Podmínky prodeje:

Děkuji za návštěvu mého bazárku. Zboží zasílám po platbě předem, zbytek dle dohody. Na dobírku nezasílám po špatných zkušenostech. Děkuji za pochopení.
Při odběru kojeneckého oblečení do vel. 80 v hodnotě alespoň 500Kč dám slevu 10% :-)
INZERUJI I JINDE.

Poštovné dle tarifu České pošty.

Kakunkap

Kupující

29.09.14

Nákup proběhl bez problémů, veliká spokojenost :-)

Doporučuji :-)

domi123456

Kupující

28.09.14

SUPER oblečky,milé jednání,rychlé dodání,všem moc ráda DOPORUČUJI !!!!!!!

Edita2

Kupující

22.09.14

Vše v pořádku

01lauris

Prodávající

09.09.14

Vše v pořádku,děkuji za obchůdek.

xantipi

Kupující

04.09.14

Děkuji moc, jako vždy bleskové odeslání, skvělá komunikace a ráda se vracím..... Doporučuji

xantipi

Kupující

04.09.14

Děkuji moc, jako vždy bleskové odeslání, skvělá komunikace a ráda se vracím..... Doporučuji

viktorka89

Kupující

31.08.14

vše naprosto super :-) věcičky moc krasne :-) děkuji a doporučuji :-)

Janička005

Kupující

29.08.14

Děkuji za skvělý obchůdek,všem mohu vřele doporučit!!!!

Šarlota4

Kupující

26.08.14

Obchod probehl na jednicku a dle domluvy:)) spokojenost

Leopoldina

Kupující

24.08.14

Příjemný a rychlý obchod, děkuji.

Amy75

Kupující

21.08.14

Vše v naprostém pořádku, komunikace bez problému, rychlé dodání, obchod na jedničku :-)Děkuji :-)

Daja254

Kupující

20.08.14

Rychlé jednání, oblečení voňavé a čisté, nemohu si stěžovat :-). Doporučuji :-)

ssisa

Kupující

13.08.14

Doporučuji :)

Upravit

ninaj

Prodávající

11.08.14

S paní už mám skvělé zkušenosti a opět mohu jen doporučit!

Bára40

Kupující

10.08.14

Vše OK, doporučuji ! :-)

LenkaP77

Kupující

09.08.14

Obchůdek proběhl na jedničku! Objednané oblečky jsou krásné, čisté a voňavě - jako nové a za velmi výhodnou cenu. Dodání balíčku také velmi rychlé. Určitě všem doporučuji a budu se těšit na další obchůdek s touto maminkou :)

nadus

Kupující

08.08.14

Rychle jednani, veci jsou hezci nez na obrazku, vypadaji jako nove. Doporucuji vsem :)

Adinka1997

Kupující

07.08.14

Zbozi opet krasne a vonave. Pani mi dokonce poslala zbozi driv nez jsem cekala. Moc doporucuji!!!

an-dil-ek

Kupující

07.08.14

Všechno perfektní, děkuji :)

Bugaboo

Kupující

07.08.14

Jako vždy, perfektní servis!!!! Děkuji Janičko

Pavlina 1

Kupující

06.08.14

Opět perfektní, jak komunikace, tak zboží a rychlé dodání. Doporučuju Pavlína

pettu

Kupující

06.08.14

krásné voňavé věci, rychlý obchůdek , určitě doporučuji a určitě zase ráda objednám další oblečky

schatzzi

Kupující

06.08.14

Rychlá komunikace i dodávka zboží, vše v super stavu.

tekr

Kupující

06.08.14

rychlé jednání, vše v pořádku.

babulka01

Kupující

05.08.14

Děkuji za rychlý obchůdek, kalhotky jsou suprovní. :D

kiki18

Kupující

04.08.14

Dobry den.Dekuji Moc za Super Spolehlivy Obchudek s Veckama jsem moc Spokojena moc se mi libi ;-) Pani Doporucuji! ;-) mejte se hezky.

Tutiiina

Kupující

04.08.14

Paní je velice milá. Obchůdek proběhl rychle a bez jakéhokoliv problému.Věcičky jsou krásné. Obchůdek s paní nelze jinak než doporučit :-)

spmila

Kupující

01.08.14

bezva holčina,jsem hrozně ráda že jsem narazila na tak bezvadného človíčka,děkuju

Bára40

Kupující

01.08.14

Super komunikace, super věcičky!

Natyma

Prodávající

31.07.14

Super obchod jako vždy. Skvělá domluva, bezproblémová platba. Díky.

Ivanesca

Prodávající

30.07.14

Moc milá a sympatická maminka, ze srdce obchodování s ní doporučuji. Rychlá komunikace, vstřícná a ohleduplná.

Upravit

Anaj37

Kupující

25.07.14

v pořádku

hanath

Prodávající

25.07.14

Supr, trupr! Rychlovka a vše na jedničku!

alcar

Kupující

23.07.14

Všechno proběhlo v pořádku a velice rychle, věci jsou krásné. Doporučuji. :-)

Bugaboo

Kupující

23.07.14

Jak jinak, než dokonalé služby ve všem...už jsem tu snad po sté a zase spokojenost:O)

Adinka1997

Kupující

22.07.14

Dobrý den, tak dnes dorazilo zboží. Jsem s věcičkami velice spokojená jsou moc pěkné. + Rychlá doprava ... Mohu jen každému doporučit :)

Edita2

Kupující

21.07.14

Vše v pořádku, paní mohu doporučit :)

Slunicko7tecne

Kupující

21.07.14

vynikající jednání, naprostá spokojenost

xantipi

Kupující

18.07.14

Velice milá prodávající, vše O.K Doporučuji

Pavlina 1

Kupující

17.07.14

Opět vše na jedničku, super komunikace, rychlé zaslání a věcičky krásné. Díky Pavlína

anake

Kupující

16.07.14

spokojenost, jak jinak -:)))))

Bugaboo

Kupující

16.07.14

Tuhle maminku mám fakt moc ráda, dycinky vím, že to bude full servis. Zase krásné, čisté a voňavé věci, dodané fakt rychle. Naše dcera má šatník hlavně od této prodávající:o) Věci jsou jako nové!

lenchi

Prodávající

14.07.14

Vše v naprostém pořádku, moc příjemná komunikace, rychlé zaplacení. Vřele doporučuji! :-)

sona9

Kupující

11.07.14

Zboží odpovidalo popisu. Skvělá komunikace, jsem naprosto spokojena a Doporučuji

navstevnice_...

Kupující

09.07.14

Určitě doporučuji! Milé a rychlé jednání, hezké věcičky! :-)

petapolna

Kupující

09.07.14

Výborný!!! Rychlá skvělá komunikace, věcičky dorazily opravdu rychle. Moc krásné. Všem doporučuji a budu se ráda vracet :)

roniaasek

Kupující

07.07.14

Skvělý obchod,věcičky krásné a ve výborném stavu.
Moc DOPORUČUJI :)

Pavlina 1

Kupující

04.07.14

Vřele doporučuji :-)

Pavlina 1

Kupující

03.07.14

Moc krásné overaly - opět skvělý obchod. Díky :-) a doporučuji

katiiik

Kupující

01.07.14

Naprosto skvělá prodávající! doporučuju! :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »