24hodinový porod

Porod

Příběh z mého porodu. Tak mě napadlo podělit se o moji zkušenost s porodem. Bylo to pro mě náročný, ale přítel to prožíval možná více než já.

Termín porodu jsem měla 12. 4. 2016, celé těhotenství jsem měla bez problémů a malá byla zdravá. Když jsem chodila na ozvy, tak mi sestra říkala, že už dlouho neviděla takhle aktivní miminko, jako mám já.

První kontrakci jsem měla v 6 hodin ráno ve středu 20. 4. Nejdřív jsem ani pořádně nevěděla, co mě vlastně vzbudilo a chtěla jsem spát zas. Než se mi podařilo zase usnout, cítila jsem TO znovu. Po chvilce mi došlo, že to jsou kontrakce. Nechtěla jsem přítele stresovat, a tak jsem zatím nic neříkala.

Takže jsme vstali, nasnídali jsme se a šli jsme zařídit plynaře, co nám dělali topení do bytu. Šli jsme k autu, ale jelikož jsme bydleli v centru města a zrovna probíhalo blokové čištění, tak nám auto odtáhli. Takže jsme museli na tramvaj. Zařídili jsme plynaře a mně se kontrakce pořád stupňovaly.

Sedli jsme znovu na tramvaj a jeli pro auto, když jsem nastupovala do tramvaje, měla jsem zrovna kontrakci. Bylo to dost nepříjemný a myslela jsem si, že i bolestivý. To jsem ale ještě nevěděla, co mě čeká. No když jsme vystupovali, tak zase v kontrakci. Na záchytným parkovišti jsme čekali snad věčnost. Konečně jsme měli auto a já jsem řekla příteli, že rodím. Dojeli jsme domů, vzali tašku a jeli do porodnice.

Přijeli jsme do porodnice ve 12 hodin. Vzali mě na ozvy. Do té doby jsem měla kontrakce po 5 minutách, ale najednou na ozvách jsem je měla hodně nepravidelný. Asi to bylo tím, že jsem byla na boku, jinak si to neumím vysvětlit.

Potom jsem šla do ordinace k doktorovi, který mě vyšetřil. Podle doktora to ještě nebylo k příjmu do porodnice. Ale pokud bych do pátku 22. 4. neporodila, nastoupila bych do porodnice na vyvolání. Takže jsme jeli domů. Doma jsem si dala vanu a ležela jsem v posteli. Kontrakce jsem měla pořád pravidelně a bolest se taky stupňovala.

Takhle jsem byla doma pár hodin a jeli jsme znovu do porodnice s kontrakcemi po 3 minutách. Přijeli jsme do porodnice v 18 hodin. Ani mě neposílali na ozvy, ale rovnou na porodní sál. Přijali mě na porodní sál a já jsem se převlékla do košilky. Za chvilku přišla porodní asistentka, napojila mě na ozvy a ptala se mě na rodinnou anamnézu. To už jsem měla dost bolestivé kontrakce, takže mi občas odpověď trvala.

Potom jsem dostala klystýr, a tím začaly ty největší bolesti. Takže jsem šla na záchod a potom do sprchy. Tam jsem byla asi 40 minut, potom jsem vylezla a chtěla jsem něco na bolest. Už teď jsem byla celkem unavená.

Dostala jsem nějakou injekci, abych řekla pravdu, ani nevím, jakou. Ale vůbec jsem nepociťovala žádnou úlevu nebo tak. Za nějakou dobu jsem dostala dva čípky a měla jsem si lehnout do vany. Tak mi přítel tu vanu napustil a já si tam lehla. Ze začátku mi to celkem pomáhalo na bolest, ale ne dlouho.

Jak se kontrakce stupňovaly začalo se mi ve vaně dělat hodně špatně. Měla jsem úplně mžitky před očima a skoro jsem omdlévala. Takže jsem z vany vylezla a začala jsem chodit po pokoji. Porodní asistentka nedokázala pochopit, že jí v tý vaně zkolabuji a ještě mě bude křísit.

Někdy kolem 12. v noci jsem dostala injekci, která prý opravdu ulevuje od bolesti. No tak jsem asi divná, ale já jsem vůbec nepociťovala žádnou úlevu, ba naopak. Už jsem bolestí snad i šilhala. Na příteli jsem už viděla, jak se nemůže dívat na to, jak trpím.

Porod pokračoval, doktoři se u mě střídali, ale víceméně mi bylo jedno, co se kolem děje. Ještě jsem šla asi na hodinku do sprchy. Potom už jsem jenom chodila po pokoji nebo seděla na míči. Někdy kolem 3. ráno mi přinesli plyn na inhalování.

To už jsem při kontrakcích doslova ječela bolestí. Ten plyn byl jediný, který mi alespoň trochu pomohl. Teklo ze mě dost krve, ale nikdo se nad tím nepozastavoval, takže to je asi normální. Potom asi hodinu vůbec nic nevím. Prostě mám výpadek paměti.

Potom až vím, že přišla porodní asistentka a začala jsem tlačit. Párkrát jsem zatlačila, ale asistentce se asi něco nezdálo, protože došla pro doktora. Doktor přišel vyšetřil mě a odešel zavolat primáře, aby se s nim poradil, jestli má udělat císaře, nebo ne. Za chvilku přišel se souhlasem k sekci. Ani nevím, co jsem mu na ten papír napsala.

Zafáčovali mi nohy, dostala jsem do kapačky něco na zastavení kontrakcí. A odvezli mě na sál. Tam se mě ještě na něco ptali. Ale to co mi dali do kapačky na zastavení kontrakcí, bylo k ničemu. Ještě když mi dávali na pusu masku a uspávali mě, jsem cítila kontrakci, ale už jsem byla omámená a nemohla jsem vydat ani hlásku. Už jsem byla opravdu ráda, že to skočilo sekcí. Mám pocit, že bych malou ze sebe nedostala. Byla jsem naprosto vyčerpaná.

Přítel říkal, že malou vyvezli ze sálu asi za 10 minut a mě za hodinu a půl. Malá se narodila 21. 4. 2016 v 5:39 a měla 3 500 g a 50 cm.

Jsme strašně rádi, že ji máme, ale i přes to nevíme, jestli si pořídíme později další dítě. Bylo to pro nás náročný. Pro přítele psychicky a pro mě i fyzicky. A když porod, tak jedině sekcí. Navíc porodní asistentka mi připadala dost arogantní a občas, co řekla, to jsem nevěřila vlastním uším.

Jenom jsem se s váma chtěla podělit se svou zkušeností. Hezký večer. :)

Hodnotilo 29 lidí. Score 2.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Minnies91  12.07.16 00:06

Jaký byl důvod sekce? Jinak pěkný deníček, gratuluji :kytka:

 
pooopelka
Stálice 66 příspěvků 12.07.16 00:58

Proboha.. co Vám tam dělali hodinu a půl? Já byla za půl hodiny po tom, co vyndali malého, venku.. :think:

 
Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 12.07.16 05:44

Porod prostě boli. Tohle je roman o bolesti. O vaší malinké minimum informací, skoda.

Příspěvek upraven 12.07.16 v 05:45

 
Manticora
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 12.07.16 05:46

Gratuluji k male. Nemate k porodu vic podrobnosti, zpravu, doktori nic nerikali?

P. s. Ptam se tu u kazdeho takoveho denicku, nevite co to bylo za injekci? Vsem rikaji, ze je to na bolest, ale evidentne neni.

 
Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1310 příspěvků 12.07.16 05:52

Také nerozumím co bylo špatně a proč zvolili sekci? Já také měla první porod dlouhý, byl teda vyvolávaný páč ani 14 dní po termínu se nic nedělo. V bolestech jsem strávila 49 hodin od prvních mírných bolestí a taky jsem myslela, že už to nedokážu, ale malý se narodil nakonec přirozeně, míry 51cm a 3608g.

 
hanulech
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 12.07.16 07:59

Také jsem rodila podobne dlouho, tlačila a skončila na císaři, takže te chapu..ale jak už tu někdo psal, porod bolí všechny..jsou ženske, které rodi tři dny, klestove porody, roztrzene svěrače..ze me jeste zvladli vzit na cisare - beru jako štěstí v neštěstí..preji, ať se rychle zotavis a to druhatko si ještě rozmyslite.. :kytka:

 
galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 12.07.16 08:55

@Manticora Nevím, jestli ti to pomůže, ale když jsem jela do porodnice s prasklou vodou, neměla jsem ještě moc kontrakce. Píchli mi plegomazin, prý jestli jsou to poslíčci, tak to přejde a já se ještě do rána vyspím, jestli je to porod, tak to nepomůže. :nevim: No, nepomohlo, jenom mě děsně pálil zadek :mrgreen:

Zakladatelko, gratuluji k miminku!

 
belladonna
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 12.07.16 09:14

Hlavně, že to dobře dopadlo, ale divím se, že neznáš důvod císaře. Co se doktorům nezdálo.

 
unuděná
Závislačka 4003 příspěvků 12.07.16 09:28

Divnej denicek 8o Tvuj pristup (nereknu nic partnerovi, nechci ho desit, radeji pojedu mhd pro auto, to, jak popisujes bolest atd),pristup PA (neni normalni, ze krvacis behem prvni doby porodni!) a zaver takovy nijaky navicbez vysvetleni toho cisare..A buhvi, jestli vubec tobe vysvetlili pricinu nutne sekce :roll: Nicmene gratuluji k male.

 
Manticora
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 12.07.16 09:58

@galantni jelenice Děkuju, to je jiná injekce. O té vím, zastavuje „poslíčky“, ale zakladatelka určitě měla už pravé kontrakce, což si mysleli i doktoři, když jí dali klystýr. Hodně holek tu píše, že jim dali něco na bolest a bolesti po tom byly přitom ještě horší.

 
kikina89
Povídálka 22 příspěvků 12.07.16 10:01

Není nad to když je porodní asistentka příjemná jak osina v zadku :zed: :zed:
Jako by nestačilo co rodička prožívá..tohle mě dokáže vždycky tak namíchnout…
Jinak moc gratuluji k dcerce. :srdce: Hlavně že jste obě v pořádku. Děťátko je velké štěstí :palec: Moc se mi teda nezdá to krvácení, to asi není úplně v pořádku, ne? Já tedy nejsem žádný odborník, ale krev by podle mě měla přijít až po porodu. Ale třeba se mýlím. :nevim:

 
NikolH
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 12.07.16 10:19

@unuděná Taky jsem krvácela během první doby porodní a ne málo, za mnou byly loužičky krve.. nikdo mi nic neřekl a věděli to, tak to asi u někoho normàlní je :D

 
vertunka
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 12.07.16 10:53

@Manticora já dostala Buscopan

 
reinkarnace
Závislačka 4433 příspěvků 12.07.16 11:11

A kde se stala chyba? máš tam teda hodně málo informací… 8o

 
no.comment
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 12.07.16 11:21

Duvod sekce bych videla prave v tom krvaceni. Zrejme bylo neco spatne. At si rika kdo chce co chce, ja jsem za cisare rada. Rodila jsem 7 hodin, mala mela skoro po celou dobu, co jsem byla na porodnim sale, spatne ozvy. Uz jsem byla otevrena na 8 cm a najednou prisel doktor, ze to ukoncime sekci. Kdo vi, jak by to dopadlo, kdyby mala sla prirozene. Neberu to jako nejake sve selhani. Proste to bylo bezpecnejsi pro me dite.

 
Russet
Závislačka 2861 příspěvků 12.07.16 12:37

@hanulech
Nechci rýpat, ale tři dny se v porodnici určitě nerodí…

 
ppaja
Závislačka 3284 příspěvků 12.07.16 13:02

Po přečtení deníčku mě napadla jediná věta - jojo porod je porod :mrgreen: já ho měla vyvolavany 18ti hodinový klestovy :roll: za 4 měsíce rodim zas, nó doufám že bude císař :) nó nějak to dopadne :)

 
unuděná
Závislačka 4003 příspěvků 12.07.16 13:03

@Russet Nekdy i 4 ;) Mam nekolik kamaradek, co takhle blbe dopadly-praskne treba voda, kontrakce nikde, mimi ok, klidne ty tri dny se to rozjizdi.

 
Russet
Závislačka 2861 příspěvků 12.07.16 13:21

@unuděná
Po odtoku vody se má jet do dvou hodin do porodnice a do 48 hodin se musí miminko narodit. Tak mi to řekla porodní asistentka.

 
amka.82
Kecalka 274 příspěvků 31 inzerátů 12.07.16 13:25

Gratuluji k prdolce :kytka: Jinak jsi odvaha, mit kontrakce a zarizovat plynare a ja nevim co jeste :mrgreen:

 
unuděná
Závislačka 4003 příspěvků 12.07.16 13:25

@Russet No jiste, a taky se nesmi treba tlacit na bricho a realita je nekde uplne jinde :nevim:
Pokud se miminku dari dobre, pak 48hodin neni zadna magicka hranice, do kdy se musi porodit. Navic ve vetsine pripadu neodtece vsechna voda, ale pouze cast nad hlavickou.

 
unuděná
Závislačka 4003 příspěvků 12.07.16 13:27

@NikolH Ja taky a to jsem cumela na ten ficak kolem me.Ale zjistili, ze jsem se jen rychle otevrela (z 0 na 8 behem dvou kontrakci),takze to pry normalni je. Jinak nevim, z ceho bys mela v prvni dobe krvacet :nevim:

 
Russet
Závislačka 2861 příspěvků 12.07.16 13:37

@unuděná
Téhle asistentce věřím. Ale chování v jiných porodnicích neznám. Spíš mně připadá, že se to doktoři snaží urychlit.

 
NikolH
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 12.07.16 13:37

@unuděná Já začala krvacet po tom co mi praskly vodu..tak buh vi..

 
unuděná
Závislačka 4003 příspěvků 12.07.16 13:41

@Russet A kdyby se ti stalo, ze ti praskne voda, dva dny v porodnici se nebude nic dit a miminko bude v poradku, tak bys souhlasila se sekci? To ja teda ani omylem ;)

 
hanulech
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 12.07.16 13:49

@ppaja :mrgreen: rodim znovu za pár dni..jinak urcite lepší císař než kleště, opravdu jsem byla ráda, že malý zůstal vysoko a nemohli je použít.. ;) druhatko snad vyleze, druhé porody jsou prý lepší..verim tomu..verim, verim… :mrgreen:

 
Sněženka25
Závislačka 3042 příspěvků 31 inzerátů 12.07.16 13:49

@unuděná Já krvácela taky v 1.době porodní, z takového bolestivějšího vyšetření, kdy chtěla doktorka zjistit, jak nízko je hlavička. Ale byla jsem na to krvácení teda upozorněna předem, tak ok :)

 
hanulech
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 12.07.16 13:52

@Russet jj, když je všechno v pořádku, proc hned řezat..me spíš přijde (ze svého okolí), že se ted všude snaží rodit vaginalne.. :nevim:

 
ppaja
Závislačka 3284 příspěvků 12.07.16 13:53

@hanulech jj nějak ven prostě musí, radši na to nemyslím :mrgreen:

 
Russet
Závislačka 2861 příspěvků 12.07.16 14:02

@unuděná
Nevím, rodila jsem jen jednou a netroufám si být „chytřejší“ než porodníci. Syn šel akutním císařem.
Lékařské prostředí nemám ráda, mohlo to na mě negativně působit, ač nikdo nebyl nepříjemný. Holt jsem citlivka :mrgreen:

 
iiiv
Echt Kelišová 9848 příspěvků 12.07.16 14:17

@unuděná já krvácela u obou dvou porodů, hned jak jsem se začala otvírat a odcházela mi zátka

 
kacaba379
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 12.07.16 14:36

Gratuluji k miminku. Že jsi byla už unavená se tedy moc nedivím, po těch všech super utlumovačích abys nebyla…a zřejmě úplně stejně se cítilo mimčo, čili se mu na ten svět úplně moc nechtělo. Dopadlo to dobře, ale příště (pokud nějaké samozřejmě bude) bych to raději být tebou zkusila bez těch oblbováků, možná se to nebude tak zbytečně protahovat.

PS: Mně by někdy zajímalo, jak by se zdravotníci tvářili, kdyby jim k porodu přišla opilá rodička, vsadím botky, že by to hned bylo v papírech zaznamenáno…když ale rodičku „sjede“ u porodu personál samotný, tak je to cajk :lol:

 
Lada84
Ukecaná baba ;) 1747 příspěvků 12.07.16 15:04

@Russet Tak to mam jinou zkusenost. V PONDELI v 7h rano mi odtekla voda (byla jsem 34+5), odjezd do porodnice, dva dny na sale na kortikoidech kvuli dozrani plic a leky na zastaveni porodu, treti den oxytocin na rozjeti porodu. Porod az ve CTVRTEK okolo 11h dopo..Kontrakce od stredy 5h rano, co 5min. (jj, oxytocin), pak castejsi…podo vic jak 24h :nevim:

 
Russet
Závislačka 2861 příspěvků 12.07.16 15:18

@Lada84 o
Tak já samozřejmě psala o porodu po 40. týdnu. Vím o jedné, co jí taky už šoupli kortikoidy, ale nakonec se malý narodil až po 36. týdnu po vyvolaném porodu a strašně rychle.

 
geileenka
Extra třída :D 10133 příspěvků 12.07.16 15:21

Předně gratuluji k mimču a chci tě trošku uklidnit.
První porod jsem měla hodně podobný jako ty. Od první kontrakce to trvalo ještě 20 hodin, průběh pomalý, bolesti silné, ale „nepravé“, takže nebyly na monitoru a nikdo mi je nevěřil. Porodní asistentka taky nic moc příjemná, během kontrakce mi řekla, ať tolik nekřičím, že porod prostě bolí, což během porodu fakt chcete slyšet. Nakonec jsem skončila taky na akutní sekci a dlouho jsem se s tím srovnávala. Bolest mě zaskočila, nečekala jsem, že to bude až tak a zpětně přiznám, že jsem se více soustředila na sebe, litovala se, než na mimčo.
Podruhé jsem rodila za skoro 4 roky. Od začátku jsem bojovala za přirozený porod, chtěla jsem si to prostě „zažít“, ač by mi sekci udělali, kdybych chtěla. Druhý porod nezačal bolestmi, ale prasknutím vody, respektive únikem trochy plodové vody. To bylo v 5 ráno. V klidu jsem se nasnídala, dobalila a vyrazili jsme. Do porodnice jsme přijeli v 9 s lehkými bolestmi pouze v kyčlích. Hodně jsem chodila, to mi pomáhalo. V 10:30 mi sám odtekl zbytek vody a dostala jsem klystýr, bolesti stále minimální. Šla jsem do sprchy, tam kolem 11 začaly už pořádné bolesti, pocit tlaku. Ve sprše jsem byla asi 1,5 hodiny a bylo to super. Pak měla dorazit doktorka na kontrolu jizvy po sekci, ale již to nestihla. Jen jsem vylezla ze sprchy, plně otevřená, čekalo se jen na dorotování a šlo se tlačit. Mimčo se narodilo ve 13:30 bez mého poranění, vše naprosto v pořádku. Po porodu jsem nechápala, že už je to všechno. Takže luxusní a rychlé. Každý porod může být jiný.

 
En.Joy
Kecalka 467 příspěvků 12.07.16 15:22

To je smutný deníček, dost nestastny porod :( a vis důvod, proc porod skončil sekcí? Pro me byl porod krásný zážitek a moc ráda na něj vzpomínám, i když jsem pak mela velke komplikace a skoro jsem vykrvacela, i tak bych to ráda zazila znova. Každopádně gratuluji ke zdrave holčičce!

 
Kajule21
Závislačka 3047 příspěvků 2 inzeráty 12.07.16 15:39

Gratuluji k malinké :) Má krásné datum narození - stejně jako já :kytka:

 
Jitusee
Extra třída :D 10210 příspěvků 12.07.16 16:29

Gratuluji k holčičce.
Deníček na me působil hrozne negativně, porod je bolestiva přesto nádherná chvíle okamžiku matky spatrici poprvé své děťátko.
Z tvého deníčku na me sla bohuzel pouze negace a mimoděk sem si pohladila brisko.
Preji, aby případný druhy porod v tobe zanechal ty správne pocity, co ma :kytka:

 
petraa.z7
Generální žvanilka 24280 příspěvků 12 inzerátů 12.07.16 17:09

Moc gratuluji :kytka: porod velmi podobny memu. V 6:30 praskla voda, v 9:00 prijezd do porodnice a ve 20:07 se dcera narodila SC z duvodu ze jsem se neotvirala. ZAPLAT PANBUH za Sekce :mrgreen: a me privezli ze salu az ve 21:45.O anestezii ani nemluvim anesteziolog pokousel me zdravi.Ten pocit kdy jde clovek na sal a ceka na anestezii a do toho stale kontrakce, no nic moc takze rozumim :roll: a to nemluvim o tom ze kontrakce nepravidelne uz jsem mela dva dny pred porodem i s jednim vyjezdem do porodnice a to jsem si v tu chvili myslela, ze vic to bolet nemuze :mrgreen: no spletla jsem se hodne :mrgreen:

