Adopce

Snažení
  • 22.04.04

Ahoj všem. Ráda bych touto cestou podpořila všechny rodiče, kteří nemohou mít vlatní miminko...

Toto se nestalo přímo mě, ale mojí nejbližší kamarádce Lucii, před 2 lety čekala miminko o které přišla v 6 měsíci. Nebudu popisovat jak se vse odehrálo - čas nelze vrátit zpět. Lucie i jeji manžel si prožili hrozné chvíle, těžko to popsat.....

Po operaci, kdy se zdálo, že je Lucie v pořádku nastal obrat k horšímu. Lucie začala masivně krvácet a odvezli jí zpět na sál a vzali jí dělohu a vaječníky a také naději mít někdy vlastní miminko.
Těchto operací prodělala celkem 7 a na narozeniny své maminky nás málem opustila. Doktor řekl Lucce před operací, že jí nenechá „odejít“ a své slovo dodržel. (Nikdy nezapomenu na chvíli kdy mi Lucky manžel oznamil, že o maličkého přišly. Musím se přiznat, že jsem to neustála a jakmile odešel, jsem se složila).

Po 2 mesících byla Lucka propuštěna domů a začala se úžasně zotavovat. Má můj VELKÝ OBDIV. Po tom všem stále měla sílu se vším bojovat. Ihned se s manželem rozhodli pro adopci.

Za 2 roky si prošli hromadou testů a ani Vám nebudu popisovat, jaká byrokracie v naší zemi vládne.

Oba přešli přes překážky až se dočkali dnešního dne, kdy jim byla oznámena NEJÚŽASNĚJŠÍ novina: Dočkali se miminka. 3 měsíčního chlapečka, který se mimochodem bude jmenovat Matěj. Je zdraví a má se k světu.

Ale abych se dostala k tomu co jsem vlastně chtěla napsat. Vzkazuji všem rodičům, kteří nemohou mít vlastní miminko a rozhodli se pro adopci nebo o ní uvažují, že to jde…že to funguje!!!
Je potřeba hodně trpělivost a a velkou oporu u svých bližních, ale přeze všechno trápení budete odměněni nejnádhernějším „dárkem“ na světě a to v podobě miminka…

Všem vám holčiny držím palce, ať se ve vašich bříškách brzy uhnízdí motýlci…

Hezký večer Janča :-)

Váš příspěvek
Sumenka
Povídálka 16 příspěvků 22.04.04 08:13

Ačkoli jsem momentálně prvně těhulka 14+1 tt, děkuji za Tvůj příběh. Je hodně povzbudivý. Ať se má mamča Lucka krásně se svým Matýskem :o))))

Koculka
Kecalka 225 příspěvků 22.04.04 10:00

Drzim Lucce vsechny palce!!! A blahopreju k Matyskovi:).
Koculka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.04 10:20

Až mi běhá mráz po zádech, když čtu tento příběh. Smekám před Luckou klobouk, že měla tolik síly zvládnout takový krutý zásah osudu.
Gratuluji jí k Matýskovi a přejí jí v životě hodně štěstíčka, zdravíčka a už jen samé šťastné chvilky se svým „Cipískem“. Pavla

sesi
Povídálka 41 příspěvků 22.04.04 12:25

Blahopřeji Matýskovi k novým báječným a statečným rodičům :-)
A novopečeným rodičům hodně zdraví, štěstí, pohody a trpělivosti.
Možná nás bude jednou čekat stejná cesta …
 Sesi

VERDI
Povídálka 33 příspěvků 22.04.04 12:51

Jsem velká obdivovatelka, přeji už jenom samé krásné dny s jejich miminkem.
 VERDI

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.04 14:36

Gratulujem Lucke aj jej manželovy k mimču. My s manželom sme len na začiatku ich cesty a čakáme kým nás pozvú na prvé testy. Nech sa im darí a Matýsek im robí len a len radosť. :)))
 Lucka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.04 11:06

Ahojky všem holčinám.
Moc vám všem děkuji za podporu a vzkazy předám Lucii, moc jí to pomůže.
Pa Janča

hiss
Nováček 1 příspěvek 21.05.04 00:09

Hledam laskyplne bezdetne manzele - rodice pro miminko me kamaradky, ktera nema vhodne podminky pro vyvoj a vychovu ditete. Prosim o kontakt na vas. Dekuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.05 22:24

Zdravím všechny čtenářky,na úvod musím říci,že po přečtení tohotu článku pláču.Jak moc mi to připmělo vlastní příběh-v 6.měsíci jsme přišli o dvojčátka,oproti Lucii jsem měla to"štěstí" a lékaři snad to ostatní zachránili.Je to přes rok a otěhotnět se nám stále nedaří(3×Ivf).Právě s manželem vyplnujeme formuláře k adopci-těším se na konec té složité cesty.A na konci tohoto povídání se šťasně usmívám.Marcela.

Marga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.09 21:17
IVF nebo adopce

Zdravím všechny, kteří touží po dítěti!
Také jsem váhala nad dalším IVF nebo adopcí. Po mnoha neúspěšných IVF jsme se rozhodli pro adopci. Můžete si prohlédnout mé stránky:
www.adopce-pomoc.webnode.cz
Pokud tam nenajdete odpovědi na své dotazy, napište mi na můj mail. Věřte, že jsem ve vaši situaci byla a vím, co prožíváte!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.09 21:30

hiss: možná by se měla kamarádka zajímat o přímou adopci. Víc tady http://www.evalabusova.cz/…a_libuse.php

Vložit nový komentář