Odběry krve a sváteční víkend 16. 9.

Těhotenství

Tak se chci opět zpětně podělit o další zkušenost a zážitek. Ráda si tyhle věci zaznamenávám a aspoň s někým se můžu podělit o své dojmy. Na odběry jsem se měla dostavit do konce září, aby pak měli výsledky do poradny.

Netušila jsem, kdy půjdu, s přítelem jsme měli v plánu jet do Oseka až na konci měsíce. Nakonec mi volala kamarádka, že 16. 9. dělají narozeninovou oslavu pro jejich Matyáška, kterému bude právě 16., na můj svátek, 1 rok. Přítele jsem nepřemluvila, aby jel se mnou, protože chtěl jít v sobotu do práce. Tak jsem si řekla, že aspoň zabiji dvě mouchy jednou ranou - ráno bych mohla na ty odběry. Dala jsem vědět rodičům, že přijedu ve čtvrtek večer, že v pátek má kamarádka oslavu (ještě pořád jsem jim nic neřekla :) )

Na krev tam byli od 7 do půl 8, tudíž jsem musela vstávat asi v 6. To bolelo :) Vstala jsem, až když máma odešla do práce. Ale s hrůzou jsem zjistila, že táta je doma! Den předtim si hejbnul zádama :/ Snažila jsem být co nejvíc potichu, ale stejně mě slyšel a ptal se, proč už vstávám. Tak jsem stroze odpověděla, že jsem objednaná k doktorce. Na nic víc se naštestí neptal. Dorazila jsem tedy na gyndu, nikdo tam nebyl, jen sestra. Ta si mě za chvíli zavolala a šlo se na věc. Ptala se, jestli se mi neděla blbě z krve a neomdlívám. Naštestí s tímhle problém fakt nemám :) Brala mi 3 ampulky, přišlo mi to docela nekonečné, ale vše bylo ok. Pak jsem ještě dostala informační papír „pro nastávající maminky“, kde byly informace k poradně, braní léků, při potížích, něco o těhotenské průkazce a že bych měla jíst vitamíny a doplňky stravy. Co mě ale zarazilo, že bez obsahu jódu. Co jsem tak koukala, ten je snad ve všech?

Pak jsem šla nakoupit a táta - ať si něco koupim k svátku, nějaký chlast :D Nakonec jsem si vybrala müsli tyčinky, bebečka, ananas, kukuřici a velké okurky a tátovi řekla, že nemám chuť na alkohol :) Když táta viděl ty okurky, tak prohodil, jesli nejsem těhotná… ani jsem nepípla :D To jsou kyselé okurky tak nápadné?! :D Později jsem se chystala na oslavu a nevěděla, co koupit Matýskovi. Nakonec jsem měla povoleno mu koupit nějaké mňamky - banány, nektarinky, mrkev, a vlhčených ubrousků taky nikdy není dost :) Oslava byla fajn. Dala jsem si i skleničku sangrie… ale chyběl mi tam můj přítel :( Den předtim mi bylo celkově mizerně a bulela jsem jak malá holka. Asi ty hormony :)

V sobotu jsem už jela za přítelem zpět do Prahy, protože měl pro mě překvápko :) Nejdřív jsme šli na skvělou večeři. Kuba si dal (kupodivu) krevety v chilli omáčce s bagetkou a já už delší dobu měla chuť (také kupodivu) na svíčkovou :D Nesnědla jsem to celé, tak jsem si to pak vyměnili a já ochutnala moje oblíbené krevety. Mňam :) Pak jsem přišli přežraní domů a přítel, ať hledám překvápko, že je zatim malé. Tak jsem se ptala, jestli to tedy vyroste :D A on, že jo. Hned jsem věděla, kam jít. Nový přírůstek v akvárku! Před časem mi umřel jeden z páru sumečků a oba přísavkáči (Ancistrus) :( Takže jsem dostala malé nové mrňouse! To jsem opravdu nečekala, udělalo mi to fakt radost. Mám prostě skvělého muže :)

Hodnotilo 3 lidí. Score 3.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Ropuška_M
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 16.10.11 11:41

Hezký deníček, napínáš rodinku dokonale… :mrgreen: A jak teda dopadly ty testíky? Doufám, že O. K. a že si už užíváte s přítelem těhu…
Hodně štěstí… :kytka:

Příspěvek upraven 16.10.11 v 11:42

 
Banny
Závislačka 3401 příspěvků 16.10.11 14:02

Taky mám ráda přísavky (ancitruse), ten můj Morfeus :mrgreen: má už přes deset let :palec:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama