4D ultrazvuk

Těhotenství

Ano, nakonec jsem se na něj objednala. Nejdřív jsme to chtěli nechat plavat, protože 1200 Kč pro nás bylo docela dost. Ale rodina byla tak moc hodná a přispěla nám.

7.2. - 30.tt akrobtická poloha

7.2. - 29+3 obličej, prej má bambuli (nos) po mě :D

Byla jsem na začátku 30. tt, prcek měl cca 1800 g a chodidlo dlouhé asi 4,5 cm. Proč chodidlo? To by nebylo to naše mrně, aby nezpůsobilo zádrhel, došlo na to, že uděláme fotky a video a ukázalo se, že leží v akrobatické poloze – nohy nacpané až před obličejem. Takže z toho žádné video nebylo a 3D fotka se povedla tak trochu jen jedna. Pošťouchnutí ani stání nepomohlo, aby dalo nohy pryč. Na závěr jsem se alespoň zeptala, jestli se dá konečně poznat, co to bude. A na vlastní oči jsem viděla „kávové zrno“, tedy holčičku :)

Přítel byl opět dotčen, že se to nezměnilo na šampióna a moje sny byly pravdivé. Odcházeli jsme jen s jednou 3D fotkou a také normálními, kde bylo vyfocené „kávové zrno“ a akrobatická poloha. Dr. mě objednal ještě na další termín, že jestli nebude malá už moc velká, zkusíme to znovu. Docela pozdě. Na ten ultrazvuk se u nás objednává po 25. tt. Sestra mi řekla, ať si zavolám na objednání ke konci týdne, kdy by už provádějící dr. měl dát nové termíny. Tak jsem tam volala v doporučený den a pan doktor se jim ještě neuráčil dát termíny. Až na potřetí jsem byla konečně objednaná.

Za dva týdny se konal náhradní termín ultrazvuku. To už jsem byla v 32. tt. Sice je potěšující, že je malá už hlavou správně, ale byla narvaná až moc dole a před obličejem měla málo místa a plodové vody, takže opět nic nebylo vidět. Změna polohy a docela bolestivé pošťouchnutí nepomáhalo. Takže z toho zase nic nebylo. Už mě to ani nemrzelo, byla jsem ráda za těch pár fotek. Všechno zlé je k něčemu dobré, alespoň jsme ušetřili – neplatili jsme za ty fotky 1200 Kč, ale jen 200 Kč.

Co se jména týče, výhrady přítele byly ty, že klučičí jména vybírá on (Kája nebo Venca) a mně nechal vybrat jméno pro holku. Chtěla jsem jméno, které nebude tak časté a aby hezky „znělo“ i v základním tvaru, nebo jak to nazvat :) Třeba příklad mého jména: Lída nebo Liduška je dobré, ale oficiální Ludmila je strašné, alespoň tedy pro mě :D Nejvíc se mi líbila jména Lucka a Šárka. Nakonec přítel bez váhání (k mému překvapení) odsouhlasil Šárku :)

Hodnotilo 5 lidí. Score 4.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
BertaCek  31.07.12 01:56

Nechci vas provokovat, ale neni snad dulezitejsi, KDO to bude, nez CO to bude (devce vs. chlapec)? Jsou mi v dnesni dobe ponekud protivni muzi, co lpi na synovi, byt „v zertu“. Nenosi se to, nebo by aspon nemelo. Pusobi to na me jako prihlouple, staromilecke kejhani a epitom omezenosti, a cim mene se neco takoveho bude proklamovat, tim lepe.

Jinak firma, co vam neuctovala plnou cenu za 4D je seriozni. Mnohe takove nejsou.

 
PusinkaMartinka
Echt Kelišová 9397 příspěvků 31.07.12 08:31

Moc gratuluji k holčičce… ted reakce na BertaCek já byla taky na 3D a kdby se to nepovedlo, tak bych neplatila nic! Takže už znáš dvě zařízení, kde to tak mají :palec:

 
zackova17
Povídálka 48 příspěvků 31.07.12 08:46

Pěkný deniček, když jsem otěhotněla já, přítel mluvil od začátku s miminkem jako s chlapečkem, měl vymyšlené jméno a byl si na „stopro“ jistý, že to bude kluk :mrgreen: ted by naši Laurinku :mrgreen: nevyměnil za nic na světě :)

 
maritimka
Kelišová 7449 příspěvků 31.07.12 10:42

Já platila za UTZ 1000,– za 4 videa a fotky. Na každé prohlídce mi udělá klasický UTZ a pak i ten 3D/4D. Teď jdu na kontrolu ve 30.tt a možná už dostaneme DVD s videi. No jsem na to zvědavá, ale dr. říkal, že kdyby se fotky nebo videa nevedly, taky by nám účtovali jen část. Je to běžný postup, si myslím…

Zakladatelko, alespoň víš, co to bude a že je malá zdravá. Fotečka pěkná, škoda, že jsi šla až tak pozdě. Já mám nej fotky kolem 20.tt, kdy měla naše Eliz dost místa a mohla si tam plavat a různě se natáčet :)

 
atominnka
Generální žvanilka 21403 příspěvků 31.07.12 11:55

KLrásný deníček, gratuluji k holčičce :-) Taky máme doma Šárku :dance: :dance:

 
Lenuscha
Kecalka 203 příspěvků 31.07.12 18:02

Dobrý den, gratuluji k děťátku,
mám podobné zážitky, jsem ve 33tt a v pátek jedeme s manželem na třetí pokus na 4D :mrgreen: také máme malého akrobata, akorát s tím rozdílem, že ten náš je chlapeček a stydlín, takže nemáme ani tu 3D fotku :roll: jinak lékař, co k němu jedeme, si účtuje za 4D pouhých 200Kč, pokud se nepodaří, tak nic…minule nám udělal dokonce zcela zadarmo videozáznam z 2D ( asi mu nás už bylo líto, že jsme jeli přes 30km již 2× zbytečně :lol: ). Tak držte palečky, ať to tentokrát vyjde :palec:

 
Lenula-xy
Kelišová 7398 příspěvků 01.08.12 13:35

JÁ JSEM NA 4D UZV NECHTĚLA A NAKONEC JSEM BYLA RÁDA, ŽE JSME ŠLI. DR NÁM MALOU DOCELA PĚKNĚ VYFOTILA(I KDYŽ OBLIČEJ SI NENECHALA FOTIT NIKDY)ŽE SE MI TY FOTKY FAKT LÍBILY :D GRATULUJU K HOLČIČCE, Z TĚCH NAKONEC TATÍNCI VÍC „UCVRKÁVAJÍ“ NEŽ Z CHLAPEČKŮ :mrgreen:

 
liiida
Závislačka 2767 příspěvků 09.08.12 15:11

Dekuju :palec: ano tatka je z sarinky pokakanej, takze to jsou jen takovy chlapsky reci, ze chtej za kazdou cenu kluka :lol:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama