Podmínky prodeje:

Dobrý den, preferuji platbu předem na účet nebo osobní odběr.

Jitka79

Prodávající

27.10.14

Obchůdek na jedničku, blesková platba a příjemná komunikace:)
Ráda doporučím všem prodávajícím obchůdek s touto maminkou.

verca.vena

Prodávající

14.10.13

Vše proběhlo v pořádku, skvělá komunikace a blesková platba.:-)

verca.vena

Prodávající

07.10.13

Vše v pořádku, peníze dorazily rychle jak paní slíbila:-) Děkuji za nákup.