Podmínky prodeje:

Preferuji osobní předání v Praze, ale vždy se můžeme dohodnout.
Pokud máte jakékoliv dotazy, ozvěte se mi.
Hodně štěstí a ať vám koupené věcičky přinesou radost :)

kaferchen

Prodávající

09.11.17

Mockrát děkuji za perfektní obchůdek :-)

pehtrahh

Prodávající

30.10.17

Vše naprosto v pořádku, díky moc a maminku moc ráda doporučuji :)

lumiere

Prodávající

26.10.17

Opakovaně vynikající spolupráce. Rychlá dohoda, žádné změny, spolehlivost.

wercik.w

Prodávající

25.10.17

Jako vždy na jedničku.

Upravit

wercik.w

Prodávající

21.10.17

vše v pořádku

Upravit

MUDr.R

Kupující

04.10.17

Děkuji za bezproblémový obchůdek, vřele dále doporučuji :-)

kaferchen

Prodávající

27.09.17

Velice Vám děkuji za příjemný obchůdek. Kéž by všechny maminky byly tak spolehlivé :-)

Janci01

Prodávající

26.09.17

Vše naprosto bezproblémové, super domluva, platba. Spolehlivá maminka, kterou mohu DOPORUČIT.

wercik.w

Prodávající

01.09.17

Vše na jedničku

Upravit

lazy_cat

Prodávající

26.07.17

Vrele doporucuji, obchod opet probehl skvele :-)

KarlaK

Prodávající

19.06.17

Stálá odběratelka, opět vstřícné a spolehlivé jednání. Vřele doporučuji. Děkuji za obchůdek.

wercik.w

Prodávající

23.04.17

Stálá spokojenost s paní

Upravit

KarlaK

Prodávající

24.03.17

Opakovaně velmi dobrá zkušenost - vstřícnost, ochota, spolehlivost. Děkuji za obchod a vřele doporučuji.

Buhvico

Kupující

21.03.17

Doporučuji... Superní a rychlá domluva, zaslání okamžité, do dvou dnů mám plenečky doma :-) moc milá a ochotná maminka :-) děkuji

lazy_cat

Prodávající

10.03.17

Vse v poradku, moc dekuji za obchod !

Kla

Prodávající

28.02.17

Děkuji za dnešní obchůdek. Vše proběhlo naprosto perfektně. Velmi milá a spolehlivá kupující.

Liynks

Kupující

28.02.17

Děkuji za obchod! Paní je velmi ochotná, vstřícná, flexibilní a milá. Mohu jen doporučit!

kaferchen

Prodávající

27.02.17

Velice děkuji za příjemný obchůdek :-)

lumiere

Prodávající

21.02.17

Vřele doporučuji. Paní je milá, ochotná, spolehlivá, rychlá v komunikaci.

kaferchen

Prodávající

08.02.17

Jako vždy milá komunikace a spolehlivost. Moc děkuji za příjemný obchůdek.

wercik.w

Prodávající

29.01.17

Příjemná maminka jako vždy :)

Upravit

BaruškaK

Prodávající

20.01.17

Stálá zákaznice, stálá spokojenost :) díky

2petka

Prodávající

12.01.17

Milá maminka, rychlý obchod, vše v pořádku :) doporučuji všem :)

KarlaK

Prodávající

14.11.16

I tentokrat vstricne a naprosto spolehlive jednani. Vse probehlo dle dohody. Dekuji a pani Janu mohu vrele doporucit.

lazy_cat

Prodávající

31.10.16

Moc dekuji za skvely obchod :-)

Janci01

Prodávající

19.10.16

Jednoznačně DOPORUČUJI!!! Vždy milá komunikace, skvělá domluva a bezproblémová platba.

wercik.w

Prodávající

15.10.16

Paní spolehlivá a vždy vše v pořádku.Mohu jen doporučit

Upravit

Kla

Prodávající

13.09.16

Naprostá spokojenost. Vše proběhlo na 1.

Ladie

Prodávající

28.08.16

Všechno naprosto v pořádku. Doporučuji!

wercik.w

Prodávající

05.07.16

Paní,domluva,předáni vše OK.

Upravit

wera8

Prodávající

03.05.16

Maminka ode mě brala už po několikáté, naprosto bezproblémová a spolehlivá nakupující, moc děkuji!

wercik.w

Prodávající

27.04.16

Vše na jedničku

Upravit

BaruškaK

Prodávající

14.04.16

Stálá a milá zákaznice :) doporučuji a děkuji!

wercik.w

Prodávající

10.04.16

Vše na jedničku.

Upravit

Janci01

Prodávající

01.04.16

Vse v naprostem poradku ;) DOPORUCUJI

kaferchen

Prodávající

23.03.16

Děkuji za fajn obchůdek :-)

wercik.w

Prodávající

29.02.16

Vše jako vždy OK :)

Upravit

Kla

Prodávající

12.02.16

Bezproblémová domluva, vše proběhlo na jedničku. Paní mohu velmi doporučit.

kaferchen

Prodávající

27.01.16

Velice děkuji za příjemný obchůdek. Ráda doporučuji ostatním prodávajícím :-)

wercik.w

Prodávající

17.01.16

Vše naprosto v pořádku (y)

Upravit

wercik.w

Prodávající

07.01.16

Vše v přádku :)

Upravit

Manticora

Prodávající

09.12.15

Jako vždy, vše perfektní. Ráda jsem Vás opět viděla a budeme se zase někdy těšit.

wercik.w

Prodávající

03.11.15

Vše naprosto v pořádku, super.

Upravit

wercik.w

Prodávající

29.10.15

Rychlá domluva,předání bez problému a vše naprosto v pořádku. Milá maminka :)

Upravit

alli_li

Prodávající

20.10.15

Rychlý a suprový obchůdek. Moc děkuji a všem vřele doporučuji!!!!

Upravit

Manticora

Prodávající

19.10.15

Jako vždy, vše bezproblémové. Děkuji!

Manticora

Prodávající

09.10.15

Jako vždy, vše na jedničku, moc ráda doporučuji a budu se někdy opět těšit.

Janci01

Prodávající

23.09.15

MAMINKU DOPORUCUJI!!!! Super domluva, bezproblemova platba, proste vse na 1 ;)

Manticora

Prodávající

26.07.15

Děkuji, vše proběhlo v pořádku, ráda doporučuji.

Manticora

Prodávající

08.07.15

Děkuji za rychlý a milý obchod, výborná komunikace, vše proběhlo na jedničku. Ráda doporučuji.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »