Vše v pořádku, děkuji a doporučuji
Podmínky prodeje:
je možné osobní převzetí i zaslání poštou s platbou předem
je možné osobní převzetí i zaslání poštou s platbou předem
Vše v pořádku, děkuji a doporučuji
Příjemná maminka , rychlá komunikace , pěkné věci ! Doporučuji !!!
Rychlá domluva, kvalitní zboží, doporučuji.
Dobrý den, děkuji za obchůdek. Bačkůrky jsou pěkné. Vřele Vás jako prodávající doporučuji. Jitka
Vše v naprostém pořádku, děkuji za obchod!
velmi rychlý obchod, super domluva, boty skvělé, děkuji a doporučuji!
Rychla komunikace,super obchod
Bezproblémová komunikace, děkuji za obchod!
rychlá platba, vše bez problémů, doporučuji
moc děkuji za bezproblémový a rychlý obchůdek a těším se na další nákupy :-)
Doporučuji všem. Rychlé jednání a skvělá komunikace.
Obchod bez problémů, spolehlivá osůbka :-)
Paní má zlatou trpělivost. Slíbené samolepky jsem dodala v pořádku, i když to trvalo déle, než jsem si myslela. Moc děkuji za vyčkání i za výměnu bodíků za samolepky. :kytka:
Absolutně nadpozemsky trpělivá, milá a ochotná. Moc děkuji za bezvadnou spolupráci.
doporučuji, vše v pořádku:)
Děkujeme, výměna proběhla naprosto v pořádku :) doporučujeme :)
Moc děkujeme za samolepky, všem ráda doporučuji tuto milou a ochotnou maminku. M.
Moc děkuji za bleskovou výměnu a doporučuji :-)
Výměna kuponků proběhla rychle a bez problémů, doporučuji!