Celkové hodnocení: NUK Kojenecká láhev First Choice+ s kontrolou teploty
Zkušenosti: NUK Kojenecká láhev First Choice+ s kontrolou teploty
K testování nám dorazila lahvička 150 ml se savičkou pro děti 0-6 měsíců. Oceňuji, že součástí balíčku byla i savička pro větší děti, 6-18 měsíců. Námi testovaná lahvička měla krásný holčičí design. Dcera 6 měsíců je plně kojená, lahvičku jsme tedy testovaly na vodu a čaj. Dcera si hned lahvičku hezky sama chytila do rukou a sama si dokázala dát lahvičku do pusy. Indikátor teploty je super, zkoušela jsem nalít horkou vodu a proužek opravdu změnil barvu. Samozřejmě jsem teplotu zkoušela i „osobně“, ale jako orientační kontrola si myslím, že barevný indikátor je super věc.
Za nás ale lahvička bohužel neuspěla. Dcera je od narození bez dudlíku (neumí to) a na stejný problém jsme narazily i s lahvičkou - dcera si jí sice dávala do pusinky, ale během 14tidenního testování se nenaučila, jak z ní pít.
Jinak bych s lahvičku byla spokojena.
Výhody:
Design
Dceři se dobře držela v rukách
Indikátor teploty
Nevýhody:
savička, i přes tvar, který odpovídá prsu, dcera nepochopila, jakým způsobem má z lahvičky pít.
Lahvička je lehká,synovi se dobře drží,design lahvičky je decentní,za mě je pěkná. Dobře se s ní manipuluje,rozebírá a šroubuje. Oceňuji obsah 300ml,běžnější je jen 260ml. Synovi je 22m,,takže větší objem je fajn. Příjemným bonusem je kontrolka teploty,která opravdu funguje. Jen synovi nevyhovoval savička s menším průtokem,ale lze pořídit větší. Lahvičku doporučuji.
Výhody:
Lehká lahvička
Snadná manipulace
Kontrolka teploty
Nevýhody:
Malá savička
Doporučujeme:)
Výhody:
Lehká a úzká
Změna barvy při vyšší teplotě
Tvar savičky
Nevýhody:
Víčko je kousek nad koncem savičky
při protřepání je obsah lahvičky uvnitř ve víčku
Děkujeme za možnost otestovat láhev Nuk, tato značka je u nás oblíbená včetně sovičky mazlíka:) u této lahvičky tomu není jinak. Dobře se drží, je lehká a to jak se barevně mění stupnice která je hezky vidět je šikovné, můžeme jen doporučit.
Výhody:
Design
Indikátor teploty
Velikost
Tvar
Lehkost
Výrobky od značky NUK za nás perfektní volba, malá jiné dudlíky nepřijme, bohužel savička u této lahvičky neprošla. Celkem mě to mrzí, protože je lehká, dobře se malé drží a mě čistí. Úplný top je indikátor teploty, který bych velice ocenila v začátcích, teď už mám pár zkušeností, když je malé rok a čtvrt, ale tápajícím maminkám do začátku jedině doporučím.
Výhody:
Spolehlivý indikátor teploty
Hezký design
Perfektně se vejde do termo obalu na lahvičky
Dobře se čistí
Nevýhody:
Bohužel typ savičky
Testovala jsem láhev NUK u dvojčat a u prvního z kluků náš test neprošel. Je nám 16 měsíců a stále není zvyklej na větší dírku u lahve. Takže par dnu zkoušení a nic. Pak jsem začala zkoušet u druhého z dvojčat a tam nám lahev sedla hned. Tadeáš je zvyklejší na větší dírku u lahve. Takže jsem rada, ze mu sedla. Líbí se mi dizajn láhve máme krásně neutrální bílo-šedé puntíky, pro kluka ideál. Líbí se mi pevný materiál jak lahve tak savičky. A co víc, tak je super kontrola teploty. Takže za mě top produkt. Lahvičky si necháme. Značka NUK je velmi kvalitní máme od ní dudlíky, kartáčky a teď i lahev.
Výhody:
Skvělý produkt.
Kontrola teploty super.
Krásný dizajn.
Kvalitní materiál.
Produkty od značky NUK jsou velmi kvalitní. Láhev má krásný design, malého hned zaujala, mě zaujal indikátor teploty. Skvělá věc. Škoda, že tato láhev nebyla na trhu dříve. Lehká lahev, malému se skvěle drží, savička se dobře myje (i lahev) Za nás velká spokojenost
Výhody:
Lehká
krásný design
snadná údržba
vychytávka - indikátor teploty
Doporučuji
Výhody:
Indikátor teploty
Pěkný design
Tvar savičky modelován dle tvaru matčiny bradavky
Vyzkoušeli jsme se synem tuto skvělou lahvičku od NUKu, jen nám přišla v růžové barvě pro chlapečka, ale tak to nevadí, pít z ní může i tak:-) funguje jak má, ale ocenila bych ouška na držení v jedné ruce
Výhody:
Dobře se drží
Kontrola teploty funguje
Dobře se mu z ní pije
Koupíme si další v modré barvě
Nevýhody:
Ocenila bych ouška pro lepší držení v 1 ručičce
Přidávám svou zkušenost s NUK Kojeneckou láhví First Choice+ s kontrolou teploty. Protože i nás postihl koronavir, tak se omlouvám za pozdnější recenzi. S láhví jsem v konečném testování spokojená. Kontrolka teploty funguje dobře. Zkoušela jsem, zda teplota odpovídá skutečnosti a udělala jsem kontrolní měření teploměrem a opravdu teplota na láhvi odpovídá. Dcera si zvládá láhev sama držet, protože je lehká a skvěle jí padne do rukou. Líbí se mi i design láhve, který je i pro děti zajímavý. Po dopití se dcera láhev prohlížela. Láhev mohu doporučit.
Výhody:
kontrolka teploty ukazuje správnou teplotu
dceři se láhev dobře drží
pěkný dětský design na láhvi
lehká jako pírko
Naprosto úžasná láhev, moc se povedla. Vždy jsem měla problém s teplotou mléka ( buď bylo studené anebo jsem ho moc ohřála), a díky teploměru v láhvi už si nemusím dělat starosti, je to můj velký a rychlý pomocník. Díky savičce, která opravdu má podobný tvar bradavky, nevadí i při kojení. Chválím jak je i lehoučká láhev. Hezký designy. Dobře se umývá, čistí. Jsem nadšená.
Výhody:
Teploměr
Savička připomínající bradavku (nevadí při kojení)
Lehká láhev
Dobře se čistí
Malý ji dobře přijal. Indikátor teploty je super vychytávka. Zkoušela jsem kontrolovat poprvé teplotu i teploměrem a teplota odpovídala zbarvení podle lahvičky.
Výhody:
Indikátor teploty
Pěkný jednoduchý vzhled