Příspěvek upraven 12.07.16 v 17:12

 
horicka
Povídálka 39 příspěvků 120 inzerátů 12.07.16 17:11

@Russet mně řikali, že do 48 hodin se musí rozjet porod… takže pak se ten třetí den může klidně rodit… ale osobní zkušenost nemám, jen mi to takhle řikala PA.

 
macina25
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 12.07.16 17:31

Měla jsem velmi podobný porod. Po něm jsem řekla, ze naposledy a pokud ještě, tak jedině císařem. Za 4 měsíce rodím a už přemýšlím i o přirozeném :think:

 
Keltka
Kecalka 438 příspěvků 12.07.16 18:45
Ahoj

Ahoj, smutné je, že ti vlastně ani neřekli, jaký byl důvod k sekci-nebo už to víš? A proč jsi tolik krvácela, jinak ty bolesti jsou normální, může od nich snad pomoct i epidurální anestezie a nemusí to hned jít sekcí (to pro příště). I když chápu tvoje obavy-ani nevíš, jak. Trocha křiku u toho je taky normální - každá nemáme super práh bolesti a nejsme dokonalá, slova sestry zamrzí-to je mi jasné, ale je to hodně o lidech a o štěstí - o tom, na koho zrovna narazíš. Porod máš úspěšně za sebou :srdce: takže moc blahopřeji.

 
Anonymní  12.07.16 20:40

Pokud se delka porodu pocita od prvni kontrakce, pak jsem taky rodila temer 24hodin, ale muj porod byl presne takovy, jaky jsem si prala a jaky si preje vetsina zen. Klidny, intimni, bez zasahu, bez leku, zbytecnych monitoru atd. V porodnici ve 22hodin nalez 0,cipek 3cm, neotevrena a lehce po pulnoci zdrave miminko na svete. Takove drama jsem z toho teda nedelala :nevim:

 
Lenuška 1
Kecalka 419 příspěvků 12.07.16 21:31

Ahoj, deníčky nekomentuji, ale zde musím okomentovat již předešlé komentáře. Každý porod je jiný. Každá žena vnímá bolest jinak. I k porodu přistupuje jinak. Já rodila 20 hodin (počítám od kontrakcí po 5 min.). V porodnici Novalgin, Buscopan, Epidurál (za mě výýýýýýýýborná věc :-D ) Taky jsem malinko krvácela v první době porodní. K porodu jsem přistupovala pozitivně, těšila jsem se na něj, i když to bolelo, moc ráda na to vzpomínám. Jinak k té sekci- jsem z „branže“ a pochopila jsem, že se jednalo o celkovou anestezii. Někdy může trvat i buzení… :nevim: :mavam:

 
hapovab
Kecalka 336 příspěvků 13.07.16 23:00

@kikina89 ja jsem zacala krvacet ve 4 rano a krvacela az do porodu do 14 hod, takze to asi neni tak neobvykle

 
pamelka20
Kecalka 208 příspěvků 2 inzeráty 15.07.16 16:30

@adelnsn důvoden byl nepostupující porod
@pooopelka měla jsem celkovou nakrozu přítel na mě čekal před sálem
@unuděná nechtěla jsem ho stresovat protože by chtěl jet okamžitě do porodnice a když mi nepraskla voda a kontrakce byly malé nemělo smysl jet do porodnice, stejně sem tam ve 12 přijela s většíma kontrakcema a poslaly mě domů
@kikina89 děkuju ☺
@kacaba379 máte pravdu

 
bstepanka
Povídálka 36 příspěvků 2 inzeráty 17.07.16 14:43

Moc nerozumim tomu, proc te tak dlouho nechali v bolestech a pak nakonec porod sekci. :? Muzu se zeptat, co to bylo za porodnici?

 
pamelka20
Kecalka 208 příspěvků 2 inzeráty 17.07.16 21:23

@bstepanka v Plzni fakultní nemocnice…co čtu ve všech komentářích tak mě akorát utvrzuje v tom že mi porod doktoři zpackaly, i malá měla následky toho že porod trval tak dlouho :? :?

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama