Podmínky prodeje:

VYUŽIJTE AKCE ODESÍLÁNÍ BALÍČKU ZA 19,90,–KČ PŘES DPD, DO 30.11.2022!!!

Milé, maminky, omlouvám se, ale již chodím na plný úvazek do práce, proto budu vaše dotazy a komunikaci moci vyřizovat až večer, prosím tedy o trpělivost… Děkuji moc za pochopení!

Dobrý den, vítám vás na svém bazárku a děkuji za váš čas, který věnujete jeho procházení. Prodávám zde oblečení většinou po svých 2 dětech - holčičce a chlapečkovi. Některé věci jsou úplně nové, ještě originálně zabalené s visačkou (nestihli jsme unosit, nebo na ně zapomněli. Jiné jsou nošené, ale pouze vždy 1 dítětem a jelikož oblečků máme opravdu spoustu, tak po většinu na nich nošení není příliš znát. Vše co prodávám je bez vad - fleků a dírek. Jelikož oblečků je opravdu velké množství a z časových důvodů se 2 dětmi a plným pracovním úvazkem nestíhám vše fotit a vkládat, proto pokud vás zaujme jakýkoli vklad a budete váhat skrz poštovné placené za odeslání 1 věci, tak mě neváhejte kontaktovat a já vám ráda pošlu ještě další fotky oblečení a věciček přímo v uvedené velikosti, která je pro vás aktuální a potřebná. U oblečků neuvádím míry, ale pouze velikost, která je uvedená na cedulce, proto pokud vás budou zajímat míry, napište a já vám vše ráda na požádání přeměřím, případně zašlu další podrobnější fotky do soukromé zprávy emailem…

Další věcičky na prodej, které nejsou inzerované naleznete ve fotkách v albu rajče. Pokud by vás odsud něco zaujalo, ráda vám pošlu bližší informace ohledně přesné velikosti, stavu a ceny:
 https://jamborovaj.rajce.idnes.cz/

Umožňuji jak osobní odběr zboží přímo v Brně nebo po domluvě na Vysočině- po trase Luka nad Jihlavou-Jihlava-Třešť-Telč-Mrákotín-Studená či po trase Brno-Třebíč-Telč-Mrákotín… Případně Vám zašlu zboží, poštou nebo přes zásilkovnu, po obdržení požadované částky na účet. Poštovné účtuji dle tarifu české pošty, tak aby to pro vás - kupující maminky vyšlo co nejlevněji.

Nebojte se v případě zájmu psát a ptát se, vše je o vzájemné domluvě :-)
Přeji Vám příjemné nakupování :-)

Akivasha

Kupující

05.05.17

Jako vždy moc milá komunikace, ochota a spolehlivost. Paní mi ochotně nafotila a přeměřila další věci, které jsem sháněla. Jsem moc spokojená a doporučuji :)

Monika76

Kupující

28.04.17

Vrele doporucuji pani Janu. Tak laskavou a milou a vstricnou komunikaci jsem dlouho nezazila. Moc dekuji a preji spoustu zajemcu o pekne vecicky.
Monika

Cejdik

Kupující

27.04.17

Moc hodna a vstricna pani,bylo radost u ni nakupovat.

ykodo

Kupující

24.04.17

Velmi ráda doporučuji! Paní Jana je velmi ochotná, komunikace milá a rychlá, oblečky perfektní. Dokonalá péče o zákazníka od začátku do konce... i déle :))

Danikk

Prodávající

03.04.17

Děkuju Janičce opět za jeden z příjemných a malých obchůdků!!! Budu se těšit příště ;)

capulka bahenni

Kupující

15.03.17

Paní velmi ochotně měřila všechny požadované oblečky, komunikace byla rychlá a oblečení přišlo hned a nádherně voňavé:) Vřele doporučuji!

Upravit

Lechnerova

Kupující

12.03.17

Vřele doporučuji! Rychlá komunikace, bezproblémový obchod a krásné oblečení za výborné ceny.

Lechnerova

Kupující

12.03.17

Vřele doporučuji! Rychlá komunikace, bezproblémový obchod a krásné oblečení za výborné ceny.

Lechnerova

Kupující

12.03.17

Vřele doporučuji! Rychlá komunikace, bezproblémový obchod a krásné oblečení za výborné ceny.

Lechnerova

Kupující

12.03.17

Vřele doporučuji! Rychlá komunikace, bezproblémový obchod a krásné oblečení za výborné ceny.

Lechnerova

Kupující

12.03.17

Vřele doporučuji! Rychlá komunikace, bezproblémový obchod a krásné oblečení za výborné ceny.

r208

Kupující

10.03.17

Rychlá a příjemná domluva. Krásné zboží. Dporučuji :-)

Hanina85

Kupující

08.03.17

Vyborna komunikace...pekne vecicky...

Hanina85

Kupující

08.03.17

Vyborna komunikace...pekne vecicky...

Hanina85

Kupující

08.03.17

Vyborna komunikace...pekne vecicky...

MUDr.R

Kupující

08.03.17

Moc děkuji za obchůdek, vše proběhlo v naprostém pořádku. Skvělá komunikace a rychlé dodání, vřele doporučuji :-).

Ismini

Kupující

07.03.17

Velmi dobra a prijemna komunikace, zbozi pekne a v poradku. Doporucuji!

JanaVo

Kupující

06.03.17

Mohu jen doporučit. Skvělá komunikace a rychlé dodání!!!

Andi82

Prodávající

06.03.17

Vše proběhlo podle domluvy, jednalo se o osobní odběr, maximální spokojenost, víc takových normálních kupujících! Děkuji

69mirka

Kupující

23.02.17

Určitě DOPORUČUJI!!! Vstřícnost, ochota, domluva...
Vše v pořádku :-)

monulakl.

Kupující

18.02.17

Skvělá, rychlá komunikace, paní je moc sympatická a ochotná. Botičky nám dovezla skoro až před dveře domu :) vřele doporučuji!!!! DÍKY moc.

JanAndy

Prodávající

14.02.17

Jasná domluva, rychlá platba, milé a vstřícné jednání. Tuto maminku mohu jedině doporučit!
Děkuji!

MBK

Kupující

13.02.17

Vřele doporučuji. Paní je velmi mila a ochotná. Komunikace na jedničku.

figouš

Kupující

12.02.17

Vřele doporučuji. Dobrá komunikace, ochota, vše na výbornou :-)

momana1

Kupující

31.01.17

bezproblemovy obchod,super komunikace,jedine doporucuji

Vigantice

Kupující

18.01.17

Výborná komunikace, rychlé dodání. Určitě doporučuji.

Akivasha

Kupující

14.01.17

Milý a rychlý obchůdek, paní byla moc ochotná a vše proběhlo v pořádku. Velmi doporučuji! :)

Michelle1990

Kupující

31.12.16

Velmi ochotná a milá maminka ... Moc děkuji za obchůdek , věcičky jsou úžasné , mám radost. Mohu jen doporučit :)

RenKe

Kupující

12.12.16

Vřele doporučuji, příjemné, rychlé jednaní, vše v naprostém pořádku.

margitax

Kupující

06.12.16

vse v poradku

wikuska

Kupující

01.12.16

Určite doporučujem, veľmi ochotná a príjemná komunikácia, balíček bol rýchlo zaslaný a šatičky sú v bezvadnom stave. Ďakujem za skvelý obchod :)

Zouinka

Kupující

01.12.16

Vše proběhlo rychle, milá konverzace a pyžamko moc pěkné. Určitě doporučuji

Sonikber

Kupující

26.11.16

S touto maminkou je radost obchodovat!!!! Opět velmi děkuji a DOPORUČUJI!!! :-)

fofolka

Kupující

23.11.16

Opět skvělý obchůdek, věcičky nádherné a opět velmi DOPORUČUJI :-)

Suubaru

Kupující

21.11.16

Krásné oblečení, výborná komunikace, rychlý obchůdek. Doporučuji :)

Vec01

Prodávající

11.11.16

Opět děkuji nejen za obchůdek, ale především za příjemnou, rychlou a spolehlivou komunikaci. Děkuji a mohu jedině DOPORUČIT.

krokodylek

Prodávající

08.11.16

Bezproblémová domluva,vše ok,paní jako kupující mohu doporučit

k.majunka

Kupující

04.11.16

Opět naprosto úžasný obchůdek, musím naprosto vše chválit-přístup, jednání, komunikace, dodání věciček...velice milá maminka, určitě zde opět nakoupím.
Všem doporučuji!:-)

fofolka

Kupující

31.10.16

Naprosto úžasná prodávající :-) skvělá komunikace, ochota věci přeměřit. A věcičky jsou nádherné. Děkuji a určitě DOPORUČUJI :-)

margitax

Kupující

21.10.16

Maximalni spokojenost, opravdu doporucuji !

nsudova

Kupující

20.10.16

Super jednání, doporučuji. :-)

Marthamar

Kupující

16.10.16

Příjemná komunikace, vše naprosto v pořádku. Doporučuji :-)

susannn

Kupující

14.10.16

Vse probehlo v poradku, rychla a prijemna domluva, vecicky moc hezke, odpovidaji popisku. Urcite doporucuji pro dalsi obdchudky :-)

Sonikber

Kupující

13.10.16

Vse v poradku, dekuji a doporucuji!!! :-)

LuciM

Kupující

06.10.16

Až neuvěřitelná ochota a pružnost jednání!!! Děkuji a zas někdy příště:-)

luc258

Kupující

05.10.16

Ochotná a velice příjemná prodávající, hezké věci, doporučuji :)

mynames.katrine

Kupující

04.10.16

vše ok, děkuji

Upravit

martincova.l...

Kupující

23.09.16

Mužů pani vřele doporučit. Výborná komunikace.

Arwen.q

Kupující

22.09.16

Dobrý večer, prima obchůdek, paní je velmi milá a vstřícná. Vřele doporučuji. Přeji pěkný večer. Lída

vikysek2

Prodávající

15.09.16

Opět další z vydařených obchůdků s maminkou Janou. Děkuji!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »