Podmínky prodeje:

zasílám jen po platbě předem na účet s dobírkou mám špatné zkušenossti .

TheZuzalen

Prodávající

20.08.15

Příjemná komunikace, rychlá platba, maminku vřele doporučuji a děkuji!

cerivi

Prodávající

26.02.15

Díky za pohodový obchůdek!!! Příjemná komunikace, maximální spolehlivost, *D*O*P*O*R*U*Č*U*J*I*

loooli

Kupující

19.04.14

Super

MartinnaJ

Kupující

09.12.13

Moc děkuji za super obchůdek, mohu Vás jen a jen doporučit!