Podmínky prodeje:

Děkuji za návštěvu mého bazárku. Zboží zasílám po platbě předem, zbytek dle dohody. Na dobírku nezasílám po špatných zkušenostech. Děkuji za pochopení.
Při odběru kojeneckého oblečení do vel. 80 v hodnotě alespoň 500Kč dám slevu 10% :-)
INZERUJI I JINDE.

Poštovné dle tarifu České pošty.

Bugaboo

Kupující

30.06.14

Naprosto bezkonkurenční obchůdek!!!:o) Více než doporučuji:o)

Radiiik

Kupující

29.06.14

Děkuji moc za nádherná bodyčka. Doporučuji :)

Bugaboo

Kupující

28.06.14

Jako vždy, bezkonkurenční kup, cena, rychlé dodání, super komunikace, prostě paráda, zase se brzy vrátím:o)

kopretina 12

Kupující

24.06.14

Krásné věci a navíc milý dáreček od paní. Mnohokrát děkuji :-)

Jita.B.

Kupující

24.06.14

Opět super obchůdek, moc děkuju.. velká spokojenost.. těším se na další.. :-)

MichaelaMull

Kupující

24.06.14

super obchod...

katiiik

Kupující

24.06.14

Opět perfektní obchod. Děkuji moc.

JirinaB

Kupující

24.06.14

vše v pořádku

Pavlina 1

Kupující

23.06.14

Opět bleskový obchod, věcičky krásné, super jednání. Mohu opět a znova doporučit!!! Pavlína P.S. už ted vybírám další zboží :-)

Krasavicaa

Kupující

23.06.14

Vše ok :-)

Upravit

sparaxis

Kupující

22.06.14

Vše v pořádku, doporuruji!

Talitha

Kupující

20.06.14

Všechno v pořádku, děkuji a doporučuji.

kanka80

Kupující

19.06.14

Děkuji za super obchůdek a všem ostatním maminkám Vás mohu jen a jen doporučit ;-)

lucyb

Kupující

19.06.14

Lehátko dorazilo v pořádku, vše rychle a bez problémů. :-)

MisTer

Kupující

19.06.14

Vše v naprostém pořádku. Moc děkuji

Bugaboo

Kupující

19.06.14

Od maminky nakupuji tak nějak pravidelně a dál budu, je to moje nej prodávající, ráda sem furt nakukuji, krásné věci, milá komunikace, rychlé dodání voňavého zboží. DOPORUČUJI!!!

Janička005

Kupující

17.06.14

Děkuji za super další obchůdek,všem mohu jen doporučit!!!!

MájkazGurunu

Kupující

16.06.14

Děkuji za obchůdek a milou spolupráci:)

katiiik

Kupující

16.06.14

Vše v pořádku, doporučuji!!

Kamcha

Kupující

14.06.14

Doporucuji!!

nikkol88

Kupující

12.06.14

Perfektní, můžu jen a jen doporučit :)

Syringa

Kupující

12.06.14

Obchod proběhl bez problémů: dobrá kominukace, rychlé jednání. Oblečení je čisté, voňavé. Není co dodat - obchod doporučuji.

Upravit

janiiccka

Kupující

12.06.14

Děkuju za obchůdek, jsem moooc spokojená. Doporučuji

Majklinka

Kupující

11.06.14

Super obchod. Ještě jednou děkuji a můžu jen doporučit :-)

kterk

Kupující

11.06.14

Paradni ;)

cecil7

Kupující

10.06.14

jako vždy skvělý obchod! :-) dnes i s bonusem... :-) moc děkuji za obchod :-)

najm

Kupující

10.06.14

Moc příjemná prodejkyně, určitě všem doporučuji.

venzdy

Kupující

09.06.14

Vše ok, doporučuju a určo si ještě něco koupím :)

Jitule35

Kupující

09.06.14

Janičko, dekuji za krásné věcičky mužů doporučit super komunikace a rychle dodaní balíčku. Už s měto venku suši :-D Krásný den ti přeji

anake

Kupující

08.06.14

:)

Kate92

Kupující

08.06.14

Krásné zboží, rychle odeslané. Mockrát děkuji za obchod (a omlouvám se za zpožděnou platbu).

škoulinka

Kupující

05.06.14

Opět velmi rychlý obchůdek. Vše ok, moc pěkné věcičky. S paní je radost obchodovat. S čistým svědomím mohu všem maminkám doporučit!!!

Elen8

Kupující

05.06.14

vše OK

kobrcova

Kupující

04.06.14

Děkuji za obchod. Krásné kousky, rychlé jednání, super spolupráce :) Můžu jedině DOPORUČIT!!

matpat1

Kupující

04.06.14

Moc děkuji za bleskový a bezproblémový obchůdek :-)
Věrka

siamka7

Kupující

03.06.14

ahoj Janičko,krásné věcičky,už se perou v pračce.Nejradši bych skoupila všechno :-)super obchůdek i s kafíčkem.doporučuji :-)ps.za 2 měsíce půjdu k tobě nakoupit zase.Natálka

sonulik

Kupující

03.06.14

spokojenost, foto odpovídá skutečnosti, nakupuju dál :-)

Jita.B.

Kupující

30.05.14

Moc děkuji za obchůdek, krásné věci za dobrý peníz, skvělá komunikace, už se těším na další věcičky.. :-) Vřele doporučuji..

lloren

Kupující

29.05.14

Moc děkuji za perfektní obchůdek :-) určitě se zase u vás objevím velmi vás doporučuji!

vikon

Prodávající

29.05.14

všechno v pořádku, doporučuji

Melory

Kupující

29.05.14

Děkuji za obchod. Komunikace o.k.. Vřele doporučuji :)

akdalv05

Kupující

28.05.14

Děkuji za obchůdek, rychlá komunikace i zaslání balíčku a věcičky skvělé. Doporučuji :-)

petronelaa

Prodávající

28.05.14

Super, děkuji.

anim

Kupující

28.05.14

Vše proběhlo dle domluvy, bez problémů, rychle.

anim

Kupující

28.05.14

Vše proběhlo dle domluvy, bez problémů, rychle.

Bugaboo

Kupující

27.05.14

Maminku moc doporučuji, příjemná, rychlá komunikace, zboží dorazilo, jak to šlo nejrychleji, věci krásné, čisté a voňavé. Bez debat výborný bazárek s krásnými věcmi, kde si vybere jistě každý a za babku:o)

3Lu

Kupující

25.05.14

Vse ok.

Petullka87

Kupující

21.05.14

Vše bez problému, oblečky pěkné ... :D

mickyy

Kupující

21.05.14

vše bez problemu

Bobule011

Kupující

20.05.14

Skvělá komunikace a Paní mi počkala s platbou,moc děkuji a doporučuji :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »