobrý večer, dostala jsem možnost vyzkoušet kosmetiku Johnsons v testování.
Zkoušeli jsme spolu se synem (6 let) a dcerkou 8 a půl měsíce. Už když jsme balíček rozbalili, mě potěšilo pěkně dárkové balení. Syna pro změnu zaujaly obrázky na lahvích (dráček a opička).Ještě příjemněji jsem byla překvapená (mile), když jsem k pěně i mycímu gelu přičichla, neboť kosmetika krásně voní. A přestože obě děti mají citlivou pokožku, po koupání nebyl problém.
Navíc bublinková pěna i mycí gel mají velice příjemnou vůni.
Do vody jsem kápla opravdu maličké množství pěny a přesto byla vanička pěny plná až skoro po okraj. Oba výrobky nedráždí pokožku syna a ani dcerky, která má problém s atopickou pokožkou a ani pokožku dcerky (zatím) zbytečně nedráždí.
Určitě doporučuji. Děkuji tímto za možnost testovat oba výrobky.

Výhody:

Vhodné pro citlivou pokožku dětí.
Obě balení (pěna i mycí gel) jsou opravdu velká (500 ml) a mají dobře vyřešené dávkování.
Obrázky které zaujmou děti.
Pokožka dcerky je po koupeli krásně hladká a voňavá
Neštípe v očích
Stačí nepatrné množství
Krásně voní
Pěkně dárkové balení

486
03.09.20

Ahoj, zdravím všechny! Malému je dva a půl roku… Musím říct, že oba výrobky od Johnson&Johnson mě oslovily. Jako první mě zaujalo opravdu velké a výhodné balení 500ml. Oba výrobky mají jemnou a nevtíravou vůni. Opravdu jsem se těšila, až napustíme vanu a půjdeme testovat. Na napěnění a bublinky je třeba dát malinko více gelu. Při mytí hlavy se malému dostalo trošičku do oka, ale ani si nevšiml, což jsem ocenila. Po koupání měl krásně hydratovanou a jemnou pokožku a nemusím ani říkat, jak krásně voněl. Snad prvně jsem nemusela po koupání použít na malého krém, což je taky super. Za mě tedy určitě spokojenost a za malého si troufám říct, taky ;-)

Výhody:

Velké balení
Příjemná vůně
Hydratuje
Nedráždí oči

88
03.09.20

Tak po vyzkoušení obou produktů jsem byla velice překvapena. Vzhledem k citlivosti pokožky dcery, která trpěla na vyrážky jsem se bála. Nakonec jsem byla mile překvapena, žádná vyrážka ani fleky. Syn 9 let od mala trpěl na suchou pokožku, která vyžadovala dražší mýdla a časté mazání, vyzkoušel také a pokožka již po 2 umytí výrazně lepší vzhled. Obě děti měly jemnou kůži.

Výhody:

Vhodné pro citlivou pokožku pro dítě v jakémkoli věku.
Příjemná vůně

Nevýhody:

Zde mi chyběla snad jen pumpička:-)

599
03.09.20

Jen co dorazil, tak hned večer jsme vyzkoušeli. Nejprve bublinkovou koupel a mycí gel 2v1, a skvělé. Krásně voní, nedráždí kůži ani se malá neosypala. Další jsme zkoušeli Pure protect gel a také naprostá spokojenost, používám ho i jen na umytí ručiček po lezení a hraní si. Malá miluje bublinky, ráda se cáká.

Výhody:

krásná vůně
velké balení
skvělá dostupnost
dělá krásné bublinky

139
03.09.20

Dostala jsem možnost vyzkoušet kosmetiku Johnsons v testování. Vyzkoušela jsem u syna 3roky, stačí opravdu malé množství. Překvapilo mě, že je po koupání pokožka jemná a krasně voní. Veliká spokojenost.

Výhody:

Jemná pokožka, neštípou oči, krásná vůně, pro citlivou pokožku velmi výhodné.

Nevýhody:

Žádné

807
03.09.20

Předem děkuji za možnost vyzkoušení těchto produktů. Neskutečně mě překvapilo moc krásné společné balení. Oceňuji velké 500ml balení a praktické dávkování. Bublinková koupel a mycí gel 2v1 nádherně voní, produkt Pure Protekt už méně. Oba produkty jsem vyzkoušela jak na dvouleté princezně, tak na sobě. Oceňuji, že bublinky z obou vydrží ve velmi tvrdé vodě shodně cca 15min, což si myslím, že bohatě na koupel stačí. U nás stačilo říct, že jdeme bublinkovat a dcera by radostí nejraději vlítla do vany i v oblečení :) bohužel na můj vkus oba produkty dost vysušují pokožku.

Výhody:

Velké balení
Praktický uzávěr i dávkování
Nuda ve vaně nehrozí :)

Nevýhody:

Po 15min koupele je pokožka vysušená

03.09.20

S dcerkou (2 roky) jsme měly možnost vyzkoušet mycí gely a pěnu do koupele od Johnson's. Na první pohled dceru zaujalo balení a při každém koupání si vybírá dráčka nebo opičku. Obě dvě mají příjemnou vůni, osobně mi více voní „opička“. Dávkovat stačí málo a je dost pěny. Pokožka je po vykoupání hebká. Dcerka nemá ráda, když jí teče pěna do očí, ale tato ji neštípe, a nechá si v klidu spláchnout pěnu vodou. Oceňuji praktické 500 ml balení.

Výhody:

Malé dávkování
Hezký obal
Nedráždí oči
Příjemný pocit na kůži

04.09.20

Za nás mohu doporučit i pro děti s citlivou pokožkou.. produkty nevysušují .. hezky voní a jsou pro dětskou pokožku šetrné.. :) a jako bonus mají hezký design

Výhody:

Šetrné k pokožce
Nevysušují

1872
06.09.20

Posledních 14 dní jsem testovala sadu mycích gelů od Johnson's baby,
První produkt : JOHNSON’S® Pure ProtectTM koupel a mycí gel 2v1 a JOHNSON’S® bublinková koupel a mycí gel 2v1, a za mě a děti jednoznačně úžasná dětská kosmetika, takže určitě doporučujeme, no a ta vůně nádhera.

Výhody:

Hydratuje a zvláčňuje pokožku
Smyje 99% všech nečistot
Neštípou po ní oči
Krásná vůně
Hypoalergenní

1363
06.09.20

Hned na úvod mě potěšilo dárkové balení a také velikost obou testovaných mýdel (500ml). Obojí vyzkoušeno na dětech 5 let a rok a půl. Oba mají sklony k vysoušení kůže a jsou atopici. Nicméně ani na jeden výrobek neměl reakci. Mladší i ochutnával :) Mycí gel jemně a příjemné voní, provoněl i celou koupelnu, není to však žádná vlezla uměla vůně. Za mě velké plus. Půllitrová lahvička mycího gelu se trochu těžkopádněji drží, je těžká a při manipulaci zaměstná obě ruce…nicméně dávkovač zabudovaný ve vršku dávkuje optimálně, tak i při zmáčnutí nevyteče velké množství gelu, jako je tomu třeba u jiných značek. Bublinková koupel mi už tak moc nevoněla, pro vytvoření bublin muselo být použito, na rozdíl od jiných produktů, více gelu, pěna nebyla hustá, načechraná, ale vydržela ve vaničce celou dobu koupání (asi půl hodiny). Ale je to nejspíš tím, že jde o pěnu i gel zároveň, což povyšuje celý produkt. Za mě jsou oba produkty ok a budu řada používat jako alternativu. Z těch dvou raději však sáhnu po čistém mycím gelu (modrý), ten z obou lahviček pro mě dopadl v subjektivním hodnocení lépe.

Výhody:

Příjemná vůně, optimální dávkování. Pěna déle vydrží. Při bublinkové koupeli 2v1 není nutné používat další mýdlo. Cena odpovídá velkému balení.

Nevýhody:

Příliš velká lahvička se hůře drží, na pěnu je nutné dát více mýdla. Chybí mi lépe zpracované informace na etiketě.

1421
06.09.20

Děkuji za vyzkoušení dětské kosmetiky Johnson's. Kosmetika je jemná, voňavá, přírodní. Vhodná pro miminka a pro děti se sklonem k suché kůži.
Hypoalergenní, doporučené pediatry.

Výhody:

Velké balení
Dobře pění, stačí trocha gelu
Příjemná nasládlá vůně
Pokožka je voňavá, čistá, hydratovaná

6185
06.09.20

Předem musím poděkovat za tu možnost otestovat dětskou kosmetiku Johnson´s. Dcera (4 roky) byla nadšená. Vybrala si Bublinková koupel a mycí gel 2v1 a musím říct, že se jí velice zamlouvá. Miluje bublinky a proti jejímu starému gelu tento dělá bublinek při mytí opravdu hodně a taky krásně voní. Po koupání má vždy krásně jemnou a hladkou pokožku. Druhý mycí gel Pure ProtectTM používáme do koupele pro mladšího syna a jsme taky spokojeni. Voní jinak, trochu mi připomíná vůni zeleného čaje, ale bublinek je ve vaničce dost a syn je nadšený. Ani slzička neukápne, tak že jsou oba prckové spokojeni.

Výhody:

Krásná vůně
Velké balení
Praktické otvírání
Jemná pokožka po použití
Neštípe ani nedráždí oči

9910
07.09.20

Moc děkuji za možnost testování této dětské kosmetiky. Jako první mě překvapilo krásné balení. Hned jako druhé příjemná, jemná vůně. Ale to nejhlavnější, dcera která je vůči některým výrobkům citlivá, snesla tuto kosmetiku úplně v pohodě a to je pro mě to nejdůležitější.

Výhody:

Dostupnost, cena, vhodné i pro děti s citlivější pokožkou

Nevýhody:

Neshledala jsem žádné

67
07.09.20

Z produktů mám velice dobrý pocit, tedy doporučuji. U mycího gelu bych brala možnost zakoupení i menšího balení na cesty, či do krytého bazénu.

Výhody:

příjemná vůně
nevysušuje dětskou pokožku
velké množství bublinek
vzhled produktu
při potopení pod vodu neštípe do očí

108
08.09.20

Děkuji za možnost testování kosmetiky Johnsons&Johnsons. Balíček velmi potěšil mě a samozřejmě obě naše dětičky. Testovala dcerka 4 a synek 2 roky. Balíček přišel krásně zabalený. Dcerka si hned zabavila mycí gel s opičkou a synek s drakem. Velké a veselé balení 500ml mycích gelů krásně ve vodě pěnilo, překrásně vonělo a co hlavní, že nedráždilo oči malých nezbedníků. Otvírání gelu je také praktické. Po koupeli byla pokožka vláčná, provoněná, bez reakce na tuto kosmetiku.

Výhody:

velikost balení
hypoalergenní
krásná vůně
nedráždí oči

401
08.09.20

Byli jsme vybraní k testování těchto dvou produktů, za což jsem velice ráda. Překvapila mě rychlost dodání a také velikost balení. Lahve mají praktické zavírání a proto mi zde nechybí ani často zmiňovaná pumpička. Doporučuji zejména dětem, kterým nevadí parfemovaná kosmetika. Že je doporučeno používat až od 18 měsíců, jak zde maminky píšou, jsem nikde napsané nenašla takže používáme, i když má syn teprve 12m a určitě to nijak neškodí.

Výhody:

Velký objem
Přívětivá cena
Dostupnost kdekoliv v obchodě
Praktický uzávěr

1012
08.09.20

Dcera má jemnou pokožku, která ji při přidání pěny do koupele vytvoří na pokožce červené fleky. Tato pěna do koupele mě překvapila, protože dceři se fleky nevytvořily. Sprchový gel hezky voní a nepálí po něm oči.

Výhody:

Trpělivý, nealergický

251
09.09.20

Dostali jsme možnost vyzkoušet výrobky firmy JOHNSON’S®, a to sprchový a koupelový gel Pure protect a bublinkovou koupel a mycí gel 2v1. Výrobky byly doručeny v hezkém dárkovém balení, což bylo velmi milé zjištění. S téměř dvouapůlletým synem jsme je tedy začali hned zkoušet. Musím říct, že oba výrobky hezky a intenzivně voní. Častěji jsme používali bublinkovou koupel, protože koupání bez bublinek u nás moc neprochází. Gelu stačí trocha, aby vytvořil bublinky, takže spotřeba by nemusela být ani příliš vysoká (pokud nemáte doma dítko, které si musí bunlinky dávat samo). Ale s oběma variantami jsme velmi spokojení. I přes mou dřívější skepsi, rozhodně výrobkům dáváme zelenou a myslím, že jich ještě pár pořídíme. Jako plus vidím velikost balení a cenu, navíc jsou výrobky této firmy poměrně dobře k sehnání. Menší nedostatek jsem našla u sprchového a koupelového gelu Pure protect. Je super, že je i antibakteriální a je možné jej používat i na běžné mytí rukou dětí, ale chybí mi dávkovací pumpička, jako je například u mycího gelu na dobrou noc z fialové řady. Umývání by udělala tahle maličkost komfortnější a u nás by i zamezila většímu plýtvání při mytí.

Výhody:

velikost balení
cena
hezky a intenzivně voní

Nevýhody:

u mycího gelu 2v1 mi chybí dávkovač

275
09.09.20

S těmito výrobky jsem byla velmi spokojená. Potěšilo mě, jak balíček byl krásně zabalený. I když je napsáno, že je až od 18 měsíců (zjistila jsem později), tak neměl na dceru žádné negativní účinky. Potěšilo mě i velké balení. Oba dva výrobky krásně voní, dělají bohatou pěnu a neštípou v očích.

Výhody:

Velké balení, příjemná vůně

Nevýhody:

Nic

1725
09.09.20

Na mycí gely Johnson’s jsem byla zvědavá, protože kosmetiku od této značky jsem dříve nepoužívala kvůli složení. Nyní velmi oceňuji vylepšené a víceméně šetrné složení u obou testovaných mycích gelů. Oba výrobky mají pěkné a velké balení, dobře se dávkují, i když dávkovací pumpička je pro mě pohodlnější. Oranžový gel vytvoří ve vaně pěnu, ale musí se ho dát celkem velké množství. Pěna je jemná a celkem vydrží. Oba výrobky hezky voní, i když pro někoho může být vůně už silná (hlavně pro uživatelky přírodní kosmetiky). Pokožka kluků je po použití hydratovaná, u mladšího syna nevidím zhoršení/zlepšení ekzému. Gely se dobře smývají. Klidně doporučuji vyzkoušet, poměr cena/výkon se mi zdá fajn.

Výhody:

Velké a hezké balení
Hydratuje
Dobře se smývá
Nedráždí pokožku
Mnohem lepší složení než dříve

Nevýhody:

Nemá dávkovací pumpičku
Aby se vytvořila pěna, je potřeba dát celkem hodně gelu
Pro někoho může být až moc navoněné

33
09.09.20

Balíček mi dorazil v pondělí a hned večer jsme začali zkoušet. Dala jsem synovi vybrat, který z mycích gelů použijeme jako první. Na první pohled ho zaujal oranžový - tedy bublinková koupel. Při napouštění vany se začaly tvořit mýdlové bubliny a koupelnou to krásně dětsky vonělo. Nepředstavujte si ale, že bude celá vana zaplněná pěnou, přece jen se jedná o dětské produkty, takže jsem uvítala, že mýdlo pění, ale opravdu s mírou a nemusím tak dítě ve vaně hledat. Po několika dnech pozorování a to tak, že každý večer byl použit jiný gel musím říct, že Johnson´s pure protect pění míň, ale je to tak jediný rozdíl. Oba krásně na pokožce voní, i když každý trochu jinak, ale opravdu příjemně. Nechávají pokožku opravdu jemnou a hydratovanou, nevysouší. Malý měl v době testování problém s vyrážkou, tak jsem se obávala, zda mu mýdla nebudou dělat problém, ale vůbec. Navíc vůbec neštípe v očičkách, což považuji za velkou výhodu.

Výhody:

krásně voní
neštípe v očích
po použití měl syn jemnou pokožku
velké balení
dobrý pro citlivou a podrážděnou pokožku

Nevýhody:

žádné

3266
10.09.20

S chutí jsem vyzkoušela oba produkty. Starší dcerka na ně byla hrozně natěšená, už se jí líbila jen samotná oranžová barvička :)

Výhody:

Velmi pronikavá, ale příjemná vůně. Úplně si to užíváte plnými doušky.
Pěnu vytváří oba produkty, takže zábava zajištěna.
Velké balení je ale výhoda, s dětmi to přece jen mizí rychlostí blesku

Nevýhody:

Mycí gel vlasy mé dcery poměrně vysoušel. Bylo potřeba následně použít kondicionér.

8
11.09.20

Děkuji za možnost vyzkoušet tento produkt. Krásně zabalený balíček nám udělal velikou radost :)
Obě balení krásně voní. Oceňuji kombinaci mycího gelu s bublinkovou koupelí (nemusím mít v koupelně dvacet přípravků na koupel :D ) bezvadně řešené zavírání lahví, a velký obsah balení
I při malém množství, gel krásně pění. Syn má suchou a citlivou pokožku, po použití žádný problém. Pokožka je krásně hebká :) vřele doporučuji :)

Výhody:

Účinný na citlivou, suchou pokožku
Hypoalergení
Obsah přírodních látek
Krásně voní
Dobře pění
Zavírání láhve

402
11.09.20

Také jsem byla vybrána k testování.
Hned mne mile překvapilo krásné balení.
Děti nadšené a hned chtěly napustit vanu :-D

Výhody:

velké balení
praktické zavírání
stačí jen troška pěny, děti si tam přidaly a měly jsme pěnovou vanu :-D, tak opravdu troška stačí
dle dětí vůně žvýkaček :-D

14.09.20

Bylo super udělat změnu s obvyklou pěnou do koupele. Prcek si taky všiml změny, hlavně když měl najednou hodně bublinek. Malej krásně po koupeli voněl. Neměl vůbec žádnou alergickou reakci, což bylo super a užíval si bublinky. Malej si nestěžoval na štípání do očí, nic takového. Pokud je spokojen prcek já taky.

Výhody:

Hodně pěny, pěkná vůně prcek se vyblb. No dobře přiznám se… i já jsem si dávala tyto výrobky do vany.

5874
14.09.20

Ještě jednou děkujeme za možnost testování. Tato kosmetika opět nezklamala, i po několika letech ji řadím k top dětské kosmetice. Příjemné složení, vůně, konzistence.

Výhody:

nedráždí dětskou pokožku

Nevýhody:

žádné jsem nenašla

454
15.09.20

Už při rozbalování balíčku mě překvapilo krásné dárkové balení. Už jsem vyhlížela večer až dvoum svým ďáblíkům nachystám bublinkovou koupel a wau spoustu bublinek, krásná vůně, super velké balení. A už ani očička neslzí. Moc děkujeme a určitě doporučujeme :-)

Výhody:

Velké balení
super dávkování

226
16.09.20

Oba produkty byly při příchodu hezky zabalené v dárkové krabici, což potěšilo. Chvíli trvalo než jsme se dostali k testování, jelikož jsme byli na dovolené, ale nyní si jsem jistá, že jedno balení budu odvážet k babičce, kde pravidelně jezdíme. Oba druhy příjemně voní, jemná pěna, neštípal v očích, klidně bych si je koupila sama někde v drogerii. Kosmetiku pro malého volím hlavně na základně zkušeností s nějakým vzorkem, podle toho jak nám vyhovuje.

Výhody:

Hezká vůně,
hezké balení,
uzávěr.

Nevýhody:

žádné

97
16.09.20

Děti byly nadšené, jaký krásný dárek dostaly. Potěšila mne velikost balení, otvírání je praktické, ale vzhledem k tomu, že děti se už z velké míry umývají sami, mám raději pumpičku, ale to se dá řešit.
Oba výrobky mají příjemnou vůni.

Výhody:

Velikost balení
Příjemná vůně

Nevýhody:

Pro nás by byla lepší pumpička

33
16.09.20

Testovala jsem kosmetiku JOHNSON’S® se svou 3,5 letou dcerou. Potěšilo nás krásné dárkové balení, které dcera hned večer vyzkoušela. U bublinkové koupele a mycího gelu 2v1 bylo skvělé, že stačí jen trošku a je hodně pěny. Akorát byla škoda, že dlouho nevydržela. Sprchový a koupelový gel Pure protect je jemný a nevysušuje. Oba přípravky krásně voní až mě to překvapilo a vůně vydrží. Tuto kosmetiku určitě doporučuji i ostatním maminkám.

Výhody:

Nádherná vůně
velikost balení
nedráždí pokožku
krásně pění
pokožka je hydratovaná

Nevýhody:

Žádné jsem nenašla

2895
17.09.20

Mycí gel jsem testovala se svým pětiměsíčním synkem, který má jemnou kůži a jen tak mu nějaký výrobek nesedne. Po koupeli neměl žádné kožní reakce, kůže byla vláčná krásně voňavá.
Pěnu do koupele jsem testovala se tříletou dcerou, která má ráda bublinky. Musela jsem použít trochu víc přípravku. Ze začátku nechtěl pěnit, ale nakonec se povedlo. Krásně voní, nedráždí v očích a zanechává jemnou pokožku.

Výhody:

Krásná vůně
Pokožka zůstává jemná
Velké balení

10
18.09.20

Johnson's Pure protect a Bublinková koupel jsou prostě super. Pure protect má jemnou vůni, která není výrazná, ale voní „tak akorát“. Bublinková koupel je o něco výraznější, ale přesto nepůsobí „přeparfemovaně“, ani jedna z nich svým aroma nedráždí. Dokonce jsou oba hypoalergenní, takže vyhovovaly i citlivé (atopické) pokožce mojí neteřinky.

Balení jsou velká (500 ml), takže se lahvičky dobře drží a jsou na pohled moc pěkné. Navíc jsou na nich veselé obrázky, které dítě zaujmou.

Po koupeli je pokožka heboučká a hydratovaná, pro jistotu ale stejně mažeme i krémem.

Konečně jsme mohli otestovat něco pro „starší“ děti, protože jinak tu je často pouze kosmetika pro miminka. Některé maminky tu zmiňovaly, že je nevýhoda, že jsou bublinkové koupele až pro děti od 18m. To mi ale přijde zvláštní, protože se přece měly hlásit pouze maminky se staršími dětmi, protože kosmetika pro nejmenší se testovala. Já jsem tedy ráda, že se konečně dostalo i na nás, co už máme starší děti…

Výhody:

krásně voní a přitom nedráždí
má na sobě veselé obrázky
neštípe v očích
velké balení
stačí malé množství - vydrží dlouho

18.09.20

Naprosto perfektní kosmetika pro děti. Vyzkoušeli jsme oba produkty, oba mají příjemnou velikost, nedráždí oči a příjemně pění, i když ne moc. Sestry děti byly nadšené a ráchaly se alespoň hodinu.

Výhody:

pění
velikost balení
příjemná vůně
nevysušuje pokožku

22.09.20

S Johnsnem prostě nešlápnete vedle. Mycí gel 2v1 je super věc. Koupel pro naše mimčo a sprcha pro mě, po které mám pokožku krásně jemnou a voňavou - po medu a zeleném čaji. Na pěně se mi líbí hlavně to, že je hypoalergenní a neštípe v očích.

Výhody:

výhodné balení 2v1 gel a koupel
gel odstraní až 99 % bakterií
krásná vůně
neštípou v očích