10. měsíc

Rodičovství
  • emimino
  • 16.03.03

Život je báječný konečně mám všechny hračky sám pro sebe Verunka šla do školky ...

Protože právě teď oslavila Verunka svoje třetí anarozeniny, tak jsem poprvné ochutnal narozeninový dort. Musím říci, že nejlepší z toho byl krém uplně nahoře a všechny ty ozdůbky z marcipánu.

Verunčiny oslavy jsem zahájil, jak správný chlap a začal jsem chodit za jednu ruku !!!

Taky jsem byl poprvé ve školce, tedy vlastně jsem tam byl doprovodit sestřičku. Ale podíval jsem se nejen do šatny, ale i do třídy a na záchod ? to vám byla sranda, na takový záchod bych dokázal určitě vylézt i já sám.

Takže teď mi nastal dopolední RÁJ ? můžu si hrát s čím chci, dokonce i s hračkama pro velký holky a nikdo mi v tom nemůže zabránit ? bohužel to platí jen do té doby, než si pro Verunku jedeme do školky. Pak už musím o svá práva bojovat.

Na konci tohoto měsíce jsem byl na kontrole u paní doktorky ? teda vůbec nechápu, proč jsem tam musel jít. Výšku a váhu si stejně přesně nezjistili ? nenechal jsem se (chacha), takže do parírů mi napsali 11 kg a 78 cm, ale to určitě nebyla pravda, do pusinky se paní doktorka musela doslova probojovat a poslechnout srdíčko asi taky moc nemohla, protože přes ten randál, co jsem tam dělal, určitě nic neslyšela.

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek