Soutěž s Canpol babies probíhá od 14.9. do 20. 9.2020

 Canpol babies 1

Den první: Termín porodu se blíží? Vyhrajte tašku do porodnice Canpol babies!

Vaše miminko se už chystá na svět? Víte, co vše si s sebou zabalit do porodnice? Abyste na nic nezapomněla, prozkoumejte náš seznam. A zapojte se do soutěže o praktické výrobky Canpol babies »

 Canpol babies 5

Den pátý: Jak přejít na krmení z lahvičky? Vyhrajte praktický ohřívač Canpol babies!

Chcete kombinovat kojení s krmením z lahve? Víte, jak vybrat správnou lahvičku? Přečtěte si praktické rady a zapojte se do soutěže o ohřívač Canpol babies »

 Canpol babies 6

Den šestý: Proč vaše miminko pláče? Vyhrajte praktické pomocníky pro klidné dny i noci

Pláče často? Víte, co může vaše miminko trápit a jak ho utišit? Praktické rady vám pomůžou a výhra potěší! Soutěžte s Canpol babies »

 Canpol babies 7

Den sedmý: Kojení jako nejkrásnější dar! Podpořte laktaci a vyhrajte odsávačku Canpol babies.

Kojení je krásný a přirozený způsob krmení miminka. Víte, jak začít a proč je důležité první přisání? Hrajte o elektrickou odsávačku Canpol babies »

Canpol babies Česká republika

Již více než 30 let pečujeme o to, aby maminky mohly úspěšně začít svou cestu mateřstvím a pomáháme jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s ním souvisí. Podporujeme maminky v raném období mateřství a díky komplexnosti portfolia (více než 600 produktů) je doprovázíme v prvních letech života jejich dětí. Značka Canpol babies má své věrné zákazníky ve více než 50 zemích celého světa a v České republice se pyšní skvělým postavením, a to hlavně díky své dlouholeté tradici, spokojeným zákaznicím, ale i inovativnímu přístupu, novým technologiím a bezpečným materiálům. Nabídka Canpol babies zahrnuje široký výběr produktů od potřeb v období těhotenství a po porodu, krmení dítěte, dudlíků, kojeneckých láhví, odsávaček mateřského mléka, hygienických a bezpečnostních pomůcek až po plyšové hračky. Značka Canpol babies usnadňuje maminkám mateřství i péči o miminka. S láskou již 30 let.