Podolí ÚPMD Centrum asistované reprodukce

IVF centrum v ÚPMD bylo otevřeno v r. 2005. Zabývá se komplexní diagnostikou a léčbou poruch plodnosti, zahrnující jak konzervativní výkony (hormonální léčbu, časovaný pohlavní styk, inseminace), tak metody mimotělního oplodnění (IVF, ICSI, PICSI, asistovaný hatching, prodloužená kultivace, monitoring vývoje embryí, preimplantační genetická diagnostika).
Velkou výhodou centra pro léčbu neplodnosti je komplexnost poskytovaných zdravotních služeb v rámci ÚPMD. Tato klinika poskytuje veškerou unikátní péči pod jednou střechou - léčbu imunologem, genetikem, endokrinologem, sexuologem a psychologem. Ženy, které po léčbě otěhotní mohou zůstat v péči ústavu až do porodu.

Hodnocení centra asistované reprodukce - Podolí ÚPMD Centrum asistované reprodukce

Informace a kontakty

Typ zařízení: státní

Primář: MUDr. Jitka Řezáčová

Kraj: Hlavní město Praha

Adresa: Podolské nábřeží 157/3, Praha 147 00

Ústav pro péči o matku a dítě, 2. poschodí: +420 296 511 130

URL: https://ivfpodoli.weebly.com/

Pojišťovny:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
  • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
  • Revírní bratrská pokladna

Zkušenosti uživatelek s centrem Podolí ÚPMD Centrum asistované reprodukce

Anonymní
18.12.19

Na profesionální úrovni, sympatičtí lidé včetně veselých sester.
Někdy se dlouho čeká na domluvené vyšetření u doktorky - třeba i hodinu než přijdete na řadu, to je jediná nevýhoda. Vyšetření je většinou velmi krátké (10 min), ale pokud se dál ptáte a potřebujete poradit, tak vám doktoři mile odpovídají a informují Vás a nijak nenaznačují, že už máte jít. Nejvícekrát jsem byla u paní doktorky Řezáčové - paní doktorka je opravdu odbornice, výstižně, věcně vše vysvětlí a hledá ochotně různá řešení, pokud se nedaří. Také přednáší a píše odborné texty. Vybrala jsem si centrum nejprve kvůli nižší ceně, ale pak i kvůli zkušené paní doktorce. Jen pozor, ceny šly v poslední době rapidně nahoru u některých položek (např. cyklus v r. 2018 24 000,–, nyní 32 000,–), ale to asi všude. Na první konzultaci v tomto IVF jsem čekala 6 týdnů.
Takovou zajímavostí je nulový tel. signál, což je v čekárně blbý, ale dá se přežít:) Je to prý nějak u skály, takže tam moc neběží internet..
Pokud se mi nebude dařit otěhotnět, tak to nebudu přikládat za vinu IVF Podolí..

Personál:

Mudr Řezáčová

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

pozitivní náladu

893
13.09.19

Díky CAR Podolí máme dceru a to je pro mě hlavní. Cenově levné centrum, které samozřejmě není tak elegantní a krásné jako soukromé CAR, ale péči nám dali skvělou. Doktorka centrum vede a je zkušená. Sice není tak vřelá a empatická, drží si pacienty od těla a neustále nám říkala, jak jsme mladý apod, ale stala se o nás tak jako o všechny stejně. Málokdy jsme čekali, doktorka se neměnila, vždy jsem chodila ke své. Když jsem zjistila, že jsem těhotná, měla jsem možnost vše absolvovat u nich. Rodila jsem tam a byla jsem docela spokojená, ale druhý porod v Krči byl lepší. :-)

Personál:

Řezáčová

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Nebát se nemocničního prostředí.

3801
16.07.19

Do centra chodíme 4 roky, ze 3. IVF máme syna. Vždy nám bylo vše pečlivě vysvětleno, OPU i transfery proběhly bez komplikací. Komunikace s embryologií také skvělá. Občas se trochu čeká, pokud jsou ráno na sále výkony, takže jde člověk později než v objednaný čas, ale to nepovažuji za problém. Finančně pro nás přijatelné.

Personál:

Dr. Darebný, sesterský kolektiv

Doporučuji maminkám chystajícím se do centra:

Ptát se na to, co vás zajímá a co chcete vědět
Počítat s menším čekáním

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do centra:

Kartičku pojišťovny, ev. předchozí vyšetření a zprávy
Založit si v kartotéce kartu i pro partnera