bozenkakatenka

Přidat inzerát

Podmínky prodeje:

Osobní odběr.

mandarinka123

Prodávající

26.05.15

Děkuji za bezva obchůdek, vše proběhlo na jedničku ;-) DOPORUČUJI!

adlita

Prodávající

05.05.15

Děkuji a jednoznačně ***D O P O R U Č U J I*** tuto kupující. Bleskové uhrazení, výborná domluva. Balíček je již na cestě :-)

Ikiky

Prodávající

21.04.15

Opět prima obchůdek. Rychlá a bezproblémová komunikace. Moc děkuji a určitě doporučuji! :-)

winter81

Prodávající

12.04.15

Rychlé a bezproblémové jednání, rychlá platba. Vše ok. Maminku mohu jen doporučit. :)

Ikiky

Prodávající

10.04.15

Bezproblémový obchůdek. Vše v pořádku. Určitě doporučuji a děkuji!

ZuzulikB

Prodávající

09.12.14

Všechno proběhlo v pořádku

lencakl.

Prodávající

05.09.14

Rychlá platba, milá komunikace, vše v pořádku. Doporučuji!

lencakl.

Prodávající

03.09.14

Obchod proběhl na výbornou, platba v pořádku dorazila. Ostatním ráda doporučuji. Lenka

peit

Prodávající

19.08.14

Moc milá kupující, ráda doporučuji!

4barbucha

Prodávající

04.08.14

Spokojenost z obou stran :-)

S Ivca

Prodávající

23.07.14

Vše v naprostém pořádku.Moc milá maminka,rychlá domluva,rychlá platba.Mohu všem vřele doporučit!!!:)

Kaaya

Prodávající

12.06.14

rychlá platba

Katerina308

Prodávající

09.06.14

Výborná komunikace, rychlá platba, mohu doporučit

LootynkaCZ

Prodávající

27.05.14

obchod proběhl v pořádku, doporučuji :)

Malike

Prodávající

20.05.14

Domluva a obchod proběhl bez problému

Vendula D.

Prodávající

01.05.14

Doporučuji, okamžitá a příjemná domluva, paní velice milá, děkuji za obchůdek :-)

Vendula D.

Prodávající

23.03.14

Jsem ráda, že mohu udělit první hodnocení, obchůdek proběhl na jedničku, paní velice příjemná, měla jsem možnost se s ní potkat dokonce osobně :-) tímto děkuji za obchůdek a všem vřele doporučuji :-)